• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های نیشابور

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد
پاسخ : سمپادی‌های نیشابور

بچه ها تاپیکو چت روم نکنین لطفا و اسپمم ندین ؛؛)
مرسی :د

• لایک
امتیازات: *M.M*

NT

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
NEYSHABUR
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
Amirkabir University of Technology
رشته دانشگاه
computer eng.

به نقل از ناهیــــــــــــــــــــــد :
مطمئن باش که این کارو نمیکردی... ;;)
دوستان.......بی خیال..........حالا این کارو میکردم یا نمیکردم.........ولش کنین دیگه........ (:| (:|

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

دوستان رعایت کنین حتی من که تازه واردم می دونم که اینجارو نباید با چت روم اشتباه گرفت. :P
بقیه ی تازه واردا توجه کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!( منظورم شخص شخیص NTهست) ; :)) :)) :)) :)) :)) :))
ببینم یه کاری می تونی بکنی که اینجارو با قدرت 1000برابر بیشتر از TNT منفجر کنی و خودتو مارو بفرستی هوا یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D :D :D :D :D :D

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

بله شما هم که تازه واردی باید بدونی همین پستت اسپم بود البته، مناسب برای چت روم.جهت آگاهی بیشتر ! :))

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

به نقل از رشید شاملی :
چه جالب که منم جزو اون گروهه بودم :-"
میشه سالی که ما دوم دبیرستان بودیم دیگه.از طرف استاد الهی(عباس خودمون) شورای دانش آموزی رفتن واسه تحکیم و افزایش روابط با اون مرکز صحبت کنن که با پاسخ قاطع "نه" خانوم کاشفی(همون لیلای خودمون) مواجه شد این پیشنهاد :))
هیچی دیگه.ما هم رفتیم نمایشگاه رو ببینیم که این اتفاقات افتاد.البته یه کلاسم بود که ورزش داشتن که بد بخت هارو مجبور کردن برن سر کلاس بخاطر ما :))
خب نمیخواستم اسمشون فاش بشه....کاش نمیگفتی...گناه داشت بیچاره بابا....

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

.

Nafisa

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Neyshabour
دانشگاه
ishala tehran
رشته دانشگاه
pezeshki

همشهری سلااااااااااااام*
منم هستم دیگه...هق هق
بچه ها هرچقدر دقت میکنم میبینم چقد بیشتر قیافتون واسم ناآشناست!

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از کاساندان :
خب نمیخواستم اسمشون فاش بشه....کاش نمیگفتی...گناه داشت بیچاره بابا....
لیلا رو می گی؟ :-"

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

به نقل از رشید شاملی :
لیلا رو می گی؟ :-"
یعنی واقعا که........ :> :-w :-w :-w
خب نگو دیگه بیچاره حالا که رفته ازش بد نگیم دیگه :D :D :D :D :D :D :D

si_ir

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر قلم دان هاي مرصع( نيشابور)
دانشگاه
نم دونم والا هرچي خدا بخواد
رشته دانشگاه
روانشناسي ، حقوق

یه خانومی چیزی هم بگین عیب نداره ها.
بنده خدا هراخلاقی داش خیلی بهمون لطف کرد .
اگه بگین خانوم کاشفی چه اتفاقی میفته مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از simin irvani :
ببخشید میشه شفاف سازی کنین و بگین چه لطفی؟ :-?

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

.

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از F.T.M :
خانوم کاشفی خدایی خیلی سرتر از این رجایی بودند.درسته همه دانش آموزان میترسیدند ک با ایشون حرف بزنن،اما معنای کامل یک مدیر بودند!
نهایت دیکتاتوری بودند :|

یادمه یه بار اومد کلاسمون که مثلا انتقادی و پیشنهادی چیزی داریم بهش بگیم اول که بچه ها چیزی نگفتند خیلی خوشش اومد یعد یکی دو نفر که شروع کردند بقیه هم پشت سرش شروع کردند به انتقاد و اینا بعد حالا نمیدونم چی شد که داغ کرد و از کلاس زد بیرون یه همچین مدیری داشتیم ما... :|

:)

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

.

CC.CO-ED

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور

به نقل از ناهیــــــــــــــــــــــد :
نهایت دیکتاتوری بودند :|

یادمه یه بار اومد کلاسمون که مثلا انتقادی و پیشنهادی چیزی داریم بهش بگیم اول که بچه ها چیزی نگفتند خیلی خوشش اومد یعد یکی دو نفر که شروع کردند بقیه هم پشت سرش شروع کردند به انتقاد و اینا بعد حالا نمیدونم چی شد که داغ کرد و از کلاس زد بیرون یه همچین مدیری داشتیم ما... :|

:)
اصا ی پا رستم بووووووووووووووووووووودن.من سخت ترین سال های تحصیلیم سال مدیریت خ.کاشفی بود.البته اینکه مدیریت بلد نبود نو مث طبل تو خالی بودن فقط حرف میزدن و انتظار داشتن جالب بود.خانم رجایی واقعا هم غرورشونو حفظ میکنن هم به مشکلات بچه ها گوش میدن و به سطح علمی مدرسه و نیاز بچه ها به کلاسای خارج از برنامه اهمیت میدن مدرسه مون نسبت به سالهای قبل خیلی خیلی خیلی بهتر شده. B-)

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از simin irvani :
خیلی بهتون لطف کرد؟ :O میشه بدونم چی بوده؟ (; شما زمان ایشون سال چندم بودین؟به بچه های سال شما لطف کرد؟
منظور از لطف شخصی بوده یا به گروه بچه ها لطف کرد؟اگه شخصی بود که خب کلیت رو در بر نمی گیره.اگه منظور کل بچه هاس که دیگه حرفی نمی مونه :-"
در این مورد حق با شماست(گفتن خانم کاشفی!!!) ولی زمان ما رسم بود ایشون رو این جوری خطاب می کردیم.دیگه تو زهنمون مونده.
به نقل از F.T.M :
خانوم کاشفی خدایی خیلی سرتر از این رجایی بودند.درسته همه دانش آموزان میترسیدند ک با ایشون حرف بزنن،اما معنای کامل یک مدیر بودند!
تعریف معنای کامل مدیر پلز+ایشون چه رفتاریش به کدوم اینا حتی نزدیک بود.ممنون.
ایشون حتا دبیر عربی خوبی هم نبودن چه برسه مدیر :))
به نقل از F.T.M :
خدایی تو زمانه خانوم کاشفی یکی از دهن ایشون شنید ک مدرسه بودجه نداره؟شنید ک بدبختیم؟شنید که مارو نمیبرن همایش؟همیشه خانوم کاشفی ب اینا اهمیت میدادن.من کاری ب سالن غذا خوری و سالن فدک ندارم،وختی ی مدرسه فک میکنه اگه سالن غذا خوری بسازه نمتونه همکاری کنه واسه رفتن ب پسابقات و همایشا همون بهتر ک اون سالن ساخته نشه.ترسی ک معلما از خانم کاشفی داشتند،ی درصدشو نسبت ب خانم رجایی ندارن و این باعث میشه ک معلما خوب کار نکنن و هرکی واسه خودش مدیر بشه!نمایشگاه زمان خانم کاشفی بد بود چون مکان درست و حسابی نداشتیم.اما واقعن ی درصدم من احساس نکردم تو اون نمایشگاه نمتونم کار کنم.چون بودجه ای ک واسه غرفه ها میدادن خیلی بالاتر از مخارج غرفه ها بود.دوسال پیش واسه هر غرفه 20 تا 25 تومن میگرفتیم.امسال 15 تومن!!!! اینا ب کنار،خانم کاشفی حرفی ک میزدن پاش وامیستادن تا آخر و حتی اگه میگفتن "نه!" بهتر از ی ماه دویدن بود ک تهش بگن نه!!!دیکتاتوری نبود!خانم کاشفی زیر پوستی نظرات رو جمع آوری میکردند ولی خانم رجایی ب نظرات اهمیت نمیدن و تنها کارشون زدن اون لبخنده ک برای دردای ما دوا نمیشه!!
ومن الله توفیق
تا جایی ک می دونم زمان رفتن ایشون شما باید اول راهنمایی می بودین :-/ :-"
اینکه چطور شما ایشون رو اینقدر خوب می شناسی جای تامل داره کاملا :-s
همون کسی که می فرمایید همه همایش ها رو پول می داد اجازه حضور دانش آموزاش رو در فکر سوق 89 کاشان نداد.یعنی نه تنها پول نداد بلکه اجازه نداد دانش آموزا با پول خودشون برن.باز شاید شما بهتر می دونی :)
ضمنا الان وضعیت اقتصادی مدارس با اون زمان خیلی فرق داره.الان مدارس حتی پول پرداخت قبضشونو ندارن.دولت اجازه ی قطع آب و برق رو نمیده.وضعیت اقتصادی الان با اون زمان قابل مقایسه نیس :)
من کاری به خوب و بد خانم رجایی ندارم ولی توی کارسوق های بچه های فارغ ایشون خیلی با ادب و متانت و بزرگواری رفتار کردن با دانش جو ها.درک می کردن دختر های فارغ دیگه دانش آموزاشون نیستن که امر ونهی کنن و پسرا هم الزاما همشون مشکل اخلاقی ندارن.
این رفتار در کنار رفتار خانوم کاشفی که یا پسر های فارغ رو راه نمی داد یا اون بالای 25ساله ها رو وقتی راه میداد یکی از معاوناشو می فرستاد سر کلاس اونا که نمی دونم چی بشه :|
به دختر های دانشجو هم گیر نمی داد که چرا مقنعت کوتاه یا چرا مانتوت این طوری و...
شما می دونی چند نفر از بچه های اونجا با معدل بالای 18 بعد دوم دبیرستان رفتن واسه اخلاقیات ایشون؟
بازم بگم؟ :D

در نهایت همیشه دانش آموزا و دانش جو ها از رئیسشون ناراضی ان.واسه اینکه بگن خیلی بده می گن قبلی خوب بود و ازش دفاع میکنن (; تا اونجایی هم ک من دقت کردم حامیان ایشون همه کسایی ک اون زمان اول و دوم راهنمایی بودن :>

امیدوارم کسی هم از حرفای من ناراحت نشه :-"

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

.

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

از نظر من مدیریت خانم رجایی هم خیلی دردی رو از ما دوا نکرده،درسته که خانم کاشفی به خیلی از مسائل به اندازه ی خانم رجایی توجه نداشتن،اما رفتار خانم رجایی جوریه که ادم فکر میکنه فقط چند تا دانش اموز خاصو می بینه و از نظر اون بقیه ادم نیستن!برای یه سری افراد خاص بهترین هارو برای المپیادشون میاره و حاضره هر کاری بکنه،اما برای بقیه:جمعیت کسایی که ثبت نام کردن کمه بودجه نداریم.میایم میگیم خانوم ما یه همچین مشکلی داریم لطفا رسیدگی کنین،میگن:رتبه های برتر ازمونای کشوری هم از بین شما دارن تو همین شرایط درس می خونن پس مشکلتون مشکل خاصی نیست.
درضمن من از مدیریت زمان خانم کاشفی یه چیزایی شنیدم و دیدم که به این نتیجه رسیدم خانم کاشفی با یه سری سیاست های خاص تمام مدرسه رو تحت کنترل داشتن،اما تا الان یه همچین چیزایی رو در مورد سیاست های مدیریتی خانم رجایی ندیدم.

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

من در زمان مدیریت خانم کاشفی نبودم و وقتی من اومدم رفتش. اما باprosur موافقم. خانم رجایی فقط یه عده خاص رو می بینه و بقیه اصلا وجود ندارن. اگر یه نفر اسم مدرسه رو همه جا پخش کنه(ازنظر علمی و اینا منظورمه) میشه گل سر سبد رجایی. این اصلا درست نیس که اصلا آدم حساب نشی. :-w :| :-<

homa7

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اووووووووو.....انقد الکی بحث نکنین بابا....هیچوقت در "اینجور موارد" (ینی دبیر و مدیر و شرایط مدرسه و...) به نتیجه نمیرسین!!
میدونین چرا؟؟؟
کلا خاصیت سمپادی همینه...همیشه ناراضی از شرایط...همیشه غر میزنه!!
خودمم میگم ها...خداییش ما هییییچوقت ازشرایط و کارایی که برامون انجام دادن راضی نبودیم...7ساااااال شاهد همینطور چیزا بودم(ینی من چهارمم :-") تو نمایشگاه ا ،همایشا ، کلاسای فوق برنامه ، ذبیرا و....
ولی واقعا میگم اگه یه آدم ایده آلم که وجود نداره رو بیارن واسه مدیریت مدرسه آخرشم یه عیب روش میذاریم...
همین تابستون 91 با بچه ها یه کلاس کنکور رفتیم اولش به به و چه چه از استاد بود آخرین جلسه با فحش کارو تموم کردیم :D
یه ذره قانع نیستین :|.... نیستیم!!!!!
الانم این چیزا رو ول کنین بشینین واسه ما دعا کنین ...یه ماه دیگه مونده فقط ها [-o< :-s

بالا