• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین؟

ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین؟

• رای‌دهندگان
    632

Fazel_rahmani

کاربر فعال
پاسخ : ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین

به نقل از M0ĦдMMдƉ jдVдƉ :
به نظر من خوب نیست که ماهواره سر هر خونه ای باشه....

خیلی ها جنبه ی استفادشو ندارن و زود تاثیر منفی میگرن ازش...

اونایی باید داشته باشن که جنبه ی اون رو داشته باشن و به راحتی از یک پوشش خبری زیرکانه تاثیر نگیرند... :D

البته نظر شخصیم بود... نظر بقیه هم محترمه :)
موافقم ولی کی جنبه داره ؟ آره یه خبرنگار یا کس دیگه آره . اما دیگه کسی هست که گناه کار نباشه . ( افرادی که اول گفتم هم فقط برای خنثی کردن هجوم ها )

behrad1

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی بناب
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1393

مردم باید خودشونو بتونن کنترل کنن از هر چیز به خوبی استفاده کنن نع تو راه های...............
از جمع معذرت میخوام ولی ای مثالو میزنم ما باید خودمون چوپان خودمون باشیم نع یکی دیگه :-< :-< :-<

مهتاب سمپادی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
بوشهر.گناوه
شهر
گنااااوه
دانشگاه
من که هنوزنرفتم

واقعا نمیشه نظرقطعی داد!خیلی سخته آخه هم جنبه ی خوب داره هم بد

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

بد نیس اگه باشه ولی به شرطی که آدم نشینه فقط شبکه هایی که مخاطبو احمق فرض کردن نیگا کنه خوب اونجوری زیاد جالب نیس :|
ولی در کل آره مناسب می دونم ;;)

Alone_but_happy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي 1
شهر
اروميه
دانشگاه
تو فكرشم ...
رشته دانشگاه
بي سوادي محض !! ولی پزشکی هم

به نظر من هر چیزی در اصل خوبه ولی بستگی به خود فرد داره چطوری ازش استفاده کنه ! ماهواره هم همینطور ...

نمیگم تموم فیلماش عالیه ولی مثلا مستندهایی که من و تو پخش میکنه همه جا طرفدار داره ...

وقتی کانال های کشورمون یا حلزون تبلیغ کنن یا یه شبکه قیمت سشوار و تلوزیون رو اعلام کنه و یا یا شبکه داشته باشیم که فیلمای عهد بوق رو پخش کنه ...

خب معلومه مردم میرن سراغ ماهواره ... ماهواره اگه درست استفاده بشه ... بد نیست . :)

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به شرطي ك آدم شبكه هاي داخلي رو هم نگاه بكنه به نظر من وجود ماهواره مشكلي نداره ولي خب اگه كلن نباشه و شبكه هاي استاني جاشو بگيرن بهتره ولي خب شبكه هاي داخلي هم بايد يكم برنامه هي خودشونو بهتر كنن تا مردم خودشون نرن سراغ ماهواره (;

Fazel_rahmani

کاربر فعال

به نقل از مهندس محمد ؟؟!! :
به شرطي ك آدم شبكه هاي داخلي رو هم نگاه بكنه به نظر من وجود ماهواره مشكلي نداره ولي خب اگه كلن نباشه و شبكه هاي استاني جاشو بگيرن بهتره ولي خب شبكه هاي داخلي هم بايد يكم برنامه هي خودشونو بهتر كنن تا مردم خودشون نرن سراغ ماهواره (;
20 تا شبکه داخلی وجود داره . که 3 تاشون 24 ساعته فقط فیلم و سریال نشون میدن. دوبله شون هم 100 درجه بهتر از این شبکه های خارجیه .

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نظرم هیچ ایرادی نداره بودنش ایرادایی که بعضی افراد میگن هم اصلا وارد نیست .
در مورد اون 20 تا شبکه : اونایی که سریال و فیلم میذارن که ماشالله مارو با عهد پارینه سنگی واقعا آشنا می کنن ! :)) سریالا و فیلمای هزار سال پیش که همه هزار دفعه دیدن رو خیلی وقتا میذارن یا سریال تکراری های خود تلویزیون . جدیدا هم که تلویزیون فقط سریالای تخیلی می سازه :D یه چیزایی نشون میدن که دیگه وجود نداره توی جامعه واقعا ! به جز بعضی سریالای استثنا که خوبن هنوز . فقط شبکه ی 3 و ورزش کاربرد داره زیاد :D
کسایی که میگن با فرهنگ و عقایدمون جور نیست . عزیزان قرار نیست که همه ی دنیا عقاید شما رو نمایش بدن و تکرار کنن . بعدش هم آدم بالغ و عاقل همه ی فرهنگ ها و عقاید رو در نظر میگیره بعد انتخاب می کنه که چی خوبه نه اینکه چشمش رو روی همه چی ببنده بگه همین که من میگم درسته والسلام. ضمن اینکه شبکه هایی با تمام عقاید توی این طیف گسترده هست شما مجبور نیستید چیزی که ضد عقایدتونه یا فرهنگتون ببینید .
در مورد اینکه بچه های نابالغ می بینن و براشون خوب نیست بعضی برنامه ها : این وظیفه ی مسلم خانواده هست که بچه هاشو از هر نوع آسیب اجتماعی حفاظت کنه . بنابرایت پدر و مادر باید نظارت داشته باشن .
اینکه یه عده ای بیان تصمیم بگیرن که عده ی دیگه ای براشون یه چیزی خوب نیست کلا نباید داشته باشن مثل اینه که تلویحا بگن : "شما عقلتون نمی رسه ما به جاتون فکر می کنیم و انتخاب می کنیم چی براتون خوبه " که واقعا توهینه به شخصیت افراد .

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از فــاضــل :
الان تو این دوره کی بیشتر میشینه جلو تلویزیون ؟ بله . بچه ها . همین بچه ها . حالا اینا باید این سریال های فاسد رو ببینن . اونوقت اینجا همون اندلس نمیشه که طی صد سال فساد تا ته وجودشون نفوذ کرد ؟ اصلا این فیلما رو نمی بینه . پس لابد باید پرشین تون ببینه نه ؟ این شبکه هم من خونه یکی از دوستای خانوادگی مون دیدم از بقیه شبکه هاش بدتره . یعنی بچه همون فیلم ها رو ببینه بهتره . تازه شما ها می دونید منبع درآمد اینا چیه ؟ تابحال راجع به قیمت اجاره یه ماهواره تو فضا پرس و جو کردید ؟ می دونید رییس شبکه national geographic farsi یا فارسی وان کیه ؟ این آقا از سرشاخه های هرم شیطانه . درست یادم نیست ولی یا تو گروه بیلدبرگ بود یا 300 خاندان سلطنت . بعضی ها می گن ما بی جنبه ایم . دایی من شهید هستند . از نقل قول های ایشون می گم " قبل از انقلاب یک نفر میاد به ایشون میگه بیاد این رادیو بی بی سی رو گوش بدن . ایشون قبول نمی کنه . می پرسن شما که اعتقاد کامل داری . می گه هر چیزی می تونه قوی ترین ایمان ها هم تدریجا سست کنه . می فهمید . ای اونایی که می گید ما بی جنبه ایم X-( . تو عمرتون به حرف های آقا گوش دادید . انسان به گونه ای هست که . البته درست بگم گناه به گونه ای هست که انسانو به خودش جذب می کنه . بله درسته ماهواره ممکنه ذره ای خوب باشه اما بیشتر گناهه . انسان هم که نمی تونه به خودش مطمئن باشه گناه نمی کنه . اگه باشه کفر گفته . پس ای جمعیتی که گناه زیبا می بینید . از حقه های شیطان زیبا جلو دادن گناهه . مراقب باشید ...

ربطی به این نداره که مدیر ِ شبکه چه جور آدمیه ! محتوای ِ برنامه ها مد نظر ِ مائه . مثلن همین نشنال جئوگرافی که شما میگی مدیرش فلانه ، مستند های ِ خیلی خوبی نشون میده . حالا با فارسی وان کاری ندارم ولی درست نیس بگیم کلن ماهواره چیز ِ بدیه . نباید افراطی بهش نگاه کرد ، بعضی از برنامه هاش مثه مستند ها و .. آموزنده میتونن باشن . یا یه سری که صرفن برای ِ سرگرمی ـن و چیز ِ بدی ندارن .

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از فــاضــل :
الان تو این دوره کی بیشتر میشینه جلو تلویزیون ؟ بله . بچه ها . همین بچه ها . حالا اینا باید این سریال های فاسد رو ببینن . اونوقت اینجا همون اندلس نمیشه که طی صد سال فساد تا ته وجودشون نفوذ کرد ؟ اصلا این فیلما رو نمی بینه . پس لابد باید پرشین تون ببینه نه ؟ این شبکه هم من خونه یکی از دوستای خانوادگی مون دیدم از بقیه شبکه هاش بدتره . یعنی بچه همون فیلم ها رو ببینه بهتره . تازه شما ها می دونید منبع درآمد اینا چیه ؟ تابحال راجع به قیمت اجاره یه ماهواره تو فضا پرس و جو کردید ؟ می دونید رییس شبکه national geographic farsi یا فارسی وان کیه ؟ این آقا از سرشاخه های هرم شیطانه . درست یادم نیست ولی یا تو گروه بیلدبرگ بود یا 300 خاندان سلطنت . بعضی ها می گن ما بی جنبه ایم . دایی من شهید هستند . از نقل قول های ایشون می گم " قبل از انقلاب یک نفر میاد به ایشون میگه بیاد این رادیو بی بی سی رو گوش بدن . ایشون قبول نمی کنه . می پرسن شما که اعتقاد کامل داری . می گه هر چیزی می تونه قوی ترین ایمان ها هم تدریجا سست کنه . می فهمید . ای اونایی که می گید ما بی جنبه ایم X-( . تو عمرتون به حرف های آقا گوش دادید . انسان به گونه ای هست که . البته درست بگم گناه به گونه ای هست که انسانو به خودش جذب می کنه . بله درسته ماهواره ممکنه ذره ای خوب باشه اما بیشتر گناهه . انسان هم که نمی تونه به خودش مطمئن باشه گناه نمی کنه . اگه باشه کفر گفته . پس ای جمعیتی که گناه زیبا می بینید . از حقه های شیطان زیبا جلو دادن گناهه . مراقب باشید ...
از آواتار شما معلومه که چطور به زندگی نگاه می‌کنید و چه اعتقاداتی دارید. ( فدایی و ... )
بحثی که شما می‌گید به این سادگی نیست. بحث ریشه‌ای هست. بستگی داره شما به چه چیزی بگید ایمان داشتن. بستگی داره هنجار و نا هنجار اجتماعی برا شما چی باشه. بستگی داره چه چیزی رو بد بدونید چه چیزی رو خوب. بستگی داره چه چیزی رو گناه بدونید.
ولی قرار نیست که همه مثل شما فکر کنن و هر چیزی رو که شما و یا چند نفر و کتاب میگن گناه بدونن.

..زهرا..

محب الرقیه (سلام الله علیها)
نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

قبول دارید که الان همه چیزه دنیا برحسب منافعه؟
حالا یه شبکه ی ماهواره ای برای چینی ها (که یک سوم جمعیت دنیا رو دارن) شبکه ی مخصوص بسازه بهتره یا برای ما که فارسی زبانیم و ی درصدی از جمعیتمون ماهواره میبینن؟؟؟
ما چرا اینقذه مهم شدیم؟؟؟
آیا عاشق چشم و ابروی مان؟؟؟
خب ما شیعه ایم و این خیلی خیلی مهمه نه؟؟؟
حالا دلیل این همه دل سوزوندن رو فهمیدین؟؟؟؟؟ ^-^

tufan_h91

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوی
مدال المپیاد
خیییییلیی ... خیییلییی.... از کجاش بگم؟؟! :P
رشته دانشگاه
پزشکی

نظر سنجی دیگه همه چیرو گفته... کاملا بستگی به طرفش داره ^-^..و هیییچ.. دیگه بابا همه که مشکل ندارن گرفتی که ه ه ! :D :D :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
قبول دارید که الان همه چیزه دنیا برحسب منافعه؟
حالا یه شبکه ی ماهواره ای برای چینی ها (که یک سوم جمعیت دنیا رو دارن) شبکه ی مخصوص بسازه بهتره یا برای ما که فارسی زبانیم و ی درصدی از جمعیتمون ماهواره میبینن؟؟؟
ما چرا اینقذه مهم شدیم؟؟؟
آیا عاشق چشم و ابروی مان؟؟؟
خب ما شیعه ایم و این خیلی خیلی مهمه نه؟؟؟
حالا دلیل این همه دل سوزوندن و تبریک سال نوی اوباما رو فهمیدین؟؟؟؟؟ ^-^
خیر شیعه بودنمون ربطی به اهمیت داشتن در دنیا نداره مسئله استراتژیک بودن ایران از نظر جغرافیای سیاسی هست و منابع سرشاری که توی ایران وجود داره و سایر منافع کشور .
اوباما اینکارش برقرار کردن رابطه دوستانه با مردم ایرانه از این تبریک و اصلا هم جنبه ی منفی نداره .
مسلما برای آمریکا خیلی منفعت داره ایران به عنوان کشور دوست باشه براش و بتونن از منافعی که از طریق ایران بدست میاد استفاده کنن
اما این اصلا چیز بدی نیست . کاملا طبیعیه که هر کشور سعی در بدست آوردن منافع کنه .
البته اینا هیچ ربطی به ماهواره نداره و اصلا دلیل بر بودن و نبودن ماهواره نیست :D لطفا دلایلی موجه تر از چند تا شعار بیارین :)

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

اتفاقا ما به خاطر اینکه مرکز تشیعم ( خیر سرمون ) این همه مهم شدیم .
البته مسائل دیگه هم دخیله.
بتونن از منافعی که از طریق ایران بدست میاد استفاده کنن ؟ توضیح میدین؟؟؟؟
در ضمن من جای دیگه جوابتونو میدم ولی بحث اینجا داره منحرف میشه.
خیلی هم به ماواره ربط داشت تازَشَم

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
اتفاقا ما به خاطر اینکه مرکز تشیعم ( خیر سرمون ) این همه مهم شدیم .
البته مسائل دیگه هم دخیله.
بتونن از منافعی که از طریق ایران بدست میاد استفاده کنن ؟ توضیح میدین؟؟؟؟
در ضمن من جای دیگه جوابتونو میدم ولی بحث اینجا داره منحرف میشه.
خیلی هم به ماواره ربط داشت تازَشَم
میشه بگید دقیقا تشیع چه ربطی داره به مهم شدن ؟ مثلا واتیکان مرکز کاتولیک هست الان توی دنیا به خاطر این مهمه ؟؟
منافعی که از طریق ایران بدست میاد مثل امتیازات تجاری و سیاسی امتیازات مربوط به نفت و همینطور اینکه ایران در منطقه ی بسیار حساسی از نظر جرافیایی هست و در نتیجه دوستی با این کشور باعث میشه از این منافع بتونن استفاده کنن . این موراد رو توی کتاب های درسی تاریخ هم توضیح داده زیاد .
ربطشم که به ماهواره نگفتین شما الان بگین "ربط داشت تازشم" دلیل شد عایا ؟؟

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

تشیع به مهم شدن ربطی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O

:rolleyes:
خیلی ممنونم که در نظر ندارید که ما مثلا قراره این مملکتو تحویل امام زمان بدیم و صهیونیزم تحویل شیطان و.....
بهتون توصیه میکنم که صحبتها و سخنرانی های آقای علی اکبر رائفی پور رو گوش کنید. نظرتون راجع به دنیای اطرافتون عوض میشه اگه حتی یه ذره ته دلتون معتقد باشید. ;;)
x:

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
تشیع به مهم شدن ربطی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O

:rolleyes:
خیلی ممنونم که در نظر ندارید که ما مثلا قراره این مملکتو تحویل امام زمان بدیم و صهیونیزم تحویل شیطان و.....
بهتون توصیه میکنم که صحبتها و سخنرانی های آقای علی اکبر رائفی پور رو گوش کنید. نظرتون راجع به دنیای اطرافتون عوض میشه اگه حتی یه ذره ته دلتون معتقد باشید. ;;)
x:
نخیر ربطی نداره به مهم شدن !!! شما قراره این مملکتو تحویل امام زمان بدید ؟؟ اصلا کی گفته امام زمان قراره توی ایران ظهور کنه ؟ کی قراره دست از این خرافات برداشته بشه ؟؟؟ :|
بعد دقیقا الان ارتباط ماهواره با اینکه قراره فرضا ما مملکتو تحویل امام زمان بدیم چیه ؟؟
صحبت های این آقا رو من زیاد شنیدم :) شما که بهشون معتقدید و گوش می کنید اگر جدا دلایلشون منطقیه چیز هایی که از سخنانشون بدست آوردید بگید تا اینجا بحث کنیم . بالاخره آدم سخنرانی گوش می کنه که بتونه دلیل قانع کننده برای خودش و بقیه بیاره دیگه نه ؟ :)

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

خب دقیقن بستگی به نحوه استفاده و نیاز طرف داره...به نظر من شبکه های فیلم و آهنگاش بدرد لای جرز دیوار هم حتی نمیخوره....فیلماش اصلا مناسب و خوب نیستن و فقط و فقط واسه گذران واقات بیکاری خوبن نه اینکه کیف کنی که فیلم میبینی....همش غصه غم بدبختی و....
شبکه های خبریش هم که یکی یا نهایتا دوتاش بدرد میخوره (فارسی زبانش) و مستندشام یکی درمیون خوبن....باید گلچین کرد برنامه هاشو ودائمی اصلا خوب نیس....درضمن به نظر من اگه تو خونه ای استفاده بشه که یه بچه داره رشد میکنه واقعا ضرر روحیش خیلی بالاست...مامان باباهای ما بدون ماهواره واینترنت بزرگ شدن ما اینقدر اطلاعات مفید!!!! داریم وای بحال بچه های ما که از همون اول رشدشون اطلاعات دراختیارشون قرار داده میشه ;;)

• لایک
امتیازات: Ri ra

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Bahar_R :
نخیر ربطی نداره به مهم شدن !!! شما قراره این مملکتو تحویل امام زمان بدید ؟؟ اصلا کی گفته امام زمان قراره توی ایران ظهور کنه ؟ کی قراره دست از این خرافات برداشته بشه ؟؟؟ :|
بعد دقیقا الان ارتباط ماهواره با اینکه قراره فرضا ما مملکتو تحویل امام زمان بدیم چیه ؟؟
ای بابا!
من که نگفتم امام زمان میخواد تو ایران ظهور کنه چرا حرف تو دهن من میذارید؟؟؟
منظورتون از خرافات ظهوره؟؟
اگر صحبتای ایشونو گوش کردین چطور میگین ربطی نداره؟

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
ای بابا!
من که نگفتم امام زمان میخواد تو ایران ظهور کنه چرا حرف تو دهن من میذارید؟؟؟
منظورتون از خرافات ظهوره؟؟
اگر صحبتای ایشونو گوش کردین چطور میگین ربطی نداره؟
خیر منظورم از خرافات ظهور در ایرانه . اینکه ما باید این کشورو تحویل امام زمان بدیم دقیقا یعنی چی ؟
مگه شما حرف های ایشونو گوش نمی کنید ؟ این حرف ها اگر به شما توانایی استدلال منطقی مسائلی که دربارش حرف می زنن نده به چه درد می خوره ؟
من حرف های ایشونو شنیدم چیزی که مطرح کردم هم جوابی براش نگرفتم . شما که فکر می کنید حرف هاشون درسته لطف کنید استدلال منطقی بیارید با توجه به حرف هاشون نه اینکه هر پست به من بگید برو حرفهای این اقا رو گوش کن .

ضمنا ممنون میشم اگه ربط همه ی این بحث هارو به مناسب بودن ماهواره برای خانواده ایرانی بگید که تاپیک منحرف نشه .

بالا