• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Iran Open 2013

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : Iran Open 2013

خب اینم از یران اپن امسال ما،
دیروز مسابقات گروهی تموم شدن و خب ما هم بنا به هزار و یک دلیل، از یه گروه چهارتایی که فست اند اسمارت و فرز یک و یکی دیگه که برای یه پژوهش سرا بود بالا نیومدیم.

اما من کلا به یه نتیجه ای رسیدم، این مسابقات واقعا ارزش شرکت کردن نداره

نه صرف برای این که از گروه بالا نیومدیم اینو بگم،
مسابقاتی که توش وقتی به مسئول کمیته اعتراض میشه فلان لیدر و فلان استاد تو قسمتی هستن که دانش آموزا کار میکنن و دارن مستقیما بهشون کمک میکنن، میگن شاهد! وقتی شاهد میاریم میگن عکس! وقتی میریم عکس بگیریم استاد و لیدر و کمک از عالم غیب خبردار میشن باید الان برن و تماس تلفنی دائم رو ترجیخ میدن...

یا وقتی میایم میگیم الان بیاید ببینید تو هستن، میگن الان ساعت رسمی مسابقات نیس پس میتونن کمک کنن، همون جور که لیدر شما براتون تو مدرسه روبات میسازه، اما خب فک نکنم کسی لیدر مارو بشناسه و ندونه حتی یک بار هم نگاه به برد بچه ها یا کد بچه ها نمیندازه و یک بار هم براشون روبات دیباگ نمیکنه

یا وقتی که خود من خیلی محترمانه ازشون میپرسم که آیا واقعا رفتار های فلان تیم نشون دهنده ی این نیست که روباتشون رو خودشون نساختن؟ میگن میدونیم، توی قوانین رو نگاه کنید، ما حتی اجازه دادیم شما کیت آماده بخرید، فقط خودتون برنامه بنویسید، شما هم فک کنید خریدن
اما من نمیدونم ایشون فرق کیت آماده با روبات آماده رو نمیدونستن، یا من

داوری واقعا بد بود، بعضی داور ها انگار چیز هایی مثل پوش و یا دفاع چندگانه براشون تعریف نشده بود، یا حتی نمیدونستن تیمی که خودش توپ رو اوت کرده نباید نقطه خنثی انتخاب کنه!
سر چندتا بازی بچه ها بار ها ازشون خواستن که قبل از این که دمیج بگیرن یه تست از روبات بگیرن و ببینن ریسپانس داره یا نه، اما داورا این کارو نکردن
به شخصه وقتی یکی از روباتا رو دمیج گرفته بودیم وقتی داور اون یکی رو دمیج گرفت ازش خواستم این کارو کنه و نکرد، و چند بار پرسیدم چرا آخه؟ و ایشون جوابی جز گفتن کلمه ی دمیج نداشتن

بگذریم که تمام این قضایا کلی شاهد داشت و فک کنم جز کسایی که خودشون رو باید بزنن به اون راه، همه میدونن..

فقط من یه چیز خیلی جالب دیدم، توی تیمی که همه میدونیم، توی تیمی که فقط 3 نفرشون 17 سال و خورده ایشون بود و بقیه بالای 18 بودن، اما خب با توجه به حرف کمیته، ما باید بدونیم که فقط 3 نفرشون کارت داشتن و بقیه صرفا کمک میکردن! چیز مهمی نبوده! که اونم بعد از اعتراض دیگه از سالن رفتن بیرون و کمکاشون فقط با تماس تلفنی بود... جالبه این تیم که خیلی هم شاخ به نظر میاد و خب جهانی هم هست، نمیتونه تکنیکال چلنج رو پاس کنه! تکنیکال چلنجی رو که به نظر من مسخره ترین سوال ممکن توش مطرح شده بود، این تیم مصاحبه رو هم نتونسته امتیاز کامل بگیره،...بگذریم از نویز انداختن دقیقا لب مرز شون (15درجه) و.... با این اوصاف کی باور میکنه اینا خودشون روبات میسازن؟
واقعا کسی هست که بگه آره؟
خب با توجه به قوانین مسابقات و رفتار های مسئولین، پیش بینی میکنم اول بشن...

این مسابقات واقعا ارزش شرکت کردن نداره...

فقط آرزو میکنم کسایی که واقعا خودشون تلاش کردن، نتیجه ش رو ببینن :)

FnS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
فریدونکنار

خوب شما که همه چیزو مثلا گفتین اسم تیمم میگفتین !
الان وقتشو ندارم ج کامل بدم بهتون...
ولی بعضیارو میگم اولا تیم فقط 3 تا عضو تیم داشت!! که اونام مشکل سنی,نداشتن و دوتا دیگه که داورا و شما گیر دادین فقط یکی دوماه مشکل داشتن ...
همین اعضا تو اینترویو مکزیک سوم شدن وامسال سال دوم اپنشون بود ... فقط اشتباه شد و موقع دفاع فنی ربات ر وقبل پروگ نهایی برد تحویل,داور,داد که 30 ثانیه بعدتحویلم پسش ندادن ...که فقط پروگ کنند...
تو دفاعیه هم نامردی داوری شروع شد ...45 دقیقه اونم درحد کدنویسی یعنی خیامی فقط مونده بود فلش,بیاره بگه کدو بدین,من بعدا چک کنم...
درحالی که بقیه تیما 15 مین وقت میزاشتن
گذشته از این حرفا انصافم چیزه خوبیه به تیمه ما -3 دادن یعنی از اول واسه ما دور حذفی بود اگه حتی یه مساوی میگرفتیم حذف میشدیم...
خدایش از وقتی که ما اومیدیم اوپن سطح لایتو بردیم بالا تا پارسال یه سرو گردن از کل سمپاد تهران بالاتر بودیم تو جهانی هم با افتخار از نام کشورمون دفاع کردیم نتایجی کسب کردیم که تاحالا کسب نشده,بود...
اما امسال کل تیمها داورا متحد شدن که ما رو حذف کنند همه درگیر سن اعضای ما بودن...!!!!!!
این,اقای,خیامی,که خیلی سعی,میکنم در موردش مودب,صحبت کنم .... هرچقدر که تونست,در حق تیم ما بی,انصافی رو به حد کمال رسوند بعدا مفصل در مورد بی,عدالتیهاش میگم...
جای رقبای باحال دوره های گذشته خالیه...sqr atriad....

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

دوستان تیم من توی رسکیو سکندری بود. حذف هم شدم برای مشکل برد سنسور (با برد سنسور داغون ۵۰ امتیاز تعقیب خط گرفتیم) شما خودتون برین تیمهای اولش رو ببینین الآن کیان. بهشون بگین یه برنامه بنویسین خودتون که بره جلو بعد بیاد عقب بعد چنگکشو تکون بده. نمیتونن. تیم کاوش در چه حد باید امکانات داشته باشه؟ تیم امداد شریف چرا برنامه نویسش یه while نمیتونه بنویسه؟ چرا...
اینا که هیچی... آقای الماسیان خودش داشت با یکی از لیدرا سر این موضوع بحث میکرد. لیدره میگفت: من وقتی میبینم بچه هام نمیتونن باید براشون برنامه بنویسم. الآن آقای الماسیان چی بگه؟ خودمو جاش گذاشتم دیدم کاری نمیتونه بکنه... نمیشه همش تقصیر مسابقات انداخت... خیلیش مشکل فرهنگ مردمونه.

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اسم تیم رو نگفتم شما هم میتونستی به خودت نگیری اما خب...
باشه ترجیح میدم فکر کنم وقت نداری...

اوه اوه یکی دو ماه یا...؟ فک کنم منظورت این بود که اونایی که زیر 18 سال بودن یکی دو ماه وقت داشتن

بله شاید این طور که شما میگی باشه، چون شاهد بودن چند نفری که از لیدر سوال شده که چه طور باید کد تکنیکال چلنج رو بنویسن، دیگه این طورم نیست که وقتی پرسیدن باز هم نتونن بنویسن
ینی اون همه وقت یه بار هم نتونستن چک کنن که پروگرام شده یا نه؟ ینی نوشتن یه کد چند خطی اون همه وقت گرفت؟

شما حتی اگه حقیقتا خودت هم روباتتو ساخته بودی دیگه نباید این جوری جو میگرفتت، ما سطح لایتو بردیم بالا :)) خب دستت درد نکنه که بردی بالا :))

کاش اسم نمیبردید، من هم اسم داورا رو بلدم، اسم تیما رو هم همین طور
اما ممنون اون آقا باشید، به نفع شما داوری کرد و سر سن و خیلی قضایای دیگه طرفتونو گرفت

SR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
00
مدال المپیاد
درست نخوندم به جایی نرسیدم
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از P_R :
سلام
بالاخره چی شد؟

از اصفهانیا چه خبر؟
سلام میرسونن :D
از اژه ای 1 خبر دارم فوتبال ب آزاد رفتند فینال

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

P:> <D= P:> <D= P:> :D
هر چی باشه سمپادی باشه چه اصفهون چه تهرون /حالا همه با هم با صدای داد سمپاد و سمپاد و سمپاد
بالا و بالا و بالا تو آسمونا/ کی سرتره؟ سمپاد کی بهتره؟ سمپاد.

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

توی این مسابقات هر چیزی که ساخته میشه باید باید فقط و فقط توسط دانش آموزها ساخته بشه. لیدر کلا نباید در کار باشه توی ساخت ربات. مثلا مسابقات دانش آموزیه ها..
امرو ساعت ۱۱ اژه ای ۱ فینال داره با فرز۱تهران. منم الآن دقیقا جلوی دیتاشویی نشستم که دارهمسابقه رده بندی بین حلی ۱ و ۵ رو نشون میده. حلی ۱ یه دمیج گرفت. دقیق الآن نمیدونم چند چندن اما فک کنم وضع حلی۵ بهتر باشه.
سهمیه هم احتمالا ۳تاست که دوتاش مال فینالیسهای b و یکیش مال قهرمان a هست.
واقعا دیروز بهترینمسابقه ای بود که دیدم. اژه ای ۱۰-۹ از حلی جلو بود -> ربات حلی کیک کرد - بازی تموم شد - توپ رفت تو گل اژه ای. و به این ترتیب حلی خیلی زورش اومد و خیلی اعتراض کرد چون سهمیه رو هم از دست داد.
فرز ۱ خیلی ربات خوبی داره. ۵ دقیقه قبل از بازی تست میکنن برنامشون روش هست یا نه , بعد میارنش تو!!! بعد ۲۰-۳۰تا میزنن به هر کی. (دست لیدرشون درد نکنه...)
اژه ای۱ پلیرش الآن عالیه کیپرش هم در بهترین وضعیتش خیلیی عالیه. بازیایی دیدم از این کیپر که تا حالا از بوفونم ندیدم. من که نمیتونم برم تو اما امیدوارم در بهترین وضعت بیان بترکونن.

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

کسی نگفت همه نویز میندازن، تو اینو تو حرفای من دیدی؟
عزیز کم میاری و حرفی واسه گفتن نداری و جوابی نداری، گیر به چیزای دیگه نده! من مدعی قهرمانی نیستم! تویی که مدعی هستی اما حقیقتا باید به اون روبات گفت روبات قهرمان، نه به تیم شما بگیم تیم قهرمان!

همون آقایی که این جا شستیش گذاشتی کنار هواتونو داشت

من مدعی نیستم تجربه م زیاده! من اول دبیرستانم، یکی 2 ماه امسال کار کردم و حدودا 6 ماه پارسال
ولی سال رو یادمه تو مسابقات بودید، البته من اصلا بازی هاتونو ندیدم، نمیدونم چی بود سطح روباتتون (دقت کن، روباتتون، نه خودتون)
فعلا که تویی داری جبهه میگیری در مقابل سمپاد، مگه ما حرفی از سمپادی نبودن شما ها زدیم؟

اگه روباتای پارسالتون بود، فک کنم پارسال تقویت ولتاژ رو دیدن رو برداتون، اما امسال خلاف قوانین بود، میدونستی؟!

کجا روباتای ما شبیه همه؟! کدوم چند سال؟! ما امسال سال دوممون بود و سال آخرمون، حرفی میزنی براش سند داشته باش

من کم آوردم؟! فعلا که شمایی هیچ جوابی نداشتی بدی، من همین الانش حاضرم بشینم مقابل کل شما، ازم یه کد بخواید بنویسم، یا بخواید یه روبات دیباگ کنم، یا حتی یه برد رو طراحی کنم، اطمینان داشته باش خیلی زود تر و خیلی با کیفیت تر از شما این کارو انجام میدم، البته اگه اصلا شما بتونید همچین کاری انجام بدید

کسی هم گیر به لیدراتون نداد

قضیه هم تازه کار بودن اعضا نیست، قضیه اینه که اصلا بلد نیستن کاری انجام بدن، حالا مکزیکم برن، یا n تا مسابقه ی معتبر دیگه، شما که مکزیک رفتی باید بدونی جونیور جهانی از ایران اپن هم بی در و پیکر تره

فقط یه سوال، چه جوری بعد از 30 ثانیه فهمیدین روباتتون پروگرام نشده؟! :))

آلا ح.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شش تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

فوتبالیست لیگ A دانش آموزی:
اول: فرزانگان 6
دوم :حلی 4
سوم: فرزانگان 1
فعلا همین قدر میدونم.

ALU

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
Helli3
شهر
Tehran

پارسال -2
امسال -3
تیم لیدر سازی که کاپیتانش بلد نیست ست کنه کلا لیدرش داره با تلفن میگه چیکار کنه خوبه دکمه روشن خاموشو بلده آفرین.
اینو دیگه هر کی ایران اپن اومده باشه قبول داره حتی خودتون هم قبول دارید.
راستی به اون مسئول سیبیلوتون هم بگو نقی ناهار نخوردیم.

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

واقعا نمیدونستین؟! ای بابا تو بازی با ما که خیامی چند باری روباتارو الکی دمیج گرفت و اصلا گوش هم نمیکرد که دارم میگم لطفا تست بگیرین، آخه چرا دمیج؟ بعد هم برای شما گل نوشت و تازه وقت رو هم نگه نداشت
حداقل از این بازی اینو یاد میگرفتین! :))

وای لفظ کاربرپسند خیلی عالی بود =))

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

نتیجه ی بازی های لایت هم که:
اول، فرزانگان 1
دوم، حلی 5 B-)
سوم، فست اند اسمارت :))
و چهارم، حلی 4 :-< حیف شد واقعا...

تبریک میگم به تیم هایی که با تلاش خودشون تو مسابقات شرکت کردن و برنده ی حقیقی ان...:)

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از _F A S T & S M A R T_ :
ببین شما که مثلا تجربت زیاده ...سالای قبل واسه خودت مرور کن ببین وقتی ما اوپن اومدیم شما در چه سطحی بودین واختلاف گلامون چقدر بود...
ما سمپادی,نبودیم یه تنه جلوکل سمپادیا وایسادیم,و خوبم نتیجه گرفتیم

این خودش کل مفهومو می رسونه...
پست اخر جناب یاوری هم تایید حرفای منه...
جرم ما اینه که سمپادی نیستیم

اول سلام به همه بچه ها بابا خسته نباشین گل کاشتین آفرین عالیه P:> کلا بخش دانش آموزی رقابت بین مراکز ماهاست :))

دوم دوست عزیزی که از طرف تیمتون اینجا هستی: کسی مشکلی با سمپادی نبودنت نداره مشکل اینه که شماها دارین از روبات ها و کارهای قبلیاتون استفاده می کنید تو فرهنگ ماها اینو می گن روبات لیدر ساخته بدون اینکه اعضای تیم چیزی بارشون باشه/ داداش 1 سال اومدی مقام هم آوردی دمت گرم اما دور بر ندار وقتی می دونی دیگه دانش آموز نیستی الکی سعی نکن پشت چندتا دانش آموز قایم یشی.

به نقل از _F A S T & S M A R T_ :
خوب شما که همه چیزو مثلا گفتین اسم تیمم میگفتین !!!!
الان وقتشو ندارم ج کامل بدم بهتون...
خدایش از وقتی که ما اومیدیم اوپن سطح لایتو بردیم بالا تا پارسال یه سرو گردن از کل سمپاد تهران بالاتر بودیم تو جهانی هم با افتخار از نام کشورمون دفاع کردیم نتایجی کسب کردیم که تاحالا کسب نشده,بود...
جای رقبای باحال دوره های گذشته خالیه...sqr atriad....

سوما: عمو جون جوگیری ها؟! سطحو بردی بالا؟! کجااااا؟ =)) اولین لایت ویت ایران SWR بود تیمی که اینقدر بچه های پایه ای داشت که همه تیم ها باهاشون دوست بودن همونایی که اول اپن 2010 شده بودند و 2010 نایب قهرمان جهان شدن و وقتی با یک بار تو همه مسابقه ها مقام آوردن با کنار رفتن از بخش دانش آموزی اجازه دادن یک فرصت برابر برای همه تیم ها باشه تازشم هیج وقت هم از این تزهای بالا بردن سطح صادر نکردن.

خودتم به اسم تیم هایی مثل SQR نچسبون چون اون بچه های گل هم اسم پرافتخار سمپاد رو به همراه داشتن.
شماها اگه راست می گین و خیلی علاقه مندین به جای بالا بردن سطح لایت ویت برید بخش هیومناید رو سطحشو بالا ببرین. :)) =))

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

سلام بچه ها به همه ی تیم هایی که مقام آوردن تبریک میگم. دعا کنید سال بعد هم رباتهای ما راه بیفته بتونیم باهم رقابت ورفاقت سالمی داشته باشیم. ازدیدن همتون خیلی خوشحال شدم. تجربه ی بسیارخوبی بود. <D= <D= <D=

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

مسابقات خیلی خوب بود
فقط بدیش این بود ک یکم هماهنگی و اینا شوت بود! :-"
مثلا دانش آموزیا دیگه 12 تهش بود و کامل تموم بود،اونوقت تا 5 مسابقات دانشجویی بود..عاغا اصلن دیگه همه چمنا رو خوردیم انقد گشتیم تا اختتامیه شرو شه!
بعد این عاغای شهریاری :)) :-"
عاغا این پرفوسورآمریکایی یه ک اون بالا بود برا همه دست میزد :)) اصلا عاشقشم!...چ انرژی ای داشت..با آهنگم ک همش ریتم میگرفت...اصلن من یکی از فانتزی هام این بود ک با ی پرفوسور شاد حرف بزنم!دیگه چ برسه ک طرف برگرده بهم بگه کانگرجولیشن :-" بعد منم بگم تنکس ..بعد ذوق کنه...بعد بگم چقد شادی...بعد نفهمه من ذوق کنم...اصلا عالی بود..
:D

بعد...
اها!..
عاغا یکی دیگه از مشکلاتم این بود ک ما هی میرفتیم این پاچه ی عاغای یاوری رو میگرفتیم ک تعداد سهمیه ها رو بگه هی نمیگفت...هی ما...هی نمیگفت..هی..اصلا همش هی...
بعد دیگه ی سوتیایی دادیم ک اصلن نگیم بهتره..یکیش اینکه از ی عاغاهه ک داور بود میخواستم بپرسم یاوری کیه؟(برا اون قضیه ی آویزان شدن ب آستین)بعد این عاغاهه گفت اون لباس طوسیه..من گفتم شلوارش چی؟گفت فلان...گفتم همون ک داره دعوا میکنه؟...گفت ن خانوم..داره دعوا رو میخابونه...
بعد گفتم ببخشید عاغای شمالی کودومه؟گفت اونی ک کت سفید پوشیده..گفتم اها همون کچله شمالیه؟؟؟یهو عاغای شمالی از پشتم رد شد..داوره گفت این عاغا هستن
من= :-"
حالا بعد فینال رفتیم لیگای دانشجویی رو بگردیم...ی خانومه اومده دیده دانش آموزیم ب هممون بادکنک داد..ما هم نه گذاشتیم نه برداشتیم همه رو از دستش گرفتیم...2تا 2 تا :-"
عاغا بگذریم ی بدبختی تو تیممون تولدش بود ورشکست شد :-"
بگذریم از تیکه شنیدناااا و اینا...
اما من همش تو کف این بودم ک چقد برگزاری این مسابقه ها سخته و اینا!...اصلن جدا دلم سوخت...

×حالا دقت داشته باشین من خودم برا اول شدن 500 تا صلوات نظر کردم...اومدم خونه فهمیدم خانواده 25 هزار تا صلوات نظر کردن =))
ینی اصلن :-" :D :-[ ;;) *-:

ولی عالی بووود..مرسی همگی..

+
ویرایش:
این مورد هم ک تیمایی ک میباختن جنبه نداشتن خیلی میسوزوند آدمو....
سر این ک الکی اعتراض میکردن تو1/8 و 1/4 و 1/2 توی دو تا بازی یک ربع داشتن از ربات ما تست نویز میگرفتن...خیلی اعصاب خورد کنه..این ک فقط ی تیمو سوژه کنن ک هر طور شده از بین ببرنش!..

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

به نقل از afstspeed :
فرز ۱ خیلی ربات خوبی داره. ۵ دقیقه قبل از بازی تست میکنن برنامشون روش هست یا نه , بعد میارنش تو!!! بعد ۲۰-۳۰تا میزنن به هر کی. (دست لیدرشون درد نکنه...)

آقا این قضیه واسه منم خیلی جالب بود که اصن رباتاشونو ازجعبه درنمی آوردن.
بابا خداییش اون ینجاه امتیاز شما شرف داره به اینجور قهرمانی ها. بهتره قضاوت نکنیم. خیلی سخته که اون همه زحمت بکشی بهترین مکانیزم رو طراحی کنی رباتت تاروز سیزدهم عین هلو کار کنه بعدش روز مسابقات کل برد بسوزه بعدش یه سری تیما همینجوری بیان وبرن قهرمان شن. به هرحال توی جهانی چه کسانی که کار خودشون بوده چه کسانی که نبوده آرزوی موفقیت میکنم. ایشالا هر کی کارخودشه نتیجه ی عالی بگیره....

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

.

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از yavari :
عمو جون جوگیری ها؟! سطحو بردی بالا؟! کجااااا؟ =)) اولین لایت ویت ایران SWR بود تیمی که اینقدر بچه های پایه ای داشت که همه تیم ها باهاشون دوست بودن همونایی که اول اپن 2010 شده بودند و 2010 نایب قهرمان جهان شدن و وقتی با یک بار تو همه مسابقه ها مقام آوردن با کنار رفتن از بخش دانش آموزی اجازه دادن یک فرصت برابر برای همه تیم ها باشه تازشم هیج وقت هم از این تزهای بالا بردن سطح صادر نکردن.

خودتم به اسم تیم هایی مثل SQR نچسبون چون اون بچه های گل هم اسم پرافتخار سمپاد رو به همراه داشتن.
شماها اگه راست می گین و خیلی علاقه مندین به جای بالا بردن سطح لایت ویت برید بخش هیومناید رو سطحشو بالا ببرین. :)) =))
شدیدا لایک آقای یاوری
من خودم هم دوره ای SWR نبودم اما واقعا تعریفشو از هم دوره ای هاشون شنیدم
خانم نماینده ی فست اند اسمارت! یه نگاهی به بلاگشون بنداز!

پارسال هم که با بچه های SQR آشنا شدم، حیف سال سوم بودن و الان دیگه نیستن، گرنه خود من کلی چیز از بچه هاشون یاد گرفته م... :)

Esteshni

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای1
شهر
اصفهان

سلام...
من با بچه ها صاب ارتباط نزدیکی دارم...امروز که رفتم پیششون واقعا رباتشون بالا تر از سطح مسابقات بود با این که باید از نقش جهان طرف داری کنم ولی Apadana تک بود توشون...حیف شد....

mehdy.nikbakht

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد فیزیک دوست داشتم
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مکانیک

بی‌خیال، چه معنی‌ میده لیدر ساخت یا نساخته؟؟؟

آخه کی‌ میدون واقعاً کی‌ چیکار کرده.

هدف از بر گذاری این مسابقات یاد گیریه، از علم‌های تجربی‌ گرفته (برق، نرم افزار، فیزیک، ...) تا کارهای گروهی (که از نظر من واقعاً مهمترین قسمتش) تا ....!!!

که خوب به طبع اگه کسی‌ خودش کار نکرده باشه از همش جا میمونه، حالا یه شیشه (کاپ) با ۴تا ورق پاره (سرتیفیکیت قهرمانی) یا امثالهم اونقدر اهمیتی نداره (البته در مقایسه با موارد قبلی‌ )!

راستی‌ دو تا خبر:

۱. طبق صحبتی‌ که با مسول لیگ امداد اگر (آقای الماسیان) داشتم قرار بر این شد که به قسمتهای فنی‌ بهای بیشتری داده بشه و البته هنوز به نتیجه نرسیدیم ولی‌ هدف اینه که تیم‌هایی‌ که خودشون ساختن و اطلاعات بیشتری دارن امتیاز بیشتری کسب کنن که ایشالا اگه به نتیجه برسیم این دعوا‌ها کمتر خواهد شد!

۲. طبق صحبتی‌ که با مسول لیگ فوتبالیست داشتم (آقای یاوری) قراره یه لیگ فوتبالیست جدیده دانش آموزی هم اضافه بشه که از نظر من واقعاً فوق‌العادست و سطح رباتیک به شدت افزایش پیدا می‌کنه! یه چیزی تو مایه‌های اسمال سایز و میدل سایز!!!!!!!!

بالا