• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان
پاسخ : یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

بچه ها من انقد خوشالم اینارو خوندم بعضیاشو ، باورتون نمیشه ، چقد باهاتون خاطره دارم واقعن و چقد ناراحتم که بعــــضی وقتا

یه جوابایی می دادم که کلف بود :)))))حالا کار نداریم ، بیاین ُ من اسم نبرم ، ولی خب ، خیلی ارادت دارم به خیلیاتون آرمان حالا

میخوای نگو چه فحشایی دادم . من تا دعوا میشد زنگ می زدم بذرکار، میگفتم ممد بیا که دعواس ، بعد میومدم اینجا یه دو کلمه

حرف میزدم وهیزم میریختم رو آتیش، بعد میرفتم تو ژانر این ریش سفیدا به ممدمطهری میگفتم ممد ببین تورو خدا این جوونارو نگا:))

خب ترتیب که مهم نیس ، ولی خب ، آرمان ، نیما :-? ، شادی و پگاه ( اصفهون ) ، دیگه کی ، آها :)) اوه جریان نیما و امیر یادتونه

؟ :)))) حالا بگذریم :))

از سارا چه خبر ؟

ولی، علیمون ، که اذیتش کردیم ، آخه خیلی حرف میزد :)) ، بعد :-? فرازمون ، که نصف عمر ممد مطهری از استرس فراز رف :)))

امیر و نیما، که من رفتم مشهد واقعن استفبال تو همایششون عالی بود . فرشادمون که رف خارج ، اچ آی وی مثبت برگشت :))

دیگه :-? من الان خب شاید یادم نباشه !

ندامون ، که من هنوزم بعد 4-5 سال بهش میگم ، دیگه رفته رجایی سایـــَش سنگینه مدیر ، مهرانــمون ، که یه رگ قزوینی داره ،

دیگه خدمتت عرض کنم ، محسنمون که من به شخصه دوسش داشتم اگه چیزی بهش گفتم ، هسپراید که خب، یه شب و باهم

بودیم تو کویر ، بعد امین موزی ، که حالا شماها نمی شناسین ولی خوبه . بچه ها چیرا نگفتین من انقد قشنگم ؟:)) هی گفتین

عکاس چرا :))

سهامون ، خواهرمون .

حالا ما یه دوری بزنیم یادمون بیاد

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از 3PDE.F :
سارا حقیقی: من اولا تریپ بچه مثبت اینا بودم خیلی...کلا خیلی بد بودم با این شخص بعد دیدم نه خیلی ادم لایکیه :))منو ببخش سارا :D لاو یو :D

فداى تو :))
چشات Like ميبينه ♥ :))
منم lov u*-:

به نقل از آرمان حقیقی :
همین کوزت که از همون موقع ها بود.

همين کوزت انگار يه موجوديه وسط سايت افتاده =))

به نقل از همکلاسی !‌ :
از سارا چه خبر ؟
دست بوسم سعيد جان:))
اعلام حضور کردم:))

به نقل از .!؟ :
سارا حقيقي : موقه هايي كه زرت زرت بن ميشد:د! :-??

از بعضيا بپرس چراااااا واقعن ؟:-" :)))
بعله
مريم ميس يو ♥

به نقل از ندا مکرم :
سارا حقیقی :)) اعتراف می‌کنم وقتی می‌دیدم دوباره اکانت ساختی و ماجراها از نو، می‌خواستم موهامو بکنم :))) ولی الان دختر خیلی خوبی و پرانرژی و باحالی هستی :د x: خانووم شدی :د

دقيقا خودمم هدفم يادم نيس =))
بحله مرسى ♥
خانوم شدم وقتشه عروسم کنن:-"

به نقل از فهــــیم :
سارا حقیقی: چقد من الکی بهش منفی میدادم! :)) بعد یه مدت خیلی دلچسب شد.
خـــــــیلی رک بود. :D کسی نبود خبر نداشته باشه با مطهری خوب نیست.

قربون دستت تو زحمت افتادى:))
منفى هاتم دوس ميدارم عزيزم:))
اسم ممدو جلو من نيار:))

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از 3ggerman :
بعد بکس نیشابورم اونموقع یکی از قویترین باندهای سایت بودن : آرمان.ز , iverson که همون سروش فرشچین که کوروش توضیح داد , رشید شاملی , مهران محمودی , که بعد dr.eniac بهشون پیوست :D اینا کلا توی اختشاش اینجاد کردنه سالم خیلی فعال بودن :D تاپیک های اعتراضی اکثرا توسط این گروه رهبری میشد و البته کلی هم خوش میگذشت ! همین گروه ما بارها بارها تا نیمه های شب بیدار میموندیم تا گرگ بیانیه شو بزنه !
من و اختشاش؟؟؟ :D
تنها چیزی که یادمه این بود که من یه سوال پرسیدم تو تاپیک اختشاشات، قرار بود مشاور معاون شم سر همین سوال پرید :>
به نقل از ندا مکرم :
رشید شاملی اون اواخر مسئول نشریه شده بود؛ و یادمه همیشه باهاش بحث داشتم که خیلی کارها رو پیچیده می‌کنی مثل روند کارای اداری :))
چقدرم که تیم حرف گوش کون بود ما شالله
:)) یادمه که می خواستم سعی کنم جدی و منظبت باشم ولی خب نشد و نشریه هم دوومی نیوورد :(

کلا بهترین خاطراتی که یادم میاد از سمپادیا این بود اون اوایل همیشه منو محمدحسین و یکی دیگه(اسمش ویدا بود،نام کاربریش یادم نیس) گند می زدیم به سایت با اسپم ها :))
بدترینشم این بود که درخواست رابط نشریه شدن دادم. بم گفتن اوکی منم به دوسام گفتم بد دیدم مهران رابط شده :D

*دوتا از بچه های گل سایت رو هم مشهد دیدم و شامم رفتیم بیرون، حسین (هسپراید) و نیما (که خیلی بش زحمت دادم من اون زمانا :D ) ترسمونم همش این بود که نکنه یک فرد خاصو ببینیم :))

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از رشید شاملی :
ترسمونم همش این بود که نکنه یک فرد خاصو ببینیم :))
=))

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از محمد دال :
از قضا سرکار مکرم من معتقدم یه عده خیلی در ذهن می مانند مثل خود شما با اینکه تقریبا با هم هیچ اصطکاکی نداشتیم ولی من شما را از اون اولا بادمه
میدونید برای اون اواتار قبلیتون یه عکس از طرح ترمه‏(‏اگه اسمشو درست بدونم؟‏)‏ بود و این خیلی تو ذهن می مانه چون یه جوری اواتار با هویتی بود
همون طور که هنوز جامدادی شش سال پیش یکی از رفیقام ه طرح فرش بود را یادمه ولی خود اون رفیق را یادم نیست‏!‏
چه‌قدر جالب، اصلاً فکر نمی‌کردم کسی یادش مونده باشه آواتارم رو! دوباره گذاشتمش :د

به نقل از صُبهان :
لازمه بگم خوش‌دست درسته خوشدست غلطه :D
:))) من معذرت می‌خوام :د

به نقل از کوزت :
دقيقا خودمم هدفم يادم نيس =))
بحله مرسى ♥
خانوم شدم وقتشه عروسم کنن:-"
باشه، شما کنکورت رو خوب بده، من خودم آستین می‌زنم بالا واسه‌ت :د جدی نگـرانـمــــا! :د :))

به نقل از رشید شاملی :
چقدرم که تیم حرف گوش کون بود ما شالله
:)) یادمه که می خواستم سعی کنم جدی و منظبت باشم ولی خب نشد و نشریه هم دوومی نیوورد :(
:))
همون مشکلی بود که گفتم: یه سفینه رو کلی بهش متعلقات وصل کنی و گنده‌ش یکنی و تجهیزات و اینا، ولی انقدر بزرگ شده که استارت رو که می‌زنی، می‌ترکه یهو!

kharak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
مشهد

منم یه خاطره بگم :))
اقا یادتونه یه نگاری بود تو سمپادیا؟ :-" نگار 73 بود تو شعر و گرگ و.... :-"
اقا اینا سال اول که بودیم یه روز اومدن تو مدرسه گفتن: ریحانه چجوری باید اسپم بدیم؟چه کلیدیو باید بزنیم تا اسپم بشه؟ :)) بنده خدا فک می کرد این اسپمم یه چیزی تو مایه های buzz و ایناست :))

یادمه همون اوایل فعالیتم تو یه تاپیکی یکم بحث سیاسی شد مام جوگیر یه چند تا حرف دادیم و با یکی بحثمون شد و اینا بعد اون تاپیکه قفل شد :)) بعد کسی که باش داشتیم بحث می کردیم برگشت به من پ.خ داد که من از همه ی این حرفا اسکرین شات گرفتم و میدم به فلانو پدرتو در میارم :)) اقا من تا2ماه نگران بودم هروق مدرسه صدام می زنه نکنه مال همین باشه :)) اسمش گلبرگ بود :)) :))

یادش بخیر...احمدرضا...!از شخصیت های فوق العاده قابل احترام!

احسان مهدوی :)) چقدر سر اون قضیه دعوامون شد :)) :)) پسر جالبی بود :))

ارمان ز ازون ادمایی که همیشه با همه.... :-" من یه جمله ازش فقط تو ذهنمه که می گفت: دخترا مثل گلن هر گلم یه رنگ و بویی داره...!هیچ وقت نسبت بش احساس خوبی نداشتم (;

مستر ارمان حقیقی :)) یکی از انگیزه های اصلی درس خوندنم :)) :)) ایپد و ... :-" کلا خیلی انسان شریف و خوبی هستند ایشون :D و خیلی هم کمک می کنن و اینا... :D الهه یونان...عمه جان =))

فرشید >:D< >:D< اصن این بشر عالیه >:D< البته اون اوایل که من بودم یه مدت بود بعد نمی دونم چی شد رفت باز دوباره تابستونش اومد :)) بد اخلاقش اون اوایل خیلی داغون بود :)) کلا ترسناک بود اوایل :D ولی واقعا ادم خوبیه :)) خارج جان :))
ندا مکرم :)) بیشتر عکسای اف بیش تو ذهنم نقش بسته :)) مث اقا نورانی بود تو عکساش :))
مریم مشایخی اگه بگن 10 تا ادم با مرامو تو سمپادیا نام ببر یکیش همین خانوم مشایخی هست :D اصن عالیا x: حیف شد اومد مشهد به ما دیر خبر رسید نشد زیارتش کنیم :-< یادمه همون اوایل یه دعوایی شده بود خیلی هوای منو داشت :))
پدرام 4245 انقد ازش بدم میومد که خدا میدونه :))اخه یه بار بش گفتم پدی بش برخورد :)) ولی از تابستون اون روشو دیدم :)) خیلی ادم باحالیه :)) اردبیل مرکزه یا تبریز؟ :))استارایین شما؟ =))
محسن :)) یادته اون اوایل دعوامون شد؟ :)) سر نقاشی بود چی بود؟ :)) یعنی ازون انسان های دووجهی :D ادم هیچ وقت نمیتونه درست درکش کنه :)) یه زمانی دشمن ،بعد دوست الان غریبه :))
نگیــــــــن خوشدامن x: هرچقد ادم ازین دختر و گلیاش بگه کم گفته x: همایش مشهد x: اخر شب x: x: x: اصن فوق العادست :D
محمدرضا128 فک کنم با هم تقریبا عضو شدیم :-? اون اوایل واقعا مث داداشمم بود تا همین تابستون...اما دیگه از تابستون.... :D بگذریم :D شوهرم بود تو خونواده اول :)) جزو اولین دوستام بودن تو سمپادیا :))
.!؟ شب توی اغوش گرمش :)) خیلی قدش بلنده :)) ازون تیپ شخصیتایی که خیلی به شخصیت من نزدیکه،واسه همین با اینکه دیر دوس شدیم اما خیلی زود حتی صمیمی تز از خیلیای دیگه شد و الان جزو بهترین دوستای زندگیمه >:D<
انیاک هــــــــی :|یادش بخیر وی پی ان فروشی راه انداخته بودیم :)) اون وی پی ان می داد من می فروختم :)) بعد تو همایش رضا صادقی سارا رفت پول اون وی پی انایی که فروختمو بش بده بعد این اومد بم پس بده :)) خانوم قاضی زاده :)) :))
عماد پورفتح الله تو همایش :)) :))
هومن خاکستریان سر یه بنده خدایی دعوامون شده بود :))

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آقا من از همه قدیمی ترم. یکی هم از من بگه . منو یادتون نمیاد؟ :D

shahid

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
13
دانشگاه
علوم تحقیقات تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از محمّد :
اینقد تخسی شما خب کسی نه جرات داره چیزی بگه و تازه عده ی کثیری فقط یه غول بیابون در نظرشون میاد :-"(از جمله من :-")

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از محمّد :

احتمالا به خاطر اینه که خیلی‌ـا از جدی بودنت یاد کردن و همه باهاش موافقن برای همین تکرارش نکردن. :-" یه دلیل دیگه‌ش هم میتونه این باشه که شما قدیمی هستی، ولی «رفته» نیستی! :د

Ay naz

مهمان

خیلی دلم برا اینجا تنگ شده بود ، فک کردم بهترین راه برطرف کردن این دل تنگی اینجا نوشتن ـه ...

راستش نمیدونم از کی شروع کنم ! اِسمایی که میگم ترتیب خاصی ندارن ، همشون یهو به ذهنم میرسن...

بله ! TnT آروین...

خب من آروین رو از 4 سال پیش , از همون موقع که اومدم سایت شناختم ولی این شناخت در حد دونستن اسم ش بود و اینکه اهل اورمیه اس , از یه سال پیش و همزمان با امتحانات نهایی بحث درمورد امتحانات و اینا شروع شد و شناخت من به نسبت بیشتر از قبل...
یه مقدار بداخلاق بنظرمیاد :-" ولی اصلا اینطوری نیس و واقعا نسبت به همسن های خودمون درک فوق العاده بالایی داره , یه نمه بدجنس هم هس :D
یادمه اولین باری که باهاش حرف زدم , سال اول دبیرستان بودیم ، یه اشکال ریاضی ازش پرسیدم اونم بجای جواب دادن و اینا دعوام کرد :)) ، عالی اصن :D

4245 پدرام ِ خرخون !

باتوجه به اینکه چند ماهه کلا خبری ازش نیس ، معلومه داره عین چی درس میخونه :-"
حقیقت با پدرام هم از 4 سال پیش آشنا بودم ولی بازم شناخت م در حد دونستن اسم ش بود :D ، تابستون چندین بار تو f.b و یاهو باش حرف زدم ، شناخت زیادی ازش ندارم ، فقط با توجه به شواهد و اینا معلومه واسه دوستاش خیلی معرفت به خرج میده ، مهربون هم هس ، کلا تو همین مدت کم تابستون کلی خاطره داشتیم و بگو بخند :D

close ریــــــحانه >:D<

فدا مدا ریحانه :D ، ینی واقعا از ته دلم این بشر رو دوسش دارم ، بخاطر مقاله ی مشترک مون ، واسه زحمت ـایی که سال دوم بش دادم ، واسه دردسری که بخاطر من واسش بوجود اومد و حتی یه بارم منو سرزنش نکرد و مقصر ندونس ، و واسه کلی کارای دیگه
ینی پرانرژی تر از ریحانه تو زندگیم ندیم و نخواهم دید ، فقط فک کنم بخاطر این که همایششون نرفتم میخواد کله مو بکنه :-"

GCD فرشید :))

چطوری گاو ِ سفید ؟ :D
اولین باری که بافرشید حرف زدم ، درمورد یه عکس بود از یه کوه که شکل خاصی داشت ، من گفتم من این تیپ عکس ـا رو میبینم میترسم ، بعد فرشید اومد درمورد علت این ترس و اینا توضیح داد
یادمه اون موقع ها یه کاربر (اسمش هم گوهر بود ، من نبودم ولی :D ) اومدم یه تاپیک زد ، بعد از فرشید در مورد اسپم و اینا انتقاد کرد ، وضعی بودا :)) ، شخصیت خیلی عجیب و غریب ـی داره ، خرس ِ ، گاوم هس :))

Hespride حسین !

همین الان یادم افتاد اولین باری که باش حرف زدم درمورد چی بود ! :D درمورد این عکس ـای نجومی ، چن تا عکس واسش فرستادم و حسین درموردشون توضیح داد + یادش بخیر یه سری دعوا ها تو سایت :-"

لولیع² فاط >:D<

این روزا فاطمه واقعا خیلی کمکم میکنه ، خیلی خیلی زیاد ، لاو هیر >:D<

marlik

هیچ برخوردی باهاشون نداشتم ، فک کنم شخصیت آروم ی داشته باشن ، فقط یادمه متن هایی که مینوشت ن رو خیلی دوس داشتم : )

ندا مکرم ندا >:D<

خانم مکرم یه کمک خیلی خیلی بزرگی بم کردن ، یحورایی میتونم بگم مدیونشونم واقعا : )
خیلی هم مهربون َن ، منطقی ، دوست داشتنی >:D<

panther آخ آخ ، مریم >:D<

مریم از اونایی ـه که واقعا واسه دوستاش کم نمیذاره ، خوش حالم که تو یه بازه منم جزو دوستاش بودم و بم کمک میکرد ، هرچند دیگه بخاطر کنکور مریم ، بعدشم فعلا کنکور من رابطه مون کمتر شد ولی من همیشه جزو رفیق ـای خوب منه >:D<

علی ع. علی !

خب آدما همیشه نمیتونن خوش اخلاق یا همیشه خیلی خوب باشن ، یه تایم هایی شده که من از دست علی ناراحت شدم ولی خودش نفهمیده :D حالا مهم نیس
آقا ما قراره از ماه رمضون با علی یه ساعت حرف بزنیم ، هنوزم که هنوزه نشده :D ، بهرحال علی هم پسر خوبیه /m\ دستبند بافتن یادم داده :D

خب فک کنم خیلی گفتم :D ، یه سری ـا هم هستن که من میشناسمشون و خیلی وخته هیچ خبری ازشون ندارم... ، صفحه ی مهرناز رو هم پیدا نکردم ، ببخشید مهرناز :(

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مهرناز نمیاد دیگه. ینی خیلی وقته که نیومده و فکر نمیکنم هم بیاد.
یوزر فعلیش "مشکی پوش" هستش.

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

آقا ما اول که عوض شده بودیم ، از فاصله ی هف هش ده کیلومتری ِ کاربر قدیمیا و خاک خورده ها رد نمیشدیم اصن . :-" :))
بعد حالا خودمون نوش ِ جان‌ش کردیم فهمیدیم چیز ِ خاصی نیس .
من حالا خیلیَم قدیمی نیستم ، 2011 عضو شدم ، اون موقع اصن سایت مثه الان رسمی نبود ، یه جورایی دوستانه تر بود .

Limooo torsh خیلی دوس داشتنی و مهربون بود،اولین بار که باهاش هم صحبت شدم مال ِ موقعی بود که تو انجمن سیاست یه چیزی گفته بودم خوشش اومده بود ... کلا خیلی گل بود . یه مدت هم مدیر انجمن ِ گفت و شنود بود .
ولی خیلی وقته آن نشده ، بی خداحافظی رفت :-< امسال کنکور داره.

Amir - Eblis الان زیاد نمیان ، ولی اون موقعا توی تاپیک ِ سربازی کلی کل کل میکردیم با هم :)) الان میرم پستام رو میخونم کلا نا امید میشم از خودم ، خیلی غیر منطقی بود بعضی حرفام.توی انجمن ورزش هم با پرسپلیسی‎‌ـا هی کل کل میکردیم :Dیادمه تو انجمن سیاست هم زیاد فعالیت میکردن ، یه اکیپ هم بودن کلا همشون ابلیس بودن . 8->

شوکوهــ یکی از بهترین مدیرا بود ، دخدر خوبی و بود و هست!هنوزم هر از گاهی میاد . 8->

مــــَه شیــــــــد هم خیلی وقته نمیاد ، یادمه مدیر انجمن روانشناسی بود . توی تاپیک تک فرزندی ، خوب یا بد کلی بحث کردیم با هم :D

نر‌‌‌‌‌گس² هم کلی واسه کتب مجلات و کتاب خونی گروهی زحمت میکشید . اونم رفت ... شهریور رفت فک کنم!

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از محمّد :

شما آقای ؟:))

من منظورم از فرشاد ، فرشیدمون بودا :)) آروین ُ من اصن یادم نبود ؛ سلام می کنم به آروین ِ عزیز ، که سال های سال در کنار هم

خاطره آفرینی کردیم که آروین ُ اینطوری نگا نکنین .

بچه ها ، بیاین در سال نود و دو کینه ها رو بزارین کنار ، از من تعریف کنین .

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از همکلاسی !‌ :
فرشادمون که رف خارج ، اچ آی وی مثبت برگشت :))
:)) تکذیب آقا! HIV ندارم، کیسا رو نپرون

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

چقدر یه سری حرفا که میزنن بعضیا منو قلقلک میده یه سری چیزا رو بگم!!!!
یه نفرم این وسط بدجور رو اعصابمه !!! وقتی گفتم باز اون لقبای قدیمیت احیا شد نگی چرا؟ X-(
بر خلاف نظر ندا من هنوز عوض نشدم
همینجوری پیش بره ... آره!

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از 3PDE.F :
جدی>؟!! من معمولا به کسی حرف بد نمیزنم اقا بگو...چی گفتم!!؟ :D

تو اف بی گفتم بهت!!! حالا اینجا تکرار نکنی که ...

به نقل از همکلاسی !‌ :
بچه ها من انقد خوشالم اینارو خوندم بعضیاشو ، باورتون نمیشه ، چقد باهاتون خاطره دارم واقعن و چقد ناراحتم که بعــــضی وقتا

یه جوابایی می دادم که کلف بود :)))))حالا کار نداریم ، بیاین ُ من اسم نبرم ، ولی خب ، خیلی ارادت دارم به خیلیاتون آرمان حالا

میخوای نگو چه فحشایی دادم . من تا دعوا میشد زنگ می زدم بذرکار، میگفتم ممد بیا که دعواس ، بعد میومدم اینجا یه دو کلمه

حرف میزدم وهیزم میریختم رو آتیش، بعد میرفتم تو ژانر این ریش سفیدا به ممدمطهری میگفتم ممد ببین تورو خدا این جوونارو نگا:))

برو بچه خونگی! :D

یادمه من دعوا را مینداختم تو میومدی وسط :)) هرچی رشته کرده بودم سعی میکردی پنبه کنی!!!! ولی ...
:P

یه آدم مغرور !!! اعتماد به نفس !!!! بگم ازت؟ اول دیدمش مثل این طرفدارای ساسی مانکن بود

به نقل از محمد دال :
فکر نمی کنم اکثریت دوست می داشتن
اون پست های عجیب و غریب را احداقل من که بدم میومد جناب ارمان اریا

:|

به نقل از ندا مکرم :
ArmAn AriA، یه جور عجیبی بود و هست! اون موقعا اعتراف می‌کنم خیلی رو اعصابم بود :د اخلاق خاصی داشت. عوض شده دیگه البته فکر کنم :)

دستت درد نکنه!!!!

به نقل از hermes :
آرمان:|امين قيافته:|

:لایک تحویل بگیر اینو فعلا

:))
به نقل از فهــــیم :
من 2010 اومدم اینجا عضو شدم، بجز سال اولش دیگه فعال نبودم ولی همواره رصدگر فعالیت ها و اغتشاش ها بودم! :-"
+astronomer_girl بودم اون وقتا.

مطهری: خیلی درک نمی کنم این بشر رو! بیش از حد خشک بود اون موقعا ولی الان خوش اخلاق شده.
شاخ تو کارای اقتصادی و مدیریتی. سالی یه پست میداد!
اولین باری که دیدم تو ح.ب پست داده چند ثانیه به این حالت بودم: :O

ممد؟؟؟ تو ح-ب پست دادی؟؟؟؟؟ :O

آرمان.ز: مغرور! :| اهلِ کل! خودشیفه و دارای اعتماد به سقف. :|
موقع خونه تکونی بود یادمه، با دوستم نقشه ریخته بودیم باهاش کل کل کنیم. :P
حقیقتا شاعر خوبی بود و اولین بار که شعرشو تو نشریه خوندم کفم برید.

اگر خودپسندم بدان عاقلم!!!! خدایم سرشته طلا با گلم!
:|
:D
شاعر خوبی هست عزیز من!!!!! شاعر خوبی هست!!!!

هرکاری میکردم تو و اون 2تا دوستات میومدین فاز منفی میگرفتین :D

به نقل از علیرضا ح. :
ArmAn AriA :
اون زمانی که من تازه عضو شده بودم ، آرمان مدیر ِ شعر پارسی بود . منم که اون زمان فقط تو این انجمن فعالیت می کردم . آقا چقد اسپم می دادم و چقد تاپیک بیخود میزدم . :D بنده خدا میومد پاک می کرد ، منم یه بار دیگه کفری شدم یه تاپیک زدم « مرگ بر ArmAn AriA » :)) . اصن هنوزم که هنوزه شرمسارم پیش ِ این مدیر انجمن .

من تورو عفو کردم فرزندم شرمسار نباش

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

تو اف بی گفتم بهت!!! حالا اینجا تکرار نکنی که ...
ای آقا من اصن تو فیسبوک با شما فرند نیستم که! چه قاراشمیشی شده : ))

manbikas

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
ghabrestan

یاد بابا امیر ابلیس منم به خیر ....

× قدیمی نیستم بن شدم ! :د

oh eshtebah shod

ghadimi hastam ban shodam !

:di

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

melika :) کاربری که واقعا ازکاربرای عالی سمپادیا بود
متاسفانه واسه کنکورش سایت نمیاد 8یا 9ماهه :-<
جاش واقعا خالیه
خداکنه برگرده سایت ;;)

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

به به و به به :د

پیشنوشت :با عرض معذرت که یکم طولانی شد :-" دیگه خب آقا کلیم چکیده کردم :د 8->

یادمه علی.ع رو میخاسّن مدیر نظرات و پیشنهاد ها بکنن :>
بعد اون باری که سال کنکورش بود دعوا کرده بود و آقای مطهری و اینا ؛ اصن همه عصبانی ؛ من یادش میفتم کلی خندم میگیره
کلا من یاد انتقاد میفتم با اون انجمن مخفیه که هر وقت بحث حساس میشد میگفتن بریم اونجا :د
بعد ایشون سال کنکورشم دو ماهشو فقط سعی کرد نیاد سایت؛بعله چنین انسان کول و شاخی اصن :د

بعد یه دستای پشت پرده ایم بودن سی اف یاهو میذاشتن و افشای حقایق اینا ؛ اونارم من نشناختم ولی شاخ بودن هر کی بودن :))

بعد وحید بود و فرشید و هسپراید - بعد از مدتی مهران و سروش -با اون یکی حسین
اینا کلا انجمن اعتقادی رو محل قوی ای کرده بودن تو سایت ؛ استدلال و منطق و اینا خیلی به کار میبردن
یه تاپیکی هم بود راجع به سنگسار ؛ اون دو سه روز خیلی داغ بود بحثش ؛ از حرف بزنِ الان بیشتر :د
بعد اون میزگرد اثبات وجود خدا رو یادمه ؛ خیلی استدلالای خوبی بود توش؛ حیف که قطع شد

پگاه و شادی و سپیده رو سر جریان پارکور و سربازی و اینا شناختم :د چرا دخترا سربازی نمیرن و اینا ؛ سپیده رم اسمشو نمیتونسم بخونم هیچوقت:د
کلی زحمت میدادم به خودم که بگم تری پی دی ای اینا:د

تهمینه عم یادمه یه تاپیک زده بود پشه ها شبا کجا میخوابن :د کلی منو به فکر وا داشت اصن :-??

بعد اون یکی پگاه و صدف و یه آقایی که بک استریت بوی بود یوزرشون فک کنم با یه نفر دیگه که اسمش علیرضا بود و یه خانم دیگه
اینا کلا تو نجوم و فیزیک خیلی اکتیو بودن؛من هی سعی میکردم خودمو وارد بحثشون کنما هی نمیشد :))
سمانه عم بود 8->

بعد علی پاشا بود که سال کنکورش مدیر هوا فضا اینا بود؟ آواتار هواپیمایی ِ اوشون رو هم هر وقت به هوافضا نگا میکنم یادم میاد:د

بعد پارسال بعد کنکور 91 بود میخواستیم جو رو عوض کنیم و اینا
اونم یادمه که علی.ع و مهران سرپرستی میکردن
کنکوریای 91 ـم برگردوندن یه سریشونو

بعد سروش خیلی تو اعتقادی پست میداد
درخواست مدیریت معما و هوش بود فک کنم اولین بار که رد شد خیلی خوفناک شده بود اصن :-"

به من گفته بودن به آرمان آریا سعی کن کاری نداشته باشی
چون در موارد احتمالی مثکه عصبانی میشدن ایشون :د
خلاصه من برخوردی نداشتم دیگه ؛ شاعر خوبی "هستن" :-"

بعد ازونور سارا.ح و پرستو و ریحانه (همستر ِ ریحانه یادمه:د کلوز :د چیــــــــش ؛ خوبستین ؟ لهجه منم مسخره میکرد تازه :)) )
سارا کلا لحن صحبت کردنش ویژست 8-> پرستو جون اینا :د خلاقیت

بعد یه دوره ایم بود عماد و یاشار و ناهید و مریم (پنتر با پانتر ؛ مسئله اینست حتی :))) داخلی بودن
اواخرش ختم شد به اون میتینگه
خلاصه این دوره از فیوریتای فعالیت منه ؛ ست آبیم داشتم تازه :د

بعد من ؟! و ام جی اچ نانو رو نمیتونسم تشخیص بدم از هم:د
یکیشون بعد المپیاد کلی به من روحیه داد اصن ؛ همونشونه که شریف دیدیمش فک کنم ؛ خلاصه این دوتارم خیلی خاطره دارم
خصوصا اون تاپیکه که آواتار بالاییت چیه
یادمه آواتارای ام جی اچ نانو همیشه گوسفند بود:د

بعد این اقای حریریان اسفند 89 بود فکر کنم که بنده نقشه قتل ایشونم کشیده بودم حتی :))
بس انتقاد بیجا کردن از من ؛ خیلیم بیجا بود تازه :)) یبارم پست حرف بزن منو پاک کرد ایشون ؛ تو قوانین نوشته بود روزی یه پست
بعد ازونجایی که روز 24 ساعته و پستای من 22 ساعت اختلاف زمانی داشتن پاک شد یکیشون :)) چنین دقتی :د
دور از شوخی کلا نوشتارشون عالیه :د به شدتم شخصیت مورد پسند و اینا :د

هنگامه و سها و تارا رو هم یادمه
هنگامه کلا آواتارش نوستالژیه
سهاعم مدیر معما و هوش بود یه زمانی:د تارام موسیقی ؛ خیلی انسانهای خوبی بودن اصن 8->

منا و سیما x:
سیما رو از رو آواتاراش میشناختم من:د
من آخرش نفهمیدم کی وقتی منا مدیر داخلی شد بش گفت سوسک تهه اسمشو ورداره
ولی هر کی بود نمیدونست بنیان خانواده ی سوسکی ما خیلی قویتر از این حرفاس :)) به اسم نیست اصن به دله :-" :))
لیدی گاگا عم که اصن :د

بعد این پروفشنال بودا _هومن_ هی به من میگف ساردین و ساندیس و اینا ؛ کوجاست این بچه؟غیب شده :د

آرمیتا و ندا /m\ آرمیتا به شدت انسان باهوشی بود ؛ روباتیکشم خوف بود تازه:د

بعد بیتا عم بود که اونم خیلی فعال بود ؛ مدیر شناختم بود

بعد من همیشه فک میکردم همکلاسی همون آقای سعید زارعیانه :-" اصن هیشکی واسه من توضیح نمیداد اینا فرق دارن :-<

بچه های تهران ؛ مهشید و ملیکا و نرگس ؛بعدم ساینا و گولی :د اصن همشون عالین 8-> 8->
(شکور تو خاطرات من به نرگس وصله:د اون دعوا ورزشیا 8-> ورزشِ شکور 8->)

سیاوش و رضا هندسام
آخرش نفهمیدم ایشونا فامیل بودن ؟
انی وی شعرای رضا عالی بود
سیاوشم که کلا کتاب و ریاضی خیلی دوس میداش :-"

کوروش و امیر ابلیس ؛ ا نظر من ستونای فانن اصن :)) دعواهای فان حتی 8->

بعد نیلوفرم که کنکوریه الان 8-> خیلی فهمیده بود و اینا

بعد نیما و پارسا عم هستن
پارسا که اصن نابغه اینا
نیما منو یاد درستکاری و انسانیت میندازه بهرحال :-"

آروینم که منو یاد بن شدنش میندازه :)) چقدر چو دادیم ما اصن اونموقع :-"
اصن زشته ملت بن میشن چیش :د

بعد یه تاپیکی بود سمادیای ترک زبان ؛ بعد بعضی وقتاداخلش فوشِ ترکی داده میشد و اینا من نمیفمیدم
بعد 4245 هی میومد منو آگاه میکرد :))
تهشم لولیع x: مدیر شد که بفمه دوستان به ترکی چی میگن :)) 8-> بهرحال من یاد نگرفتم کماکان :د

ها اینم هست :-" من همیشه فکر میکردم جواد که باهوش گذاشته تهه اسمش از من که جون داشت تهه اسمم خودشیفته تره
بعدها فهمیدم اصنم خودشیفته نیست تازه خیلیم شریف و ایناست :د اصن سعی کنین سطحی نگاه نکنین :-پند :د

مطمئنم یه سری زیادیشو از قلم انداختم ؛ بعدا اضافه می شود :D

×بعد الان اینهمه تعریف کردم و اینا صرفا به خاطر دلتنگیه همش :-" :-" :-"

دیدی آواتار گونی دار ِ سروشُ هیتلر ِ مهران یادم رف :-" اینا :د

+برد حافظه من کوتاهه :)) الان سه روز ازین سه سالم یادم نیست حتی :)) صرفا خیلی عالی بود :د این خاطراتیم که گفتم خیلی قدیمین از نظر حافظه ی من :-"

×معماهای بومی یادتونه ؟ 8->

به نقل از سیما :
سارینا خلاصش کن اصن حسش نی بخونم (:|
با احساسات یه بچه ی کنکوری بدبخ چیکار میکنن اصن :))
دو تا بندشو حذف کردم
دیگه بیش از این نتوانم نتوانم اصن :)))

بالا