• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمایی‌ اما یک مشکل...

• شروع کننده موضوع

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
بنده به شخصه شاهد تعداد زیادی میتینگ،گردهمایی یا هر چیزی که می‌خواین اسمش رو بگذارید در داخل این سایت بودم و این گردهمایی‌ها موضوعات متفاوتی مثل صحبت درباره‌ي برنامه‌های سایت یا گردهمایی‌های تفریحی داشتند. روند رو که نگاه می‌کنم، حس می‌کنم در گذشته به نوعی بیشتر مردم استقبال می‌کردند یا براشون بیشتر جنبه‌ی فان داشت و این حرفا و این روند تا حدی کاهش یافته تا جایکه به نظرم تعدادی از میتینگ‌های اخیر(اخیر منظورم بازه‌ی وسیعیه) اصلا میتینگ واقعی و درست حسابی نبودند. به شخصه یکی از چیزهایی که همواره به من حس اعتماد به اون گردهمایی می‌داد که باعث می‌شد برم یا تجربه‌ي دوستانی که رفتند رو دنبال کنند، حضور آدم‌های شناخته شده و به خصوص مدیران سایت بود. به شخصه گردهمایی که یک فرد نسبتا غریبه میومد می‌زد حتی رغبت نمی‌کردم جریاناتش رو دنبال کنم. نه برام قابل توجه بود. نه خیلی تلاش می‌کردم برم. یا هر چیز دیگه‌ای که نشون دهنده‌ي مینیمم کشش باشه. مدیرانی هم که میتینگ می‌ذاشتند معمولا از تهران بودند که مثلا آرمیتا ثابتی اشرف می‌ذاشت اگه اشتباه نکنم یا محمد یا حتی سعید زارعیان یادمه. چند تا گردهمایی تفریحی هم خود محمد گذاشت ولی الان موضوعی که هست، موضوع سن هست. به هر حال نسبت به سابق، سن‌ها بالاتر رفته. فردی مثل محمد ۲۱ سالشه، قطعا و یقینا با آدمای هم سن و سال خودش بیشتر حال می‌کنه تا یه پسر ۱۶ ساله. بنده هم مثلا ۱۸ سالمه، هیچ‌جوره با غیر از دوستان محدود خودم و هم سن و سالام با فرد دیگه‌ای حال نمی‌کنم. نتیجه‌ش می‌شه میتینگی مثل این سینمایی که گذاشته شد و یه سری ادم ۱۶ تا ۲۱ سال می‌رن سینما و بعدش می‌شینن اگه اشتباه نکنم پانتومیم بازی می‌کنند یا یک چیزی در همین مایه ها. برای من اصلا این قضیه جالب نیست و فکر نمی‌کنم پیش شما هم جنبه‌ی جالبی داشته باشه. شاید یکی از دلایلی که میتینگ‌های رسمی سایت(موضوعشون سایته) از دو سال پیش تا به حال به صفر رسیده همین باشه که اصلا افراد شناخته شده و مدیران بعضی‌هاشون از سایت رفتند و اون‌هایی هم که هستند رغبتی برای برنامه گذاشتن نمی‌کنند چرا که به هر حال هم سن و سال‌هاشون دیگه نیستند. خلاصه می‌کنم حرفامو، گردهمایی‌هایی بیشتر ازشون استقبال می‌شه معمولا که داخلش افراد شناخته‌شده یا مدیران حضور داشته باشند و حضور این افراد در برنامه‌ها منوط به حضور افراد هم تیپ اون‌هاست. لذا یا همچین افرادی نمیان یا اگه بیان می‌شین یک گروه با رنج سنی گسترده که فکر نمی‌کنم حرف مشترک زیادی داشته باشید.حالا اگر کسی نظری در این رابطه داره بگه. ایده‌ای برای اصلاح این مشکل. یا موضوعات گردهمایی‌ی که مستقل از رنج سنی باشه. یا اصلا بگید که خب مهم نیست استقبال زیاد باشه. خلاصه نظری پیشنهادی چیزی دارید بگید.

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
پاسخ : گردهمایی‌ اما یک مشکل...

من یه راه حلی پیشنهاد میکنم خاهشا نظراتتون رو در موردش بگید.

ببینید میشه تو هر رنجی یه مدیر قرار داد که کاربر ها با مدیر هم سن خودشون باشن
و در این گردهمایی از همه سنی بیان.نه فقط دانش آموزها و یا فقط فارغ التحصیل ها.
من اون روزی که رفتم میتینگ ،از بیست نفر ده .دوازده نفر فارغ التحصیل بودن.
خوب مشخصه مه شخصی به سن من تو اون جمع حرفی نداشته باشه. یا احساس غریبی احیانا باشه.
برای این موضوع بعضی از دوستان که رابطه اجتماعی قوی تر دارن می تونن که اون جو سنگین رو بشکونن.
.
در کل به نظر من بهترین روش اینه که تو هر سنی یه مدیر باشه که در میتینگ ها به عنوان مسئول بیاد کمک کنه.
منظورم فقط مدیر کل نیست. منظورم شامل مدیر انجمن و یا مدیر داخلی هم میشه.
.
یه راه حل دیگه هم اینه که هر میتینگ برا رده های سنی مختلف باشه.
مثلا علایق یه فرد 15_16ساله با یه فرد 20_21ساله تفاوت داره.
حتی علایق دخترها و پسرها هم امکان داره تفاوت داشته باشه.
پس میشه گفت بعضی از گردهمایی ها برای یه قشر خاص باشه.
.
به نظرم باید برای بهتر شدن این موضوع تلاش کردجای گفت و گو و تبادل نظر داره این قضیه.
البته من یه کاربر معمولی و جدید هستم نسبت به دیگران.
اما مدیران و خاک انجمن خورده ها و افراد با سابقه میتونن ایده ها و نظرات خودشون رو بگن و کمک به این وضعیت.

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

پیشنهاد من اینه که دختر پسر تفکیک بشه حتما تو میتینگ ها.

• شروع کننده موضوع

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از Ali pasha :
پیشنهاد من اینه که دختر پسر تفکیک بشه حتما تو میتینگ ها.
واقعا یک سوال برای من خیلی مطرحه. چرا، واقعا چرا فکر می‌کنی بامزه هستید؟

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نظر من بستگی به نوع میتینگ هم داره. قبلا هم گفتم واسه قرارای دسته جمعی ، سینما مکان مناسبی نیست. چون اون اوله ک آدما زاید باهم آشنا نشدن میرن 2ساعت تو سکوت فیلمو میبینن(که واسه دیدنش نیازی ب برگزاری گردهمایی نیست)ولی لطفِ میتینگ اینه همه باهم باشن و از کارای جمعی لذت ببرن.هدف اینه. حالا اگه میتینگ جوری باشه ک از اول همه باهم باشن خیلی بهم بیشتر نزدیک میشن تا این مدلی ک ما میریم میشینیم ردیفی ، اسممونو میگیمو باز بعش هرکی کار خودشو میکنه. ینی این میتینگایی ک رفتیم هیچکدوم مناسبِ جمعیت بالا اونم جمعی ک همه باهم غریبن نیست.
اگه مکان حالت تفریحی داشته باشه ، هم جذابیت بیشتری داره م فکر کنم راحتتر افرادو به هم نزدیک کنه. که هی هم مثال زدم تنگه واشی.

و اینکه دانشجوها تا میشینن کنار هم شروع میکنن ب حرف زدن راجع به واحداشونو استاداشونو کارآموزیو ... و یادشون میره این صحبتا واسه بقیه جذابیت نداره. خب میشه ک این حرفایی ک مربوط ب ی رنج سنی خاصیه کمتر زده شه و موضعات بحث چیزایی باشه ک اکثریت علاقه دارن.

و درکنارش بعضی وقتا ی سری میتینگا گذاشته شه واسه یه گروه کوچیکتری ک بیشتر باهم اشتراکات دارن.

من با این موافق نیستم کلا بخوایم همه میتینگا رو دسته بندی کنیم بگیم واسه گروه های مختلف. ب قول پویا یکی از جذابیتایی ک میتینگا داشت دیدن مثلا مدیرا یا آدمای نسبتا شناخته شده ی اینجا بود.حالا اگه بگیم اونا جدا ، دانش آموزا جدا ، جالب نیست. من نظرم اینه این میتینگا باید باعث شه اتفاقا این گروهای مختلف بیشترم به هم نزدیک شن.
مهم ترین موضوعم ب نظرم اینه تو میتیگا هرکسی نچسبه ب دوستای خودش. اینو من قبل هر برنامه ای میگم.اما متاسفانه همه تو اکیپای 2_3تایی خودشونن انگار ک کلا باهم اومدن بیرون و فقط یه معرفی ایم میکنن!

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از پویا م :
واقعا یک سوال برای من خیلی مطرحه. چرا، واقعا چرا فکر می‌کنی بامزه هستید؟
یک سوالی هم که برای خود من مطرحه اینه که تاپیک یعنی چیزی که هرکس نظر خودش رو میگه به شما ربطی داره کی چه نظری داره؟ اگه مخالفی بگو مخالفم!
و در ضمن شوخی نکردم اینجا خیلی جدی گفتم که دختر پسر جدا باشه چون اکثر بچه های سایت دبیرستانی هستند و وقتی دختر میبینن خودشون رو گم میکنن و بالعکس و یک قضای یخی تو میتینگ ها بوجود میاد میتینگ سمپادیا اومدم میدونم چه جو مسخره ای داره!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Ali pasha :
یک سوالی هم که برای خود من مطرحه اینه که تاپیک یعنی چیزی که هرکس نظر خودش رو میگه به شما ربطی داره کی چه نظری داره؟ اگه مخالفی بگو مخالفم!
و در ضمن شوخی نکردم اینجا خیلی جدی گفتم که دختر پسر جدا باشه چون اکثر بچه های سایت دبیرستانی هستند و وقتی دختر میبینن خودشون رو گم میکنن و بالعکس و یک قضای یخی تو میتینگ ها بوجود میاد میتینگ سمپادیا اومدم میدونم چه جو مسخره ای داره!
دبیرستانی ها دختر میبینن خودشون رو گم میکنن؟! :))خوبی رفیق؟والا ما ک دور و بریای خودمون رو میبینیم تازه دختر ک میبینن زبون باز میکنن خیلیاشون :))اینی ک شما میگی مال راهنماییه احتمالا..

در مورد راه حل.چیزی ک خیلی میتونه کمک کنه مثلا اینه ک شما قبل میتینگ لیست کسانی ک میان رو بدین تا خودشون ب طور خودجوش سعی کنن با هم آشنا بشن و بهتر از اون میتونه مثلا ی کنفرانس یا چیزی باشه ک افرادی ک میان توی ی محیط همه نظر بدن و کمی بیشتر آشنا بشن
و در مورد موضوع مشترک.من خودم واقعا فکر نمیکردم اختلاف سنی انقد فاحش بتونه جلوی رابطه ی دوستان رو بگیره ولی اینو لمس کردم تو همین سه شنبه ی هفته ی گذشته ک رفتیم..شاید بهتر باشه محوریت سایت باشه.بحث هامون در مورد سایت باشه.خب نقطه ی مشترک همه ی ما سمپادیاست و سمپاد دیگه..

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

من 2تا میتینگو ک موضوعش سمپادیا و رفع مشکلاتش بود رو بودم و واقعا میتونم بگم جذابیتش از میتینگ سینما هم کمتر بود!
دیگه مگه چقد میشه رو این موضوع مانور داد! خیلی تکراری و اعصاب خوردکنه! مخصوصا مدیرا ک دیگه حالشون بهم میخوره از حرف زدن و گذاشتن میتینگ با این محوریت.

دلیل نمیشه چون تنها موضع مشترک همینه الان ، نشه موضوعات دیگه ای ایجاد کرد.

درسته اختلاف سنیه اثرگذاره اما خود من خیلی دوستام ازم بزرگتر و کوچیکترن. با خیلیا تقریبا فصل مشترکی ندارم اما نزدیکیم بهم.

من نظرم اینه تو میتینگ هرکسی فراموش کنه دوستان نزدیکش رو.سعی کنه باهمه ارتباط برقرار کنه. فک نکنه با یکی ک ازش بزرگتره الان باید رسمی حرف بزنه یا راجع ب سایت یا مشورت واسه انتخاب رشته! میشه خیلی عادی راجع ب همه چی حرف زد.حتی فلان آهنگ و فلان فیلمو ...

و اینکه جنبه ی تفریحی و جمعی ک بیشتر باشه ، ناخودآگاه افراد خیلی بهم نزدیک میشن

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از پوریا عابدی :
دبیرستانی ها دختر میبینن خودشون رو گم میکنن؟! :))خوبی رفیق؟والا ما ک دور و بریای خودمون رو میبینیم تازه دختر ک میبینن زبون باز میکنن خیلیاشون :))اینی ک شما میگی مال راهنماییه احتمالا..
البته در جذاب بودن و بسیار عالی بودن شما شکی نیست
اولا اون نوع برخورد که شما میگی از سوی دخترا اتفاقا یه جور عدم صمیمیت رو نشون میده! جو مختلط صمیمی ندیدی! :)
دومن من تجربه ی خودم از میتینگ رو گفتم یادمه آخرین میتینگی که اومدم نمایشگاه کتاب پارسال بود شما رو دیدم که یه گوشه هر هر می خندیدی و دخترای سایت هم یه گوشه دیگه با هم حرف میزدن و ندیدم گرم باشید با هم آخرش هم خداحافظی کردید.
یادم هم هست همین پویا م هم چسبیده بود به آقای مطهری و از جاش تکون نمی خورد!
بازم بگم یا بسته؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Ali pasha :
البته در جذاب بودن و بسیار عالی بودن شما شکی نیست
اولا اون نوع برخورد که شما میگی از سوی دخترا اتفاقا یه جور عدم صمیمیت رو نشون میده! جو مختلط صمیمی ندیدی! :)
دومن من تجربه ی خودم از میتینگ رو گفتم یادمه آخرین میتینگی که اومدم نمایشگاه کتاب پارسال بود شما رو دیدم که یه گوشه هر هر می خندیدی و دخترای سایت هم یه گوشه دیگه با هم حرف میزدن و ندیدم گرم باشید با هم آخرش هم خداحافظی کردید.
یادم هم هست همین پویا م هم چسبیده بود به آقای مطهری و از جاش تکون نمی خورد!
بازم بگم یا بسته؟
در مهم بودن نظر تو هم شکی نیست رفیق 8->
حرفتو کاملا قبول دارم.میتینگ نمایشگاه هم دقیقا همینی بود ک تو میگی.حتی یادمه بعدش ک اومدیم خونه من گفتم مطمئنین اسم این میتینگ بود؟(کلا معرفی کردیم قبلش هم سلام کردیم و بعد پرسیدیم شما هم ناهار میخورین؟و گفتن نه و خداحافظی کردیم!)ک جواب گرفتم ک نیت این بار میتینگ نبود بلکه نیت خود نمایشگاه بود بیشتر..ک البته ب نظر من استدلال جالبی نیست
پس حق میدم بت در این مورد
اما سوال من ازت اینه ک مگه در چ حد انتظار داری از ی میتینگ؟اون جو صمیمی ک تو میگی خیلی خوبه ولی مطمئنی اون جو بین دختر و پسر توی همچین میتینگی با زمان کم و تعداد کم حاصل میشه؟...نیاز ب وقت و انرژی بسیار بیشتر از این داره(نمیشه صرفا گفت ک راحت باشید.خب راحت نیستن..)

@پگاه:باز هم ب نظر من دیوار سن خیلی سریع بالا میره.من خودم اونقدر سن رو مهم نمیدونستم اما همین میتینگ سینمای سه شنبه ی گذشته میتونه نشون بده همه چیز رو.
ب نظرم ناچار باید ب گروه گروه شدن میتینگ تن داد

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

من بگم ؟ :D

آقا یه چند وقتی هست دوباره یه حسی قلقلکم می ده که میتینگ دسته جمعی بذاریم ( که البته من اسم میتینگ رو نمی پسندم ، گردش دسته جمعی بهتره در این مورد مورد نظرم)

بعد توی 4-5 دفعه ای که پجه ها رو تو فضا های مختلف و با رنج سنی متفاوت دیدم (دانشگاهی،مدرسه ای و مسابقه ای، تفریحی - به جز میتینگ های مربوط به مسائل سایت که نرفتم و نمی رم) به راه حل این موضوعی که اشاره شد خیلی فکر کردم.

ماجرا اینه که آدم هایی وجود دارن که عنصر ارتباطی بین بچه ها هستن . یعنی از قشر دانشجویی مثلا بعضی بچه ها هستن که ارتباط خوبی با بچه های دبیرستان دارن اونا باید باشن تا بچه های دبیرستان و دانشجو رو بهم پیوند بدن و برعکس قشر دانش آموزی که توانایی برقراری ارتباط دارن با سنین بزرگ ترشون

وجود همچین آدمایی الزامیه یجورایی. یعنی اگر به قول شما میتینگی ( و به قول من گردشی) رفتیم 2 تا شرط حتما باید رعایت شه که اگر نشه بهتر میتینگی هم نباشه

1- جمعیت کنترل شده باشه یعنی تعدا افرادی که میان محدود باشن ( من 30 نفر رو در حد اکثر معقول می دونم)

2- به ازای هر 10 نفری 2 تا از اون سیم های رابط که عرض شد از دو قشر مختلف حضور داشته باشن :D

چون برای 30 تا آدم یکی دو نفر باشن فقط خسته می شن و کاری هم از پیش نمی ره

من خیلی فکر کردم به موضوع میتینگ ها و خیلی حرف ها (فکر ها) دارم ، خیلی خیلی . ولی فعلا نه حال تایپ دارم و نه دسته بندی برای بیان درست همه افکارم

فعلا دوست دارم بدونم کیا با این 2 شرطی که گفتم موافقن. و فکر می کنن چقدر تاثیر داره

با لایک و دیسلایک بگین نظرتونو اگر چیز اضافه ای ندارید بگین .

مچکر

دسته بندی کنم بعدا بیشتر می نویسم (;

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

خب من میتینگ های قبلیم که دیدم همینجوری بوده!!!
میتینگ کافه سایه روشن هم بدتر از اون بود!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از Ali pasha :
خب من میتینگ های قبلیم که دیدم همینجوری بوده!!!
میتینگ کافه سایه روشن هم بدتر از اون بود!

خب ببین این حرف تو یعنی من فقط مخالفم که بازم یعنی یه دیسلایک ساده

الان که پست دادی حداقل انتظار دارم بگی مشکل این دو شرط چیه

چی کم و چی اضافه داره

من کیسی ام که عاشق گردش دسته جمعیه و کجا بهتر از اینجا برای تحقق این رویا :D

نیاز دارم تمام جزئیات و اشکالاتی که وارده رو تا جایی که می تونی ریز شرح بدی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من هم واقعا فکر می کنم که سن به صورت فازی(!) خیلی مهمه!یعنی منظورم اینه که فارغ التحصیلا با یه بچه پیش دانشگاهی یا حتی سومی تا حدی می تونن ارتباط برقرار کنن.ولی دیگه با سنین کمتر نه واقعا! و بالعکس...(در کلیت!)
به نظر من بهتره رنج سنی قرار داده بشه برای میتینگ ها. به علاوه اینکه از قبل یه برنامه ریزی درست و حسابی شده باشه روش.
در مورد جدا بودن دخترها و پسرها هم من با نظر علی پاشا موافقم. یعنی به نظرم تو رنج سنی دبیرستان شاید جدا کردن دخترها و پسرها باعث بشه میتینگ بهتر و صمیمی تر برگزار بشه و بیشتر خوش بگذره.
ولی در مورد فارغ التحصیلان دیگه قطعا اینجوری نیست و نیازی به این تفیک جـنس‍‌‍یتی نیست.

هنگامه: ببین نمیدونم چه جوری بگم...با اینکه با شرطهات موافقم اما باز هم به نظرم اون اتفاق نمی افته. یعنی باز هم اونقدری که باید و شاید اون صمیمیته برقرار نمیشه.

IVERSON

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
محیط زیست

سلام دوستان.
منم از قدیمیا سایتم،خیل خوبهوبهونه هم داریم!برا دوستان که کنکور دادن:)بیان حرف بزنن ا کنکور اینا:)

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از مهســـــا :
هنگامه: ببین نمیدونم چه جوری بگم...با اینکه با شرطهات موافقم اما باز هم به نظرم اون اتفاق نمی افته. یعنی باز هم اونقدری که باید و شاید اون صمیمیته برقرار نمیشه.

اینها دو شرط لازمن ، نه کافی :D

خب من نمی تونم تا بعد صبر کنم بیام پست بدم همین الان می ریزم بیرون افکارو پس

3- لازمه ی اولیه یه گردش گروهی خوب انتخاب جای خوب هستش

جایی که فضای کافی برای بازی ، نشستن ، دویین و حتی عرب زدن داشته باشه :))

و خب واسه همینه که سینما رفتن رو قبول ندارم. حتی رستوران رفتن رو هم برای میتینگ نمی پسندم مگر اینکه جزء فرعی ماجرا باشن .

برای تفریح محیط باز لازمه پس

4- هدف تفریح به تشریح و تفضیل از قبل مشخص باشه

بازی؟ صحبت در مورد سایت؟ بازدید؟ همایش؟

در راستای تایین هدف باید معیار هایی برای الک کردن کسایی که میان می ذاریم.

خب 100 نفر دلشون می خواد بیان

آیا جا برای همه هست؟ همه می تونن بیان و لذت هم ببرن؟

در صورت تعداد زیاد تقاضا گلچین کردن نیازه پس

5- من بهترین راهی که برای همراه کردن یه عده آدم بلدم بازی های دست جمعیه

و به تجربه(3 بار) بهم ثابت شده بازی مث پانتومیم یه بازی فراگیر نیست پس الان منظور من از بازی دسته جمعی چیزایی مث این نیست

شاید والیبال ، وسطی ، بازی هایی با کارت (کارت های غیر شرعی مثلا :)) ) که فعالیت همه رو می طلبه بتونن از خوان هفتم (خشکی مجلس) بربیان

6- برای بازی نیاز به وسیله هست و همه وسایل رو یه نفر نمی تونه فراهم کنه

پس می شه مشخص کرد چه وسایل و امکاناتی نیاز هست و از مشارکت جمع برای تهیه وسایل استفاده کرد.

این هم حداقل به خودم ثابت شده که همکاری همه در این موارد یه حس خوب حساب شدن به افراد می ده و شاید بتونه خودش رو جزئی از جمع به حساب بیاره و راحت تر ارتباط برقرار کنه

7- سطح انتظار مسئله مهمیه

یعنی مهم تر از چیزیه که در ابتدا فکر می کنیم. باید قبل از یه روز گردشی با دوستان سطح انتظارمون رو در حد معقولی نگه داریم.

مثلا وقتی همه میتینگ ها اینقدر خشک و بی روحن ما نباید با یه اردوییی که جنجال قبلش زیاد بوده انتظارمونه در حد لذت تور دور دنیا بالا ببریم که
نه؟ :D

8- آگر آدمی نیستیم که برای برقراری ارتباط پا پیش بذاریم کل مدت خاموش نمونیم. می تونیم از دوستان نزدیکمون بخوایم ما رو به دوستای دیگشون معرفی کنن. و ادامه این روند شاید باعث شه نصف آدم های جمع رو بشناسیم

9- به جای تفکیک جنسیتی که صحبتشو کردین و من رو یکم عصبی کرد به فکر راه حل برای یاد دادن آداب معاشرت به دوستای کوچیک ترتون باشید. ما هم گل و بلبل نبودیم. دفه اول بچه هارو دیدم در رفتیم.

lمن جونم داره در میاد

من یه کنکور بدبختم که الان حال تایپ ندارم بیش از این خداییش

بازم کلی شرط و شروط هست که بهشون فکر کردم و شاید بعدا بیام بنویسم #S-:

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از Captain.Pisko :
خب ببین این حرف تو یعنی من فقط مخالفم که بازم یعنی یه دیسلایک ساده

الان که پست دادی حداقل انتظار دارم بگی مشکل این دو شرط چیه

چی کم و چی اضافه داره

من کیسی ام که عاشق گردش دسته جمعیه و کجا بهتر از اینجا برای تحقق این رویا :D

نیاز دارم تمام جزئیات و اشکالاتی که وارده رو تا جایی که می تونی ریز شرح بدی
با تو نبودم هنگامه که!
در مورد تو اینکه ایده آل فکر میکنی هیچوفت این اتفاقاتی که تو میگی نمیوفته.

9- به جای تفکیک جـنس‍‌‍یتی که صحبتشو کردین و من رو یکم عصبی کرد به فکر راه حل برای یاد دادن آداب معاشرت به دوستای کوچیک ترتون باشید. ما هم گل و بلبل نبودیم. دفه اول بچه هارو دیدم در رفتیم.
عزیز من وقتی طرف بچست نمیشه بهش آداب معاشرت بزرگانه یاد داد!!!!
تو خودتم سنت بیشتر شد که میگی راحت تر شدی!!
وقتی ما میایم میگیم دبیرستانیا بخاطر مشکلات ریشه ای فرهنگی جامعه نمیتونن فضای خوبی ایجاد کنن وقتی مختلطن میاید میگید میتونن!! در حالی که تو تمام این میتینگ ها یه فضای یخ وجود داشته که همه هی به ساعتشون نگاه میکردن!!!
میتینگ پارک قیطریه رو میشه به من بگید چقدر جوش گرم بود؟‌من نبودم!!!
توی سایت همتون هی با هم شوخی میکنید ولی تو جامعه ی واقعی می ترسید به هم سلام کنید!
آقای پویا م شما که ادعات ....ر رو پاره کرده من هروقت تو میتینگ دیدمت یه گوشه بودی و حتی جرات حرف زدنم نداشتی کلا چسبیده بودی ب محمد مطهری!!!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از Ali pasha :
با تو نبودم هنگامه که!
در مورد تو اینکه ایده آل فکر میکنی هیچوفت این اتفاقاتی که تو میگی نمیوفته.

آهان ، خب عذر میخوام

من به شرایط ایده آل فقط فکر میکنم . تا بتونم نزدیک ترین حالتی که از دستمون برمیاد رو ازش در بیام.

و اینکه من تور هایی رفتم با آدم های غریبه از بچه 10 ساله بودن توش تا پیرزن 60 ساله

هیچ کس هم جزو همراهای خودش کسیو نمی شناخته ولی تونستن تعامل برقرار کنن ، پس برای ما هم ناممکن نیست. یعنی امیدوارم به خاطر اخلاق خاص بعضیامون ناممکن نشه

به نقل از Ali pasha :
عزیز من وقتی طرف بچست نمیشه بهش آداب معاشرت بزرگانه یاد داد!!!!
تو خودتم سنت بیشتر شد که میگی راحت تر شدی!!
وقتی ما میایم میگیم دبیرستانیا بخاطر مشکلات ریشه ای فرهنگی جامعه نمیتونن فضای خوبی ایجاد کنن وقتی مختلطن میاید میگید میتونن!! در حالی که تو تمام این میتینگ ها یه فضای یخ وجود داشته که همه هی به ساعتشون نگاه میکردن!!!

خب اگر 30 تا بچه دبیرستانی و راهنمایی باشن مطمئنن خیلی افتضاح می شه، ولی فکر میکنم توی یه گروه مختلط از نظر سنی بشه یکم جو رو بهتر کرد .

به هر صورت حتی اگر این عقیده من غلط بااشه وقتی خودم تصمیم بگیرم برنامه گردشی بذارم این قاعده تفکیک رو رعایت نمی کنم چون اعتقادم اینه می شه متعادل بخورد کرد.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Captain.Pisko :
آهان ، خب عذر میخوام

من به شرایط ایده آل فقط فکر میکنم . تا بتونم نزدیک ترین حالتی که از دستمون برمیاد رو ازش در بیام.

و اینکه من تور هایی رفتم با آدم های غریبه از بچه 10 ساله بودن توش تا پیرزن 60 ساله

هیچ کس هم جزو همراهای خودش کسیو نمی شناخته ولی تونستن تعامل برقرار کنن ، پس برای ما هم ناممکن نیست. یعنی امیدوارم به خاطر اخلاق خاص بعضیامون ناممکن نشه
هنگامه منم زیاد از این مدل تورها رفتم. کوه و دشت و ... ولی آخه جو اونجاها فرق می کرده! خیلی!! این جا همه ش چند ساعت یه سری آدم با همن و تمام.اونجاها مدت گردش طولانی تره.(برای ما همیشه چند روزه بوده) و به خاطر سختی های راه یا چیزهای دیگه خود به خود همه به هم نزدیک شدن. ولی با یه میتینگ چند ساعته و یا حتی یه گردش یک روزه به نظرم خیلی ممکن نیست این چیزی که میگی...

البته اینکه تو ایده آل نگاه می کن خیلی خوبه ها! ولی خب به نظرم من و علی پاشا چون فاصله گرفتیم از دبیرستان و اون ایده آل نگاه کردن، یه کم عملی تر به قضیه نگاه می کنیم! چیزهایی که تو میگی خیلی خوبن ولی در واقع اتفاق نمی افتن! و ما دنیال اینیم که طبق واقعیت ها یه جوری برنامه چیده بشه که بهترین نتیجه رو بده و به همه خوش بگذره. نه اینکه دنبال تست کردن ایده آلهایی باشیم که تو این مدت بهمون ثابت شده هیچ موقع محقق نمیشن.
تو دانشگاه برای ما بیشتر از یک ترم طول کشید تا یخمون شکسته بشه. چند بار با هم رفتیم بیرون ترم 1.نتیجه این بود که تو این گردشهای یک روزه همه با هم خوب بودن و صمیمی و اوکی! بعد فرداش تو دانشگاه دوباره جواب سلام همو هم نمیدادن دخترها و پسرها که هیچ، وقتی همدیگه رو میدیدن راهشونو یه جوری کج می کردن که به هم برخورد نکنن حتی!! من خودم هم اتفاقا جزء دسته ای بودم که خیلی دیر عادت کردم! برای من قشنگ 6ماه طول کشید! ولی الان به شدت روابط اجتماعیم خوب شده و دیگه اصلا مشکلی ندارم.
تو نمیتونی به یه بچه دبیرستانی که تا حالا هیچ وقت با یه جنس مخالفش به طور غیرمجازی تعامل نداشته، تو چند ساعت این رو یاد بدی!واقعا کارِ زمان بری هست و به موقعِ خودش و به مرور زمان باید اتفاق بیفته.

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

اگر شرایطش باشه و کرج باشم ، اگر وقتش باشه و استقبال خوب باشه ، اگر و اگر... ، من برنامه ای صبح تا عصر می ذارم برای تفریح و سعی میکنم ایده آلم رو از توش دربیارم

اگر نسبت به قبل در کار خودم پیشرفتی ندیدم میام همینجا به شما می گم حرفتون درسته، نمی شه.

ولی فعلا قبول اینکه نمی شه سخته برام .

خودتم دوس دارم بیا ها اگر برنامه بود مهسا >:D<

بالا