• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید: موبایل

Sina AbH

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
جهرم
سال فارغ التحصیلی
1402
اینستاگرام
چرا غیر منطقیه؟
اول بودجه
دوم ببین فاکتورهای مورد برسیت مهم ترین عامل توی خریده
هیچکس نمیدونه قراره استفاده تو از گوشی چی باشه؟! اگر قرار یه گوشی برای کارهای روزمره باشه نهایت a50 کفایت میکنه اما اگر ملاک خاصی مدنظرته که فقط توی نوت هست میتونی نوت رو انتخاب کنی ولی هزینه بیشتر از ۴.۵ برای موبایل از نظر من غیر منطقیه گوشی منم ریجستری مسافرتی و گرنه نمیخریدم با این قیمت

Sina AbH

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
جهرم
سال فارغ التحصیلی
1402
اینستاگرام
کاملا
قطعا اگه مشکلی با هزینه نداری note 9 خیلی خیلی بهتره
هم پردازنده ی قوی تری داره هم کیفیت ساختش بالا هست
به مگاپیکسل دوربین توجه نکنین کیفیت عکس هاش بهتر از A 70 هست
قلم گوشی هم که فوق العاده خوبه
راجع به A 70 بگم که چون میان راه هست از تلکنولوژی های کمتری درش استفاده شده
مثلا محافظ صفحه نمایشش کورنینگ گوریلا گلس ۳ هست در حالی که در note 4 که پنج سال پیش معرفی شد از کورنینگ گوریلا گلس ۴ استفاده شده
بقیه مشخصات هم همینجوره
مثلا صفحه نمایشش از note 9 ضعیف تره و اگه دو تا گوشی رو کنار هم بذارین وفیلم یکسان با کیفیت بالا رو پخش کنین متوجه اختلاف فاحششون میشید
کاملا درسته ولی اگر قرار بر خرج کردن باشه قطعا نوت بهتره از قدیم گفتن هر چقدر پول همون قدر آش میخوری ولی نکته ای که هست دوست عزیزمون مشخصات مدنظرشان و بودجه شون رو عرض نکردن

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
واقعا از دوربین پاپ آپ خوشم میاد خیلی باحاله
من در نظرسنجی "انتخاب بهترین ویژگی Y9 Prime 2019" شرکت کرده‌ام. لطفا به من رای بدهید. www.huaweivote.ir/?id=18565df66e38af43c

Aliram

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
مهدسی صنایع
دوستان به نظرتون شیاومی بهتره یا ایفون؟

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
دوستان به نظرتون شیاومی بهتره یا ایفون؟
قابل مقایسه نیست
ایفون اپل یه برنده و به نظرم پول برندشو میگیره تا گوشی
چون میتونی با همون پول که میدی یه ایفون یه گوشی شیائومی بگیری با امکانات و و...بهتر
جنسش هم شائومی چینی هست !

Aliram

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
مهدسی صنایع
قابل مقایسه نیست
ایفون اپل یه برنده و به نظرم پول برندشو میگیره تا گوشی
چون میتونی با همون پول که میدی یه ایفون یه گوشی شیائومی بگیری با امکانات و و...بهتر
جنسش هم شائومی چینی هست !
تو سایتای مختلف ک نظرات رو میخونم واسه شیاومی اکثرن میگن بعد یه سال هنگ میکنه یا مشکلاتی واسش پیش میاد ک خرج زیادی برمیداره و ب صرفه نیست
ولی دور و بریا ک ایفون دارن بعد از چند سال میگن هنوز مثل روز اوله

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
تو سایتای مختلف ک نظرات رو میخونم واسه شیاومی اکثرن میگن بعد یه سال هنگ میکنه یا مشکلاتی واسش پیش میاد ک خرج زیادی برمیداره و ب صرفه نیست
شیاومی رو نگیر بابا اگه خراب شد قطعاتش به سختی گیر میاد تازه من رو هواوی دهنم سرویس شد [ایموجی دست بر پیشانی]

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
شیاومی رو نگیر بابا اگه خراب شد قطعاتش به سختی گیر میاد تازه من رو هواوی دهنم سرویس شد [ایموجی دست بر پیشانی]
تو شیراز که اگه بگردی گیر میاد اگر هم گیر نیومد چندین سایت خرید از چین وجود داره که میتونی سفارش بدی و بعد قطعه رو بدی به تعمیرکار
البته واسه گوشی های پرچمدارش مثل می 9 همه چی پیدا میشه

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
شیائومی فقط باید بالارده هاش رو خرید mi 10 و mi 9 و k20 pro گوشی های خیلی خوبین

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
تو شیراز که اگه بگردی گیر میاد اگر هم گیر نیومد چندین سایت خرید از چین وجود داره که میتونی سفارش بدی و بعد قطعه رو بدی به تعمیرکار
البته واسه گوشی های پرچمدارش مثل می 9 همه چی پیدا میشه
همین پروسه (تازه اگه واقعا اینطوری که میگی بشه) میدونی چقدررر وقت و هزینه میبره و چقددررم اعصابت بهم میریزه

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
شیائومی فقط باید بالارده هاش رو خرید mi 10 و mi 9 و k20 pro گوشی های خیلی خوبین
خب اینا چند ماهیه وارد بازار شده از لحاظ خراب شدنش چیزی نمیشه گفت ک
حداقل سه یا چهار سالو جواب میده؟

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
آره شیائومی چینیه، آیفون تو حیاط کاخ سفید اسمبل میشه.

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
خب اینا چند ماهیه وارد بازار شده از لحاظ خراب شدنش چیزی نمیشه گفت ک
حداقل سه یا چهار سالو جواب میده؟
mi 10 که پردازندش کوالکوم اسنپ دراگون 865 هست که یه شرکت آمریکایی هست بهترین پردازنده فعلی هست و قدرتش از آیفون 11 پرو هم بیشتره
دوربینش هم لنز 128 مگاپیکسی سامسونگ هست که سامسونگ فقط روی اس 10 اولترا که قیمتش 1400 دلاره از اون استفاده کرده
شیایومی برای اینکه خودش رو نشون بده تو گوشی های بالای 500 دلارش از قطعات بهتری هم استفاده میکنه که طول عمر بالایی داشته باشن و برعکس سامسونگ که فقط 2 سال گوشی هاش رو پشتیبانی نرم افزاری میکنه 4 سال این کار رو انجام میده
البته خودم الان سامسونگ دارم و ارگر میخوستم گوشی بخرم و پولش واسم مهم نبود اس 20 اولترا میخریدم ولی خب وقتی پول مهم باشه mi 10 رو میخرم که قیمتش کمتر از نصف اونه و چیزی هم ازش کم نداره

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
mi 10 که پردازندش کوالکوم اسنپ دراگون 865 هست که یه شرکت آمریکایی هست بهترین پردازنده فعلی هست و قدرتش از آیفون 11 پرو هم بیشتره
دوربینش هم لنز 128 مگاپیکسی سامسونگ هست که سامسونگ فقط روی اس 10 اولترا که قیمتش 1400 دلاره از اون استفاده کرده
شیایومی برای اینکه خودش رو نشون بده تو گوشی های بالای 500 دلارش از قطعات بهتری هم استفاده میکنه که طول عمر بالایی داشته باشن و برعکس سامسونگ که فقط 2 سال گوشی هاش رو پشتیبانی نرم افزاری میکنه 4 سال این کار رو انجام میده
البته خودم الان سامسونگ دارم و ارگر میخوستم گوشی بخرم و پولش واسم مهم نبود اس 20 اولترا میخریدم ولی خب وقتی پول مهم باشه mi 10 رو میخرم که قیمتش کمتر از نصف اونه و چیزی هم ازش کم نداره
چقده مگه؟

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
من یه آیفون فایو عزیز قدیمی داشتم، خاموش شد دادم یه آشنا ، گفت خواهر من دیگه سوخته مرده.
هیچ بکاپی هم ندارم، جز همونا که خودش می گرفت می ذاشت روی آی کلود
شماره ها مم ندارم، هیچی ندارم، حتی واتس آپ اومدم امروز رو یه گوشی باز کنم، هیچی از گروه ها و مکالماتمو نیاورد

الان به خاطر همین بدبختی دوباره برم یه آیفون خسته قدیمی بگیرم؟ یا یه جوری اینا رو باز بیابم (شدنیه) برم یه اندرویدی بگیرم؟ تازه با اندروید هم بلد نیستم درست کار کنم. ولی از ایفونم بدم میاد دیگه، همش برنامه فارسی هاش پاک می شن باس بجنگی تا یه اسنپ بتونی بگیری!
با مثلا دو سه تومن، چی برم بگیرم ؟
بعد من ته استفاده م از گوشی اسنپ گرفتنه، همه زندگیم رو لب تاپه ، اولویت با چیست؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی
میدونم هیچ کدوم کاره ای نیستیم و نه سیاست دست ماست نه اقتصاد!
ولی واقعا نیاز دارم نظر بقیه رو بدونم که با توجه یا این روند گرون شدن، آيا الان موبایل بگیریم یا نه؟ با فرض اینکه نیازه و فقط از سر تنوع و دل خوشی نیست ((:
صبر کنیم بهتر بشه، بگیریم تا گرون تر نشده، یا چی؟

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
ولی واقعا نیاز دارم نظر بقیه رو بدونم که با توجه یا این روند گرون شدن، آيا الان موبایل بگیریم یا نه؟ با فرض اینکه نیازه و فقط از سر تنوع و دل خوشی نیست ((:
من خودم وضعیتی مشابه تو دارم و میخوام لپتاب بگیرم ، ولی خب
هیچ نفری از ماها نمیتونه وضعیت اقتصادی رو پیش بینی کنه (:
به همین دلیل هم بهت پیشنهاد میکنم الان بگیری هم بهت پیشنهاد میکنم که الان نگیری (:

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
من یه آیفون فایو عزیز قدیمی داشتم، خاموش شد دادم یه آشنا ، گفت خواهر من دیگه سوخته مرده.
هیچ بکاپی هم ندارم، جز همونا که خودش می گرفت می ذاشت روی آی کلود
شماره ها مم ندارم، هیچی ندارم، حتی واتس آپ اومدم امروز رو یه گوشی باز کنم، هیچی از گروه ها و مکالماتمو نیاورد

الان به خاطر همین بدبختی دوباره برم یه آیفون خسته قدیمی بگیرم؟ یا یه جوری اینا رو باز بیابم (شدنیه) برم یه اندرویدی بگیرم؟ تازه با اندروید هم بلد نیستم درست کار کنم. ولی از ایفونم بدم میاد دیگه، همش برنامه فارسی هاش پاک می شن باس بجنگی تا یه اسنپ بتونی بگیری!
با مثلا دو سه تومن، چی برم بگیرم ؟
بعد من ته استفاده م از گوشی اسنپ گرفتنه، همه زندگیم رو لب تاپه ، اولویت با چیست؟
اگه بک آپ آی کلودت فعال بوده علاوه بر عکسات شماره هاتم بک آپ گرفته و حتی ممکنه واتس اپت هم باش. یه بار با لپ تاپ آی کلودتو باز کن؟-:
گوشی هم a30 سامسونگ به نظرم خوب باشه.

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
قیمت گوشی رو به درهم و دلار چک کن تو سایت آموزون امارات https://www.amazon.ae/?language=en_AE چک کن ببین قیمتش چقدر با قیمت ایران تفاوت داره
در حال حاضر قیمت خیلی گوشیا تو ایران به خاط کرونا رفته بالا ولی خب بعضی گوشی ها هم مثل هواوی p 30 pro قیمتش پایینه و حتی از قیمتش در کشور های دیگه کمتره

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
گرون ک شد ولی انگار این گرونی بیشتر ب خاطر اینه ک پرواز نیس^_^
ی کاری میتونی بکنی پولی ک میخوای گوشی بخری رو یوان بخری بعد میتونی بفروشی باهاش گوشیتوو بخری بازم نمد:)

بالا