• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهاد مدیریت در سمپادیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
پاسخ : پیشنهاد مدیریت در سمپادیا

منم خوشحال میشم کمکی ازم بر بیاد خیلی از کاربرا رو میشناسم و اونهام منو میشناسن البته از اونجایی که تقریبن تمام پستای حرف بزن رو میخونم....خودم اعلام امادگی میکنم

یه پیشنهاد هم دارم...تزار

mehrad :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲ / سلام ایران‌زمین / انرژی
شهر
تِران

آبدارچی ئی چیزی هم داشتین برا من .

اعلام آمادگی میکنم صرفا با اینکه رد صلاحیت میشم :-"

داخلی و اجرایی :D

اگر کسی هم از اصلاح‌طلبان درخواست بده من به نفعش کنار میکشم رأیاش کم شه :-"

Aqa milad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتي
شهر
شیــــــــــــــروان
مدال المپیاد
او......................(او سرش ناپیداست)
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
رشته دانشگاه
پزشکی

یه چیزی میگم ولی ناراحت نشین مدیریت خیلی ضعیفه متاسفانه جدی میگم اینو امیدوارم ناراحت نشده باشین من قصد تخریب کسی رو ندارم و این فقط نظر شخصیمه ولی خب اگه ممکنه منم میتونم کمک کنم

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

پیشنهاد ما

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=7365

/m\

ب نظرم همه ی ویژگی های لازم رو دارن واسه مدیریتِ درستِ سایت

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

سلام منم اعلام آمادگی میکنم :D فقط لطفا یه وقت نخندین به من چون تازه کارم و درخواست دادم خودم علاقه زیادی دارم به مدیریت البته یا مدیر انجمن یا داخلی تو روز هم کمه کم 4 ساعت آنلاینم ( یعنی میشه منم به کادر مدیریت کمک کنم 8-> )

Ehsan.Ansari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی شماره دار!
شهر
021
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کشاورزی

سلام

من چن وقتیه که عضو سایتم و هر روز بیشتر برای استفاده نشدن از ظرفیت هایی که این سایت داره افسوس میخورم. اینجا بزرگترین جامعه ی مجازی سمپادیِ ایرانه. جایی که میتونه هدفمند تولید محتوا کنه و به آینده ی کشور جهت بده. در هر زمینه نخبه هایی داریم که زمینه ی فعالیت رو ندارن یا زمینه ـشون محدوده. چنتا نظر کلی دارم:

1) اینجا جاییه که باید در انجمن های تخصصیش بشه رک و بی پرده حرف زد. هرگز نباید اجازه بدیم که این دیوارهای فرضی ذهنیمون به بقاشون ادامه بدن.قبلا اگر اینجا میگفتید "فاحشه" تبدیل میشد به ***** ! پست ها حذف میشن به دلیل اینکه "مخالف با عرف یا عفت عمومی" ـَن. عرف عمومی رو خودِ من و تو میسازیم :) برای اینکه به اهدافی برسیم که تا به حال نرسیدیم باید جوری فکر کنیم که تا حالا نکردیم و کارایی بکنیم که تا به حال انجام ندادیم. پس لازمه حداقل در تفکر و بیان آزادی کامل وجود داشته باشه.

2) این سایت ظرفیت اقتصادی بالایی داره. باید بدون ضربه زدن به حالتِ علمی و فرهنگیِ سایت، از بعضی ظرفیت ها استفاده کرد و تولید ثروت کرد. این پول میتونه برای بالا بردن سطح فنی سایت، جایزه های نقدی مسابقه های داخل سایت، هزینه ی میتینگها، کمک به خیریه و.... استفاده بشه.

3) هدف ما اینه که کسی که داخل سایت عضوه برای تولید محتوا تلاش کنه. ینی هر فردی به دنبال این باشه که پست مفید بده یا از پست مفید بقیه استفاده کنه. سطح سمپادیا باید به مراتب از فیسبوک و شبکه های احتماعی دیگه بالاتر باشه و مطمئنا کاری متفاوت با اونا رو انجام خواهد داد. برای رسیدن به این اهداف باید در تک تک افراد ایجاد انگیزه بشه و این کار با کمک فراخوانها و مسابقه ها و ... عملی میشه. یقینا میزان انگیزه گرفتن آدما با این روش خیلی بیشتر از تلاش برای تغییر رنگ ستاره یا چرخ دنده یا گرفتن نشانه.

4) برای کیفیت بالاتر، در هر زمینه ای باید از فرد متخصص استفاده بشه. تخصص گرایی باعث میشه انجمن ها و محتواشون هر روز تخصصی تر و حرفه ای تر از روز قبل بشن. این اتفاق توی سایت به مراتب بیشتر از جامعه ی کنونیمون افتاده ولی معیارهای تخصص، معیارهای کاملی نیستن.

5) توجه به ایده ها و پیشنهادها از بهترین راه های پیشرفت سریعن. چه بسا ایده های به شدت سازنده ای که توی سایت مطرح شدن و با جمله ای مثل این مواجه شدن :"خیلی پیشنهاد خوبیه ولی سخته!" اگر کارِ سخت نکنیم و سخت کار نکنیم به اهدافمون نخواهیم رسید.

6)انحصار در سایت باید از بین بره. دیکته کردنِ عقاید باید از بین بره. انجمنهایی وجود دارن که بدون در نظر گرفتن تخصص در دست آدمای خاصیه. هر کسی از هر انجمنی به یک اندازه سهم داره. اینجا باید تفاوت بین "مدیر" و "رئیس" مشخص بشه. مدیرنماهای ریاست طلب نباید مدیریت کنن. و ما توی سایت فقط به مدیر نیاز داریم.

6) نظامِ احتماعی که بر پایه ی سلسله مراتب باشه دیگه در این جامعه های مجازی نسبتا پیشرفته کارآمد نیست. مدیریت، باید مدیریت سیّال باشه. هرکسی در هر لحظه ای در جایی که میتونه بیشترین و بهترین کار رو انجامبده و مفید باشه، باید جضور داشته باشه. سِمَتها در شرایط مختلف به افرادی با تخصص های مختلف نیاز دارن، پس جایگاه افراد در سمتها نباید مطلق و همیشگی باشه.

7) مطمئنا تغییرات و پیشرفت ها به صورت کالباسی اعمال و بیان میشن ولی برنامه ها از قبل چیده میشن. و مسلما حدود برنامه ها چیزی فراتر از این 7 نکته ـس (;

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

من که پیشنهاد مدیریت دادم برای خودم دلیل دارم ;;)

تمام حرف بزنای بچه هارو میخونم ..اگه خوشم بیاد لایک میکنم ;;)

تقریبا اخلاقم توسایت هم خوبه ..

+بازم میگم لایق ترین انتخاب کنین

...............

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : پیشنهاد مدیریت در سمپØ

ما هم پیشنهاد مدیریت میدهیم!!!!! :-"

البته بر کسی پوشیده نیست که بنده چقدر فعالیت دارم!! :-"

حالا پیشنهاد دادم,باشد که مدیر شویم!!! :-"

+ولی اگه بخوام نظرم و بگم,میعاد و فهیمه به نظرم خوبن واسه مدیریت!!!

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

منم اعلام وجود میکنم... :>
همه پستی هم می پذیرم
حتی آبدارچی :-"

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از R @ Y :
الا همه کاربرا قابل تو تهرانن :|
منم این چیزارو قبول دارم ولی اینطوری فک نمیکنم که هرچی کدیر لایق هس تو تهران متمرکز شده باشه
الان محمد گفته براساس لایکو دیس لایک....خو معلومه اون کاربرایی که خیلی قدیمی هسن و بخصوص تهرانی ها بیشتر همه میشناسَنِشون و لایکه بیشتری میگیرن...
برین یه سری به مدیرا بزنین میبینین که دیگه واقعا از یه سری شهرا هیچیییییییییییییییییییی مدیر حتی انجمن نداریم :)
میون کلامتون من یه چیزی بگم :د
نماینده مجلس که تعیین نمی کنیم اینجا؛ یعنی الزام بر این نیست که از هر شهری مدیر داشته باشیم چون پراکندگی یکسان از کاربرای شهرای مختلف نداریم در درجه ی اول، و بعد اینکه تو انتخاب مدیر به همون دلیل نبود لزوم، شهر طرف اصلا فاکتور محسوب نمیشه. چیزای اصلی مهمن که همون قابلیت های اون شخص واسه مدیر بودن. حالا اینکه در هر دوره ای یه شهر تعداد بیشتری مدیر ازش درومده کاملا اتفاقی بوده و حتی منطفی به دلیل همون پراکندگی.
بازم شرمنده که اسپم دادم تو تاپیک، این حرفا رو صرفا به خاطر اینکه در جریان این چیزا بودم یه زمانی گفتم:)

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

مدیریت ب خوندن پستای حرف بزن نیست
مدیریت ب بررسی تمام انجمناس!
اون مدیر انجمن گفت و شنوده که ب حرف بزن توجه داشته باشه
مدیر باید توانایی بررسی هر کاربری در هرشرایطی رو داشته باشه!

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

میتونم نظر بدم یا فقط باید لایک میکردم؟ :-"
یکی فهیمه که هم زیاد آنلاین میشه هم فعالیش خــیـــلی تو سایت خوبه
یکیم میلاد(میعاد) بنظرم مدیرای خـیـلی خوبی میشن!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

آقا معذرت میخوام دوستان خودشون شرمشون نمیشه بیان اعلام کنن پیشنهادشون رو؟! :|بحث سر این نیست ک بگم بترسین از انتخاب نشدن و غیره ولی آیا واقعا همه ی کسانی ک کاندید شدن برای هر سمتی خودشون آیا خودشون رو لایق میدونن؟...
دوستان در نظر بگیرید ک ب عنوان مثال شغل شریف مدیر کل شدن شغلی هست ک محمدمطهری ک سایت رو تاسیس کرده و این همه هم تجربه داره انقد توش بش انتقاد میکنن..انقد ساده انگاشتن درست نیستا

با توجه ب کسانی ک کاندید شدن بنده وظیفه ی شرعی خود میدانم کاندید شوم تا سایت را از گرداب حوادث آینده نجات دهم 8->
اولویت اول دولت من :Dبر هم زد جو مسخره ی خاله زنک بازیه سایته.البته خب ما نمیتونیم ب دوستان بگیم ک فقط نرین تو بانگای هم نظر
بدین و پخ بازی کنین و کمی هم در تولید محتوای سایت کمک کنید.اما میتونیم دوستان رو در این مسیر با خودمون همراه کنیم ب نحوی ک کاربری ک الان ترجیحش اینه کل زمانی ک تو سمپادیا میگذرونه براش فان باشه و نهایتش تمام زورش رو جمع کنه و بره ی حرف بزن بده پاشه بیاد تو تاپیک های مفید سایت..
و برای آشتی محتوا و کاربران هم ب نظرم میتونیم از انجمن های مطرح اما مفیدی مثل گفت و شنود و شناخت شروع کنیم..
کاملا روابط و دید من نسبت ب افراد در دوره ی مدیریت من جای خودش رو ب خدمات هر شخص ب سایت میده.البته دوستی ها پابرجا میمونه اما یقینا از افرادی ک نزد من ناخوشایند باشند اما در کارآمد بودنشان تردیدی نباشد استفاده ی ب سزایی خواهد شد
مدیر داخلی شاید ب کل برداشته باشه و اگر هم نه وظایفش تقلیل پیدا کنه چون مدیر داخلی و کارهایی ک میکنه دیوار اصلی بین رسیدن سمپادیا ب صاحبان اصلیش یعنی کاربران هست.چون یک مدیر داخلی کاری رو میکنه ک خود کاربر میتونه ب سادگی با کمی نظارت بیشتر از جانب مدیران اجرایی انجام بده..
روی مدیران انجمن نظارت بیشتری خواهد شد.مدیری ک یک ماه نیاید(مسلما این یک ماه حد نیست.مثال است)دیگر جایی در میان مدیران نخواهد داشت و هر مدیر موظف ب تولید محتوا است و پر نزدن مگس در تاپیک بهانه ی خوبی برای محتوا تولید نکردن توسط مدیر آن انجمن نیست!
ب انجمن های روانشناسی فلسفه جامعه شناسی گفت و شنود ب شخصه رسیدگی خواهم کرد چون اندک سررشته ای در هر کدام دارم و قابلیت تولید محتوا در آن ها نزدم هست.
ابتدا زیر ساخت ها قوی و سایت از نظر محتوا تقویت میگردد و سپس تاپیک حرف بزن دوباره آزاد خواهد شد تا نمود بارز ترجیح بیشتر کاربران ب تولید محتوا(و نه پست حرف بزن)دیده بشه..
ب مقوله ی کنکور در حال حاضر در سایت بسیار خوب پرداخته میشه اما حتما دعوت میشه از شانس های خوب کنکور امسال در مدرسه ی خودم حلی تا در سایت ب بچه ها کمک کنن.
در آخر دو مسئله رو لازم ب ذکر میدونم
مسئله ی اول اینک بنده اگر ب کنکور توجه نمیکردم هرگز برای پست سنگینی مثل مدیر کل شدن درخواست نمیدادم.برنامه ریزی ها ب گونه ای خواهد بود ک ب هر دو برسم
مسئله ی دوم اینک قرار نیست دیکتاتوری بر پا بشه.من یک ماه پس از مدیر شدن نظر سنجی ای برگزار خواهم کرد و عملکرد شخص خودم رو ب معرض نقد میذارم و اگر دوستان از عملکرد راضی نبودن هیچ اصراری ب ادامه ی فعالیت ندارم و با کمال میل کنار میرم(فکر کنم هر حرفی پشت سرم باشه اینو قبول داشته باشن دوستان ک سر حرفم هستم :) )

درخواست برای مدیر کل

(خیلی ساده بهتون بگم.سایت اونقدر از روزهای خوبش دور شده ک تصور اون روزها سخته برای خیلیامون.کافیست ب بعضی از تاپیک های قدیمی مراجعه و بحث های چند تن از خاک انجمن ها با هم را ببینید.یقینا خاک انجمن بودن ب معنای دانای کل بودن نیست اما تفاوت نسبی پختگی پختگی بحث ها و آرا با آرای الان را خودتان مشاهده میکنید.سایت از روزی ب سمت خراب شدن رفت ک کم کم گروه گروه شدیم.این گروه ها البته ب اجبار در هم تلفیق نخواهند شد اما گزینه ی تلفیق پیش روی همه شان باید قرار بگیرد.
امید هست من یا هر کس دیگه بتونه گامی کوچک در راستای بردن سایت ب روزی برداره ک انجمن سمپادیا باز جایی فرای روابط اجتماعی شود)

saraxcen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اینستاگرام

دوستان من خودم رو معرفی میکنم

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

خب من یه نفر رو پیشنهاد می کنم برای مدیر داخلی و به همراه بعضی نکات :

Shek8fe

اول اینکه شکوفه یه مدتی هست فعالیت بالا نمی کنه تو سایت ولی هست(یعنی آنلاینه) ولی بدلیل بعضی از اتفاقات این فعالیت کاهش داده شده

اگه بخوایم فعالیتشو نگاه کنیم زمانی مشاور بوده مثل من! بعد مدیر انجمن فلسفه و منطق و تاریخ بوده! و همیشه هم در اون دوران فعالیت عالی داشته در اکثر انجمنا!

به نظرم مدیر عالی ای میشه! مخصوصا که همیشه ایده های خوبی داشته!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا