• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : رئال مادرید

اگه این حرفا درست باشه عجیبه!

درسته رئال میخواد بغضی هارو عوض کنه ولی رونالدو بعیده!

حالا باید دید! شاید خود رونالدو راضی نیست از رئال! ولی فک کنم راضی باشه!

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من طرفدار رئال نیستم بارساییم اما میخواستم ی خبر بدم خوشالتون کنم...
مدیر عامل تیمتون گفته رونالدو در رئال بازنشست خواهد شد...
خب حالا برین شادی کنین... P:> h-:

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از reza7 :
من طرفدار رئال نیستم بارساییم اما میخواستم ی خبر بدم خوشالتون کنم...
مدیر عامل تیمتون گفته رونالدو در رئال بازنشست خواهد شد...
خب حالا برین شادی کنین... P:> h-:

حالا حرفیه که زده .... معلوم نیس که
رونالدو بره خیلی خوب میشه...
بیچاره از وقتی اومده رئال یه 10 20 باری پیش همه گریه کرده دلم واسش میسوزه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

پيشكسوتان رئال 2-1 پيشكسوتان يووه! >:D< >:D<
من با ديدن بازي ديشب به اين نتيجه رسيدم كه بازگشت زيدان به فوتبال واقعا فكر بدي نيس...! :-?
عجب بازي اي كرد ديشب اسطوره...! <D=
البته 80 دقيقه با پيراهن رئال بازي كرد و ده دقيقه آخر با پيراهن يووه! x: كاناوارو هم يه نيمه رئالي بود و يه نيمه يوونتوسي! x:
واقعا خيلي بازي خاطره انگيز و نوستالژيكي بود! >:D<

46023555244486593858.jpg
06539974421401802106.jpg
72259797231120264524.jpg
73625138913781739605.jpg

MHD^2

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان ناحیه 1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
کامپیوتر

کارلو میاس زودتر بیاد!رونالدو باید تمدید بشه وگرنه سال دیگه مجانی میره!بیل حتما باید خریده بشه ده برابر نیمار بازیش خوبه.
ایسکو رو بخریم خدیرا رو بدیم چلسی بره راحت شیم.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از محمد مهدی :
کارلو میاس زودتر بیاد!رونالدو باید تمدید بشه وگرنه سال دیگه مجانی میره!بیل حتما باید خریده بشه ده برابر نیمار بازیش خوبه.
ایسکو رو بخریم خدیرا رو بدیم چلسی بره راحت شیم.
همونطور که هیچ وقت درک نکردم چرا نیمار رو انقد بزرگ میکنن درک نکردم چرا بیل رو انقد بزرگ میکنن. هم نیمار هم بیل زیادی بزرگ شدن. قطعا بیل بازیکن عالی ه ولی هیچ وقت 100 میلیون نمی ارزه!
بعد بودجه رئال دقیقا چقده که روی تمام بازیکنای بازار نقل و انتقالات دس گذاشته؟ :-? نیمار،بیل،لوا،ایسکو و... بعد برا نیمار که حاضر بود بیشتر از 100 تا بده و الان واسه بیل.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
همونطور که هیچ وقت درک نکردم چرا نیمار رو انقد بزرگ میکنن درک نکردم چرا بیل رو انقد بزرگ میکنن. هم نیمار هم بیل زیادی بزرگ شدن. قطعا بیل بازیکن عالی ه ولی هیچ وقت 100 میلیون نمی ارزه!
بعد بودجه رئال دقیقا چقده که روی تمام بازیکنای بازار نقل و انتقالات دس گذاشته؟ :-? نیمار،بیل،لوا،ایسکو و... بعد برا نیمار که حاضر بود بیشتر از 100 تا بده و الان واسه بیل.
دقيقا! بيل بازيكن خوبيه ولي واقعا 100تا نميرزه!‌ اينم هس كه الان رئال احتياج واقعي به بيل نداره!‌
بودجه رئال كلا زياده!:D
به دفاع راست احتياج داشتيم كه كارواخال برگشت. هيگواينم هنوز رفتنش قطعي نيس ولي اگه رفت ايسكو يا سوارز گزينه هاي مهاجمن! ايسكو راستش زياد بازياشو نديدم كه بخوام قطعي بگم چه جوريه ولي تو اين بازيهاي يورو كه خيلي خوب بوده! لوا كه ميگن كامل منتفي شده، و سوارز كه مهاجم خوبيه فقط اميدوارم اگه اومد رئال ديگه كسيو گاز نگيره...! :| :|

MHD^2

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان ناحیه 1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
کامپیوتر

بله بله قطعا نمی ارزه 100 و تاتنهام 65 هم میفروشه.نیمار که اصن بزرگ شده الکی ولی بیل نه.بیل فوق ستارس.یکی دوتا از بازی هاشو ببینین میفهمین.
اینو هم فراموش نکنید روبروی بیل آلبا بازی میکنه اگه بیاد که دریبل خورش ملسه.
سود سالانه رئال 500 میلیون یوروس که با توجه به حقوق مربیان بازیکنان و خرج های باشگاه 300-350 میلیون یورو میمونه که بخش عمدش فعلا صرف ساخت و ساز ورزشگاه و شهر بازی میشه.
پس تا 200 تا هم بخره رئال به کسی بر نمیخوره چون برمیگردونن پولشو خریدها.{دقت کردین اکثر بازیکن های رئال محبوب و خوشتیپن و به همین دلیل هست کاکا از رئال نمیره چون پولسازه.}ولی صرفه جویی خوبه کلا.رئال میتونه لواندوسکی رو 20 میلیون ارزون تر از سوارز بخره و 40 تا هم از هیگی در بیاره.

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

رئال بیشتر به یه مهاجم سرعتی نیاز داره تا تمام کننده خوب

چون بازی رئال سرعتی هست قطعا رونی و آگوئرو از بقیه مهاجما بیشتر به دردش میخوره

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
دقيقا! بيل بازيكن خوبيه ولي واقعا 100تا نميرزه!‌ اينم هس كه الان رئال احتياج واقعي به بيل نداره!‌
بودجه رئال كلا زياده!:D
به دفاع راست احتياج داشتيم كه كارواخال برگشت. هيگواينم هنوز رفتنش قطعي نيس ولي اگه رفت ايسكو يا سوارز گزينه هاي مهاجمن! ايسكو راستش زياد بازياشو نديدم كه بخوام قطعي بگم چه جوريه ولي تو اين بازيهاي يورو كه خيلي خوب بوده! لوا كه ميگن كامل منتفي شده، و سوارز كه مهاجم خوبيه فقط اميدوارم اگه اومد رئال ديگه كسيو گاز نگيره...! :| :|
نمیدونم چرا احساس میکنم باشگاها یه مقدار دارن بر اساس اصل "چشم و هم چشمی" عمل میکنن به جای نیاز :rolleyes:
آخه من واقعا درک نمیکنم بودجه ی رئال رو! هیچ باشگاهی مثل رئال خرج نمیکنه و اونایی هم که سعی میکنن اینطوری باشن ضرر میدن.باشگاهایی هم که امسال خیلی خرج میکنن(جز پاریس) اونایی ن که چن سال صرفه جویی پیشه کردن.بعدم همه باشگاهای اسپانیایی مقروضن الان(مطمئنم که رئال هم مقروضه!) و خیلی جالبه که رئال هم میتونه خریدای هنگفت کنه هم قرض ها رو بده(و راسل نه تنها خرید هنگفت نمیکنه بلکه قرض ها رو هم نمیتونه بده و همیشه صرفا داره میگه مقروضیم :|) من از این جهت خیلی پرز رو قبول دارم.
لوا چون خودش پیشنهاد رئال رو رد کرده فک کنم منتفی باشه. به جز ایسکو و سوارز کاوانی هم هست.که البته واسه ایسکو سیتی رقیبه رئاله برا بیل هم پاریس که گفته بیشتر از رئال حاضره بده واسه بیل(اینطوری یه بازیکن زیادی بزرگ میشه)
دیگه اینم از مشکلات سوارزه :D
به نقل از محمد مهدی :
بله بله قطعا نمی ارزه 100 و تاتنهام 65 هم میفروشه.نیمار که اصن بزرگ شده الکی ولی بیل نه.بیل فوق ستارس.یکی دوتا از بازی هاشو ببینین میفهمین.
اینو هم فراموش نکنید روبروی بیل آلبا بازی میکنه اگه بیاد که دریبل خورش ملسه.
سود سالانه رئال 500 میلیون یوروس که با توجه به حقوق مربیان بازیکنان و خرج های باشگاه 300-350 میلیون یورو میمونه که بخش عمدش فعلا صرف ساخت و ساز ورزشگاه و شهر بازی میشه.
پس تا 200 تا هم بخره رئال به کسی بر نمیخوره چون برمیگردونن پولشو خریدها.{دقت کردین اکثر بازیکن های رئال محبوب و خوشتیپن و به همین دلیل هست کاکا از رئال نمیره چون پولسازه.}ولی صرفه جویی خوبه کلا.رئال میتونه لواندوسکی رو 20 میلیون ارزون تر از سوارز بخره و 40 تا هم از هیگی در بیاره.
نه الان که پاریس بیشتر از رئال میده.(ینی 100 تا هم بیشتر) بیل هم دقیقا الکی بزرگ شده. بازی هاشم در حد یه بازیکن عالی ه و نه یه بازیکن 100 میلیونی
این 500 میلیون یورو سود سالانه از کجا میاد؟ :-? (اونم تو این بحران اقتصادی :-")

MHD^2

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان ناحیه 1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
کامپیوتر

اونایی که من میدونم حدودی میگم
حدود 50 میلیون یورو اسپانسر
100 میلیون یورو بلیط فروشی و بازدید ها از برنابئو
حدود 50 میلیون یورو از چمپیونزلیگ یعنی یوفا میگیره برا نیمه نهایی
15 میلیون برای رده دوم لالیگا تقریبا
5 میلیون حدودا دومی کوپا دل ری
200 میلیون یورو فروش پیراهن و تبلیغات بازیکنان و خوزه مورینیو (که رفته پولسازیش هم رفت)!
5 میلیون قهرمانی سوپر کاپ
10 میلیون یورو حق عضویت از اعضا
فروشگاه و ... 25 میلیو
و بزودی شهربازی و برنابئوی جدید کلی پول در میارن.
تازه این ها درآمد ها بودن که نصف خرج باشگاه رو هم نمیده خیلی چیز های دیگه نیازه درآمد سازی کنن تا به 500 برسه!!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از محمد مهدی :
اونایی که من میدونم حدودی میگم
حدود 50 میلیون یورو اسپانسر
100 میلیون یورو بلیط فروشی و بازدید ها از برنابئو
حدود 50 میلیون یورو از چمپیونزلیگ یعنی یوفا میگیره برا نیمه نهایی
15 میلیون برای رده دوم لالیگا تقریبا
5 میلیون حدودا دومی کوپا دل ری
200 میلیون یورو فروش پیراهن و تبلیغات بازیکنان و خوزه مورینیو (که رفته پولسازیش هم رفت)!
5 میلیون قهرمانی سوپر کاپ
10 میلیون یورو حق عضویت از اعضا
فروشگاه و ... 25 میلیو
و بزودی شهربازی و برنابئوی جدید کلی پول در میارن.
تازه این ها درآمد ها بودن که نصف خرج باشگاه رو هم نمیده خیلی چیز های دیگه نیازه درآمد سازی کنن تا به 500 برسه!!
خب الان اسپانسر رو نمیدونم ولی بارسا صد درصد از بلیت فروشی و بازدید از نیوکمپ پول بیشتری در میاره.اون نیمه نهایی چمپیونز هم که یکیه،قهرمانی لالیگا هم هست.فروش پیرن و تبلیغات هم نمیدونم چقده ولی قطعا خیلی کمتر نی.حق عضویت اعضا هم فک نکنم کمتر باشه،فروشگاه و اینا هم فک کنم همین حدوداس پس قطعا یه سری چیزای دیگه هم هست و فک کنم استقراض رئال از بارسا کمتر باشه.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
نمیدونم چرا احساس میکنم باشگاها یه مقدار دارن بر اساس اصل "چشم و هم چشمی" عمل میکنن به جای نیاز :rolleyes:
آخه من واقعا درک نمیکنم بودجه ی رئال رو! هیچ باشگاهی مثل رئال خرج نمیکنه و اونایی هم که سعی میکنن اینطوری باشن ضرر میدن.باشگاهایی هم که امسال خیلی خرج میکنن(جز پاریس) اونایی ن که چن سال صرفه جویی پیشه کردن.بعدم همه باشگاهای اسپانیایی مقروضن الان(مطمئنم که رئال هم مقروضه!) و خیلی جالبه که رئال هم میتونه خریدای هنگفت کنه هم قرض ها رو بده(و راسل نه تنها خرید هنگفت نمیکنه بلکه قرض ها رو هم نمیتونه بده و همیشه صرفا داره میگه مقروضیم :|) من از این جهت خیلی پرز رو قبول دارم.
لوا چون خودش پیشنهاد رئال رو رد کرده فک کنم منتفی باشه. به جز ایسکو و سوارز کاوانی هم هست.که البته واسه ایسکو سیتی رقیبه رئاله برا بیل هم پاریس که گفته بیشتر از رئال حاضره بده واسه بیل(اینطوری یه بازیکن زیادی بزرگ میشه)
دیگه اینم از مشکلات سوارزه :Dنه الان که پاریس بیشتر از رئال میده.(ینی 100 تا هم بیشتر) بیل هم دقیقا الکی بزرگ شده. بازی هاشم در حد یه بازیکن عالی ه و نه یه بازیکن 100 میلیونی
این 500 میلیون یورو سود سالانه از کجا میاد؟ :-? (اونم تو این بحران اقتصادی :-")
رئال الان ثروتمند ترين باشگاه جهانه،‌ ارزش باشگاه هم 3ميليارد و 300 ميليون دلاره! باشگاه سالانه حدود 650 ميليون درآمد داره كه 170 ميليونش سود خالصه! فوربس نوشته كه بيشتر اين سود به خاطر تبليغات فوق ستاره هاس!‌ و بخش ديگش به خاطر اسپانسر هاي قدرتمنده كه مجموعا 174 ميليون درآمد زايي ميكنن، مثل آديداس، ماهو، آئودي، بي وين، كوكاكولا، STC، BBVA و خوب به تازگي Fly Emirates كه قراردادش 45 ميليون ارزش داره! از طرف ديگه سانتياگو برنابئو چون مدرن ترين و با امكانات ترين ورزشگاه دنياس از موزه و بليت فروشي و غيره در آمد خيلي زيادي داره! از طرف ديگه ثروت شخصي پرز رو هم نميشه ناديده گرفت! شرط اول براي نامزد شدن تو انتخابات رياست رئال، داشتن 75ميليون يورور پول نقد تو حساب بانكي اون شخصه! و امسال هيچكس جز پرز اين شرايطو نداشت! ثروت شخصي پرز (كه تاجر بسيار مطرحيه) چيزي در حدود 6ميليارد دلاره و قطعا تاثير خودشو ميذاره! به اضافه فروش پيراهن ها كه من يادمه چند وقت پيش خوندم كه پيراهن هاي رئال گرون ترين پيراهن هاي دنيان علاوه بر اون باشگاه تو فروشگاهاي كشور هاي بزرگ پيراهن هايي رو عرضه ميكنه كه امضاي بازيكنا روشه و حدودا 140 يورو قيمت داره! ولي خوب به نظر من بيشتر سود باشگاه از تبليغات چهره هايي مث كريس و بقيس! /m\

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
رئال الان ثروتمند ترين باشگاه جهانه،‌ ارزش باشگاه هم 3ميليارد و 300 ميليون دلاره! باشگاه سالانه حدود 650 ميليون درآمد داره كه 170 ميليونش سود خالصه! فوربس نوشته كه بيشتر اين سود به خاطر تبليغات فوق ستاره هاس!‌ و بخش ديگش به خاطر اسپانسر هاي قدرتمنده كه مجموعا 174 ميليون درآمد زايي ميكنن، مثل آديداس، ماهو، آئودي، بي وين، كوكاكولا، STC، BBVA و خوب به تازگي Fly Emirates كه قراردادش 45 ميليون ارزش داره! از طرف ديگه سانتياگو برنابئو چون مدرن ترين و با امكانات ترين ورزشگاه دنياس از موزه و بليت فروشي و غيره در آمد خيلي زيادي داره! از طرف ديگه ثروت شخصي پرز رو هم نميشه ناديده گرفت! شرط اول براي نامزد شدن تو انتخابات رياست رئال، داشتن 75ميليون يورور پول نقد تو حساب بانكي اون شخصه! و امسال هيچكس جز پرز اين شرايطو نداشت! ثروت شخصي پرز (كه تاجر بسيار مطرحيه) چيزي در حدود 6ميليارد دلاره و قطعا تاثير خودشو ميذاره! به اضافه فروش پيراهن ها كه من يادمه چند وقت پيش خوندم كه پيراهن هاي رئال گرون ترين پيراهن هاي دنيان علاوه بر اون باشگاه تو فروشگاهاي كشور هاي بزرگ پيراهن هايي رو عرضه ميكنه كه امضاي بازيكنا روشه و حدودا 140 يورو قيمت داره! ولي خوب به نظر من بيشتر سود باشگاه از تبليغات چهره هايي مث كريس و بقيس! /m\
خب ببینید اینا همه شون جز ثروت شخصی پرز رو بقیه تیمای بزرگ هم دارن. و اون قضیه استادیوم،خب نیوکمپ بزرگ ترین ورزشگاه اروپاس و مدرن هم هس.البته فک کنم از نظر فروش پیرن کمتر باشه درآمدش ولی در کل از این نظر ها خیلی نمیتونه درآمد ها متفاوت باشه.(البته پارسال راسل میگف لباسای بارسا بیشتر از هر تیمی تو دنیا فروش رفته)فکر کنم بیشتر به خاطر بدهی هاس که بدهی رئال کمتره

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fateme.RMA :

بقیشو نخوندم! رئال ثروتمند ترین باشگاه ورزشیه جهانه! ورزشی نه فوتبال! هنوز ثروتمندترین باشگاه فوتبال جهان یونایتد ه! متشکرم :)

MHD^2

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان ناحیه 1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
کامپیوتر

به نقل از آیدا-ق :
خب الان اسپانسر رو نمیدونم ولی بارسا صد درصد از بلیت فروشی و بازدید از نیوکمپ پول بیشتری در میاره.اون نیمه نهایی چمپیونز هم که یکیه،قهرمانی لالیگا هم هست.فروش پیرن و تبلیغات هم نمیدونم چقده ولی قطعا خیلی کمتر نی.حق عضویت اعضا هم فک نکنم کمتر باشه،فروشگاه و اینا هم فک کنم همین حدوداس پس قطعا یه سری چیزای دیگه هم هست و فک کنم استقراض رئال از بارسا کمتر باشه.
آره اما بارسا باید خرج همه ورزش ها رو از جیب فوتبال بده در حالی رئال فقط بسکت و فوتبال داره!!!به علاوه هرگز تیتو مثه مورینیو یا مسی مثه کاکا و رونالدو پول ساز نیستن!!!

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اسپانيا قهرمان يورو زير 21 سال شد و موراتا هم آقاي گل! /m\ /m\ /m\
under21-2.jpg

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از محمد مهدی :
آره اما بارسا باید خرج همه ورزش ها رو از جیب فوتبال بده در حالی رئال فقط بسکت و فوتبال داره!!!به علاوه هرگز تیتو مثه مورینیو یا مسی مثه کاکا و رونالدو پول ساز نیستن!!!
بله اونم هست...تیتو نه ولی مسی قطعا از کاکا پول ساز تره هم چنین نیمار هم الان هس...داوید هم بود یه زمان.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

تيم بسكتبال رئال هم قهرمان ليگ شد! /m\
تو بازي پنجم 79-71 بارسلونا رو بردن و در مجموع 3-2 قهرمان شدن! P:>
49405279718345111603.jpg

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

خب پدیده فوتبال اروپا به رئال پیوست

تبریک به همه رئالی های گل

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1013475&title=%D8%A7%D9%8A%D8%B3%DA%A9%D9%88_%D8%A8%D9%87_%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%AF_%D9%BE%D9%8A%D9%88%D8%B3%D8%AA

بالا