• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین یا بدترین خوابی که دیدید

روزی چند ساعت میخوابی؟؟

• +10

رای‌ها: 11 10.1%
  • 8-10

رای‌ها: 32 29.4%
  • 6-8

رای‌ها: 51 46.8%
  • -6

رای‌ها: 15 13.8%

• رای‌دهندگان
    109

Zahra1378

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان
پاسخ : خواب

یکی از بهترین خواب هایی که داشتم دقیقا مال پارساله و روز اخر مدرسه ها!!من با دوستم که خیلی دوسش دارم(دوستمه دیگه)به مدت یک هفته بود که قهر بودیم!من شب قبل از روز اخر مدرسه خواب دیدم که یکی از دوستام بهم میگه که همون دوستم باهام کار داره و اون هم باهام اشتی میکنه!!فردا ی اون شب دقیقا همون اتفاق میافتد !یعنی کپی همون حرف ها و دقیقا دقیقا همون اتفاق فقط با یک تفاوت که من در خواب دیدم این اتفاق در حیاط مدرسه میافتد ولی در واقعیت در سالن این اتفاق افتاد!!!

shila

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan <<<<<<222222
شهر
tehraaaaan

خواب دیدم مامانم و بابام مردن از بد ترین خوابام بود موقعی که مامانم اینا رفته بودن مکه ،صبح پاشدم نمی تونسم مدرسه برم اخر سر مامانیم صبح بهشون زنگ زد اونم با هزار تا بدبختی مگه میشد، باهاشون حرف زدم یکم دلم اروم شد ولی پشت تلفن تا صداشونو شنیدم گریه کردم

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

بدترین خوابم این بود که تو خواب یکی رو کشته بودم و نمیدونستم چیکار کنم :-ss :-ss

بهترینشم این بود که .. هرچی فک میکنم میبینم خواب خوب ندیدم :)) :))

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

من يه بار توي خواب تا سياره ي زحل رفتم برام عجيبه كه توي سه تا سياره برق بود يكيش همين زمين خودمون،يكي زحل،اون يكي رو هم وقتي بيدار شدم يادم رفت،عجيب تر اينكه انگار اون دوتا سياره به جز زمين،يكي كه به كل يادم نمي ياد و زحل به نظرم اگه برق داشته پس بايد ساكن هم داشت ولي هيچ آثاري از ساكنين نبود سطح سياره خاليه خالي بود فقط تير هاي چراغ برق بودند كه برق توشون جريان داشت اونا هم به هم ريخته بودند گروه ما اونا رو درست كرد،بعدشم كه سه نفر بوديم نمي دونم چه طور افتاديم توي يكي از اقيانوس ها بعد من هم كه شنا بلد نيستم نمي دونم چطور اونم از ته اقيانوس اومدم بيرون.....! :-?

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

بدترین خواب : خواب دیدم منو داداشم داریم تو یک خیابون که کسی توش نیست راه میریم
بهد یک دفعه یک یارو پیدا میشه میگه از بین شما دو تا یکی دستیار من میشه و باید اون یکی رو بکشه
برادرم هم در کمال آرامش منو جلو هل میده میگه من دستیارت میشم و اینو میکشم
بعد هم منو زنده زنده سوزوند :|
اعتراف میکنم سر این خوابه تا مدت ها با داداشم لج بودم :-"
:))

mojhy

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
در حال خوندن المپ ادبی
رشته دانشگاه
ا

بدترین خوابی که دیدم این بود که سر یکی رو با اره بریدن و من تنها شاهد اون اتفاق بودم.
صبحش :-& بودم و صبحونه و ناهار نتونستم بخورم.

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398

یه بار رو مبل خوابم برده بود؛یهو خواب دیدم یه فرد نورانی درو وا میکنه میاد سمتم؛انقد بهم نزدیک میشه که یهو از خواب پریدم ؛دیدم مامانم با فلش گوشیش داره تو چشامو نگاه میکنه؛

خواب میدیدم که تو خونه تنهام و سیاره های منظومه شمسی به طرز عجیبی تو خونمونن و همش صدای سجده و اینا میاد و این سیاره ها هی خودشونو می کوبن اینور و اونور؛
انقد که نورشون کم و کم تر میشه!
آخرشم که از خواب بیدار شدم وحشت کرده بودم!

یا این چنوقته از روز ایران اپن هر اتفاقی میوفته برام قبلا خوابشو دیدم!

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

پرت شدن از یه جای مرتفع یکی از خوابایی ـه ک خیلی میبینم و یه دفه از خواب میپرم .
{ برا همه اتفاق میوفته البته . }

× بدترین خوابب ک دیدم این بود که خودم با دستای خودم مامانمو کشتم . :| :|

× بهترین خوابی ک دیدم ، یادم نمیاد ولی یکی از اون خوباش پریدن بغل یکی از بهترین دوستام بود ! حسّ ِ خوبی بم دست داد . 8->

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

+ یه بار خواب دیدم که دارم تو محوطه ی جلوی خونه مون راه میرم، بعد یه دفعه سیاره ها اومدن پایین و تو ارتفاع کم میچرخیدن. جالب اینه که زمین هم بود! یادمه که مشتری خورد به کله ام!

+ تا به حال حدود صد بار مردن خودمو دیدم ولی بدترینش این بود که یه پسر بچه شبیه خوناشام ها شده بود و منو گاز گرفت، چیز بدش این بود که من واقعا دردم گرفت! حتی وقتی هم که بیدار شدم، بازم تا یه مدت درد میکرد :(

ghese goo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
واسه المپیاد فیزیک تلاش مستمر دارم!
دانشگاه
دانشگاه باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی مواد

یه خواب هست که همش میبینم خواب میبینم که دارم رانندگی میکنم یه دفعه شب میشه یه sd مشکی بدون راننده میکنه دنبالم اینقدر خوفناکه ... X_X

Nafas 21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
يه دبيرستاني از فرزانگان
شهر
Najaf abad
مدال المپیاد
المپياد رياضي
دانشگاه
بايد بش فكر كنم

نمي دونم چرا اين خواب احمقانه رو ديدم
ديدم كه يه سري بودن كه دشمن ما بودن و يه دستگاه بزرگ داشتن و باش آدما رو زنده زنده له مي كردن :-&
منم به مامانم التماس مي كردم كه نزاره منو له كنن ولي مي گفت كه چاره اي نيست :( :-s :((

prof.m.d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

بهترین خوابم خیلی تخیلی و باحال بود خواب دیدم من شدم عیسی مسیح! :))جاتون خالی خیلی خوش گذش!حالا بگو لااقل مریم مقدس میشدم آخه عیسی این درسته؟! :D
بدترینشم تو جنگ بودم با این انگری بردها!پدرمو درآوردن! :D

+درمورد پرت شدن هم که دیگه عادی شده من هر شب اول باید پرت بشم بعد بخابم!

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

بد ترین خواب هام در مورد نمره هامه مثلا خواب میبینم جغرافیمو 10 شدم
یه سری خواب دیدم پسر خالم تبدبل به یه مار کبرا میشه و با اون دندونای زهر آلودش میاد صورت منو گاز میگره :-ss

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

بدترین خوابم وقتی بودکه بابام میخواست ازیه رودخونه ی بزرگ باماشین ردشه وهمه افتادیم توی اب :((
بهترینشم اینکه توی خواب کسی روکه دوسش دارم رودیدم x:

black spider

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
Anesthesia

من اونشب خواب دیدم مردم، بعد خدا داره بم زنگ میزنه :)) جوابم دادم تازه! جبرئیل گف برگرد حالا زوده بیای :)) #جدی
شده تو خواب داد بزنین بعد صداتون در نیاد؟ قبلنا واسه من خیلی اتفاق می افتاد! میگن از استرسه :-"

Golenazzz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران

بهترین خواب خوبم یادم نیست :-/
بد ترین:
یه شب خواب دیدم که دارم می میرم ولی می دونستم که دارم خواب می بینم اما چیزی که ترسناکش میکرد این بود که همش با خودم فکر می کردم "از کجا می دونی که مُردن واقعا مثل یه خواب نباشه؟؟!!" :-s
یه بار هم خواب دیدم یه موجود سبز داره دم یخچالمون آب می خوره. از اون شب همش سعی می کنم شبا تو آشپزخونه نرم! :D
و یه خواب دیگه که توش لحظه ی مرگم به نظرم آشنا میاد بعد یادم میاد که خواب این لحظه رو تو بچگی دیده بودم یعنی دقیقا میدونستم که کِی میمیرم! :-s

آها! یه دفه هم خواب دیدم رفتم مدرسه و کلی سر کلاس بودم! بعد تا زنگمون خورد تعطیل شدیم مامانم صدام زد گفت "پاشو باید بری مدرسه" ... :|

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من هر شب خواب میبینم دارم امتحان زمین شناسی میدم و هیچی بلد نیستم وهمه برگه دادن و من چند دقیقه دبگه بیشتر وقت ندارم . یعنی هر شب :|

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

دیشب خواب دیدم نزدیکی های ما کنسرت مازیار بوده و من به دلایلی نرفتم ! اصن خبر نداشتم !

تو خواب خل شده بودم گریه میکردم ! :D بعد بیدار که شدم چشام خیس بود از بس گریه کرده بودم اصن چشام وا نمیشد ! :-"

بله یه همچین طرفدارایی هستیم ما :>

بالا