• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیای میاندوآبی!

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : سمپادیای میاندوآبی!

بچه ها فکر کنم اینجوری پیش بره مدیریت اینجا دیگه این پستو میبنده هم خیال خودش راحت میشه و هم خیال ما (با تشکر از مدیریت!)

میگم به جای این بحثهای پراکنده، روی یک موضوع خاص در مورد شهر تمرکز کنید و سعی کنید اگه میشه مشکلی رو حل کنید. ( یا اصلا اولش مشکلی رو شناسایی بکنید)

مثلا به نظرتون الان بزرگترین مشکلی که در شهر وجود داره و بیشتر برای قشر دانش آموز و علمی شهر ملموسه چیه؟ نمیخوام کلی حرف بزنید و از زمین و زمان گلایه بکنید.
میخوایم بگیم این قشر در حال حاضر از این مشکلات رنج میبره تو شهرمون .
حالا از بین این مشکلات دو تا رو انتخاب میکنیم و روشون تمرکز میکنیم. یک مشکلی که به نظر خیلی از بقیه مهمتره اساسی تره و .... . و یکی دیگه که به نظر راه حل خیلی ساده ای داره.

فعلا برای شروع هر کس در یک پست(دقت کنید در یک پست!) مشکلاتی که به نظرش میرسه رو بنویسه. اگه بعدن مشکلی به یادتون اومد به جای پست جدید برید همون پست قبلیتون رو ویرایش کنید.

ببینیم چی میشه

• لایک
امتیازات: speed

Mahsaaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانداپ
مدال المپیاد
اره بابا
دانشگاه
شريف تهرون
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از speed :
ببخشید خانوم mahsaaa76 این پست هایی که میدید جاش اینجا نیست...میشه تو جملات زیبا...بخش نثر ادبی ..نوشتشون....
ممنون از اینکه قوانین رو خواهید خوند...
ببخشيد دا خواستم جو عوض شه ديگه از اين پستا نمذارم و اينكه من اينجا تازم سخت نگيريد لطفا :(

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Mahsaaa76 :
ببخشيد دا خواستم جو عوض شه ديگه از اين پستا نمذارم و اينكه من اينجا تازم سخت نگيريد لطفا :(
فقط خواستم بدونی.. :-)
...........
به نظرم مشکل دانش آموزان تو شهر نداشتن اطلاعات کافیه.....یا. اونی که اطلاع کافی داره ..اعتماد به نفس نداره..اونی که هر دوتا رو داره ..دیگه غمی نداره...
البته تو موضوعات درس و مدرسه و اینا...

kH76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان میاندوآب
شهر
میـــــــــــــــــــــــاندوآب
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ارومیه
رشته دانشگاه
روانشناسی

آره! Speed راس میگه!
یکی دیگه از مشکلات اینه که بچه ها مدرس خوبی ندارن! طرف میاد کلی حرف میزنه ،پای عمل که میرسه در میره! یا مثلن یکی میاد یه چیزی میگه فردا یکی دیگه حرفای اونو رد میکنه!معلومه بچه ها تو دوراهی میمونن که چی درسته؟کی راس میگه؟ بعد دچار دوگانگی ارزشی میشن، همه ی فرهنگ و برنامه ی زندگیشونو میبازن!

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار

به نظر من یکی از مشکلات اینه که کلن مسئولین آموزشی شهرمون دوس ندارن کارای جدید و تازه ببینن!
باید یه کاری یه جایی امتحانشو پس بده بعدش اینا قبول کنن!
البته بعضی چیزارو هم نمیدونن و انگار نمیخانم بدونن!(مثه مراحل المپ!)

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

باید با توجه با تجربیاتم بگم :
دوستان عزیز کلی پیشنهاد از طرف دانش آموزا برای آموزش و پرورش داده میشه منکه رییس شورای شهرستانم کلی نظر دادم بچه های شورا رو به ذوق اوردم کلی پیشنهاد بجا دادیم باید بگم ما تا حد خودمون شاید بیشتر از اینا جلو میریم مسئولین ازما بزرگتر گوش نمیکنن...
ینی دنبالشو نمیگیرن تا مشکلاتمون حلشه

kH76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان میاندوآب
شهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ارومیه
رشته دانشگاه
روانشناسی

تا اینجا که فقط مشکل شناسی بود، از این به بعد حل مشکل!
راه حل بدید خواهشن!

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اولن که هنوز مشکلات خوب و زیادی گفته نشدند به نظر من!!!! هنوز زوده برای پیدا کردن راه حل.

دومن : @F.CH : اگه بحث جالبتر و مفید تری و البته خسته نکننده ای در نظر دارید خوشحال میشم بشنویم! :)

kH76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان میاندوآب
شهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ارومیه
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از چوپان :
اولن که هنوز مشکلات خوب و زیادی گفته نشدند به نظر من!!!! هنوز زوده برای پیدا کردن راه حل.

دومن : @F.CH : اگه بحث جالبتر و مفید تری و البته خسته نکننده ای در نظر دارید خوشحال میشم بشنویم! :)
خود شما چنتا مشکل بگید ببینیم از نظر شما چی مشکله! خوشحال میشیم بشنویم!

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

يه سوال الان رو مشكلات بحث كنيم كه چي بشه اين همه مدت بحث كرديم اعلام كرديم نتيجه داده؟؟؟؟

Mahsaaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانداپ
مدال المپیاد
اره بابا
دانشگاه
شريف تهرون
رشته دانشگاه
پزشكي

منم با نظر شادي موافقم ما مشكل بگيم كي حل ميكنه [-( ولي واسه اينكه نظري داده باشم ميگم به نظر من معلما زيادروي بچه ها كارنميكنن وفقط ميخوان كتابارو تموم كنن من كه قبلا تو تبريز بودم نزديك امتحانات معلما اونقدر نمونه سوال مياوردن و تمرين ميكردن اما اينجا كه ميگيم نمونه سوال بدين ميگن تو امتحان با سوالا اشنا ميشين ديگههههههههه [-(

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

آقا دیگه من نمیام این ورا! هر چی مینویسم پاکش میکنن!!! یا نمنه بااااااا؟؟؟؟؟؟

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

من راستش هنوز دارم فکر میکنم که واقعن چه مشکلاتی داریم و به نظرم به این سادگی نیس جواب دادن به این سوال.
برای مثال یکی از مشکلات اینه که ما سوالات رو خوب متوجه نمیشیم و عجله میکنیم در کارها!! و انتظار داریم کارها زود جواب بده.!!!‌ :)

دوستانی که اومدن نظر دادن خیلی لطف کردن ولی خداوکیلی مشکل اصلی ما اینه که معلما نمونه سوال نمیدن؟؟؟؟!!!!

یکمی سوال رو خوب بخونید:
به نظرتون الان بزرگترین مشکلی که در شهر وجود داره و بیشتر برای قشر دانش آموز و علمی شهر ملموسه چیه؟ نمیخوام کلی حرف بزنید و از زمین و زمان گلایه بکنید.

ببینید ما عجله ای برای حل مشکل نداریم. بزرگترین وظیفه ی ما شاید همین پیدا کردن مشکلات باشه. برای حل یک مساله اولین کار فهمیدن مساله و مشکله.

بازم میگم بیایید یک بار به صورت علمی در مورد مشکلات شهرمون فکر کنیم. بحث بکنیم. و شاید در بلند مدت تغییری حاصل بشه.

مثلن یه چیزی از مطلب دوستان من یادم افتاد بگم :
دوستانی که میگید مسئولین به پیشنهادهاتون گوش نمیدن واقعن شما یادتون نمیاد یک زمانی این چیزایی که شما دارید انجام میدید برای ما آرزو بود. زمان ما چقدر تلاش کردیم یه دونه همایش برگزار کنیم.
این کارها وقت میبره. من شنیدم امسال بیشتر از ۲۰ نفر المپیاد قبول شدن. درسته اولش به نظرم زیاد خوب نبود این قضیه ولی الان میگم میتونه پله باشه برای پیشرفت. یک زمانی ما میرفتیم المپیاد آزمایشی بسیج بدیم ملت امتحان ۴ ساعتی رو مجبور شدم سر ۲ ساعت بدیم بیایم بیرون.
درسته هنوز هم سطح اطلاعات مردممون پایینه ولی نسبت به ۴ سال پیش فرق کرده خیلی چیزا.
این تغییرات نیاز به زمان دارن. و همچنین تلاش بچه ها. اگه بخواید توی این دست مسائل عجله بکنید نتیجه جالب نخواهد بود.

باز هم در مورد مشکلات فکر کنید.

• لایک

Mahsaaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانداپ
مدال المپیاد
اره بابا
دانشگاه
شريف تهرون
رشته دانشگاه
پزشكي

ببخشيداااا ولي فكري كه به ذهن يه اول دبيرستاني ميرسه همون كارنكردن معلماس قرار نيس كه فلسفه بافي كنيم اصلا به نظر من ما هيچ مشكلي نداريم L-:

به نقل از F.CH :
آقا دیگه من نمیام این ورا! هر چی مینویسم پاکش میکنن!!! یا نمنه بااااااا؟؟؟؟؟؟
تنها تو نيستي اينا با منم را نميان هرچي بگم مسخره ميشم L-: X-(

× پست متوالی ترکیب شد .

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

دوستان من با مدیریت محترم موضوع حذف رو در میون گذاشتم. راست میگن! انجمن شناخت برای شناخته !!

ولی فکر کنم این بحث اخیر مانعی نداشته باشه. البته اگه بخواید میشه این بحث یه جای بهتر از اینجا ادامه داد.

@Mahsaaa76 : حرف شما هم قبول. ولی باز فکر کنید میتونید مشکلات مهمتری رو پیدا کنید!!! بحث مسخره کردن نیست.

یکی از مشکلات دیگه هم دقیقن همینه که تا میای یه کاری بکنی ، حرفی بزنی یکی بهش بر میخوره. یک مقدار تحمل خودتون رو ببرید بالا! :)

• لایک
امتیازات: dani

kH76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان میاندوآب
شهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ارومیه
رشته دانشگاه
روانشناسی

اگه منظورتون مشکلات شهره، میخوام یه اعتراضی بکنم!
چرا این .... داره فضای سبز شهرو از بین میبره؟
داره جارو برای ماشینا گشاد میکنه تا خدایی نکرده مشکلی در ترافیک به وجود نیاد!!!!!
یادش رفته بدبخت انسان ها هم یه دستگاه تنفس دارن! >:p
(البته این ربطی به دانش اموزا نداره)!!!

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد

بچه ها شاید بهتر باشه اول از همه قوانین انجمن شناخت رو مطالعه کنین تا بفهمین که بعضی از پستاتون چرا پاک میشه :]
الان همین پستتون درباره ی پاک شدن پستتون اسپم ــه :D اگه به نحوه ی مدیریت انتقاد دارین به خودمون بگین .

× مرسی :]

• لایک

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

بله بهتره خودمونو معرفی کنیم شما بشناسین برای بار هزارم کوثر فرج زاده ام از میاندواب سوم رایاضی...
بازم بگم یا کافیه؟ :-<

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از Mahsaaa76 :
ببخشيداااا ولي فكري كه به ذهن يه اول دبيرستاني ميرسه همون كارنكردن معلماس قرار نيس كه فلسفه بافي كنيم اصلا به نظر من ما هيچ مشكلي نداريم L-:
تنها تو نيستي اينا با منم را نميان هرچي بگم مسخره ميشم L-: X-(

× پست متوالی ترکیب شد .
نه مهسا جون ... اینجوری فک نکن . هیچ کسی اینجا کس دیگه ای رو مسخره نمیکنه دوست عزیز . دوستان منظورشون از بعضی تذکرا فقط و فقط این بود که با فضای سایت بیشتر آشنا بشی و بدونی چه خبره . و الّا ما اینجا همه با هم دوستیم . باشه دختر خووووووووووب ؟ >:D<

Mahsaaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانداپ
مدال المپیاد
اره بابا
دانشگاه
شريف تهرون
رشته دانشگاه
پزشكي

من كه چيزي نگفتم شما به بحثتون ادامه بدين :)ولي شهرمون مشكل خيلي خيلي بزرگي نداره فقط اموزشو پرورش فعاليتش نسبت به بقيه شهرا كمه مثلا اگه مياندوابو با تبريز مقايسه كنيم ميبينيم كه خيلي از سيستم اونا عقبيم ولي اينم هس كه اونجامركز استانه و بيشتربهش ميرسن شايد تلاش مسئولان بتونه يكم به پيشرفت كمك كنه :)در ضمن من كي گفتم ناراحتمممممممممم؟

بالا