• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیم ملی فوتبال ایران

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : تیم ملی فوتبال ایران

دارم فکر می کنم این قوچان نژاد چی می کشه تو این تیم ....

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

بالاخره قوچی 1 گل زد چه عجب !!!
3-0 عالیه P:>

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

4 /m\

میتونستیم که بیشترگل بزنیم که یه موقعی حسرت نخوریم.

خیابانی: کیروش بازیکن ما رو هل میده که برو گل بزن. انگار او هم می دونه تفاضل گل چقدر مهمه! :-"

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

واای عالی بود بازی .

مخصوصا نکونام.

خیلی حال کرد. بردمون تبررررررررررررررررریک >:D< P:>

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

واقعا زیبا بازی کردن !!!!
ولی گل قوچان نژاد حرف نداشتا !!!! 4 نفر رو به هم پیچوند !!!! P:> P:>

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

این قوچان نژاد پدسگ خیلی خوبه ها! مثه خسرو x:

خیابانی: کیروش بازیکن ما رو هل میده که برو گل بزن. انگار او هم می دونه تفاضل گل چقدر مهمه!

من پای پی سی بودم این جملرو که گفت سینه چاک چاک کرده جامه دریده سر به بیابان نهادم که ینی واقعا کیروش هم اینو میدونه؟ به حق چیزای ندیده :-"

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بعد از مدتها یه بازی شناور از تیم ملی دیدیم. نیمه ی اول در حد بارسلونا یک - دوی موفق داشتن. :D
ولی بعد گل سوم دیگه هیجان بازی خوابید. :| بازم تبریک میگم و به امید گرفتن حداقل یک امتیاز در کُره.

چه پرس های خوبی داشت این آندرانیک. x:یعنی کل بازی لبنانی ها یه تنه بست. واقعا وجودش نعمته.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

وای قوچان نژاد واقعا عالیه...عالی.چه تکنیکی داره این آدم...خلعتبری هم عالیه.واقعا عجب دریبلایی زدن این دو تا.راستی از عملکرد عالی جباری هم نباید گذشت،با اینکه گل نزد واقعا عالی بود.اون همکاریش با خلعتبری سر گل اول...واقعا خوب بود تیم ملی.خسروحیدری هم خیلی خوب بود.
واقعا بازی خوبی بود ولی خب لبنان هم هیچ حرفی واسه گفتن نداشت...هیچی.کره هم با توجه به بردن ازبکستان و قطعی شدن تقریبی صعودش ممکنه با تمام قوا نیاد و این خیلی به نفعمونه.
به نقل از BUG :
من پای پی سی بودم این جملرو که گفت سینه چاک چاک کرده جامه دریده سر به بیابان نهادم که ینی واقعا کیروش هم اینو میدونه؟ به حق چیزای ندیده :-"
واقعا من فک نمیکردم کی روش هم بدونه! آخه این چیزا رو فقط خیابانی میدونه و بس :))
+واقعا شجاعی ورژن ایرانیِ پدوره ها! واقعا!
+ینی جدا داریم میریم جام جهانی؟ 8->

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

جواد : تفاضل گل +4 خوبه ، اما ... اما بیشتر بهتره .

من چی بگم به این بشر؟!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

محمدرضا خلعتبری و مسعود شجاعی دو بازیکن تیم ملی بعد از گل اول ایران ، آن را به روح امید ، آتش نشان فداکار ایرانی تقدیم کردند.
واقعا این چه حرکت قشنگی بود <D= شجاعی هم گفته:"قهرمان واقعی امید عباسی است."
287929hp2.jpg

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

دوستان
الان یکی برا من توضیح بده باید چی بشه ک ما بریم جام حهانی...؟
ینی کدومارو ببریم و اینا؟ :D :-"

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

زشت ترین کار جواد نکونام در بازی ملی!

شما هزار بار هم پیراهنی با عکس مهدی مهدوی کیا بپوشی (هر چند که مهدی مهدوی کیا احتیاجی به این کارها نداره و ما هم از کار شما تقدیر کردیم با اینکه کاملا معلوم بود شما برای چی خواستید از آب گل آلود ماهی بگیرید!!!) و هزار بار هم گل زنی کنی، وقتی به شعور هواداران تیم ملی احترام نذارید، دقیقا انگار هیچ کاری نکردید برای تیم ملی! تیم ملی رنگ بندی نداره، امثال شما تیم ملی رو رنگ بندی میکنند تا به خواسته هاشون برسند...

انتظارات از سطح شعور شما خیلی بالا بودن! اگه منظورتون بازوبند کاپیتانی تیم ملی بود که براتون شانس آورده و یا نشون دهنده تعصب شما به تیم ملی بود:

۱. کاپیتان تیم ملی یکی دیگه بود که معلوم نیست که بر طبق چه معیاری با ورود شما بازوبند رو ازش به زور پس گرفتند و بهتون دادند!
۲. از شما بزرگتراش مثل علی دایی، علی کریمی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، احمدرضا عابدزاده، علی پروین، و.... این حرکت شما رو نکردند!
۳. اگه هدف شما نشون دادن غیرتتون به تیم ملی بود خود پیراهنو هم میبوسیدید کافی بود! احتیاجی به بوسیدن بازوبند "آبی" تیم ملی نبود!

علی کریمی بازوبند مردم رو به بازوش بست بدون اینکه جوگیر شه! آدم هیچی نداشته باشه ولی "مرد" باشه!

در آخر براتون متاسفیم آقای نکونام! انتظارات از سطح شعور شما خیلی بالا بودن!

همه احتمالات صعود؛ شاید باختیم و بالا رفتیم!

1 - اگر روز سه شنبه 28 خرداد برابر کره جنوبی برنده شویم مستقیما راهی جام جهانی می شویم.

2 - اگر ازبکستان نتواند برابر قطر برنده شود، حتی درصورت شکست احتمالی برابر کره هم به جام جهانی می رویم.

3 - اگر برابر کره مساوی کنیم فقط درصورتی که ازبکستان با اختلاف 4 گل یا بیشتر برابر قطر برنده شود ما از صعود مستقیم محروم شده و راهی Play off می شویم. البته اگر ازبک ها 4 - صفر ببرند و ما با کره 3 - 3 مساوی کنیم همه چیز بین ازبک و ایران مساوی می شود و شاید کار به تک بازی تکراری بکشد ولی اگر آنها 4 - صفر ببرند و ما 4- 4 مساوی کنیم تیم ایران صعود خواهد کرد.

4- هرنوع مساوی ایران و کره اگر با برتری 5 گله یا بیشتر ازبکستان برابر قطر همراه شود، باعث رفتن ما به Play off خواهد شد.

• لایک
امتیازات: study

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

@ Oo.علی:
ببخشید ولی من نفهمیدم کجای کار زشت بود! واقعا نفهیمدم...پویول و راموس هم بارها این کارو کردن و این جز نشانه ی تعصب و علاقه به تیم نیست.

ارمینا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
sari

به نقل از -ناهید- :
دوستان
الان یکی برا من توضیح بده باید چی بشه ک ما بریم جام حهانی...؟
ینی کدومارو ببریم و اینا؟ :D :-"
اگه با کره مساوی کنیم و ازبکستان از تیم مقابل ببره، اونوقت امتیاز ما با ازبکستان برابر میشه و اینجا تفاضل گل مهم اگر ازبکستان 5 تا گل به تیم مقابل بزنه که بعید میبینم.کار سخت میشه.اگر ایران و ازبکستان هم امتیاز باشن و ازبکستان کم گل بزنه ایران صعود میکنه و به جام جهانی میره.اگر ایران از کره ببره که فبها.ولی کره در هر صورت راه پیدا میکنه
فکر کنم درست گفتم

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از ارمینا :
اگه با کره مساوی کنیم و ازبکستان از تیم مقابل ببره، اونوقت امتیاز ما با ازبکستان برابر میشه و اینجا تفاضل گل مهم اگر ازبکستان 5 تا گل به تیم مقابل بزنه که بعید میبینم.
بعید نبین . از این قطر ِ کثیف همه کاری بر میاد :|
بدتر اینکه اگه هم بربیاد هیشکی نمیتونه باهاش برخورد کنه ، به صورت خیلی طبیعی ماسمالیزِیشن ـش میکنن .

به نقل از ارمینا :
ولی کره در هر صورت راه پیدا میکنه
فکر کنم درست گفتم

خیر :D
اگه ایران کره رو اونجا ببره ، ازبک هم با تفاضل گل بالا قطر رو ببره ، ایران و ازبک میرن بالا

+ ما فقط نباید ببازیم و امید داشته باشیم به پاک بازی کردن قطر !

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از مـهـدی :
بدتر اینکه اگه هم بربیاد هیشکی نمیتونه باهاش برخورد کنه ، به صورت خیلی طبیعی ماسمالیزِیشن ـش میکنن .

خیر :D
اگه ایران کره رو اونجا ببره ، ازبک هم با تفاضل گل بالا قطر رو ببره ، ایران و ازبک میرن بالا

+ ما فقط نباید ببازیم و امید داشته باشیم به پاک بازی کردن قطر !
دقیقا اصلا هم بعید نیست. من پتانسیل باختن6-0 قطر از ازبک رو میبینم حتی.
آخه ازبک باید 7-0 قطر رو ببره و ما هم باید کره رو ببریم این دو تا با هم بعیده ولی خب غیرممکن نی.
+به نظرم نباید با روحیه "گرفتن یه مساوی" بریم کره.باید با روحیه "بردن" بریم. الان فک میکنم ای کاش6-0 برده بودیم که واقعا هم حقمون بود الان تفاضلمون 7 بود و نگرانی مون کمتر. دومی خیلی بعیده.خیل خیلی.
+ما با کره 0-0 مساوی کنیم بعد ازبک قطر رو 5-0 ببره.بعد به خاطر یه گل بریم با تیم 5 ام آمریکای جنوبی مسابقه بدیم :))(عصبی)

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مـهـدی :

اتفاقا به نظر من فیفا کاملا حواسش هست که این اتفاق نیوفته. فراموش نکنین که دور قبلی بازیها ازبکستان کاری کرد که بازی آخر بازیکناش محروم بشن و برای دور جدید مشکل نداشته باشن اما فیفا هر 5 تا دو بازی محروم کرد. الانم بی شک اگه بوی تبانی بیاد (مخصوصا حالا که قطر زیر ذره بینه به خاطر اینکه همه به صحت انتخابات شک دارن) خیلی بعیده که این اتفاق بیوفته.

• لایک
امتیازات: MiMeh

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )

من نیز این برد شیرین را به همه تبریک میگم <D= امیدوارم که تیممون از کره نیز دست پر بیاد ایران 8-> امیدوارم... :D

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

قطر در شرايطي روز سه شنبه در تاشکند به مصاف ازبکستان مي رود که بلال محمد و قاسم برهان،دروازه بان خود را به دليل محروميت در اين مسابقه در اختيار نخواهد داشت.

به گزارش اوج نيوز، از سوي ديگر، سباستين سوريا ،احمد ياسر وجار الله المري هم همچنان مصدوم هستند و نمي توانند تيم ملي کشورشان را در اين مسابقه همراهي کنند.

اینطوری کارازبکستان راحتترشده :|

مابایدبه فکربرنده شدن باشیم...

همش خواب میبینم4بر1کره روبردیم.خدابه خیرکنه :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

ایران فقط باید به فکر برد باشه. و واقعا به نظرم "ماموریت غیرممکن" هم نیست. ما وقتی 10 نفره بودیم تونستیم کره رو ببریم،وقتی اوضامون اصلا خوب نبود.
فقط امیدوارم شجاعی رو بازی نده

بالا