• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامتون کلا برای کنکور ۹۳ چیه؟

الیزابت

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپــاداهـواز
شهر
❉اهـــواز❉
دانشگاه
❈انـشالـله شـریــف❈
پاسخ : برنامتون کلا برای کنکور ۹۳ چیه؟

من میخام امسال دیگه گزینه2شرکت کنم وازهفته دیگه شروع کنم و اول سال دومو بخونم بعدشم سال سومو تست بزنم و زبان وفیزیک کنکوروپیش روهم بخونم البته اگه بتونم بنظرشما گزینه2 رم؟آخه ازقلم چی ناامید شدم ^-^

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از فهــــــــیمه :
مثلاً اگه مدرسه ۵ ساعت درس بخونی بعد بیای خونه ۸ ساعت می‌خونی؟ عَــه! :-" حتماً می‌خونی دیگه این چه سوالیه :-"
ولی آرمان‌گرایانه نگاه نکنین٬ ماه رمضون ٬ خواب جلو کولر و اینا رو هم در نظر بگیرین :D آهسته و پیوسته زیادش کنین :D
فکر اینجاش رو هم کردم،میشه با افزایش ساعت مطالعاتی قبل از ماه مبارک یا راه های دیگه مثله خواندن بعد ازسحر و . . . این کمبود رو جبران کرد...

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از Eshraf :
اگه منظورتون از مدرسه کلاس هست،تو همون 8 ساعت متفرقه میگنجه!
در ضمن این برنامه ماله تابستونه!

آقاماهم از طرف مادربچه خوزستانیم :D آبادان و اینا
ارادت داریم اولا!

دومادقیقامدرسه منظورمه
من که برازجونم شمام اهوازی احتمالا آفتاب کمتراجازه بده
ولی طبق اطلاع من اصولا تهران و اصفهان و مشهد و... دقیقا مدرسه میرن
از تابستون پیش میخونند مثلا بعضی جاها
ما هم یه سال داشتیم بخاطرگرماسال بعدش گفتیم نمیخوایم بازدهی نداره

خلاصه!
8ساعت زیاده! بله آدم باماشین حساب میشینه حساب میکنه خیلی خوبه و وقت هست :-"ماقضیه حس درس بیاد و متعهدانه بشینی پشت میز و ...
هفته اول با 6 ساعت شروع کن و زیادش کن
8ساعت ممکنه ولی احتمال صفرشدن ساعت روز5 و 6مت زیاده که میانگین از 6 ساعت کمترمیشه

خواهشا جو و هیجان تابستون و شروع نگیرتون!باخودم بودم این آخریو!و جوگیری پارسال این موقع خودم!
آهسته پیوسته
8 ساعت

نارمیلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مکطب فرزانگان
شهر
M2A

من ی برنامه ای ریختم هفته ای 105 ساعت درس.... #S-:ینی نمونه بارز یه خر خون تمام عیار.... =)) البته عمرا بتونم برسونم ولی ریختم دیگه...

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

به نقل از الیزابت :
من میخام امسال دیگه گزینه2شرکت کنم وازهفته دیگه شروع کنم و اول سال دومو بخونم بعدشم سال سومو تست بزنم و زبان وفیزیک کنکوروپیش روهم بخونم البته اگه بتونم بنظرشما گزینه2 رم؟آخه ازقلم چی ناامید شدم ^-^
بچه ها نظرات و دلايلشون براي اينكه چرا گزينه دو (يا قلم چي) رو انتخاب كردن تو تاپيك ِ گام اول گزینه 2 و آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93 گفتن! اونا رو بخونيد شايد بتونيد به صورت قطعي تصميم بگيريد.

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

هـنوز دقـیقـآ نمیدونم !!

بـرنـامه هم نریخـتم ... کـلـآس هم ثبت نـام نکـردم ... آزمون هم نمیدونم ... ~X(

تـآ بحـآل خرخـونی نکــردم ... ولـی میخوام ایـن تـآبستونـُ بتـرکـونم... نخــند ... :D میـتونم !! 8->

از لحـآظ کتـآب مشکـلی ندارم .... امسـآل از نمـآیشگـآه هـر کتـآبی خوشم میـومد خـریدم !! 8->

فقط مـیمونه بـرنـآمه کـه اونم بـآید کسـی واسم بـریزه ... خودمو میشناسم نمیـتونم ...

واسه عیـد ریختـه بـودم واسه مـرور همـه درسـآ ... ولـی فقط 3 فصل زیست خـوندم ... =)) ارآآدمـو حـآل میکـنی ... :D

payaaaaam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
از تحصیل فارغ شدم!
شهر
خرم آباد

مدرسه که از 29 تیر شروع میشه و میخوان تخصصیا رو درس بدن.اگه دبیر خوبا رو بیارن که همیشه میرم ولی اگه اونا نباشن فکر نکنم منظم برم مدرسه
میخوام 2 و 3 رو تو تابستون بخونم .اول میخوام 2 رو تا وقتی که مدرسه شروع میشه بخونم.
سعی میکنم تا 15 شهریور 2 و 3 رو تموم کنم.اگه همشو نتونستم بخونم اول تخصصی رو تموم میکنم بعد میرم سراغ عمومیا

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

با سلام به کنکوری‌های ۹۳(واقعا حس خوبی داره این حرفو دارم می‌زنم، به نوعی دارم لمس می‌کنم که دوره‌ی پیش دانشگاهی‌م داره تموم می‌شه) لازمه که چند نکته متذکر بشم بلکه به دردتون بخوره. معمولا اولین چیزی که یک فرد کنکوری در اوایل تابستون باهاش مواجه می‌شه، "قرار گرفتن در جو کنکور" هست. بدین ترتیب که مثلا می‌بینند اینجا یک بخش براش ایجاد شده، همه دارند حرف‌های مختلف می‌زنند، یک سری‌ها در یک سری از آزمون‌ها ثبت نام کردند و غیره. بنده به جز در دوره‌ي پیش دانشگاهی، یادم نمیاد به صورت جدی به تجربه‌ی فرد دیگه‌ای گوش کرده باشم. پیش خودم می‌گفتم که من استثنام یا مثلا فرد به فرد متفاوته ولی در دوره‌ي پیش‌دانشگاهی به توصیه‌های به خصوص مشاورا گوش کردم. تا حدی از تجربیات سال بالایی‌ها استفاده کردم. حالا هم به عنوان فردی که این دوره رو پشت سر گذاشته و با خم و چمش آشنا شده، بهتون می‌گم که این جو اوایل تابستون کاملا بی‌خود و بی‌مورد و مسخره هست. برای ما که زودتر شده بود، ملت می‌رفتن نمایشگاه کتاب کتاب‌های کنکور برای سال بعد رو بگیرن. یک سری هم می‌گفتند کنکور شد، بشینیم روزی ۱۲ ساعت بخونیم و در تابستون تعدادی از کتاب‌ها رو تموم کنیم، پیش خودشون هم می‌گفتند، اوه، الان از کلی آدم جلو افتادیم و این حرفا. اولین و مهم‌ترین توصیه‌ی من برای دوره‌ی تابستون اینه که: "با برنامه‌ی مدرستون پیش برید". باور کنید اگر نخواین با برنامه‌ي مدرستون پیش برید، در طول پیش دانشگاهی به شدت استرس خواهید گرفت و یکی از دلایلی که مدرسه‌ی ما خیلی تاکید داشت که این اوایل آزمون و این حرفا ندیم همین چیزا بود. چون مدرسه ما لزوما مطابق با آزمون‌ها سرفصل‌ها رو تدریس نمی‌کرد و اگه دانش‌اموزا می‌خواستن به آزمون‌ها برسن باید جدا جدا درس‌ها رو می‌خوندن که در این صورت ممکنه بود از برنامه‌ي مدرسه عقب بیفتند. منظورم اینه که باید ببینید برنامه‌ي مدرستون چیه. اگه مدرستون می‌گه ۸ ساعت، لازم نیست جوگیر بشید برید ۱۲ ساعت بخونید و فکر کنید الان جلو هستید. تابستون کسی رو جلو نمی‌اندازه صرفا کمکتون می‌کنه زودتر شروع کنید و گام‌تون رو محکم بردارید. خیلی از المپیادی‌ها بودن که مهر اومدند و از خیلی‌ها هم در آینده جلو افتادند. منظورم اینه که خیال نکنید با مثلا روزی ۱۲ ساعت درس خوندن تو تابستون، ۵۰۰۰ رتبه صعود کردید. تمام این چیزها از بعد از عید مشخص می‌شه. جهت تکرار باز هم می‌گم که برنامه‌ی تابستون‌تون فقط و فقط در راستای مدرسه باشه. نگران ثبت‌نام آزمون‌ها هم نباشید، در اون زمینه طبعا مدرستون دربارشون صحبت خواهند کرد، ولی این نکته هم بگم که این آزمون‌ها بخصوص این اوایل رتبه‌هاشون نشون دهنده‌ی هیچ چیزی نیست. توصیه می‌کنم تا قبل از عید، از این آزمون‌ها صرفا در جهت محک زدن خودتون از لحاظ علمی استفاده کنید و نه توجه به رتبه و این جور چیزا. درباره‌ی اینکه آزمون‌ها برای چه موسسه‌ای باشه، احتمالا مدرستون دربارش صحبت خواهد کرد و مثلا اگر یک آزمون خاصی رو توصیه کرد حتما در همون شرکت کنید. اما اگر بخوام نظر شخصی خودم رو بگم، دو تا از آزمون‌هایی که خیلی مطرح هستند، گزینه ۲ و تعاونی کارکنان سازمان سنجش هست که دومی جامعه‌ی آماری‌ش بیشتره ولی سوالاش واقعا سطح پایین و غیراستاندارده و نتایجش کاملا به درد نخور. به عنوان کسی که در دو تای این آزمون‌ها رو داده، می‌گم که آزمون‌های گزینه ۲ خیلی استانداردتر هستند و در جهت محک زدن خودتون خیلی بهترن. اگر آزمون دیگه‌ای رو شرکت می‌کنید، توصیه می‌کنم سوالای آزمون‌های گزینه ۲ رو که برگزار می‌شه، بعد از آزمون‌هاش از اینترنت دانلود کنید و از خودتون آزمون بگیرید. یک چیز دیگه اینکه الان خیلی دنبال کتاب خریدن نباشید. مینیمم کتاب‌های که مدرستون رو می‌گه رو تهیه کنید ولی بقیه رو نه. بنده از این قضیه زهر خوردم. ما پیش پیش تعداد زیادی کتاب تست خریدیم و متاسفانه یا خوش‌بختانه کتاب‌های درسی بعضی‌هاشون تغییر کردند. تعاریفی از دیفرانسیل عوض شد. بخش‌هایی از شیمی حذف شد. دین و زندگی تغییر کرد و ... من عملا مجبور شدم دین و زندگی جامع گاج رو دوباره بخرم. الان خیلی دنبال کتاب خریدن نباشید. توصیه‌ی دیگه‌ای که من می‌تونم بکنم اینه که در آینده که کتاب‌های تست ورژن جدید اومدند، از هر درس حداقل دو کتاب تست با توجه به سطح‌تون تهیه کنید ولی تا یک مبحث از یک کتاب تموم شد، به سراغ زدن همون مبحث از اون یکی کتاب نرید. بنده سه تا کتاب دیفرانسیل رو تا قبل از بهمن به مقدار زیادی زدم و نتیجه‌ش این شد که بعد از عید مجبور بودم همش تست‌های علامت‌دار(ایده‌ی اصلی) تکراری بزنم. حواستون باشه که یک بعد از عیدی هم وجود داره. یک چیز دیگه‌ای که واقعا اهمیت داره و من خیلی خیلی روش تاکید دارم، "درس هر روز همان روز هست" که مدرسه‌ی ما از همون روز اول روش تاکید داشت. این حرف رو از زمان راهنمایی تا سوم دبیرستان تمام مشاورا می‌زدند و آخرش یک "اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود" می‌زدند تنگش که احتمال تاثیرش بیشتر شه و بنده یکبار هم به صورت جدی بهش عمل نکرد به جز دوره‌ی پیش‌دانشگاهی. دوره‌ی پیش‌دانشگاهی دیگه جای ریسک و آزمون و خطا نیست. این قضیه‌ که درس هر روز رو همون روز بخونید واقعا روی کیفیت کارتون تاثیر داره. اگر یک روزی یک مبحثی رو بهتون درس دادند، همون روز تست مبحث مربوط رو بزنید که در ذهنتون تثبیت شده. اگر واگذراش کنید به آینده، یکهو می‌بینید کلی کار مونده رو دستتون. داخل تابستون سرعت زیاد نیست و شاید اگر همه چیز روی هم جمع شه خیلی اذیت نشید ولی از مهر به بعد سرعت می‌ره بالا و اگر کار یک روز بگذارید برای آخر هفته قطعا و یقینا به فنا خواهید رفت. هر طور و هر طریقی که شده، چیزی که مربوط به اون روزه، همون روز انجامش بدید. یک نکته‌ی دیگه که نمی‌دونم چقدر بهش اشراف دارید اینه که دوره‌ی پیش دانشگاهی هیچ‌گونه ارتباطی به سال‌های قبل نداره. هر رتبه‌ای در سال‌های گذشته داشتید فراموش کنید. کاملا چرت بوده. نوع مطالعه و نوع آزمون‌ها تو پیش‌دانشگاهی کاملا متفاوته(آزمون‌ها جامع‌ند و سوال به سوال مباحث زیادی سوییچ می‌شند، مدیریت وقت اهمیت پیدا می‌کنه، سوالات سبک و شکل کنکوری پیدا می‌کنه و ....) پس کسایی که پارسال رتبه‌ ۱شون بودند الکی خوشحال نباشند و کسی که تو مدرسشون پارسال رتبه‌ی مطلوبی نداشته الکی ناراحت نباشه.خیلی از کسایی که پارسال می‌دیدم تو گیم‌نت پلاسن و رتبه‌ي خوبی نداشتند، امسال تو مدرسه از رتبه‌های خوب بودند و تاکیدی بر این موضوعه که کلا سال‌های قبل به پیش دانشگاهی هیچ ربطی نداره و الکی نگرانش نباشید. درباره‌ی امتحان نهایی هم کشکه، مشاورای سال سوم اگر روی نهایی تاکید کنند دقیقا روی چی تاکید کنند؟ بیکار می‌مونند که. امتحان نهایی واقعا تاثیر محسوسی نداره و اصلا و به هیچ وجه نگرانش نباشید. یک دروغ بزرگ و مسخره‌ست. البته این‌ها صرفا یکسری توصیه‌ي کلی بودند که الان به ذهنم رسیدند ولی در کل، مدرستون همه چیز رو بهتون خواهد گفت و کلا به حرف مدرستون گوش بدید که بعدا در اثر ناهماهنگی با مدرسه و بچه‌های دیگه دچار استرس و نگرانی نشید.

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

ممنون از پویا جان؛واقعا استفاده کردم،ولی نکته ای به ذهنم رسید این هست که شما یک طوری در مورد تابستان حرف میزنید که انگار واقعا بی اثره!!! ولی خیلی از رتبه های برتر رو یه نگاهی به بیوگرافی یا مصاحبشون با مجلات مختلف بندازید میبینید که همشون کوشش در این فصل رو توصیه کردند و عامل موفقیت آن ها همین استفاده ی بهینه از تابستان است.

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

مـمنـون آقـآ پـویـآ از توصـیه هـآتون

ولـی وضـعیت مـآ بـآ شمـآ فـرق داره ... مـدرسـه شمـآ کجـآ و مدسـه مـآ کجـآ ...

مـدرسـه ای که سـآلی 2 تـآ پـزشکـی اونم پشتـ کنکـوری !!

از ایـن مـدرسـه چه انتظـآری میشـه داشتـ !!!؟؟

پـس خودمـون بـاید به فکـر خودمـون بـآشیم ...

• لایک
امتیازات: a17

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از Eshraf :
ممنون از پویا جان؛واقعا استفاده کردم،ولی نکته ای به ذهنم رسید این هست که شما یک طوری در مورد تابستان حرف میزنید که انگار واقعا بی اثره!!! ولی خیلی از رتبه های برتر رو یه نگاهی به بیوگرافی یا مصاحبشون با مجلات مختلف بندازید میبینید که همشون کوشش در این فصل رو توصیه کردند و عامل موفقیت آن ها همین استفاده ی بهینه از تابستان است.
این برداشتی بود که شما کردی نه چیزی که من گفتم. منظور بنده از اینکه کسی رو جلو نمی‌اندازه این بود که شما رو "از کسی" جلو نمی‌اندازه. اینکه خیال کنید تابستون رو خوب کار کردید و الان از نصف کشور جلویید یک خیال باطل محضه. بدیهیه که تابستون زمان عالی‌ی برای جلو افتادن ( جلو افتادن از لحاظ مطالعه) هست. کدوم عقل سلیمی قبول می‌کنه که ۳ ماه وقت عالی بی‌فایده باشه؟ من منظورم این بود که تابستون برای شروع فراگیری مطالب خوبه ولی مثلا به چشم یک ابزار رتبه افزایش دهنده بهش نیگاه نکنید. امکان نداره در آینده شما دو نفر رو بعد از عید ببینید که تنها تفاوت‌شون مطالعه‌ی تابستان بوده باشه. تابستان باعث می‌شه که از مطالب درسی جلو بیوفتید و زودتر از بقیه به تسلط بریزید و در نتیجه مرورهاتون از بقیه بیشتر خواهد بود، خلاصه‌ش این می‌شه که با مطالعه‌ی خوب در تابستان، از فرصت برای افزایش تسلط و مطالعه‌ی بیشتر استفاده کردید. اگر کسی از تابستون خوب استفاده نکنه، کارش سخت‌تر شده. باید در پاییز مطالب خیلی بیشتری رو بخونه ولی خب نباید خیلی هم استرس بگیره و ناامید بشه چون فرصت جبران هست. منظورم در اصل این بود که استفاده‌ي خوب از تابستون باعث پیشرفتتون می‌شه ولی اگر به هر دلیلی از تابستون استفاده‌ي بهینه رو نبردید، نباید خیلی ناامید بشید، چون فرصت جبران دارید.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

البته پویا اینی که تو گفتی قسمت زیادیش مربوط به دبیرستان حلی تهران میشه. متاسفانه اکثر شهرهای دیگه و مراکز سمپاد اصلا برنامه اونجوری ندارند و اتفاقا نباید به مدرسه تکیه کنن چون عقب میمونن. تو همون حلی هم رتبه خوب‌هاش خیلیهاشون جدای از مدرسه خیلی کارها کردند!

ولی در کل با این موضوع موافقم که تابستون برای جلو افتادن تو درس‌ها و سبک‌کردن بار پاییز و زمستون خیلی نقش موثری داره ولی خب نقش رتبه تعیین‌کن نداره مثل بعد عید.

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

مدرسه ی ما کلاساشو 2 تیر شروع میکنه درسای پایه رو کار میکنه اختصاصی با زبان و ادبیات من خودمم میخوام اختصاصیای پایه رو ببندم با زبان فارسی و عربی که مشکل دارم باهاش

fatemeh_jafari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan.
شهر
اذربایجان
رشته دانشگاه
پزشکی

ممنون آقا پویا ،واقعا مفید بود
ولی مدرسه ما نه آزمون داره نه برنامه خاصی مشخص کرده،نه معلمایی که میگیم رو میاره
اصلا نمیدونم که باید از کجا شروع کنم تا کی باید تموم کنم،آزمونم قلمچی ثبت نام کردم،ولی خوب قراره سوالایه گزینه 2 رو هم بگیرم
به نظرتون روزی چند ساعت تابستون باید بخونیم؟

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

برنامه من اينه كه برنامه كانون رو خوب اجرا كنم

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

جو کنکوری 93 کسی رو گرفته آیا ؟! :-/ :-"
هر کاری میکنم منو نمیگیره خب ! :-"
مدرسه شروع نشده هنوز ؛ اگه تغییری تو برنامه ایجاد نشه یه هفته دیگه کلاسامون شروع میشه !
برنامه خیلی فشرده ای گذاشتن ، از تابستون پیش رو شروع میکنن و کنارش مرور پایه ، این روند تا قبل عید ادامه داره ! :D
بعد از عید هم نخود نخود هر که رود خانه ی خود و اینا ! :-"
از اول مهر هم آزمون های قلم چی ثبت ناممون کردن تابستونم آزمون نمیدم ! مگر اینکه برنامه مدرسه عوض شه تابستونشم ثبت نام کنه ! :-"
همینا دیگه ! :-"
البته این چیزی بوده که بهمون گفتن انجام میشه ! از حرف تا عمل خیلی فاصله س خب ! :-"
و کلمه ای هم درس نخوندم تو این مدت ! :-"

smartgirl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
کامپیوتر (البته ب جایی نرسیدم متاسفانه ... )
دانشگاه
خوارزمی، امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ! luminous ! :
جو کنکوری 93 کسی رو گرفته آیا ؟! :-/ :-"
هر کاری میکنم منو نمیگیره خب ! :-"
مدرسه شروع نشده هنوز ؛ اگه تغییری تو برنامه ایجاد نشه یه هفته دیگه کلاسامون شروع میشه !
برنامه خیلی فشرده ای گذاشتن ، از تابستون پیش رو شروع میکنن و کنارش مرور پایه ، این روند تا قبل عید ادامه داره ! :D
بعد از عید هم نخود نخود هر که رود خانه ی خود و اینا ! :-"
از اول مهر هم آزمون های قلم چی ثبت ناممون کردن تابستونم آزمون نمیدم ! مگر اینکه برنامه مدرسه عوض شه تابستونشم ثبت نام کنه ! :-"
همینا دیگه ! :-"
البته این چیزی بوده که بهمون گفتن انجام میشه ! از حرف تا عمل خیلی فاصله س خب ! :-"
و کلمه ای هم درس نخوندم تو این مدت ! :-"

مهسا جون مدرسه تابستون هم قلم چی ثبت نام کرده ...
فک کنم بیشتر پایه کار کنیم
البته با معلمایی ک خودشون میخواستن!

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

به نقل از smartgirl :
مهسا جون مدرسه تابستون هم قلم چی ثبت نام کرده ...
فک کنم بیشتر پایه کار کنیم
البته با معلمایی ک خودشون میخواستن!
جدا؟!
پس چرا چیزی نگفتن ؟! :-w
پس خودشونم برن سر کلاس معلماشون بشینن ! :-" والا! :-"
آقا خب این چه وضشه؟! اعتراض میکنیم میریم تو حیاط میشینیم اصن ! :-"

smartgirl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
کامپیوتر (البته ب جایی نرسیدم متاسفانه ... )
دانشگاه
خوارزمی، امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ! luminous ! :
جدا؟!
پس چرا چیزی نگفتن ؟! :-w
پس خودشونم برن سر کلاس معلماشون بشینن ! :-" والا! :-"
آقا خب این چه وضشه؟! اعتراض میکنیم میریم تو حیاط میشینیم اصن ! :-"

حالا بحثای مدرسه رو ک نمیتونیم اینجا بکنیم!
لیلیخ جدید گفته اگه بد بودن عوض میکنم ولی اگه خودمون بگیم کی و بد باشه عوض نمیکنه!
تازه ی سری تحقیقات نشون میده خیلی هم داغون نیستن معلما!

بالا