• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات تحصیلی

Lordsadraa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام برای شیمی دهم چه کتابی رو توصیه می کنید؟
خیلی سبز شیمی رو دارم بد نیست اما چون بیشتر به عنوان تمرین و تکلیف سر کلاس حل میشه میخوام یکی دیگه بگیرم
شیمی دهم نشرالگو بهتره یا میکرو ؟

Lordsadraa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
جلد یکش کلن فصل۱عه شیمی دهم ، و دوش هم فصلای دو و سه
تستو درسنامه
(درواقع چون حجمش زیاد میشده کردنش دوجلد،برگه‌هاش تو ی کتاب جا نمیشه!!)

Samineh

زن، زنده، آزاد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1396
تک جلدی هم‌ داره
درسنامه همونه اما تست هایی که اهمیت کمتری دارن و احتمال طرح شدنشون در کنکور کمه حذف شدن
اما چون مبتکران تقریبا هم سطح خیلی سبزه میتونید کتاب دیگه ای تهیه کنید که سطح بالاتری داشته باشه

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
تک جلدی هم‌ داره
درسنامه همونه اما تست هایی که اهمیت کمتری دارن و احتمال طرح شدنشون در کنکور کمه حذف شدن
اما چون مبتکران تقریبا هم سطح خیلی سبزه میتونید کتاب دیگه ای تهیه کنید که سطح بالاتری داشته باشه
جدید ترین تک جلدیش برای کنکور 99 هست ولی ایشون که دهم میخواد بخره احتمالا کنکوری 1401 هست

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
سلام دوستان ....کسی اگه تا به حال دهم به دوازدهم رو جهشی خونده (که بعید میدونم!) لطفا بهم اطلاع بده!.

Samineh

زن، زنده، آزاد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1396
جدید ترین تک جلدیش برای کنکور 99 هست ولی ایشون که دهم میخواد بخره احتمالا کنکوری 1401 هست
روی جلد هردو کتاب(تک جلدی و دو جلدی) نوشته ویژه کنکور ۹۹ اما حذفیات دهمی ها مشخص شده

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
نیازی به حدس و گمان نیست چیزی هست که میشه بررسیش کرد عزیز
http://shop.3gaam.com/کتاب-پرسشهای-چهارگزینهای-شیمی-دهم-جلد-اول-بهمن-بازرگانی-مبتکران
من که روش کنکور 99 نمیبینم...:)
اونطور که من شنیدم تک جلدی ها برای کنکور 99 هست و خب هر سال یه مقدار تغییرات هست و خب اگه دوست داشتن میتونن مخصوص کنکور 99 بخرن اما باید تغییرات دو سال رو روی درسنانه کتاب اعمال کنن و توی تستا هم فراموش نکنن...جفتمون نظرمونو دادیم انتخاب با خودشون،نیازی به ادامه بحث نیست:)

Samineh

زن، زنده، آزاد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1396
http://shop.3gaam.com/کتاب-پرسشهای-چهارگزینهای-شیمی-دهم-جلد-اول-بهمن-بازرگانی-مبتکران
من که روش کنکور 99 نمیبینم...:)
اونطور که من شنیدم تک جلدی ها برای کنکور 99 هست و خب هر سال یه مقدار تغییرات هست و خب اگه دوست داشتن میتونن مخصوص کنکور 99 بخرن اما باید تغییرات دو سال رو روی درسنانه کتاب اعمال کنن و توی تستا هم فراموش نکنن...جفتمون نظرمونو دادیم انتخاب با خودشون،نیازی به ادامه بحث نیست:)
ichv_screenshot_20191209-110552_chrome.jpg

http://www.mobedu.ir/شیمی-2
هدف من بحث کردن نیست و بدون بررسی چیزی نمیگم
این عکس بخش فروش سایت مبتکرانه و بانک کتاب پایتخت و چندتا سایت دیگه رو هم چک کردم
موفق باشید

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
دوستان من یک مشکلی که دارم اینه که ترجیح میدم در روز ، یک درس و کامل بخونم تا این که چند تا درس و در یک روز بخونم . مثلا در روز یک عمومی و یک اختصاصی ، اینطوری تمرکزم بالاتره . اگه در روز چند تا درس تو برنامم بذارم احتمال اینکه اون چندتا درس و بخونم صفره
درصورتی که همه میگن این اشتباهه و باید در روز تنوع درس ها بالا باشه

MnH.

trivial activities
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
99
دوستان من یک مشکلی که دارم اینه که ترجیح میدم در روز ، یک درس و کامل بخونم تا این که چند تا درس و در یک روز بخونم . مثلا در روز یک عمومی و یک اختصاصی ، اینطوری تمرکزم بالاتره . اگه در روز چند تا درس تو برنامم بذارم احتمال اینکه اون چندتا درس و بخونم صفره
اشتباه نیست، همینطوری ادامه بده.

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
هرکسی یه مدلیه دیگه...
بعضیا دوست دارن خرد خرد کاریو انجام بدن و تنوع نباشه حوصلشون سر میره
بعضیام باید یه دفعه ای تمومش بکنن.
البته به شرطی که انقدر درگیر یه درس نشی که کلا بقیه رو یه مدت طولانی کنار بذاری و یادت بره...

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
خوابمونو چجوری تنظیم کنیم؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
من برا زیست یه مشکلی که دارم اینه که سوالو نمی تونم درست بخونم و منظورِ سوالو چپ می گیرم .
بذارین با یه مثال ساده توضیح بدم ، مثلا این جمله رو :
"ماهیچه های دارای ظاهر دوکی شکل مانند ماهیچه ی قلبی ، به صورت غیر اردای عمل می کنند"
خب این جمله درسته ولی من از اونجایی که چپ می گیرم فکر می کنم که سوال ماهیچه ی قلبی رو به عنوان یه ماهیچه با ظاهر دوکی شکل مثال زده و غلطش می گیرم :|
و 90درصد غلط هام تو زیست شناسی بر می گرده به همچین مواردی .
چه کنم ؟
فعلا که راست گرفتی
گفته "ماهیچه دوکی شکل مثل ماهیچه قلبی" که غلطه

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
نه چپ گرفتم منظورش این بوده که ماهیچه های صاف درست مثل ماهیچه قلبی غیر ارادی عمل می کنن که خب درسته
از دبیر هم پرسیدم گفت با توجه به جایگاه ویرگول می تونین اینجور مواردو تشخیص بدین |:
WTF
راس میگی دوجور میشه خوندش
لعنت به اینجور سوالا

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
یکی بیاد بگه چجوری جمع بندی کنم

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام دوستان راستش در یه موردی میخواستم راهکاری یا اگه کسی همچین مشکلی داشته راهکارشو بده ممنون میشم.راستش من تا پارسال که هفتم بودم تو ریاضی و فیزیک فول بودم یعنی یه جورایی همه ی امتحان هام بیست بود ولی امسال از اول سال احساس میکنم یه چیزیو گم کردم موقع امتحان دادن کل همه سوال هارو متوجه میشم چی میخواد ولی نمیدونم از سر ترس یا استرسه به طور کلی امتحان رو خراب میکنم.خیلی سخته که بتونم کنترلش کنم تو مایه های ۲تا ۳ نمره افت کردم.تو خونه هم قبل امتحان هر چی سوال حل میکنم همش درست هیچ استرسی هم ندارم.ممنون میشم که راهنمایی کنید.

بالا