• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاور بگیریم یا نه؟

ایمان داشتن به مشاور ؟؟؟

• دارم

رای‌ها: 12 25.5%
  • ندارم

رای‌ها: 35 74.5%

• رای‌دهندگان
    47

Dr.Behnaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
شیمی ........
پاسخ : مشاور بگیریم یا نه؟

میشه اونایی که مشاور دارن(داشتن) نکات مهم و به درد بخور رو مطرح کنن؟ :)

aigin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

به نظر من که واقعا یه مشاور خوب لازمه البته نه مشاور هایی که وابسته به 1001 موسسه و ... هستن مشاورای واقعا خوبی که کارشون درسته من بعد از یه قرن گشتن بلاخره اون مشاوری که دلم میخواست رو پیدا کردم به نظر من گرفتن مشاور صرفه جویی در وقت و هزینه است مشاور بهت میگه برای چه مبحثی از چه درسی چقدر وقت بزار چیا رو توی تابستون بخون چیا رو نخون چون فراموشت میشه بهت میگه بهترین کتاب های تست و آموزش بازار چیان تا بین 2000 تا اسم و جلد مختلف سرگردون نشی واقعا من خوشحالم از اینکه مشاور گرفتم چون مشاورم به طور واضح بهم گفت تابستون آزمون نرو چون موسسه هایی مثل قلمچی برای اینکه توی تابستون بتونن کتاب هایی مثل زرد رو که از سال پیش مونده بفروشن میان و از همونا سوال میدن خوب طبیعتا وقتی کتاباشونو بخونی راحت میتونی سوالاشونو ج بدی دیگه پس الان میدونم که تابستون بی خودی وقتمو رو آزمون نذارم چون ما با بقیه مدرسه ها فرق داریم هممون و از تابستون داریم میریم مدرسه پس نباید توی جو تبلیغات موسسه ها و آزمون ها و... بیوفتیم فقط یه مشاور خوب میتونه به آدم بگه که چی کار کنه اگه واقعا همچین کسی رو نمیشناسید برید به مشاور هایی که اسمشونو شنیدین سر بزنید بدین براتون یه برنامه بریزن خوب قشنگ معلوم میشه که خوبه یا نه بهترین نفرو انتخاب کنید
این تنها توصیه ای بود که یه آدمی که خیلی قبولش دارم به من کرد من که تا حالا راضیم!

star96

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
فیزیک

اگه بخوای واسه گرفتن برنامه درسی یا مثلا چه جوری درس بخونم کی درس بخونم کی بخوابم چی بخورم :D و امثالهم( :-")بری پیش مشاور از نظر من اصلا خوب نیست چون مشاور نه آدمو میشناسه نه میدونه ویژگیهاش چیا هستن کلا به درد نمی خوره جز یک مورد اونم وقتی عصبانی هستی و حوصله نداری میتونی عقده هاتو سر اون خالی کنی :-" من که تا حالا چند تا مشاور داشتم هر وقت میرفتم پیششون جاهامون برعکس می شد من بهشون مشاوره میدادم :P

star96

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
فیزیک

یه موضوعی همین الان یادم اومد با پست بالایی.دختر عمه من یه زمانی تو یکی از همین آموزشگاه ها که خیلی هم تبلیغات داره کار میکرد در واقع به عنوان مشاور استخدامش کرده بودن و تو اولین جلسه که همه مشاوراشو از کل کشورجمع کرده بودن بهشون گفتن ببینین اگه شغلتونو دوس دارین و میخواین پول در بیارین باید یاد بگیرین به مردم دروغ بگین چون هیچ چیز از مشاوره و شیوه مطالعه و ...نمیدونین پس هر چیزی که فکر می کنین اونارو دوباره به سمت آموزشگاه می کشونه بگید.دختر عمم 3 ماه بیشتر دوام نیاورد اون جا و اخراجش کردن چون نمی تونست دروغ بگه :| پیش هر مشاوری هم نمیشه رفت فقط خواستم همینو بگم

Dr.Behnaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
شیمی ........

موافقم....بهترین مشاور کسی هست که با خصوصیات اخلاقی آدم آشنا باشه....و فک کنم بهترین مشاور خود فرد هست البته با تکیه بر خدا و استفاده از تجربه دوستان

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

کسـی مشـآوره خوب تـو تبریـز میشنـآسه ؟

صداقتـ چه جوریـآس ؟ کسی شمارشـو داره ؟

@sanjab@

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

اینجا کسی ایمیل یا شماره ای از سینا تهرانی (مشاور) داره؟

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396

بنظر من آدم قبل از سال چهارم (پیش)اصلا نباید پیش مشاور بره......!چون خود آدم بیشتر از خودش خبر داره و بعتر میتونه برنامه ریزی کنه.....!سال چهارم هم بره پیش مشاور ببینه چه جوریه....! B-) B-) B-)

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

ميدونين داشتن مشاور هزينه ي خيلي بالايي داره ولي خيلي چيزا هس ك ميشه جاشو پر كنه و حتي بهتر
ي عالم دفتر برنامه ريزي تو بازار ريخته
مثه: دوربين مداربسته-بارسا
مال اقاي ميرصادقي
خيلي بهتر از قلمچيه
يا كتابايي
مثل
1-كنكورت را قورت بده -خيلي سبز
يا كتاباي ديگه خواستين بگين من معرفي ميكنم اين جا جاش نيس
مشاور با مدرسه همهاهنگي سختي پيدا مي كنه
اينو از ي مشاور شنيدم
با برنامه و روال وكتاباي پيشنهادي مدرسه پيش رفتن خيلي خوبه و بهتره
دو برنامه اي شدن خوب نيس
-تازه براي بخش روحي انگيزشي همايشا ي خيلي خوبي هس
من همايش نقطه سر خط مير صادقي رو رفتم عالي بود عالي /m\

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94

به نظر من مشاور باید یه سال از خودت بزرگتر باشه و با شرایط سختی پزشکی رو بدست آورده باشه مثلا عین خودت باشه

کامل درکت کنه

من تا موقعی که نرففتم پیش مشاورم کلا از دنیا بی خبر بودم

واقعا مشاور نقش مهمی تو قبولیت داره

مخصوصا تو عید که سر در گمی چیکار کنی بهت برنامه بده این خیلی عالیه

:)

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

مشاور داشتن تو هر زمینه ای! از تحصیل گرفته تا مسائل زندگی خیلی خوبههه!
ولی خب مشکل اینجاست ک مشاور های خوب عموما هزینه های ویزیتشون خیلی بالاست. و خب خیلی ا دانش اموز ها هم فکر میکنن تا پیش فلان مشاور به نام نرن نمیتونن موفق بشن.
در حالی ک اینطور نیست!
همون طور ک بچه ها گفتن ..تو زمینه تحصیل مخصوصا .. اگ شخص موفقی رو بشناسی ک اختلاف سال تحصیلش با تو کم باشه (مسلما بزرگ تر باشه)و رشته تحصیلیش هم باهات یکی باشه خیلیی میتونه به آدم کمک کنه! چون تقریبا شرایط تحصیل یکیه و اون هم هنوز سختی ها و چالش های دوران تحصیلی مثلا3-4 سال پبشش رو یادش نرفته.
خب تو همین سایت هم یه عااالمه از اینجور مشاور های خوب هست x:

البته این مورد ک میتونی از افرادی ک مدرک مشاور بودن ندارن هم مشاوره خوب بگیری فقط شامل مشاور تحصیلی میشه و تو زمینه زندگی بهتره پیش ماور مراجعه کرد :)

Arian.roi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مرکز شهید سلطانی ۳ کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام دوستان خسته نباشید آیا برای رتبه زیر ۱۰ شدن مشاور خصوصی لازمه یا پشتیبان ویژه کافیه؟؟؟ چون من الان ترازم ۷۶۰۰ هست

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
من که ترازم 6800و ساعت مطالعم بالای25ساعت نمیره چی؟
هر کاری میکنم ولی باز خوابو اتلاف وقت نمیزاره

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400
من از يكي كه خودش رتبه خوب ميخواسته ولي نتونسته بياره پرسيدم كه چيكار كنم؟ گفت كه منابعت رو خوب انتخاب كن و مشاوره بگير حتما! بعد گفتم من خيلي خوشم نمياد مشاور بهم بگه اين كار و بكن اون كار و نكن گفت كه مشاور نقش راهنما رو داره، راهنماييت ميكنه بعد گفت من خودم مشاوره گرفتم ولي مشاورم ادم درستي نبود بعد گفت اگر ميخواي مشاوره بگيري حتمااا با رتبه برتر ها مشاوره بگير نه يكي كه ٤٠-٥٠ سال ازت بزرگتره

به نظرم اگر ميخواي مشاوره بگيري، بهش بگو هزينه يك ماه رو پرداخت ميكنم اگر تونستيم باهم خوب پيش بريم هزينه يك ساله ارو ميريزم
اينجوري بهتره به نظرم
موفق باشي(;

Arian.roi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مرکز شهید سلطانی ۳ کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1400
من از يكي كه خودش رتبه خوب ميخواسته ولي نتونسته بياره پرسيدم كه چيكار كنم؟ گفت كه منابعت رو خوب انتخاب كن و مشاوره بگير حتما! بعد گفتم من خيلي خوشم نمياد مشاور بهم بگه اين كار و بكن اون كار و نكن گفت كه مشاور نقش راهنما رو داره، راهنماييت ميكنه بعد گفت من خودم مشاوره گرفتم ولي مشاورم ادم درستي نبود بعد گفت اگر ميخواي مشاوره بگيري حتمااا با رتبه برتر ها مشاوره بگير نه يكي كه ٤٠-٥٠ سال ازت بزرگتره

به نظرم اگر ميخواي مشاوره بگيري، بهش بگو هزينه يك ماه رو پرداخت ميكنم اگر تونستيم باهم خوب پيش بريم هزينه يك ساله ارو ميريزم
اينجوري بهتره به نظرم
موفق باشي(;

omidreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام دوستان خسته نباشید آیا برای رتبه زیر ۱۰ شدن مشاور خصوصی لازمه یا پشتیبان ویژه کافیه؟؟؟ چون من الان ترازم ۷۶۰۰ هست
اگر میخواهی از مشاور استفاده کنی کسی باشه که رتبه خودش تو کنکور بالا بوده باشه
نه مشاوری که با رتبه 000 300
بیاد به تو مشاوره بده(;

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400

میشه اونایی که مشاور دارن(داشتن) نکات مهم و به درد بخور رو مطرح کنن؟ :)

قبل از هرچيزي مشاورتون بايد يه جوري باشه كه دركت كنه مثلا من رشته ام رياضي و برم با يكي مشاوره بگيرم كه انساني خونده خب نميشه اينجوري! يا مثلا من سال ايكس كنكور دارم برم با يكي مشاوره بگيرم كه ٢٠ سال پيش كنكور داده بازم نميشه(: پس اول از هرچيزي مشاورت بهتره هم رشته ات باشه در مرحله دوم هرچي سال كنكورش به سال كنكور خودت نزديك تر باشه بهتره
سوم اينكه از نظر من مشاور نبايد برات برنامه ريزي كنه شايد مسخره باشه ولي به نظر من مشاوري كه برنامه ريزي ميكنه خودش واقعا به درد نميخوره! اون به اندازه خودت از تو شناخت نداره مثلا مياد ميگه ٤ ساعت زيست بخون در صورتي كه تو با نيم ساعت زيست خوندن اوكي ميشي|: به نظرم بهتره كه فقط نظارت داشته باشه تا اينكه كل برنامه ارو اون بچينه
اخرش (تو سام عاپ:D) مشاورت بايد حال تو براش مهم تر از درس خوندنت باشه! (: خنده داره نه؟ مثال ميزنم براتون:
من با انگيزه ٦ ساعت درس ميخونم خيليييي بهتر از اوني هستم كه بي انگيزه داره ٨ ساعت درس ميخونه انگيزه باشه تلاش هم پشتش مياد و بهترين نتيجه ها حاصل ميشه

از بحث خصوصيات مشاور بگذريم ميرسيم به بحث خودتون! هركسي يه ويژگي هايي داره مثلااا(به عنوان مثال) من كسي هستم كه بايد حالم خوب باشه تا درس بخونم پس ميرم سراغ مشاوري كه بيشتر انگيزشي باشه تا درسي
يا اينكه دوستم از مردا بيشتر حرف شنوي داره مثلا خب ميره پيش يه مشاوري كه مرد باشه
يكي خوشش مياد ازش ازمون بگيرن پس ميره پيش مشاوري كه ازمون بده
در اخر
اصلاااا اصلاااا به اسم و اوازه طرف توجه نكنيدددد اصلاااا
من خودم رفتم با يكي كه تك رقمي شده بود مشاوره گرفتم(ساعتي) واقعا بد بود همش تبليغ ميكرد
ولي به جاش الان با يكي كه رتبه ١٣ شده و جزو موسسه نيست مشاوره گرفتمو واقعا راضيم(((:
به عنوان مثال مني كه دهمم و ميرم يازدهم(رشتم رياضيه) بعضي موقع ها شده تا ١١ ساعت هم بخونم و واقعا از روي علاقه اس
اين در صورتي بود كه قبل از مشاورم من سمت درس نميرفتم اصلا:D

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

ببين من نظر خودمو ميگم
من اتفاقي چنتا برنامشو شنيدم
يه حالتيه كه الكي جو ميده بعد يه عالم تبليغ ميكنه
شخصا به نظرم حرفاش معقول نيست
حالا بازم از چند نفر خبره ميپرسم
تو خود اراك مشاور خوب هست؟

من خریدم کلاهبردارن خدایی فقط سعی دارن بگن اگه از دی وی دی های ما استفاده نکنی ب هیچ جا نمیرسی ک هیچ اینا قرار برات معجزه کنن
مسعودی هم ی مبحث ک میشه تو ۱۰ ساعت جمعش کرد تو ۲۴ ساعت تموم میکنه اونم ی فصل فقط
ب هر حال ی مشت دروغگو هسن

بالا