• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خودسوزی دختر فوتبالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
منظورتون چیه ؟ چرا کارش(رفتن به ورزشگاه) اشتباه بوده؟
شما تو جامعه ای زندگی میکنی که میدونی وضع چطوره و قانون چیه، باید دیوونه باشی که با دیوونه ها در بیفتی!
اگه بخواهید اعتراض کنید راه داره، با این کارا خودشون رو بدبخت میکنن و کک‌شون هم نمیگزه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
پزشکی
شما تو جامعه ای زندگی میکنی که میدونی وضع چطوره و قانون چیه، باید دیوونه باشی که با دیوونه ها در بیفتی!
اگه بخواهید اعتراض کنید راه داره، با این کارا خودشون رو بدبخت میکنن و کک‌شون هم نمیگزه
متاسفانه اعتراض تو ایران هیچ راهی نداره هرکس بخواد ذره ای حقشو بگیره تکلیفش معلومه نمونه اش اعتراض کارگران که دیدیم چه برخوردی شد
این دختر هم حتی اگه خودسوزی نمیکرد به اندازه کافی بلاسرش میاوردن

Lordsadraa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
قانون غلط و اشتباهه باید چیکار کرد جز اعتراض ،راهش چیه؟؟؟؟

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
اگه چهل سال پیش که حجاب رو اجباری کردن با دیوانه ها درمیفتادن، الان این مشکلات رو نداشتیم و به مشکلات دیگه میرسیدیم.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
قانون غلط و اشتباهه باید چیکار کرد جز اعتراض ،راهش چیه؟؟؟؟
اعتراض یه مسئله است، خودسوزی یه مسئله
من میگم اینم ۴ نفر پست و استوری بذارن، هیچ اتفاقی نمیوفته.
اعتراض یعنی مردم مرد باشن نرن استادیوم، والا دلسوزی مجازی کاری رو پیش نمی‌بره.
واقعا فکر کردید ده نفر دیگه خودسوزی کنن آقایون براشون مهمه؟
نه! اتفاقا میان توجیه هم میکنن واستون.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اعتراض یه مسئله است، خودسوزی یه مسئله
من میگم اینم ۴ نفر پست و استوری بذارن، هیچ اتفاقی نمیوفته.
اعتراض یعنی مردم مرد باشن نرن استادیوم، والا دلسوزی مجازی کاری رو پیش نمی‌بره.
واقعا فکر کردید ده نفر دیگه خودسوزی کنن آقایون براشون مهمه؟
نه! اتفاقا میان توجیه هم میکنن واستون.
خودسوزی یه فرد سالم یه مسئله هست و خودسوزی یه فردی که اختلال دو قطبی داره یک شب حبس میشه و بد باهاش رفتار میشه و تهدید(یا محکوم) به 6ماه حبس میشه یه مسئله دیگه است.
اینکه بدون در نظر گرفتن این مسائل فقط به قضاوت فرد می‌پردازید زننده هست.
========
الان علی کریمی تو پیج شخصی اینستاگرامش گفته که ورزشگاه‌ رفتن رو تحریم کنیم.
نظر شما (کلیه کاربرها) در خصوص این نوع اعتراض چیه؟
با توجه به نزدیک بودن دربی بنظرتون اعتراض تاثیری داره؟

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
عا ببین قطعا اگه ورزشگاه خالی باشه؛ اونم نه قطعا فقط یه بار(!) تاثیر داره
ولی مسئله اینه مگه چقدر برای ادمای اینجا جونه یه ادم مهمه؟!
همون دسته ی کوچیکی که میخان بگن اینا کاره دشمنه(:/) برای جلوگیری از همچین اتفاقی، شده خودشون رو بکشن میرن ورزشگاه که پای یه دختر باز نشه تو ورزشگاه و مثلا دشمن(!) که اینجا بیشتر میشن فعال های حقوق زنان به هدفش نرسه!
ینی همون چند درصد مذهبی متعصبه پای منبر رائفی پور هم میتونن همچین اتحادی رو بهم بزنن
اینکه چند بار بخوان ورزشگاه رو پر کنند هزینه‌بر هست. شگردهایی مثل بلیط رایگان هم می‌تونند استفاده کنند. و برای اینکه بخوان تحریم خودش رو نشون بده مدت چند ماهه باید تحریم بشه.
فعلاً که جدا از فوتبالیست‌ها یا کارشناس‌های فوتبال خارجی، فیفا، خبرگزاری اشپیگل، سازمان عفو بین‌الملل هم واکنش‌ نشون دادند.
من امید کمی داشتم که واکنشی صورت بگیره ولی خب الان که دیدم کانال هواداری پرسپولیس 2 راه 1) تحریم فوتبال 2) رفتن و شعار دادن در خصوص این واقعه مطرح کردن؛ شاید کورسوی امیدی باشه.

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
دلم گرفتههه
واسه دختری که رفت تیم محبوبشو تشویق کنه
ولی قاضی شیش ماه زندان براش برید
خودشو سوزوند
الانم دیگه پیش ما نیست
جرم:تشویق تیم محبوب
دردناکه
آقای قاضی خوب و آروم بخواب

Amin rouhi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400
واکنش دادگستری به خبر خودسوزی این خانم در این حد بوده که با " پوشش نامناسب " ، " عفت عمومی " را جریحه دار و به ماموران " توهین " کرده .
حتما برای مرگش هم یه داستانی سر هم می کنند که آخرش آمریکا و اسرائیل و بقیه مقصر اند و قوه قضاییه و قاضی پرونده اش بی گناه .
مسخره ست .

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
واقعا چرا بعضیا نمیخوان باور کنن یه قاضی احمق یه دخترو بخاطر دیدن فوتبال کشت
بنظر من اسمش خودکشی نیست این قتله قاتلم قاضیس

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
یه کم که چ عرض کنم خیلی بی انصافانه نیست که حرفای روهواد یت عده رو قبول داشته باشیم و حالا هرچیدر این بنده خداتا میخوان ثابت کنن اصن گوش ندیم چی میگن و همینجوری ردش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعاً چطوری روت می‌شه بیای اینجا بگی بی‌انصافانه هست که حرفای روی هوای رو قبول می‌کنیم؟ شما خودت تو همین سایت در ابتدا اومدی گفتی خبر کذب هست!!! شما که خودت حرف‌های روی هوای امثال رائفی‌پور رو قبول کردی و اومدی اینجا ارائه می‌دی وقتی می‌فهمی که خبری که انتشار دادی کذب هست نه حرف بقیه؛ سرتو بنداز پایین و بپذیر اشتباه کردی.
شما حتی نیومده بودی پیام افراد قبلی رو بخونی، قبل از شما هم پاسخ داده شده بود که فلان دلایل این خبر کذب نیست. با این وجود به کاربرها احترام نذاشتی و پست‌هاشون رو نخوندی و اومدی خبر دروغ خودت رو منتشر کردی.
الان هم گیر دادید به اینکه حکمی صادر نشده بود. در واقع حرف‌هایی که خودمون هم قبلاً زده بودیم و باز نمی‌خونید. خیلی مشتاقم بدونم کی این وسط از ماجرای سحر سوء استفاده کرده؟ رائفی‌پوری که گفت تنور داغه و بیام مسیح علی‌نژاد رو دروغ‌گو جلوه بدیم یا فوتبالیستی که زمان این واقعه توی هنگ‌کنگ با اینستاگرام ناراحتی خودش رو ابراز می‌کنه؟ مشخص هست که اون فوتبالیست‌های تیم ملی که از این دختر حمایت کردند نمی‌تونستند بیمارستان حضور پیدا کنند و به علت پوشش خبری بد و یا حتی دروغ خواندن این خبر توسط امثال شما خیلی‌ها دیر به حقیقت پی بردند.
واقعاً کی داره سوء استفاده داره می‌کنه؟ بعد از مرگ اون خانوم دیگه همه چیز رسمی شد. و حالا همین خود شمایی که تا دیروز می‌گفتی خبر دروغه میای می‌گی که چرا کسی نرفته عیادتش؟ دارین سو< استفاده سیاسی می‌کنید. تاکید به صادر نشدن حکم، مشکل روانیش و فحاشیش رو پررنگ می‌کنید تا بوی تعفن رفتار نادرست باهاش، نابرابری جنسیتی رو بپوشونید؟ متاسفم بوی تعفنش همه دنیا رو برداشته شما هم سعی کن دامان خودت رو بشوری.

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
تو چرا فک میکنی راستشو نمیگن؟
چون این حرومزاده ها بار اولشون نیست که خونواده هارو مجبور به این کار میکنن.
سال 88 برای شهید صانع ژاله کارت بسیج درست کردن و گفتن از بسیجی ها بوده و معترضین کشتن، از خونوادش اعتراف گرفتن اما بعد از مدتی برادرش طاقت نیاورد و گفت تحت چه فشاری این حرفا رو زدن.
دو هفته نشده جودوکارمون از فشار روی خونوادش برای باختن مقابل اسراییل حرف زده.
یکم چشتونو باز کنید ببینید تو چه نظام لجنی هستیم!

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
می دونید مشکل چیه شما کلا خبرهای داخلی رو کذب می دونید و خبرهای خارجی رو حقیقت و همیشه ی همیشه اون کسایی شما به اصطلاح استناد می کنید بهشون دزحال لاپوشونی و سواستفاده ن
آره هرچی این نظام میگه دروغه و هرچی علینژاد و زم و ...میگن عین حقیقت و دلسوزی (پوزخند)
از همین حرفای چرندی که می زنن دارن واسه خودشون پول و شهرت جمع می کنن و خیییییییییییییییییییییییلی جاها نشون دادن چقدددددددر دلسوزن
این آزادیه که هرکی خلاف عقیده تون حرف می زنه دروغگوئه
این احترام عقایده که هرکی بدون توهین به عقیده مقابل حرف راستو بزنه شایسته هرحرف و تهمت و تمسخری هست
بشینیم و ببینیم با این آزادی تهش به کجا خواهد رسید

فقط من نمی دونم کجا به کسی توهین کردم که این همه توهین میشه بهم
دلیلی هم برای اثبات مجدد حرفام نمی بینم چون همونموقع خیلی واضح بود و کسی که خودشو بزنه به خواب تا ابد خواب خواهد موند
همین
حرف هاتون ربطی به بحث نداره. شما تا چند روز پیش میگفتین هچین دختری وجود نداره (استناد میکردین به رسانه های داخلی) و الان که این دختر مرده و قبول کردین که وجود داشته شما دارین میگین چرا خبرهای داخلی رو کذب میدونید! این 5 صفحه رو دوباره از اول بخونین.
متاسفانه چشم هاتون رو به واقعیت ها بستین و فقط حرف میزنین.

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
می دونید مشکل چیه شما کلا خبرهای داخلی رو کذب می دونید و خبرهای خارجی رو حقیقت و همیشه ی همیشه اون کسایی شما به اصطلاح استناد می کنید بهشون دزحال لاپوشونی و سواستفاده ن
آره هرچی این نظام میگه دروغه و هرچی علینژاد و زم و ...میگن عین حقیقت و دلسوزی (پوزخند)
از همین حرفای چرندی که می زنن دارن واسه خودشون پول و شهرت جمع می کنن و خیییییییییییییییییییییییلی جاها نشون دادن چقدددددددر دلسوزن
این آزادیه که هرکی خلاف عقیده تون حرف می زنه دروغگوئه
این احترام عقایده که هرکی بدون توهین به عقیده مقابل حرف راستو بزنه شایسته هرحرف و تهمت و تمسخری هست
بشینیم و ببینیم با این آزادی تهش به کجا خواهد رسید

فقط من نمی دونم کجا به کسی توهین کردم که این همه توهین میشه بهم
دلیلی هم برای اثبات مجدد حرفام نمی بینم چون همونموقع خیلی واضح بود و کسی که خودشو بزنه به خواب تا ابد خواب خواهد موند
همین
خوشحال میشیم دیگه کاری به خواب ما نداشته باشین و مزخرفاتتونو تو همون صدا و سیما و روزنامه ها پخش کنید. صدها نهاد فرهنگی با پول ما دستتونه که صب تا شب شب تا صب مزخرف تولید میکنید و پخش میکنید، بکشید بیرون ازین خلوت ما و بذارید حداقل اینجا راحت باشیم!

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
منبع خبر
خواستی اصل ماجرا و هم پیمانی رسانه های اصلاحطلب با ضدانقلاب واسه شایعه سازی و بایکوت رسانه ای باور کن یا نکن
من فقط حقیقت رو میگم
photo_2019_09_11_13_18_28.jpg

http://s2.picofile.com/file/8372014918/VID_20190911_WA0005.mp4.html
الان کلا منکر ربط اینی ک مرده به فوتبال شدی؟
حرف همون خواهری ک ازش استناد میکنی :
خواهرم اسفندماه 97 به ورزشگاه آزادی می رود که هنگام ورود خواهرم به ورزشگاه ماموران متوجه می شوند و وقتی خواهرم مقاومت می کند بازداشتش می کنند.
++
خواهرم بعد از اینکه به زندان ورامین انتقال داده می شود باز لطمه روحی زیادی می بیند و می ترسد تا اینکه با وثیقه آزاد می شود و وقتی برای دریافت گوشی اش به دادسرا می رود در آنجا اتفاقاتی می افتد که می شنود باید 6 ماه در زندان بماند خواهرم در شرایط بیماری روحی و روانی خودش را آتش می زند و حالا در بیمارستان شرایط بدی دارد.

.........................
تو فقط حقیقت رو میگی؟
حقیقت تویی؟
میدونی مشکل کجاس؟
باید بدون تعصب راجب اتفاقات نظر داد
ولی شرایط خانوادت +محیطی ک توش بزرگ شدی بهت این اجازه رو نمیده
گناهی نداری .هرکسی هم جای تو باشه همین حرفا رو میزن

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
الان دیگه شخصا نه به حرفایی که تو تلویزیون زده میشه اعتماد دارم نه به حرفایی که تو فضای مجازی گفته میشه
پیشنهادم اینه شماهم اعتماد نکنین

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
من گفتم حقیقت منم؟
گفتم شواهد و مدارک اینو میگه
منبع شما کجاست؟
نگفتم:من فقط حقیقتو میگم
گفتم:من فقط حقیقتو میگم

بسه دیگه~X(
از کجا میدونی چیزی ک میگی حقیقته؟
تو یسری سایت میاری منم یسری سایت دیگه
حقیقت کدومشه
باید راجبش فکر کرد منتها ب همون دلایلی ک گفتم تو توانایی مستقل فکر کردن رو نداری
حرف های خواهرش رو از سایت طرفداری خوندم : https://www.tarafdari.com/node/1409810
تو سایت های نزدیک به حکومت سعی کردن ب فوتبال مربوطش نکنن اصن ولی صحبت خانوادش اینو نمیگه
تو عکسی ک فرستادی میگه بارها خودکشی کرده ک این یعنی پیاز داغ
سحر به گفته خانواده‌اش از بیماری اعصاب و روان رنج می‌برده و قبلاً هم یک‌بار دست به خودکشی زده بود. منبع: https://ana.ir/fa/news/41/414942/دختر-آبی-کیست-و-چرا-خودکشی-کرد
+خواهر شما سابقه خودکشی هم داشته؟
بله. چند‌سال پیش دوران دانشجویی یک‌بار اقدام به خودکشی کرد. مدتی هم در بیمارستان بستری ‏شد. همه مدارک پزشکی‌اش موجود است. ‏

اینم از همون منبع بالا :خواهر این دختر در گفتگو با «شهروند» جزئیات این ‏حادثه و دلایل آن را بازگو کرده است. به گفته او خواهرش برای دیدن بازی فوتبال استقلال و العین به ‏استادیوم آزادی رفته بود که آن‌جا توسط ماموران بازداشت می‌شود

در ادامه نوشته ک:
در خبرها آمده بود که خواهر شما به‌دلیل پوشش نامناسب، درگیری و توهین به ‏مأموران انتظامی بازداشت شده بود.‏
بله. هفته آخر اسفندماه سال ۹۷ بود. بازی استقلال تهران و العین. خواهرم برای دیدن بازی به تهران ‏آمد. لباس مبدل هم پوشیده بود. کلاه‌گیس آبی و یک پالتوی بلند. وقتی مأموران قصد بازرسی ‏بدنی او را برای ورود به استادیوم داشتند، او به آن‌ها می‌گوید که دختر است تا به او دست نزنند. ما ‏خانواده مذهبی هستیم. همان‌جا هم مأموران او را بازداشت می‌کنند. چهارشنبه بود که ما به ‏دادسرای ارشاد رفتیم. بازپرس وثیقه ۵۰‌میلیون تومانی تعیین کرد. اما این پول نقد را همراه ‏نداشتیم. فردای آن روز یعنی پنج‌شنبه پول را به حساب واریز کردیم. اما کار از کار گذشته بود و ‏خواهرم تا روز شنبه در زندان بود. ‏

اینجا هم میگه ک : https://fararu.com/fa/news/411263/سحر-دختر-آبی-درگذشت-ماجرای-خودسوزی-سحر-دختر-آبی-چه-بود
سه شنبه هفته گذشته خبری کوتاه درباره خودسوزی دختری مقابل یکی از واحد‌های قضائی در ‏رسانه‌ها منتشر شد. در این خبر به نقل از یک منبع قضائی آمده بود که این دختر چندی ‏پیش که به دلیل پوشش غیرمناسب و درگیری با ماموران انتظامی بازداشت و پروند‌های برای او تشکیل ‏شده بود، در مراحل پیگیری پرونده و هنگام خروج از دادگاه در اقدامی غیرمنتظره ‏خودش را به آتش کشیده است.

این روایت ماجرا را به بحث بدحجابی و مسائلی اینچنین مرتبط می‌کرد. اما یک روز پس از آن برخی رسانه‌ها به نقل از خواهر آن دختر روایت تازه‌ای از ماجرا را مطرح کردند. به گفته او خواهرش برای دیدن بازی فوتبال استقلال و العین به ‏استادیوم آزادی رفته بود که آن‌جا توسط ماموران بازداشت می‌شود و همین موضوع سرآغاز ماجرایی ‏شد که به این روز افتاده است. ‏

من پافشاری رو حرفم نمیکنم
دارم سعی میکنم حقیقت رو تشخیص بدم ....اگه قابل تشخیص باشه
حالا بیا واسم ربط خودسوزی این دختر رو به میترا استاد و سرطان اصلاحات توضیح بده

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
خواستی اصل ماجرا و هم پیمانی رسانه های اصلاحطلب با ضدانقلاب واسه شایعه سازی و بایکوت رسانه ای باور کن یا نکن
من فقط حقیقت رو میگم
photo_2019_09_11_13_18_28.jpg

http://s2.picofile.com/file/8372014918/VID_20190911_WA0005.mp4.html

ادم حالت تهوع بهش دست میده از این همه دروغ کثیف
خواهرش کجا گفته «بارها» سابقه ی خودکشی داشته؟
گفت یک بار
اصلا اینا میفهمن لقب چیه؟!!
اوکی چون آیسان احتشامی (که اصلا نمیدونم کی هست) قبلا به دختر آبی معروف بوده دیگه هیچ کس نمیتونه دختر ابی باشه؟!
میلیون ها دختر آبی هست تو این کشور خراب شده
مگه گفتن ایسام احتشامی مرده که حالا هی استوری میزنه من زندم بقیه میگن نه تو مردی؟!
ادم هم خندش میگیره هم دوست داره بالا بیاره از این همه دروغ های مشمئز کننده

• شروع کننده موضوع

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:
واقعا وقتی فیفا تسلیت گفته هوادرای هنگ کنگی شعار دادن این همه فوتبالیست پیام تسلیت فرستاده بازم میگید دروغه سیاه نمایی :|

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا