• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دهمین همایش ریاضی پژوهان جوان

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : دهمین همایش ریاضی پژوهان جوان

به نقل از نــيما :
دوره ی بعد ؟!!!!!

دست بردارین دیگه خواهشا ...

این همایش از اون موقعی که شما تازه اول دبستان بودی سجاد جان شروع شده و کلی قدمت و سابقه داره ...
کلی آدم این سال ها براش جون کندن تا توی ذهن همه بتونن یکی از بهترین همایش های دانش آموزی کشوری تو ایران رو بسازن ...

کلی اسم پشت این همایش هست الان ، از خود زنده یاد صادقی گرفته تا سخنران ها و چهره های ماندگاری که دعوت شدن و اساتیدی مثل خود دکتر میرزاوزیری و پویا وحیدی عزیز که خودشون الان توی ایران نامی هستند ...

اگر به هر دلیلی ، مشکلات و نبود امکانات و حتی ناصافی زمین امکانش نیست که مثل هرسال روند همایش رو به رشد باشه دلیل و اصراری بر ادامه اش نیست . حیف نیست واقعا که این اعتبار و ذهنیت مثبت رو کم و به مرور نابودش کنیم؟؟

میدونم امسال واقعا مشکلات زیاد بود . هم کل کادر و هم به خصوص محمدرضا عزیز واقعا تحت فشار شدیدی بودن و تمام تلاششون رو قطعا انجام دادن . امسال هم باتوجه به شرایط بوجود اومده چاره ای جز برگزاری و ادامه ی مسیر نبود . و قطعا نسبت به شرایط و مشکلات عملکردتون خوب بود و بدون شک جای خسته نباشید و تشکر از تک تک دوستان مسئول رو داره . اما ...

باتمام وجود خوشحالم که همایش 2 رقمی شد ...

اما به واقع اگر قرار باشه سال آینده هم به دلیل مشکلات و مسائل مختلفی (که قطعا وجود خواهند داشت) همایش در حد خودش برگزار نشه ، به شخصه امیدوارم امسال آخرین سال بوده باشه و عاجزانه میخوام که شما هم به فکر ادامه اش نباشید .

نمیخواستم این حرف ها رو بزنم . اما احساس کردم که بهتره الان که صحبت از دوره های قبل و برگزاری دوره ی بعد شد این موارد رو بگم .

بازم به همه تون خسته نباشید میگم . هرچند فقط عصر با دوستان یه سر کوتاه اومدیم و اصلا در جریان امور همایش نبودیم . اما به وضوح خستگی رو توی چشم های دوستان کادر و مسئول دیدم . امیدوارم قدر زحمت هاتون رو مسئولین هم بدونن ... موفق باشید .

+آقای پژهان درعمل 2سال هست که از مسئولیت اصلی کناره گیری کردند.امسال هم فقط روزهمایش و برای مراسم پایانی حضورداشتند...:)
نیما جان نمیخوام با کسی بحث کنم اما ....
اما این برگزار شدن و نشدنش دس ما نیس و اصللللللللا ب من و تو و دیگران ربطی نداره.
اینو برا تمام کسانی میگم ک خودشونو دخیل میدونن
زحمت کشیدن و حق دهرن نظر بدن ولی ن ب این تندی
نیما ب دل نگیر...برا کسیه ک میخونه و تو مدرسع ما امسالم هس..تو نیستی
پس بنا ب کفته مسوالان همایش باید هر ساله ب قوه خودش پابرجا بمونه :)
فقط تنها کاری ک میتونیم بکنیم اینه ک دنبال اسپانسر برا سال بعد باشیم و همچنین براش دعا کنیم
همین و تمام !!!!!

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از نــيما :
دوره ی بعد ؟!!!!!

دست بردارین دیگه خواهشا ...

این همایش از اون موقعی که شما تازه اول دبستان بودی سجاد جان شروع شده و کلی قدمت و سابقه داره ...
کلی آدم این سال ها براش جون کندن تا توی ذهن همه بتونن یکی از بهترین همایش های دانش آموزی کشوری تو ایران رو بسازن ...

کلی اسم پشت این همایش هست الان ، از خود زنده یاد صادقی گرفته تا سخنران ها و چهره های ماندگاری که دعوت شدن و اساتیدی مثل خود دکتر میرزاوزیری و پویا وحیدی عزیز که خودشون الان توی ایران نامی هستند ...

اگر به هر دلیلی ، مشکلات و نبود امکانات و حتی ناصافی زمین امکانش نیست که مثل هرسال روند همایش رو به رشد باشه دلیل و اصراری بر ادامه اش نیست . حیف نیست واقعا که این اعتبار و ذهنیت مثبت رو کم و به مرور نابودش کنیم؟؟

میدونم امسال واقعا مشکلات زیاد بود . هم کل کادر و هم به خصوص محمدرضا عزیز واقعا تحت فشار شدیدی بودن و تمام تلاششون رو قطعا انجام دادن . امسال هم باتوجه به شرایط بوجود اومده چاره ای جز برگزاری و ادامه ی مسیر نبود . و قطعا نسبت به شرایط و مشکلات عملکردتون خوب بود و بدون شک جای خسته نباشید و تشکر از تک تک دوستان مسئول رو داره . اما ...

باتمام وجود خوشحالم که همایش 2 رقمی شد ...

اما به واقع اگر قرار باشه سال آینده هم به دلیل مشکلات و مسائل مختلفی (که قطعا وجود خواهند داشت) همایش در حد خودش برگزار نشه ، به شخصه امیدوارم امسال آخرین سال بوده باشه و عاجزانه میخوام که شما هم به فکر ادامه اش نباشید .

نمیخواستم این حرف ها رو بزنم . اما احساس کردم که بهتره الان که صحبت از دوره های قبل و برگزاری دوره ی بعد شد این موارد رو بگم .

بازم به همه تون خسته نباشید میگم . هرچند فقط عصر با دوستان یه سر کوتاه اومدیم و اصلا در جریان امور همایش نبودیم . اما به وضوح خستگی رو توی چشم های دوستان کادر و مسئول دیدم . امیدوارم قدر زحمت هاتون رو مسئولین هم بدونن ... موفق باشید .

+آقای پژهان درعمل 2سال هست که از مسئولیت اصلی کناره گیری کردند.امسال هم فقط روزهمایش و برای مراسم پایانی حضورداشتند...:)
نیما جان نمیخوام با کسی بحث کنم اما ....
اما این برگزار شدن و نشدنش دس ما نیس و اصللللللللا ب من و تو و دیگران ربطی نداره.
اینو برا تمام کسانی میگم ک خودشونو دخیل میدونن
زحمت کشیدن و حق دهرن نظر بدن ولی ن ب این تندی
نیما ب دل نگیر...برا کسیه ک میخونه و تو مدرسع ما امسالم هس..تو نیستی
پس بنا ب کفته مسوالان همایش باید هر ساله ب قوه خودش پابرجا بمونه :)
فقط تنها کاری ک میتونیم بکنیم اینه ک دنبال اسپانسر برا سال بعد باشیم و همچنین براش دعا کنیم
همین و تمام !!!!!

bahareh_s

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.

سلام
بابت خسته نباشید از همه ی دوستان ممنونم و همچنین از تمام حضار به خاطر حضور و همکاری متشکرم,دیگه اگه کوتاهی ای هم بوده باید ببخشید چون تمام بچه های کادر واقعا نهایت تلاششون رو انجام دادن ,به این دوستانم خسته نباشید میگم بازم در نهایت ممنون

parisa n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به به بالاخره چشمم به جمال این سمپادیا روشن شد.....
در مورد همایش واقعا از بچه ها ممنونیم... من جزو کادر اجرایی نبودم ولی دوستامو که بودنو میدیدم..... زحمت زیادی داشت.... فقط اینکه امیدوارم ازشون تقدیر بشه تو مدرسه و همچنین از من!!! ناسلامتی اول شدم آخه پارسالم با اینکه دوم شدم اما تو مدرسه ی خودمون نه معرفی نه تشویقی نه هییییییییییچ :(( :(( حالا نه که خیلیم مهم باشه اینش مهمه که تو مدرسه ی ما برگزار میشه، ما کادر اجرایی هستیم ،خودمونم میزبانیییییم ولی 99 درصد بچه های مدرسمون نمیدونن این همایش چی چی هس اصلا!!! آدم حرصی میشه ~X(
تازه کلیم از اریگامیام در این همایش کش رفته شد!!!!(چه فعلی ساختم!)
و البته در ادامه صحبت دوستمون آقا محسن بگم که دقیقا داور همچون شخصیتی داشتن ایشون!!!! غیبت نباشه زیادی گیر میدادن اونم از نوع سه پیچ که چه عرض کنم ده پیچش!!! بنده 2 ساعت داشتم فقط به این فکر میکردم که با کدوم منطق همچین حرفی به ذهنشون رسیده که من لا اله الا الله رو اریگامیشو درست کنم!!! :O :-w تازه مطمئنم شما هم اگه به جای اون فیلم غربی( الله اکبر استغفرالله X_X) از شخص شخیص رستم و هفت خانش استفاده میکردین ممکن بود اول رو بشین. چون بی شوخی من از طرحتون خیلی خوشم اومد .به نظرم خیلی جالب و قابل استفاده حتی بود
البته امیدوارم که شخص شخیصشون این مطلبو نخونن X_X
البته کنار همه ی این شوخیا محیط گرمو صمیمیی بود که خیلی دوس داشتم. همه در کنار هم همایشو برگزار کردیم و یکی از روزهای خوب زندگی من بود که هیچ وقت فراموش نمیکنم.
فقط ای کاش میتونستم سال دیگه هم شرکت کنم...

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Parisa.N :
به به بالاخره چشمم به جمال این سمپادیا روشن شد.....
در مورد همایش واقعا از بچه ها ممنونیم... من جزو کادر اجرایی نبودم ولی دوستامو که بودنو میدیدم..... زحمت زیادی داشت.... فقط اینکه امیدوارم ازشون تقدیر بشه تو مدرسه و همچنین از من!!! ناسلامتی اول شدم آخه پارسالم با اینکه دوم شدم اما تو مدرسه ی خودمون نه معرفی نه تشویقی نه هییییییییییچ :(( :(( حالا نه که خیلیم مهم باشه اینش مهمه که تو مدرسه ی ما برگزار میشه، ما کادر اجرایی هستیم ،خودمونم میزبانیییییم ولی 99 درصد بچه های مدرسمون نمیدونن این همایش چی چی هس اصلا!!! آدم حرصی میشه ~X(
تازه کلیم از اریگامیام در این همایش کش رفته شد!!!!(چه فعلی ساختم!)
و البته در ادامه صحبت دوستمون آقا محسن بگم که دقیقا داور همچون شخصیتی داشتن ایشون!!!! غیبت نباشه زیادی گیر میدادن اونم از نوع سه پیچ که چه عرض کنم ده پیچش!!! بنده 2 ساعت داشتم فقط به این فکر میکردم که با کدوم منطق همچین حرفی به ذهنشون رسیده که من لا اله الا الله رو اریگامیشو درست کنم!!! :O :-w تازه مطمئنم شما هم اگه به جای اون فیلم غربی( الله اکبر استغفرالله X_X) از شخص شخیص رستم و هفت خانش استفاده میکردین ممکن بود اول رو بشین. چون بی شوخی من از طرحتون خیلی خوشم اومد .به نظرم خیلی جالب و قابل استفاده حتی بود
البته امیدوارم که شخص شخیصشون این مطلبو نخونن X_X
البته کنار همه ی این شوخیا محیط گرمو صمیمیی بود که خیلی دوس داشتم. همه در کنار هم همایشو برگزار کردیم و یکی از روزهای خوب زندگی من بود که هیچ وقت فراموش نمیکنم.
فقط ای کاش میتونستم سال دیگه هم شرکت کنم...
ببخشید اخه ممکن بود اون طرح ک شما تحویل داداین کار خودتون تباشه و ما هم محض اطمینان گفتیم ک شما بسازین :-"

این کار فک کنم پارسالم بود :-"
میگم ی چن تا البته دیگم میگفتی بد نبودا :))

parisa n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

در جواب شما دوست عزیز اولا که منم جزو شمام دلیلی نداره اینقد ما و شما بکنین... درسته جزو شرکت کننده ها بودم اما پشت صحنه هم حضور داشتم.بالاخره رگ میزبانی و مشهدی بودن و فرزانگانی بودن آدم میزنه بالا اینجور وقتا!!! :D
دوما که من نه با شما بودم نه با بقیه بنده فقط یه انتقاد به جا از یکی از داوران گرامی کردم که بسیارم باهاشون محترم بودم اما خداییش بی طرف نگاه کنین حرف غیر منطقی میزدن من که دو سال دارم اریگامی کار میکنم میدونم که با این مدل من نمیشه همچین طرحی ساخت اگر هم میشد طراحی و ساختش خوب زمان میبرد. ^-^
سوما اینکه منو از سال قبل هم اکثر اقایون میشناختن و سفارشایی هم بهم کرده بودن برای ایندفعه و اگه هم میخوان چیزی رو همونجا بسازم که حقم دارن خوب از چیزایی که ساختم بخوان نه یه چیز من درآوردی ! :| :|
و اما چهارما من هرچی گفتم در قالب شوخی و انتقاد خیلی دوستانه بود و فکرم نمیکنم توهینی به کسی اللخصوص شما کرده باشم..... :rolleyes:

• لایک
امتیازات: Aimoi

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Parisa.N :
در جواب شما دوست عزیز اولا که منم جزو شمام دلیلی نداره اینقد ما و شما بکنین... درسته جزو شرکت کننده ها بودم اما پشت صحنه هم حضور داشتم.بالاخره رگ میزبانی و مشهدی بودن و فرزانگانی بودن آدم میزنه بالا اینجور وقتا!!! :D
دوما که من نه با شما بودم نه با بقیه بنده فقط یه انتقاد به جا از یکی از داوران گرامی کردم که بسیارم باهاشون محترم بودم اما خداییش بی طرف نگاه کنین حرف غیر منطقی میزدن من که دو سال دارم اریگامی کار میکنم میدونم که با این مدل من نمیشه همچین طرحی ساخت اگر هم میشد طراحی و ساختش خوب زمان میبرد. ^-^
سوما اینکه منو از سال قبل هم اکثر اقایون میشناختن و سفارشایی هم بهم کرده بودن برای ایندفعه و اگه هم میخوان چیزی رو همونجا بسازم که حقم دارن خوب از چیزایی که ساختم بخوان نه یه چیز من درآوردی ! :| :|
و اما چهارما من هرچی گفتم در قالب شوخی و انتقاد خیلی دوستانه بود و فکرم نمیکنم توهینی به کسی اللخصوص شما کرده باشم..... :rolleyes:
اوووووووو
چقد شلوغش میکنی تو !!!!!!
ببخشید فرزانگانیه مشهدی 160 نفر بودن تو همایش
و این ک درباره ی چیز انتقاد کردی و منم جوابتو دادم و فک نکنم چیزی گفتم باشم ک نشون دهنده این باشه ک فک کرده باشم کسی بهم توهین کردع :)
و بعد اینکه کلا داور حرفی گفته برای قضاوت بوده
شما از سال پیش اثبات شده بودی ولی بقیه تیما ک نبودن
و نمبشه کاری ک بقیه تیما انجام میدن رو شما انجام ندی
اونجوری میگن ب ناحق برده :)

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

این برای خانوم نادریه:'
ببینین علاوه بر اون دلیلم؛؛؛؛؛دلیل دیگه ای ک شما باید اونا رو از دوباره میساختین این بوده ک بچه ها با طرز ساختن دس سازه آشنا بشن و اینا :)
و اینکه قرار نیس دس سازه ها رو ب صاحبشون برگردوندیم و اینو تو سایت هم گفتیم :-"

Aimoi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
برای المپیاد کامپیوتر مطالعاتی داشتم.
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

شما لطف دارید خانم نادری! منم اتفاقا به فکرم رسید بگم اصلن هفت خان رستم خودش یه جور هزارتو بوده!!! ولی خب بالاخره همایشه و ممکنه داورای با طرز فکرای خاص داشته باشه دیگه... البته بازم من مشکلی تو "ایده گرفتن" حتی از سخیف ترین سلاح های غربی! (ببین شاهکار نولان رو با چی مقایسه کردم آخه!) نمی بینم! امیدوارم روزی همه ی داورا بدون دخالت پیش زمینه و عقاید فردی خودشون کارا رو با یه سری شاخص های منطقی و از پیش اعلام شده داوری کنن... . ولی خب واقعیتش الان که فکر می کنم می بینم همین که اونجا تونستم برای بازدید کننده ها طرحمون رو توضیح بدم و تحسین و شگفتیشون رو برانگیزم (خودشیفتگی مزمن!) خودش تجربه ی خیلی خوبی نسبت به جایزه گرفتن بود. کارای خانم نادری هم واقعا قشنگ بود مخصوصا طوطیه و اون چیز تو در توی خفنه. منم حرف ایشون رو تایید می کنم که حتی اگر هم از بچه های بخش اوریگامی می خواستن که طرح رو دوباره بسازن باید همون طرح های قبلی رو میخواستن نه یه چیز کاملن جدید رو که طراح حتی پیش زمینه هم ازش نداره تو ذهنش...

نارمیلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مکطب فرزانگان
شهر
M2A

اغا انصافن اینکه ی همایش برگزار کنی کااااااااااااااااار بسی دشواری هس بخدا ما تو مدرسه مون ی همایش درحد بچه های مدرسه برگزار کردیم اخر شب از خستگی مردیمممممممممممممم .... ما امسال نبودیم ولی خب از عوامل تشکررررررررر وافر دارم >:D< >:D<

parisa n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به نقل از Cristiano Ronaldo :
اوووووووو
چقد شلوغش میکنی تو !!!!!!
ببخشید فرزانگانیه مشهدی 160 نفر بودن تو همایش
و این ک درباره ی چیز انتقاد کردی و منم جوابتو دادم و فک نکنم چیزی گفتم باشم ک نشون دهنده این باشه ک فک کرده باشم کسی بهم توهین کردع :)
و بعد اینکه کلا داور حرفی گفته برای قضاوت بوده
شما از سال پیش اثبات شده بودی ولی بقیه تیما ک نبودن
و نمبشه کاری ک بقیه تیما انجام میدن رو شما انجام ندی
اونجوری میگن ب ناحق برده :)
من که گفتم حق دارن اما نه واسه طرحای جدید منم میگم بسازم دوباره اما هموناییرو که بلدمو قبلا ساختم! شما چرا اصلا حرفای منو چپه میگیری؟؟!!! :-/ منظورمم از فرزانگانی همون مدرسه ای هس که همایش برگزار شد ! 1
بعدشم من با شما نبودم که اینقد دفاع میکنی اگه هم میخوای حرفم ثابت شه برو از همه ی شرکت کننده ها نظرسنجی کن بعد!

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Parisa.N :
من که گفتم حق دارن اما نه واسه طرحای جدید منم میگم بسازم دوباره اما هموناییرو که بلدمو قبلا ساختم! شما چرا اصلا حرفای منو چپه میگیری؟؟!!! :-/ منظورمم از فرزانگانی همون مدرسه ای هس که همایش برگزار شد ! 1
بعدشم من با شما نبودم که اینقد دفاع میکنی اگه هم میخوای حرفم ثابت شه برو از همه ی شرکت کننده ها نظرسنجی کن بعد!
ببخشید ولی دفاع میکنم چون اونو میشناسم
این تاپیکو بیخود اسپم دیگه ندید
هم من و هم شما خیلی اسپم دادیم
پست بعدی اون پستمم بخونید
ادامه بحثو ب صورت پ.خ در خدمتم :)

parisa n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به نقل از Cristiano Ronaldo :
ببخشید ولی دفاع میکنم چون اونو میشناسم
این تاپیکو بیخود اسپم دیگه ندید
هم من و هم شما خیلی اسپم دادیم
پست بعدی اون پستمم بخونید
ادامه بحثو ب صورت پ.خ در خدمتم :)
بحثی نیست و نبوده!
فقط اینو از من داشته باش دفاع بیخود از کسی که حتی طرفدارشم هستی درست و منطقی نیس!
بهترم هس که تموم کنیم.هرچی باید میفهمیدینو فهمیدین امیدوارم!

parisa n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

در ضمن آدم یکم انتقاد پذیر باشه هم خوبه :-" (;

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

ببخشید ک اینو میگم انا پست متوالی خلاف قوانینه و ممنوع :)
همون پست قبلیتونو ویرایش میکردین بد نبود :)

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

نمیدونم مدیرانمیبینن یاچی؟! مثلا خودشما تو همین صفحه نمیدونم 4 تاپست دادی که متوالین !
به نظر من کارای انتخاب شده توی ِ کاربرداحتمال دربازاریابی ضعیف بود،نمیدونم چرا ولی مثلا هرچی میگفت غیرتخصصی بود وفک کنم کسایی هم که برگزیده شده بودن ازهنرستان بودن وحسابداری میخوندن چند نفرشون
میفهمید منظورم ازعمومی چیه؟یعنی خیلی کلی بود

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از سیزیف :
نمیدونم مدیرانمیبینن یاچی؟! مثلا خودشما تو همین صفحه نمیدونم 4 تاپست دادی که متوالین !
به نظر من کارای انتخاب شده توی ِ کاربرداحتمال دربازاریابی ضعیف بود،نمیدونم چرا ولی مثلا هرچی میگفت غیرتخصصی بود وفک کنم کسایی هم که برگزیده شده بودن ازهنرستان بودن وحسابداری میخوندن چند نفرشون
میفهمید منظورم ازعمومی چیه؟یعنی خیلی کلی بود
آره...معلوم نیس چیکار میکنن مدیر؟ :-/
میشه یکم بیشتر توضیح بدین لطفا :)

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

بودید خودتون توی اتاقی که برای ارائه کارها دراون موضوع بود؟
مثلا یک خانوم عزیزی که اومده بود وتوضیح میداد مفاهیم اولیه و4 تانظریه رو گذاشته بود توپاورش ودرموردهرنظریه هم به زورسه خط که همون خطا مثل اسم خود نظریه بود غالبا وهیچ توضیح اضافه (املاء؟)نداشت .
درحدی که فکرمیکنم ازروی کتاب درسیشون یه چکیده برداشته بود ، نه هیچ بررسی نه بازکردن مطلب وکلا فقط یه ویوکلی ازاین موضوع که فکرمیکنم اگه اسماشُ فاکتوربگیریم همه ی ملت بلدن اینارو ؛به کاربرد احتمال هم نپرداخته بودن خوب همین دیگه 4 تانظریه کلی که میگفت احتمال خیلی خوبه فقد !

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از سیزیف :
مثلا یک خانوم عزیزی که اومده بود وتوضیح میداد مفاهیم اولیه و4 تانظریه رو گذاشته بود توپاورش ودرموردهرنظریه هم به زورسه خط که همون خطا مثل اسم خود نظریه بود غالبا وهیچ توضیح اضافه (املاء؟)نداشت .
درحدی که فکرمیکنم ازروی کتاب درسیشون یه چکیده برداشته بود ، نه هیچ بررسی نه بازکردن مطلب وکلا فقط یه ویوکلی ازاین موضوع که فکرمیکنم اگه اسماشُ فاکتوربگیریم همه ی ملت بلدن اینارو ؛به کاربرد احتمال هم نپرداخته بودن خوب همین دیگه 4 تانظریه کلی که میگفت احتمال خیلی خوبه فقد !
آها
یکم فهمیدم چی کفتی :-" :))
ببین تو اون کارگاه استثناء فک کنم خوب داوری نشد
هم از نظر زمان و از نظر سطح مقاله
داورش با خود منم دعوا کرد :))
آخه مسولش این بچه های فرز بودند و انگار نه انگار باید زمان گیری بشه و تو سایت همایش جی گفته :-"
منم ک جامو با یکیشون عوض کردم و اومدم طبق قانون کار کنم بگهم دختره و هم داوره باهام دعوا کردن :O
شاهدمم خانوم شریعتی
اگه کارگاهی ک خودم ادارش کردمو نگا میکردی همه چی طبق برنامه و زنان و بانظم بود ولی اونجا متاسفانه .... :-"

quicktime_2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از سیزیف :
سلام؛
کارگاه احتمال در بازاریابی همونی بود که یکی از ارائه ها در مورد وام و سود وام و اینا بود؟
اگر همین کارگاه بوده که من ارائه اولش رو بودم. (با توجه به مشکلی که برای سیستم دیتا پیش اومده بود)
در نظر داشته باشید که مقاله هایی که برای سخنرانی و دست سازهایی که برای نمایشگاه انتخاب شدند، به نسبت بقیه مقاله‌ها بهتر بودند. حالا ممکنه در این موضوعی کلاً مقاله‌ها از نظر کیفی در سطح بالایی نبوده باشن...

بالا