• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اخلاق کنکوری

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
سلام بچه ها <': از کتاب وطریقه خوندن دروس بسیار سخن رانده شده اما من حس کردم حال روحیه هاتون خوب نیست برای همین این تاپیک زدم که از نوع تفکر بگیم پس پاشین بیاین به دوست هاتون که کنکورین انگیزه بدید؟ از اخلاقیات و روحیات خوبی که میشه تو سال کنکور داشت تا حال دل بهتر بشه بگین ؟ از فکر هایی که نباید داشته باشیم ؟

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
شاید وقتی روی این تاپیک کلیک کردید باخودتون فکر کردید اه علاوه برنوع درس خوندن وکتاب هامون میخواین اخلاق مونم مشخص کنین برو بابا :-??اما وقتی شما میخوای کنکور بدی یه سری فشار بیخود روی شماست از جمله فامیل .‌....دختر خالت ارشد داده رتبش عالی شده پسر عموت داره مهاجرت میکنه خواهرت ازدواج کرده رتبه هم سن وسال ها تو فامیل از تو بهتر شده یه عالمه فامیل موفق داری که از دانشگاه که تو ارزوته فارف
ق التحصیل شدن ولی تو باید پشت این کنکور لعنتی بمونی کنکور بدی یا یه هفته دیگه که نتیجه ها میاد میبینی بعضی از دوست هات به رشته های قانع شدن وتازه حس میکنی شادن بعضیا با سهمیه رشته هایی رفتن که برای تو ارزو شده بتونی بری بعضی دوستان بورس تحصیلی کشور های دیگه شدن وتو به نوعی احساس عقب بودن میکنی درس میخونی واقعیت دوستان وهم مدرسه ای ها نمیبینی هم نمیخوای ببینی هم دلتنگی حتی برای اون سهمیه ایه داری:((یا توی خونه تنهایی یا ساعت ها کتابخونه ایوقتی احساس عقب بودن بکنی واقعیت از این درس هایی بعضی وقتا خودشونم جالب نیستن لذتی نمی بری و حتی با این همه رنج احساس خستگی بیشتری هم ممکنه بکنی ~X(با اینکه تو میخوای بیشتر بخونی واصلا خسته نشی :| والدینم بت نیستند بابت رتبه یا ترازت ناراحتن میخوان تو هم موفق بشی سوال میپرسن چقد خوندی نگرانتن:RedHeart وتو هم ممکنه عصبی بشی :-l گاها با مشاورت بحثت میشه برنامه که مینویسه خوب نیست تبعیص قایل میشه برا حس میکنی برای اینکه ترازت خوب نیست مشاور نگرفتی وفک میکنی ایا اشتباه نکردم ؟ ازمون نمیدی یا قلم چی نمیدی وبقیه قلم میدن ومیترسی نکنه اشتباه کردم قلم نمیدم قلم میدی میگی سوالاش شبیه کنکور نیس:((سنجش میدی میگی فاصله بین دو ازمونش طولانیه خلاصه مشکلات زیاده حاشیه ها زیاده ولیئییی باید بتونین روی این افکار تسلط پیدا کنید واز خودتون دور شون کنید که اینجا میخوام راهکار وانگیزه بدیم به شما وشما رو با این افکار اشنا کنیم

آخرین ویرایش:

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
به عنوان یک کنکوری میگم تمام چیزهایی که گفتی درسته اما راه حلش دو مورده به نظرم ....اول اینکه از نظر جسمی خودتو توی موقعیت یا شرایطی بزاری که تمام این تفکرات ذهنی از بین بره!...و دوم اینکه الله مدینه یه خصوصیت توی انسان ها به وجود آورده به اسم دایورت!....اگه کسی نمیتونه روی چیزی دایورت کنه نسخه ش قدیمیه ! ...ارتقا بده درست میشه!:)

مورد دوم شوخی بود اما مورد اول جدی بود!...

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
یکی از مشکلات ناتوانی در تغییر به خاطر اضطرابه به این نتیجه میرسی برای رسیدن به هدفم باید تغییر کنم اما اضطراب ومشغله های فکری زیاد مانع از تغییر شما میشه برای این چه راه حلی دارین؟ http://www.sampadia.com/forum/members/31111/

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
شاید وقتی روی این تاپیک کلیک کردید باخودتون فکر کردید اه علاوه برنوع درس خوندن وکتاب هامون میخواین اخلاق مونم مشخص کنین برو بابا :-??اما وقتی شما میخوای کنکور بدی یه سری فشار بیخود روی شماست از جمله فامیل .‌....دختر خالت ارشد داده رتبش عالی شده پسر عموت داره مهاجرت میکنه خواهرت ازدواج کرده رتبه هم سن وسال ها تو فامیل از تو بهتر شده یه عالمه فامیل موفق داری که از دانشگاه که تو ارزوته فارف
ق التحصیل شدن ولی تو باید پشت این کنکور لعنتی بمونی کنکور بدی یا یه هفته دیگه که نتیجه ها میاد میبینی بعضی از دوست هات به رشته های قانع شدن وتازه حس میکنی شادن بعضیا با سهمیه رشته هایی رفتن که برای تو ارزو شده بتونی بری بعضی دوستان بورس تحصیلی کشور های دیگه شدن وتو به نوعی احساس عقب بودن میکنی درس میخونی واقعیت دوستان وهم مدرسه ای ها نمیبینی هم نمیخوای ببینی هم دلتنگی حتی برای اون سهمیه ایه داری:((یا توی خونه تنهایی یا ساعت ها کتابخونه ایوقتی احساس عقب بودن بکنی واقعیت از این درس هایی بعضی وقتا خودشونم جالب نیستن لذتی نمی بری و حتی با این همه رنج احساس خستگی بیشتری هم ممکنه بکنی ~X(با اینکه تو میخوای بیشتر بخونی واصلا خسته نشی :| والدینم بت نیستند بابت رتبه یا ترازت ناراحتن میخوان تو هم موفق بشی سوال میپرسن چقد خوندی نگرانتن:RedHeart وتو هم ممکنه عصبی بشی :-l گاها با مشاورت بحثت میشه برنامه که مینویسه خوب نیست تبعیص قایل میشه برا حس میکنی برای اینکه ترازت خوب نیست مشاور نگرفتی وفک میکنی ایا اشتباه نکردم ؟ ازمون نمیدی یا قلم چی نمیدی وبقیه قلم میدن ومیترسی نکنه اشتباه کردم قلم نمیدم قلم میدی میگی سوالاش شبیه کنکور نیس:((سنجش میدی میگی فاصله بین دو ازمونش طولانیه خلاصه مشکلات زیاده حاشیه ها زیاده ولیئییی باید بتونین روی این افکار تسلط پیدا کنید واز خودتون دور شون کنید که اینجا میخوام راهکار وانگیزه بدیم به شما وشما رو با این افکار اشنا کنیم
پاسخ به این مشکلات قطعی نیس منم نمیگم میشه کامل فراموشش کرد اما فکر می کنم میخوام پرچم این تاپیک برا کنکوریا بالا نگه دارم امیدوارم بتونم کسی تاپیک حرف بزن برای اولین بار میزنه از قضا بامخالفت های شدید رو به رو میشه ببنید تاپیک به این خوبی ادم اصلا فکرشو نمیکنه بنابراین ما باید محکم باشیم بچه ها میدونم ممکنه محل زندگی شما تهران نباشه از امکانات زیادی محروم باشید سهمیه نداشته باشید به قول یکی ازبچه شاید اولین باری باشه که تصمیم گرفتین درس بخونین اونم نه برا درس برای زندگی بهتر ترازتون پائین باشه ولی میشه باهمه این مشکلات میشه یکی ازدوستام بچه ها 5900 تراز قلمچی دارو اورد دیدم بچه وقتی اینو میگم خیلی ها دنبال اینه ببنین این فرد چه ویژگی خوبی داشته که خودشون الان ندارن میگن نه این کلاسو حتما رفته این کتاب خونده ما نخوندیم بسه بس کنید دس از این ناامیدی بردارین

آخرین ویرایش:

aliamjadian

The Mighty Of Blue Dragon
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
اصلا درباره مشاور خودتونو ناراحت نکنین وعذاب وجدان نداشته باشین تلاش خودتونو بکنین وموفق نشین عذاب وجدان کمتری میگیرید ولی اگه مشاور داشته باشین همیشه یه حس انتقام ازش دارین
واقعا با این همه تجربیاتی که خودم داشتم پیدا کردن مشاور کار اسانیه یه غریبه هم میتونه مشاور باشه اما پیدا کردن مشاور خوب سخته یه مشاور باید واقعا پیشتون باشه وکاراتونو از نزدیک ببینه ودرنهایت تنها کسی که میتونه این کارو بکنه در اکثر موارد خود شمایید پس شما بهترین مشاور هستید

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
وقتی یه بچه راه می افته شما هیچ وقت ازش انتظار ندارین در مسابقه دو میدانی شرکت کنه وپیروز بشه او در ازمون خودش پذیرفته شده اما ما گاها همچین انتظاری داریم در حالی که داریم تاتی تاتی می کنیم از خودمون انتظار داریم بتونیم بدویم و خودمون بای موفق ها ی کوچیک تشویق نمی کنیم

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
سلام <': یه نکته ای یادم امد هرفصلی که میخونین شور شو در بیارین بگین من بایس بتونم همه مسئله های این فصل حل کنم هر سوالی

بالا