• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمایی‌ اما یک مشکل...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : گردهمایی‌ اما یک مشکل...

به نقل از Captain.Pisko :
اگر شرایطش باشه و کرج باشم ، اگر وقتش باشه و استقبال خوب باشه ، اگر و اگر... ، من برنامه ای صبح تا عصر می ذارم برای تفریح و سعی میکنم ایده آلم رو از توش دربیارم

اگر نسبت به قبل در کار خودم پیشرفتی ندیدم میام همینجا به شما می گم حرفتون درسته، نمی شه.

ولی فعلا قبول اینکه نمی شه سخته برام .

خودتم دوس دارم بیا ها اگر برنامه بود مهسا >:D<
:)
اگه تو تابستون نباشه چشم :) میام!و کمک میکنم که به ایده آل هات برسی!ولی تابستون نیستم من.

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

خب اگر 30 تا بچه دبیرستانی و راهنمایی باشن مطمئنن خیلی افتضاح می شه، ولی فکر میکنم توی یه گروه مختلط از نظر سنی بشه یکم جو رو بهتر کرد .
به هر صورت حتی اگر این عقیده من غلط بااشه وقتی خودم تصمیم بگیرم برنامه گردشی بذارم این قاعده تفکیک رو رعایت نمی کنم چون اعتقادم اینه می شه متعادل بخورد کرد.
اولا جالبه که هی نظرت نرم تر شد و آخرش قبول کردی که تویه جو صرفا دبیرستانی به هیچ عنوان در برنامه ی مشترک خوش نمیگذره!
شما دخترای دبیرستانی فرض کنید یه میتینگ مخصوص دخترا گذاشتن خیلیاتون میرید با هم حرف میزنید و خوشحال و شاد دوستای جدید پیدا میکنید!
این خیلی بهتر از اون میتینگ های مسخره ای هست که ۲ تا گروه دختر پسر جدا دارن حرف میزنن و بعضی وقتها نگاهشون به هم می خوره خجالت میکشن!!
دوما کسی به شما نگفت گردشگریتون رو چطوری بذارید! صرفا پیشنهاد بود برای بهتر شدن جو گردشگری ها!
تاپیک خوبی داشته باشید.

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از مهســــــــا :
هنگامه منم زیاد از این مدل تورها رفتم. کوه و دشت و ... ولی آخه جو اونجاها فرق می کرده! خیلی!! این جا همه ش چند ساعت یه سری آدم با همن و تمام.اونجاها مدت گردش طولانی تره.(برای ما همیشه چند روزه بوده) و به خاطر سختی های راه یا چیزهای دیگه خود به خود همه به هم نزدیک شدن. ولی با یه میتینگ چند ساعته و یا حتی یه گردش یک روزه به نظرم خیلی ممکن نیست این چیزی که میگی...

من هرسال تابستون تورهای "یه روزه" میرم و تو همش هم اون اول همه واسم غریبه بودن ولی ذهنیتم این نبوده ک خب اینا همه ناآشنان و حرف مشترکم ک باهاشون ندارم و بزرگترم ک هستن پس هیچیو بهتره ساکت نمونم.تو اکثر تورها هم واقعا بهم خوش گذشته و با بیشترشون تونستم رابطه خوبی برقرار کنم.
اما متاسفانه تور یه روزه ی طالقان پارسال هم نتونست باعث نزدیک شدن افراد بشه.ک ی بخشیش یاد تقصیر خود من بود ک دوستای خارج از سایتو اورده بودم. ی بخشیشم توقعات بیجای بچه ها بود.یادمه برگشیم تهران بعدش تو تاپیک بچه ها گفتن ک چرا صبحش ک دم اتوبوس بودن ماها نرفتیم دونه دونه سلام کنیم.
همین باعث شده بود فک کنن ما تمایلی ب برقراری ارتباط نداریم و اونا هم تاآخر تو گروه خودشون بودن!
و این ب نظرم خیلی مسخرست. درستش اینه آدم اگه دید طرف مقابل نمیاد حرفی بزنه ، حسابو رو این نذاره این دوست نداره وارد بحث شه.ممکنه طرف خجالتی باهش.یا ندونه چجوری باید شروع کنه.یا بترسیه ضایع شه! پس مشکلی نمیاد ما پیش قدم شیم. و واقعا جالب نیست اینکه تو گردهمایی ها بچسبیم ب دوستان خودمون.
راجع ب اینکه پانتومیم واسه ی حرکت دسته جمعی زیاد مناسب نیست هم موافقم و تو همین میتینگ آخریم هی اعتراض کردم! ولی ایده جایگزین بهتری نبود و کسی هم مجهز نیمومده بود.
راجع ب گروه بندی ایم ک شد دارم فک میکنم اگه یه طرف همه دانشجوها جمع نمیشدیم یه طرف دانش آموزا(سرِ بازی) خودش کمک میکرد انقد این 2گروه حس نکنن باهم فرق دارنو نمیتونن بهم نزدیکتر شن.

و باز هم حرفِ پست اولم رو تکرار میکنم.
مکان جزو مهمترین بخش گردهماییه.ک گفتم سینما رو واسه یه جمع تعداد بالا ک میخوان تازه همو بشناسن جالب نیست.
و پیشنهادم هم "تنگه واشی" هستش. چون هم از محیط میشه لذت برد و دقیقا جایی که دسته جمعی خوش میگذره. و فرصت واسه آشنایی بچه ها با همدیگه هم هست

• شروع کننده موضوع

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از Ali pasha :
آقای پویا م شما که ادعات ....ر رو پاره کرده من هروقت تو میتینگ دیدمت یه گوشه بودی و حتی جرات حرف زدنم نداشتی کلا چسبیده بودی ب محمد مطهری!!!
من نمی‌دونم شما با چه استدلال و منطقی میاین می‌گید "ادعات". من ادعایی کردم؟ بنده گفتم من با دوستان محدود خودم حال می‌کنم. محمد هم مثال زدم که با هم سن‌های خودش حال می‌کنه. بعد شما چطوری نتیجه گرفتی من ادعام می‌شه؟ بنده تقریبا برعکس چیزی که شما توصیف کردید هستم. بنده داخل گردهمایی نمایشگاه کتاب سکوت کردم، چون حرفی برای گفتن به مثلا شما یا فرد دیگه‌ای رو نداشتم! یه جماعتی در دسته‌ی ۲ ۳ نفره دارند صحبت می‌کنند، بعد من بیام چی بگم؟ کاملا غیرمنطقیه حرفتون. تاپیک هم دقیقا به همین دلیل ایجاد شده که ملت موضوع مشترک ندارند. بعد شما چطور میای می‌گی من ادعام می‌شه ولی اونجا جرات نداشتم؟ محض اطلاع شما دوست گرامی، بنده بعد از اونجا، با آرمان حقیقی و محمد رفتیم بالا، نشستم مفصل صحبت کردم، چرا؟ چون حرف مشترک باهاشون داشتم و باهاشون تا حد خوبی دوستم. داخل یک جمع ۳ نفره ! حالا از من انتظار داری داخل یک جمع بالای ۱۰ نفر بیام چی بگم؟ مشروح اخبار بگم؟ جک بگم؟ یا بگم هوا چقدر گرمه و ما چقدر حرف‌های مشترک زیادی داریم؟!

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS

جا داره اول سلام عرض کنم :D خدمت شما دوستانی که خب همه تون سابقه تون بیشتره و کلا در جریان امور هستین خیلی خیلی بیش از من!
راستش تا یه جاهایی خوندم بحثاتون رو... همگی تا حدودی از نظر من که از بیرون به قضیه نگاه میکردم حق داشتین!
ولی خب اصولا این چیزا "حق و درست بودنشون" مطلق نیست! یعنی این که مختلط باشه قرارتون یه سری خوبیا داره یه سری معایب هم قطعا داره، دسته بندی سنی هم کردن تا حدودی همینجوریه و جای قرار هم همینطور حتی!
ببینید! قرار نیست موافقت و رضایت همه جلب بشه! بعضیا کمتر معاشرتی ــن! بعضیا ترجیح میدن جمع مختلط باشه، یه عده برعکس طبیعتا! یه عده ممکنه دوست داشته باشن فضای آزاد و کوه و اینجورجاها برن، بعضیا ممکنه نتونن بیان یا اصلا حال نکنن!
زیاد با هم سر این چیزا با این "لحن" طلبکارانه و ناراحت بحث نکنین!
من خب چون شهرستانی هستم و تهران نبودم هیچ میتینگی رو تاحالا نبودم! کلا هم حس و حال فعالیت تو سایت نبوده غیر از همون اوایل...فقط میام که ارتباطم کامل قطع نشه!
من بهتون پیشنهاد میکنم اگه میخواین قرار بذارین تا جایی که ممکنه کمیتش کمتر باشه و کیفیتش بره بالاتر! اینجوری که دست و پا شکسته یه قراری گذاشته بشه و یه عده بیان و اونجا هم هیچ تفاوتی تو نزدیک شدن بچه ها به هم ایجاد نشه خوب نیست! خودش یه جور تبلیغ منفیه و باعث میشه انگیزه ی کسایی که اومدن هم برای دفعات بعد کم بشه!

دوستانی که بیشتر تو سایت فعالن و اعضای سایت رو بهتر میشناسن چند نفر رو باهاشون صحبت کنین که ارتباط عمومیشون بهتره، معاشرتی ترن و میتونن یه عده رو جمع کنن (به قول دوستمون به ازای هر 10 نفر، یکی دو نفر!) بعدشم قرار رو برای یکی دو ماه بعد بذارین!
تو سایت، تو کنفرانس و چت یاهو، فیس بوک و اینا در موردش حرف بزنین و سعی کنین تعداد بیشتری خبردار شن!
در کل اول چند تا قرار به نظرم تو مکان باز و فضای آزاد و طبیعت و به صورت مختلط بذارین خیلی بهتره! فقط یه سری افراد رو باید پیدا کنید که دوست داشته باشن سرگروهی کنن و یه قرار سازماندهی شده باشه، کیفیتش که خوب باشه تو اینجور قرارا آدمای زیادتری میان، طبیعتا وقتی قرار صبح تا مثلا 4-5 ظهر باشه تو این همه آدم خیلیا با هم آشنا میشن روابط نزدیک تر میشه، بعدا میشه یه جا مثل نمایشگاه هم قرار گذاشت و دیگه اون موقع کسی تو گروه های دو، سه نفری راه خودشو نمیره!

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از پویا م :
من نمی‌دونم شما با چه استدلال و منطقی میاین می‌گید "ادعات". من ادعایی کردم؟ بنده گفتم من با دوستان محدود خودم حال می‌کنم. محمد هم مثال زدم که با هم سن‌های خودش حال می‌کنه. بعد شما چطوری نتیجه گرفتی من ادعام می‌شه؟ بنده تقریبا برعکس چیزی که شما توصیف کردید هستم. بنده داخل گردهمایی نمایشگاه کتاب سکوت کردم، چون حرفی برای گفتن به مثلا شما یا فرد دیگه‌ای رو نداشتم! یه جماعتی در دسته‌ی ۲ ۳ نفره دارند صحبت می‌کنند، بعد من بیام چی بگم؟ کاملا غیرمنطقیه حرفتون. تاپیک هم دقیقا به همین دلیل ایجاد شده که ملت موضوع مشترک ندارند. بعد شما چطور میای می‌گی من ادعام می‌شه ولی اونجا جرات نداشتم؟ محض اطلاع شما دوست گرامی، بنده بعد از اونجا، با آرمان حقیقی و محمد رفتیم بالا، نشستم مفصل صحبت کردم، چرا؟ چون حرف مشترک باهاشون داشتم و باهاشون تا حد خوبی دوستم. داخل یک جمع ۳ نفره ! حالا از من انتظار داری داخل یک جمع بالای ۱۰ نفر بیام چی بگم؟ مشروح اخبار بگم؟ جک بگم؟ یا بگم هوا چقدر گرمه و ما چقدر حرف‌های مشترک زیادی داریم؟!
خب جالبه! شما که کلا حال نمیکنید با میتینگ برای چی پیشنهاد میدید که میتینگ چرا اینجوری یا اونجوریه؟ شما با آدمایی که حال میکنی و خیلی شاخن برو یه گوشه تو پارک دانشجو مفصل صجبت کن چه نیازی به میتینگ داری؟
بازم برام یه سوال مطرح شد هدف این تاپیک چیه؟‌والا ما حرفامون رو زدیم شما ۱ جواب منطقی بهش ندادید!!! جالبه!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

اصولاً بزرگتر ها در همه جمع ها فایدشون اینه که جو رو متعادل میکنن .

مثلاً تو مهمونی خانوادگی هستید و فامیلای دورتون هم اومدن ، معمولاً بزرگترا هستن که باعث میشن افراد با هم صمیمی تر بشن . بالاخره بیشتر توی جامعه بودن آدمای بیشتری و دیدن و ...

مثلاً توی میتینگ دربند نوعی نباید بزرگترا برن ملت روف تنها بگذارن !

هرچند دربند رو کاملاً درک میکنم به خاطر اینکه یه گروه گاو دبیرستانی بودن و دانشجوا اصن تو حال و هوای ما نبودن .
ولی در میتینگ های دیگه مسئولیت خطیر گرم کردن رابطه ی دختر و پسر و غریبه ها با هم به عهده ی بزرگتر ها میفته .

مشکل اصلی همین همخوان و همسفره و ... کردن دخترا با پسراست .
وگرنه توی تئاتر اولش که پسرا با هم بودیم از سینای حلی 4 ای و من حلی 1 ای به نسبت منزوی تا سیاوش حلی 2 ای و حتی علی که از بیرجند اومده بود همه با هم شدیداً گرم گرفته بودیم .

ولی در کل با این چند دسته شدنا مشکلی ندارم به شخصه . چون آدم نمیتونه با همه ارتباط برقرار کنه . در نهایت توی برنامه های جمعی گروها به هم میپیوندن ولی مثلن موقع راه رفتن و از این صوبتا آدم با کسایی میپره که باهاشون بیشتر ارتباط برقرار میکنه .

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

@ هنگامه :

در مورد اون طرح پیشنهادیت که 30 نفر فقط ببریم و اینا باید بگم که سری پیش که ما همراه شما اومدیم طالقان نفرات انتخابی واقعا مناسب نبودن .
یا از سایت نبودن یا اینقدر قدیمی بودن که هیچکدوم اون یکی رو نمیشناخت .
در عوضش یادمه کسایی بودن که خیلیای دیگه رو میشناختن اما بخاطر پر شدن ظرفیت نتونستن بیان .
البته شاید برای یه گروه دیگه افراد حاضر خیلی آشنا بودن !
از مشکلات محدود بودن بنظرم این مسئله هست دیگه .

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

مسئله اینه که من گلچین نمی کنم کی بیاد کی نیاد

مسئله مهلت ثبت نامه و یه استاندارد به نام محدودیت که من به شدت قبولش دارم.

و خیلی جدی دوست دارم ریز انتقاد هاتو الان که یک سال گذشته و شاید بهتر درک کرده باشی شرایطو بری تو همون تاپیک بنویسی تا یا قانعت کنم یا قانعم کنی و از تجربه و پیشنهادت استفاده شه بهر حال

فقط یکم بحث اصلی تاپیک به فنا رفت :D

تقصیر منم بود تا حدی، ادامه اون موضوعو ببرید تو اون تاپیک کنیم پس

بالا