• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

چندتا آهنگ مخصوص Headbangerهای عزیز /m\

Static-X:
Bled For Days
Black & White
I'm With Stupid

Slayer:
Skeleton Christ
Threshold
God Send Death

Motionless In White:
Devil's Night

Slipknot:
People=Shit
Disasterpiece

Dead By April:
Painting Shadows

Apocalyptica:
Not Strong Enough
Refuse
Fisheye

Megadeth:
Kingmaker

Dimmu Borgir:
Renewal

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه سری به گروه های DSBM هم بزنید
Depressive suicidal black metal
شامل
nocturnal depression
happy days
و ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز علتی که فک میکنن متال وحشی گری و جیق جیق کردنه، شاخه ی Black metal و Thrash Metalه که اتفاقا آهنگاشونم خیلی باحاله! ولی نمیسازه به بضیا... .

مهم ترین چیز اینه که به نظر ها و عقاید و علایق همدیگه احترام بزاریم... .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد آقا بهتر نیس اون متال باز رو بکنیم محفل متالهدها Metalhead؟؟؟

• لایک
امتیازات: sz

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط مرحله يك شيمي! همين :|
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از Naughty :
چندتا آهنگ مخصوص Headbangerهای عزیز /m\

Static-X:
Bled For Days
Black & White
I'm With Stupid

Slayer:
Skeleton Christ
Threshold
God Send Death

Motionless In White:
Devil's Night

Slipknot:
People=Shit
Disasterpiece

Dead By April:
Painting Shadows

Apocalyptica:
Not Strong Enough
Refuse
Fisheye

Megadeth:
Kingmaker

Dimmu Borgir:
Renewal

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه سری به گروه های DSBM هم بزنید
Depressive suicidal black metal
شامل
nocturnal depression
happy days
و ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز علتی که فک میکنن متال وحشی گری و جیق جیق کردنه، شاخه ی Black metal و Thrash Metalه که اتفاقا آهنگاشونم خیلی باحاله! ولی نمیسازه به بضیا... .

مهم ترین چیز اینه که به نظر ها و عقاید و علایق همدیگه احترام بزاریم... .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد آقا بهتر نیس اون متال باز رو بکنیم محفل متالهدها Metalhead؟؟؟
بد جور موافقم :لایک /m\

مدیر: متالهد عزیز ! لایک رو برای این ساختن که پست ندید موافقم !
دم نیومد پاک کنم ! :-" خودت بیا ویرایش کن یه چیز با مفهوم بذار ! :-"

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

چن تا بلك خوب معرفی کنه یکی :/
/بعد من فريزينگ مون از ميهم و دانكلهيت از بارزام رو گوش دادم خوشم نیومد.ینی چيز قابل خوش اومدني ندیدم تو این اهنگا:/
/باز immortal بهتر بود .
در كل بلك زیاد دوس ندارم حالا چن تا اهنگ معرفی کنید باشد ک ...:د

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از the FATE :
براي راك اگه ميخواين شروع كنين لينكين عاليه ولي خودم نيكل بك رو خيلي بيشتر دوست دارم صداي چد كروگر(خواننده نيكل بك) واقعا بي نظيره! براي متال هم بر خلاف نظر خيليا متاليكا خداس مخصوصا آلبوم death magnetic من خودم تمام البوماي متاليكا روً از ١٩٨٣ دارم و با هيچي عوضشون نميكنم ! /m\

فک نمیکردم اینجا هم Nickelback طرفدار داشته باشه (!)
واقعا گروه عالی ای هستن!
آهنگ و موزیک ویدئوی Savin Me رو حتما ببینید و گوش کنید! :)

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

عزیزان دل, از دیستربد ویدئو خوب سراغ ندارین؟ کنسرتی, موزیک ویدئویی چیزی

پ.ن: لطفا اندفه دیگه پشم حسابم کنین. با تشکر پیشاپیش.

• لایک
امتیازات: hk hk

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از پسر خیابون پشتی :
فک نمیکردم اینجا هم Nickelback طرفدار داشته باشه (!)
واقعا گروه عالی ای هستن!
آهنگ و موزیک ویدئوی Savin Me رو حتما ببینید و گوش کنید! :)
720p شو دارم و خیلی دوستش دارم و توصیه میکنم تصویری when we stand together رو ببینید با گیتار کلاسیک قیامت به پا میکنن من که بعد از متالیکا :)) عاشقشونم x:

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از BUG :
عزیزان دل, از دیستربد ویدئو خوب سراغ ندارین؟ کنسرتی, موزیک ویدئویی چیزی

پ.ن: لطفا اندفه دیگه پشم حسابم کنین. با تشکر پیشاپیش.
دیستربد که همه چیش خوبه . یوتیوب میخوای یا لینک قانونی ؟

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از Zero Tolerance :
دیستربد که همه چیش خوبه . یوتیوب میخوای یا لینک قانونی ؟
خوب شما دو سه تا خیلی خوبشو معرفی کن فلا :D با تشکر

یو تیوب نباشه بهتره. چون آی دی ام با یوتیوب گاهی حال نمیکنه
اما با فیلتر و اینا مشکل ندارم.

lilramin1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
lilhoshan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
omran

توصیه میکنم ترنتیست و آزیراک و مرداب یکم گوش کنی .

البته منطقیه اگه کسی ارتباط برقرار نکنه . ولی اگه بگی غیر قابل تحله یعنی با متال ارتباط درست برقرار نکردی از Amaranthe آلبوم اولیشو دارم . رسماً خالتور متاله . یه خواننده دث گرول یه خوانندهکلین یه فیمیل ووکال ؟! مسخرست ! رسماً آهنگ ترنسه که بیتش یکم فاز متال داره .

نایت ویش هم میشه گفت سلنا گومز متاله . هر دختری که یکم فاز هیجان داره میره نایت ویش گوش میده .

امیدوارم درک کنید که متال ایرانی در بدترین شرایط ساخته میشه و از نظر امکانات ضبط قابل مقایسه نیست با سوئدی ها و نروژی ها .
آهنگای ایرانی رو مقایسه کنید !

داش نکته نخست / amaranthe خالتوره ؟ بعد از پیکا تنها گروهی که وکال دث رو با فیمیل تونس به زیبایی تلفیق کنه آمارانته بود !
ترنسه ؟؟؟؟؟؟؟؟ حالت خوبه ؟ پیشنهاد میکنم یه تحقیق درباره سبنک مودرن ملودیک متال بکنی و متوجه بشه این سبک تلفیقی از ریفف های یک نواخت و افکت های الکترونیکی هست . و در ضمن همراه این سبک سبک پاور متال هم با خودش یدک میکشه گروه امارانته .
نکته بعدی این که سلنا گومز توی سبک پاپ توی 6 ماه اخیر بسیار خوب کار کرده . به نسبت خیلی ها .

پ.ن : من از سمپادی ها نیستم ولی یکی از دوستان گفت که همچین بحثی هست توی این انجمن منم لازم دوستم مداخله کنم .
وبسایت بنده : lilsong.org

به نقل از hamid-GM :
نیکلبک آلبوم all the right reasonsش خیلی خوب بود.. ولی نه اینکه کلا بگیم هارد راک فقط نیکلبک!
من کلا نمیدونم چرا متالیکا اینقد شهرت پیدا کرده.. n تا گروه داریم که هزار پله قویتر از متالیکا کار میکنن اما هیشکی نمیشناسه اینارو.. به نظر شوما دلیلش چیه؟

نیکل بک ؟؟؟ ریلی ؟؟ بین راکر ها از 10 بش 4 میدم . دلایلمم دارم خواستی میگم .

متالیکا به دلیل :

1- اون اوایل که هوی از هارد راک به وجود اومد / گروه های زیادی تلاش کردن که این سبک رو به صورت متفاوت نشون بدن / لد زپلین / شخصا ازی بزرگ از بلک ثبت / گروه هایی مثل هالویین و ... سعی به شناسوندن این سبک به مردم بودن ولی در ابتدا تغیری چندانی نسبت به هارد راک حس نمیشد تا متالیکا این تغییر رو ایجاد کرد و تونست آلبوم ها و ترک هایی تحت هوی متال پخش کنه که واقعا هوی متال باشه و مردم اون رو به عوان سبک جدید بپذیرن . و از قدیم گفتن هیچی اولین نمیشه !

به نقل از PanterA :
ببین در کل شاید یه بخشی از متال همون جیغ و داد ها و ... توشه اما همه ی متال اون نیس
بعد این برینگ می تو لایف ـی که گفتــی متال نیس! آلترنتیو راک هست! یه کم ک زیاد گوش بدی راحت میتونی سبک ها رو تشخیص بدی برای اول کار شاید تشخیص متال و راک سخت باشــه برات
ببین من خودم متال رو ب خاطـر خشونتش دوس دارم و سبکی هم ک گوش میکنم خشن هست!
چند تا شاخه داره ک معمولا هر کس 1 یا 2 تا از اونا رو دوس داره و من خودم تا حالا متالبازی ندیدم که همه ی شاخه های متال رو دوس داشته باشه :
یــه سـری معـروف هاش اینا میشن :
دث متال ، ملودیک دث متال ، گروو متال ، متال کور x: ، بلک متال ، هوی متال و ...

دث متال خشونت نسبتا زیادی داره آهنگاش
ملودیک دث معمولا آهنگسازی خیلی شاخی داره و معمولا همه میپسندنش ، خشونت هم داره تا حدی وبعضی گروه های این شاخه از کیبورد هم استفاده میکنن ، نسبتا سبک جدیدی هم هست
گروو متال رو زیاد راجع بش اطلاعات ندارم که بگم
متال کور سبک خیلی خیلی جدیدی هست ینی شاید وجودش به 7-8 سال هم نکشه ، تمام آهنگا با این سبک یه مدل خوندن و آهنگسازی دارن معمولا ، خوندنشون معمولا با جیغ زیاده و قسمت هایی هم داره که کاملا آروم میخونن(کلین) ... آهنگسازیش هم کلا خیلی متفاوته و یه قسمتایی داره مث برک داون و ...
بلک هم که تقریبا همه میدونن! گروه هایی ک توش میخونن اکثرا یا شیطان پرستن یا بی دین! آهنگسازیش معمولا ملایم تر از سایر سبک هاس ولی خونداشون (ب قول اسپارک!) مث گربه ایه که دمشو کشیدن!! ولی همه آهنگای بلک هم اینجوری نیس ... خیلی آروم هم داره
هوی متال بر خلاف اسمش جزو سبک های خشن نمیشه حسابش کرد ... سبک قدیمی و کلا گروه هایی که این سبک رو کار میکنن گروه های اصیلی هستن!
بقیه هم اگه اطلاعاتی دارن ب اینا اضافه کنن!

اوانسنس آلترنتیو راک و هارد راک میخونه و واقعا گروه خیلی خیلی خوبیه و شدیدا محبوبه
ب نظرم برای شروع اول راک گوش کن بعد بیا سمت متال! برای شروع Poets Of The fall گروه خوبیه ، لینکین پارک گزینه خوبیه ، متالیکا هم خوبهFade to black اش عالیه (;

دوست عزیز / متال 50 % سبک هاش خشونت داره ! نمیشه کلا متال رو با خشونت یکی کرد
من اولین نفری که همه سبکارو دوست دارم / الان ببین :D / هر سبک توی جایگاه خودش گوش میدم
ژانر هایی که نام بردی / ملودیکال دٍ خودش ساب ژانر دث هست و نمیشه جداگانه یه سبک شناختش .
و البته سبک مورد علاقه من هست و بلاکور رو توی این سبک از همه بیشتر میپسندم . سبکی که اوج قدرت موسیقیایی سبک متال به نظر من در اون نهفتس .

در مورد سبک شناسی حرفی نمیزنم چون وقتش نیست و طومار طومار میشه برای هر ژانر و ساب ژانر متال صحبت کرد .

کروه اوانسنس هارد راکه ؟؟؟؟ داش حالت خوبه ؟ اوان سبکس گوتیک متال هست شما که سبک هارو با گوش دادن تشخیص میدی ازت بعیده که !

لینکین پارک هم بیشتر متال هست سبکش تا راک / فقط بخش هاییش رپ راک هست و مابقی که چستر روی بیت بخونه آلت متال و نو متال هست .

به نقل از L@d¥ ¢hêmî$t :
با تشکُّر از پنت را :د مرسی کُلّی 8->

من خودم زیاد از خشونت تو آهنگ بدم نمیاد 8->

امّا اگه بیش از حد باشه و مغزمو سوراخ کنه،چرا :د

این گروه اوانسنس چن تایی هم آهنگ مثل ِ ایمجنری ُ اینا ر ُ گوش کردم و واقعن خوشم اومد. میشه گفت عالی ارزیابی کردم :د

خشونتی نداشت خیلی در واقع! اون جیغ ها ُ اینا هم اونجوری که تصور میکردم آزار دهنده نبود.

+
صدای اون دخدره، امی لی هست فک کنم :د :-" خُدا بود واقعن!

با این حساب بهتر هست که فعلن به همین راک ُ اینا بسنده کنم :د

از لینکین پارک شروع میکنم :د تعریفش زیاد عه :د

من به شما پیشنهاد میکنم از گروه / ویثین تمپشن / اپیکا / دلین / و دیگر گروه های فیمیل وکال که سبکشون گوتیک متال و سمفونیک متال هست شروع کنید . بهترین گزینه هست برای شروع

به نقل از hossein33 :
Anathema ودیگرهیچ

به جرات میشه گفت بهترین گرومه دوم متال حال حاضر / آلبوم 2012 شون بییییی نظیر بود . فقط باس میشسی باش گریه میکردی

به نقل از ⚜ Fireball.II ⚜ :
چن تا بلك خوب معرفی کنه یکی :/
/بعد من فريزينگ مون از ميهم و دانكلهيت از بارزام رو گوش دادم خوشم نیومد.ینی چيز قابل خوش اومدني ندیدم تو این اهنگا:/
/باز immortal بهتر بود .
در كل بلك زیاد دوس ندارم حالا چن تا اهنگ معرفی کنید باشد ک ...:د
نشسی بارزام گوش دادی ؟؟؟؟؟ یهو رفتی ته خط :)) الیبه آلبوم اخیرشون که 2 هفته پیش ریلیز شد بیییی نظیر بود به جرات میتونم بگم بهترین بلک 2013 میشه . پیشنهاد میکنم کلا سمت بلک نری فعلا

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از lilramin1 :
نیکل بک ؟؟؟ ریلی ؟؟ بین راکر ها از 10 بش 4 میدم . دلایلمم دارم خواستی میگم .

متالیکا به دلیل :

1- اون اوایل که هوی از هارد راک به وجود اومد / گروه های زیادی تلاش کردن که این سبک رو به صورت متفاوت نشون بدن / لد زپلین / شخصا ازی بزرگ از بلک ثبت / گروه هایی مثل هالویین و ... سعی به شناسوندن این سبک به مردم بودن ولی در ابتدا تغیری چندانی نسبت به هارد راک حس نمیشد تا متالیکا این تغییر رو ایجاد کرد و تونست آلبوم ها و ترک هایی تحت هوی متال پخش کنه که واقعا هوی متال باشه و مردم اون رو به عوان سبک جدید بپذیرن . و از قدیم گفتن هیچی اولین نمیشه !
من نگفتم بهترینن ولی من از لینکین که خیلی بیشتر دوسشون دارم و این نظر شوماس که 4 از 10 شاید من خودم 9 از 10 بدم دارین کم لطفی میکنین!!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

آقای lilramin1 ! انقد پست دادی که حال ندارم همشو نقل قول کنم !

اولندش که پست متوالی دادی ! اصن هیچی !

دوم اینکه آمارنته غلط کرده خوب میخونه ! :D ووکال کلین مردش مزخرفه ! ریفاش چرته ! نصف آهنگاش روی یه بیت ترنس دارن بریک داون میزنن فقط ! لیریکش مزخرفه ! کلیپاش چرته !
فقط میتونم بگم ووکال دثش قشنگه با قیافه ی زنه !
بعد لعنت به قبر پدر کسی که گفته آمارانته دومه ! آمارانته بهش بگی بلک متال مربوط تره تا دوم متال .

بعد سلنا گومز همین بسه براش که رفته دوس دختر جاستین شده . بعد صداش و قیافش واسه همون دیزنی خوبه .

سایتتم خیلی مزخرفه ! :-" ترکیب محتواش یعنی :D

اوانسنس هم خب درست اسمش گوتیکه و اینا . ولی واقعاً حسش حس گوتیک نیست . حس هارد راک میده به من . (و احتمالاً خیلیای دیگه )
لینکین هم آره قدیما یه کم متال بود . ولی الان دیگه سافت راک محسوب میشه .

به نقل از lilramin1 :
به جرات میشه گفت بهترین گرومه دوم متال حال حاضر / آلبوم 2012 شون بییییی نظیر بود . فقط باس میشسی باش گریه میکردی

آناتما ؟!!!!!! دوم متال ؟!!!!!! شوخی میکنی ؟!!!!!

من جای تو بودم دیگه صحبت نمیکردم بعد از این !

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از lilramin1 :
دوست عزیز / متال 50 % سبک هاش خشونت داره ! نمیشه کلا متال رو با خشونت یکی کرد
من اولین نفری که همه سبکارو دوست دارم / الان ببین :D / هر سبک توی جایگاه خودش گوش میدم
ژانر هایی که نام بردی / ملودیکال دٍ خودش ساب ژانر دث هست و نمیشه جداگانه یه سبک شناختش .
و البته سبک مورد علاقه من هست و بلاکور رو توی این سبک از همه بیشتر میپسندم . سبکی که اوج قدرت موسیقیایی سبک متال به نظر من در اون نهفتس .

در مورد سبک شناسی حرفی نمیزنم چون وقتش نیست و طومار طومار میشه برای هر ژانر و ساب ژانر متال صحبت کرد .

کروه اوانسنس هارد راکه ؟؟؟؟ داش حالت خوبه ؟ اوان سبکس گوتیک متال هست شما که سبک هارو با گوش دادن تشخیص میدی ازت بعیده که !

لینکین پارک هم بیشتر متال هست سبکش تا راک / فقط بخش هاییش رپ راک هست و مابقی که چستر روی بیت بخونه آلت متال و نو متال هست .

قبول دارم ویکی پدیا همیشه درست نمینویسه اما ب هر حال فقط ویکی پدیا اینو نمیگه :
چک کردم الان ... سبک اوانسنس آلترنتیو راک هست
من هم همینو گفتم ... آلترنتیو راک هست سبکش ... هارد راک هم شنیدم که هس ... تو همین تاپیک هم شنیدم
+
منم اگه دقت کنی تو پستم هم نوشتم که راک های لینکین رو پیشنهاد میکنم برای شروع

یه چیز دیگه : من خشونت رو نسبی گفتم :) نسبت به سبکای دیگه 80 درصد آهنگای متال خشنه :-?

آره خب ! ولی اولین کسی هستی ک دیدم ک همه ی سبک های متال رو گوش میکنی

+زوج ممرضا و پارسا باز هم حماسه آفریدند :))

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

دوسسان!
یه گروه ایرانی(ساکن اصفهان) بنام Edge Of Doom مختصرEOD!

Intro آلبومشو(اسم آلبوم Fake Smiles) رو منتشر کرده، ازینجا میتونید گوش بدید!
سبکشون Metalcore و ملودیک متالکور هست!
http://www.reverbnation.com/edgeofdoom

آهنگشون جالبه:)

lilramin1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
lilhoshan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
omran

آقای lilramin1 ! انقد پست دادی که حال ندارم همشو نقل قول کنم !

اولندش که پست متوالی دادی ! اصن هیچی !

دوم اینکه آمارنته غلط کرده خوب میخونه ! :D ووکال کلین مردش مزخرفه ! ریفاش چرته ! نصف آهنگاش روی یه بیت ترنس دارن بریک داون میزنن فقط ! لیریکش مزخرفه ! کلیپاش چرته !
فقط میتونم بگم ووکال دثش قشنگه با قیافه ی زنه !
بعد لعنت به قبر پدر کسی که گفته آمارانته دومه ! آمارانته بهش بگی بلک متال مربوط تره تا دوم متال .

بعد سلنا گومز همین بسه براش که رفته دوس دختر جاستین شده . بعد صداش و قیافش واسه همون دیزنی خوبه .

سایتتم خیلی مزخرفه ! :-" ترکیب محتواش یعنی :D

اوانسنس هم خب درست اسمش گوتیکه و اینا . ولی واقعاً حسش حس گوتیک نیست . حس هارد راک میده به من . (و احتمالاً خیلیای دیگه )
لینکین هم آره قدیما یه کم متال بود . ولی الان دیگه سافت راک محسوب میشه .

آناتما ؟!!!!!! دوم متال ؟!!!!!! شوخی میکنی ؟!!!!!

من جای تو بودم دیگه صحبت نمیکردم بعد از این !

اولا دوس داشتم پست زیاد بدم / دوما شما درکت به آمارانته نمیرسه به من مربوط نیست . آلبوم اخیرشون واقعا زیبا بود پیشنهاد میکنم گوش کنی / و آقای متال باز سبک آمارانته مورد ملودیک هست که سر جم 1 ریف یک نواخته و زیاد روش کار نمیشه و پاور متال که سرشار از گیتار سولو و درام سولو هست . پیشنهاد میکنم یکم اطلاعاتت رو ببری بالا عزیزم .
کی گفت آمارانته دومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سایت بنده هم نویسندش اندازه 40 تای من و کل خاندان شما موزیک بازه بعد شما از محتواش ایراد میگیری ؟ پیشنهاد میکنم نقد های آلبوم متال های سایت رو بخونی !

اوان هارد راک ؟؟؟؟؟؟؟ باو شما 4 تا گروه معروف گوش کردید فک کردید دیگه متال همینه ؟ هارد راکه ؟؟؟؟؟ بیخیال

لینکین الان بیشتر آلت هست تا سافت عزیز !

آناتما ! بله آناتما ! پیشنهاد میکنم به ویکیپدیا بسنده نکنی چون خیلی قسمتاش آپ نمیشه ! 2 سال میشه که سبکش رو بیشتر به دوم سوق داده و در آلبوم 2012 هم مشهود بود .

منم جای تو بودم استفا میدادم از مدیر فروم موزیک بودن !

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از lilramin1 :
اولا دوس داشتم پست زیاد بدم / دوما شما درکت به آمارانته نمیرسه به من مربوط نیست . آلبوم اخیرشون واقعا زیبا بود پیشنهاد میکنم گوش کنی / و آقای متال باز سبک آمارانته مورد ملودیک هست که سر جم 1 ریف یک نواخته و زیاد روش کار نمیشه و پاور متال که سرشار از گیتار سولو و درام سولو هست . پیشنهاد میکنم یکم اطلاعاتت رو ببری بالا عزیزم .
کی گفت آمارانته دومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سایت بنده هم نویسندش اندازه 40 تای من و کل خاندان شما موزیک بازه بعد شما از محتواش ایراد میگیری ؟ پیشنهاد میکنم نقد های آلبوم متال های سایت رو بخونی !

اوان هارد راک ؟؟؟؟؟؟؟ باو شما 4 تا گروه معروف گوش کردید فک کردید دیگه متال همینه ؟ هارد راکه ؟؟؟؟؟ بیخیال

لینکین الان بیشتر آلت هست تا سافت عزیز !

آناتما ! بله آناتما ! پیشنهاد میکنم به ویکیپدیا بسنده نکنی چون خیلی قسمتاش آپ نمیشه ! 2 سال میشه که سبکش رو بیشتر به دوم سوق داده و در آلبوم 2012 هم مشهود بود .

منم جای تو بودم استفا میدادم از مدیر فروم موزیک بودن !

دلبندم قانون فرومه که پست متوالی ممنوعه . پستات رو پاک نکردم بادی از خدات باشه .
آمارانته نه گیتار سولوی خفن توش دیدم نه درام سولوی خفن ! بعضی ریفاش بد نبود !

اصن مهم نیست که نویسندش کیه ! سایتی که توش راجع به سلناگومز بحث بشه و مثلاً آهنگاش جز تیترای اصلی باشه کاملاً بی اعتبار محسوب میشه .

میدونم سبکش و بعضی نکاتش گوتیکه ولی درون مایه ی هارد راک داره . بعد این هارد راک گفتن تا حد خوبی برای اینه که اسم گوتیک و متال میاد ملت یخورده جبهه میگیرن . واسه همین بگی هارد راک خیلی بهتره واسه تازه کارا . البته واسه شمایی که زندگیت رو گذاشتی روی سبک ها و نهایتش این شده که از ملودیک دث ورداشتی گفتی بلاکور خفنه خوب بهتره روی همون گوتیک گوتیک گفتنا و آلَت و و فلان و بهمانت بمونی .

لینکین الان پاپ محسوب میشه . حالا فناش میگن نه لینکین هارد راکه خیلی خفنه فلانه و اینا ولی الان صرفاً یه گروهیه که یه دی جی داره و یه خواننده یه عده هم اون پشت تو کل آهنگ جمعاً سه تا نت بیشتر نمیزنن .

من کلاً ویکیپدیا سر نمیزنم . اگرم چیزی میگم کمِ کم از لاود وایر میگم . وقی میگن یه گروهی دومه یا هارد راکه یا آلترنتیو ، نگاه میکنن به غالب آهنگاش . مثلاً درسته اوپث یه آلبوم سافت راک داره . ولی هیشکی نمیگه اوپث سافت راکه . یا همون لینکینکه الان پاپ شده کسی نمیگه لینکین پاپ یا سافت یا هر چیز دیگه ایه . میگن لینکین هارد راکه . یا متاله . یا میگن "تازگی" پاپ یا سافت شده .

× بخوای لج کنی دفه بعدی پست متوالی بدی پاک میشه .

lilramin1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
lilhoshan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
omran

دلبندم قانون فرومه که پست متوالی ممنوعه . پستات رو پاک نکردم بادی از خدات باشه .
آمارانته نه گیتار سولوی خفن توش دیدم نه درام سولوی خفن ! بعضی ریفاش بد نبود !

اصن مهم نیست که نویسندش کیه ! سایتی که توش راجع به سلناگومز بحث بشه و مثلاً آهنگاش جز تیترای اصلی باشه کاملاً بی اعتبار محسوب میشه .

میدونم سبکش و بعضی نکاتش گوتیکه ولی درون مایه ی هارد راک داره . بعد این هارد راک گفتن تا حد خوبی برای اینه که اسم گوتیک و متال میاد ملت یخورده جبهه میگیرن . واسه همین بگی هارد راک خیلی بهتره واسه تازه کارا . البته واسه شمایی که زندگیت رو گذاشتی روی سبک ها و نهایتش این شده که از ملودیک دث ورداشتی گفتی بلاکور خفنه خوب بهتره روی همون گوتیک گوتیک گفتنا و آلَت و و فلان و بهمانت بمونی .

لینکین الان پاپ محسوب میشه . حالا فناش میگن نه لینکین هارد راکه خیلی خفنه فلانه و اینا ولی الان صرفاً یه گروهیه که یه دی جی داره و یه خواننده یه عده هم اون پشت تو کل آهنگ جمعاً سه تا نت بیشتر نمیزنن .

من کلاً ویکیپدیا سر نمیزنم . اگرم چیزی میگم کمِ کم از لاود وایر میگم . وقی میگن یه گروهی دومه یا هارد راکه یا آلترنتیو ، نگاه میکنن به غالب آهنگاش . مثلاً درسته اوپث یه آلبوم سافت راک داره . ولی هیشکی نمیگه اوپث سافت راکه . یا همون لینکینکه الان پاپ شده کسی نمیگه لینکین پاپ یا سافت یا هر چیز دیگه ایه . میگن لینکین هارد راکه . یا متاله . یا میگن "تازگی" پاپ یا سافت شده .

× بخوای لج کنی دفه بعدی پست متوالی بدی پاک میشه .

گوگولی پاک کن من واسم مهم نی که ! :))

شما ریف رو برای من تعریف کنی ممنون میشم ، و این که سولو به چی میگن / منتظرم

شما مطمئنی سایت من رفتی ؟ سر چم 4 پست از سلنا هست / یکی فیت هست / 3 تای دیگه هم دلیل گذاشتنش ذکر شده .

شما میشناسی بلاکور رو ؟ اگر تونستی یه آهنگش رو گوش بدی و شب خوابت ببره هرچی خواستی بگو !

در مورد لینکین حرفی نمیزنم حرفام رو زدم !

در مورد سبک شناسی / آناتما اواسط سال 2011 رسما سبک خودش رو تغییر داد و اعلام کرد . پیشنهاد میکنم رو هوا حرف نزنی .

لجی ندارم من با تو / دیدم همچین انجمن بخش متال و راکش اینه وضعش ! خواستم یه حالی بدم و یه نمه اطلاعات بدم به دوسان .

فرزندم اینی که الان داری صحبت میکنی ( من ) باهاش 5 ساله حرفه ای گیتار الکتریک میزنه و از 12 سالگی متال باز بوده . سعی کن کل کل رو ادامه ندی و الا مجبور میشی بنم کنی و پستم رو حذف کنی که از ضایع شدنت جلوگیری کنی .

حرف اخر . به نسبت سنت اطلاعاتت خوبه . سعی کن اگر علاقه داری تئوری فقط کار نکنی . سعی کن از این 30 40 تا بند بکشی بیرون که معروفن بری به دهه 60 70 و معنی واقعی راک و متال رو درک کنی . من قطدم کل کل بیهودی نبود فقط خواستم اطلاعات بدم به دوستان .

موفق باشید . بای

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

لینک بده از بلاکور .
و از آناتما و دوم شدنش .

میدونی قبول دارم تکنیک و دانشتو ولی سلیقت رو یکم ... :-"

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از lilramin1 :
گوگولی پاک کن من واسم مهم نی که ! :))

شما ریف رو برای من تعریف کنی ممنون میشم ، و این که سولو به چی میگن / منتظرم

شما مطمئنی سایت من رفتی ؟ سر چم 4 پست از سلنا هست / یکی فیت هست / 3 تای دیگه هم دلیل گذاشتنش ذکر شده .

شما میشناسی بلاکور رو ؟ اگر تونستی یه آهنگش رو گوش بدی و شب خوابت ببره هرچی خواستی بگو !

در مورد لینکین حرفی نمیزنم حرفام رو زدم !

در مورد سبک شناسی / آناتما اواسط سال 2011 رسما سبک خودش رو تغییر داد و اعلام کرد . پیشنهاد میکنم رو هوا حرف نزنی .

لجی ندارم من با تو / دیدم همچین انجمن بخش متال و راکش اینه وضعش ! خواستم یه حالی بدم و یه نمه اطلاعات بدم به دوسان .

فرزندم اینی که الان داری صحبت میکنی ( من ) باهاش 5 ساله حرفه ای گیتار الکتریک میزنه و از 12 سالگی متال باز بوده . سعی کن کل کل رو ادامه ندی و الا مجبور میشی بنم کنی و پستم رو حذف کنی که از ضایع شدنت جلوگیری کنی .

حرف اخر . به نسبت سنت اطلاعاتت خوبه . سعی کن اگر علاقه داری تئوری فقط کار نکنی . سعی کن از این 30 40 تا بند بکشی بیرون که معروفن بری به دهه 60 70 و معنی واقعی راک و متال رو درک کنی . من قطدم کل کل بیهودی نبود فقط خواستم اطلاعات بدم به دوستان .

موفق باشید . بای

دوست عزیز ببین اولا نه شما بابابزرگ متالی نه متال باز بودن به این چیزا مربوطه ... منم 5 ساله متال بازم پس اصن نیازی ب گفتن این چیزا نیس ... اکثر بچه های این تاپیک هم همینن ...
مث شمام خیلیا بودن تو این تاپیک و تحقیر شدن و رفتن! پیشنهاد میکنم لحنت رو درس کنی رفیق! : )

با یه تریپ بدی اومدی تو این تاپیک ... نظراتت هم نظر نبود که ... صرفا خواستی دیس کنی مثلا :| البته از من ک کلا همون اوانسنس رو ایراد گرفتی ک اونم دیدی اشتباه کردی ! :-"

در ضمن ببین الان گنده های متال هم سایت میزنن هر کی یه چیزی میگه واسه خودش! هر کی ب هر چی علاقه داره ازش طرفداری میکنه و ...
تجربه ثابت کرده اصن ب سایتایی ک راجع ب متال مینویسن نمیشه اعتماد کرد!

+ برو جلو پارسا من پشتتم ! ممرضا و پارسا اگه جفت بشن ...! :-" :))

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

دوستان!
موسیقیه!
تاپیکه!

کل کل نکنید دیگه.
اصن سر چی دارین کل کل میکنین؟!؟!

خیر سرتون گفتیم احترام بزارین به همدیگه... .

بســــه دیــــه... .

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

من نمیدونم چه نوع بحثه هر کی میاد میگه فقط و فقط فلانی بعد بعدی میاد میگه بیجا کردی :)) این بهتره !!ببینید اگه قرار بود همه یک گروه یا سبک یا هر چیزی رو دوست داشتن تنوع معنا نداشت پس سلیقه چیه ؟؟من اینو دوست دارم یکی دیگه یه چیز دیگه رو نه من بد میگم نه اون چون سلیقه است و اگه قراره بیایم تاریخچه متالهد بودنمون بگیم که نمیشه ببینید هر کی میاد تو این تاپیک بالاخره یا متالهد هست یا دوست داره باشه با اطلاعات کم یا زیاد قرار نیس همدیگرو بکوبیم که /m\

بالا