• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایه دهم(همه‌ی رشته‌ها)

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400
دوستاني كه ميريد دهم
اين تابستون و دست كم نگيريد جدي
شروع كنيد اروم اروم بخونيد
رياضي رو شروع كنيد
رياضي امسالتون فوق العاده اسونه
فصل يك تكرار نهمه و مهم نيست خيلي چون همه دانش اموزا فصلا اول و خيلي خوب ميخونن پس احتياجي به پيش خواني نيست
فصل دو مثلثاته سينوس كسينوس و ايناس خيلي نيازي نيست به خوندنش ولي اگر خيلي ديگه جو گرفتت بخونشون ولي اسونن( اولويت و بذار با اونايي كه ميگم)
فصل سه هم كه كلا دوره ي هفتم و هشتم و نهمه |: راديكال و ايناس
فصل چهار ولي يكم نسبت به بقيه سخت تره معادله درجه دو و سهميه اينو حتمااا حتما تو تابستون بخونيد
و واقعا جدي بگيريدش
فصل بعدي تابع اس خيلي شيرينه شما درجه دو رو ياد بگيريد اينم خوب ميفهميد
فصل شش و هفت هم كه امار و احتمال و شمارش بدون شمردن |: به نظر من كه اسونن و اصلا نيازي نيست به خوندنشون از الان (من خودم تو عيد خوندمشون)
واسه رياضي اي كيو و مهرو ماه خيلي خفنن
واسه فيزيك فصل يك مزخرفه، فصل دو كار و انرژيه يكم نياز به درك فيزيكي داره اگه فيزيكتون خوبه نميخواد بخونيدش ولي اگر خوب نيست بخونيدش
فصلاي بعدي هم كه نياز نيست از الان بخوني
همون مواقع تدريس خوبه خوندنشون
ولي اگر خيلي جوگيري و رشته ات رياضيه فصل ترموديناميك رو بخون(فصل اخر)
اگرم جوگيري و رشته ات تجربيه فصل گرما رو بخون(فصل اخر تجربيا)
ولي خيلي هم نياز نيست(:
واسه فيزيك خيلي سبز و انرژي اتمي خوبن
واسه شيمي اگر ميخواي پيش خواني كني حتما مبتكران مهندس بازرگاني واسه تست خيلي سبز
شيمي رو اصلا حتي به فكر خوندنش نباشيد چون واقعا نيازه كه معلم بهتون اموزش بده و بدون معلم نميفهميدش و اعصابتون خورد ميشه(:
واسه هندسه رشته رياضيا بر خلاف فيزيك و رياضي من بهتون ميگم كل هندسه ارو تو اين تابستون بخونيد
كلش و
حتي كتاب تست بگيريد بزنيد
ولي بخونيدش
فصل اولتون ترسيم هندسي هست تو خود كتاب وزارتي انقدر مزخرف و مسخره توضيح داده كه تو با خوندنش با خودت ميگي واووو من خداي هندسه ام ولي به محض اينكه ميري تستاشو بزني ميموني توشون! قشنگ ايني :eek:
( اينارو از روي تجربه خودم نميگم همه همينن)
فصل دو تالس و تشابه (؛ خيلي فصل جذابيه
فصل سه:(( ويژگي چهارضلعيا
فصل چهارم تجسم فضايي
گاج نقره اي عالي كار كرده توي تست ولي واسه پيشخواني آموزش شگفت انگيز خيلي سبز و بگيريد

در مورد زيست اطلاعي ندارم:D
واسه عموميا هم نميخواد جوگير بشين:| اسونن اونا
تا اونجايي هم كه ميتونيد تفريح كنيد چون اخرين تابستونيه كه ميتونيد بدون عذاب وجدان تفريح كنيد

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
ولی به نظرم کلشو تفریح کنین در طول سال خسته میشین در حد کتاب بخونین یکی دو فصل اولو ولی سخت نگیرین که برین کمک درسی و تست کار کنین خلاصه اینکه سخت نگیرین من خودم اینکاری کردم در طول سالم نشکلی نداشتم نمره هامم از خیلیا که تابستون کلاس رفته بودن بهتر شد

Tilda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
سال دهم معلم زیستم خیلی بی انسجام درس داد بهمون و سردرگمم کرد
خودمم تقریبا درست حسابی نخوندم
تو قلم هم تقریبا 50 درصد میزنمش
چطوری زیستمو درست کنم
کمک!!
به نظر من توی تابستون کتاب رو فصل به فصل دوره کنید و از درسنامه کتاب کمک درسی که دارین استفاده کنین و سعی کنین هر نکته جدیدی که توش هست رو توی کتاب بنویسین
تست زیاد هم خیلی مهمه خیلی کمک می کنه

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
به نظر من توی تابستون کتاب رو فصل به فصل دوره کنید و از درسنامه کتاب کمک درسی که دارین استفاده کنین و سعی کنین هر نکته جدیدی که توش هست رو توی کتاب بنویسین
تست زیاد هم خیلی مهمه خیلی کمک می کنه
ایشون درست میگن،زیست فقط تسته که یهو متحولت میکنه!خیلی کمک میکنه.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
یکی بیاد این حرفو به مامان من بگه.مامان من میگه این سه سال اخر کلمه ی استراحت معنی نداره:|
یعنی تا کنکور زنده می مونم؟:-?:-?
زنده میمونی قطعا
ولی اینکه زندگی میکنی یا نه ....

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
من کلاس نهم که بودم یه بار به این موسسه ونوس پیامک دادم حتی یادم نیست به خاطر چی پیامک دادم اصلا :))
چند وقت پیش زنگ زدن که قرعه کشی کردیم شماره شما برنده یک دوره مشاوره رایگان از موسسه ونوس شده :))
خب اینجور که پرسیدم توی تابستون کل دهم اعم از اختصاصی و عمومی ها رو با بچه هاشون کار می کنن و خب ...
حتی به من گفتن که عب نداره که یک سوم تابستونت گذشته می تونیم به بقیه برسونیمت تا اول مهر و من با کمال احترام رد کردم پیشنهادشون رو :-"
مسئله ای که پیش میاد اینه که با این استرسی که به جونم افتاده من باب اینکه الآن کلی ها از من و امثال من جلوتر افتادن رو چجور کنترل کنم؟ برگردم دوباره زنگ بزنم بگم قبول می کنم ؟ :-"
ونوس؟ :)) :)) :))
اصلن نو استرس
ولی تا اونجایی ک من یادمه فقط برا کنکوره هااا

Tilda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
ببین
درستو بخون تابستون که با مطالب اشنا بشی
ولی بنظرم خودتو خیلی اذیت نکن اخرین تابستونته که واقعا مثل سالای قبله
اما پیشخوانی کن یکم تا اشنا بشی با مطالب^^
استرسم نداشته باش
کوووو تا کنکور:)

Aynz._nb

Itisme
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shz
سال فارغ التحصیلی
1400
من تا اونجايي كه خبر دارم مشاوراي ونوس خوب نيستن خيلي
جدا از بحث كيفيت، به نظر من اصلاااا عقب نيستي(با توجه به اينكه امسال ميري دهم) انقدر استرس نداشته باشيد جدي(: از تابستونتون لذت ببريد و از مهر با قدرت شروع كنيد
*نگفتم چيزي نخونيد فقط گفتم خودتونو خفه نكنيد با درس، به روال خيلي معمولي نه مثه اين موسسه كه ميخواد كل دهم و تو دو ماه ببنده |: *
بعدشم دهم اونقدرا كه فكر ميكني سخت نيست كه حالا بياي ببيني واي من هيچي بلد نيستم خيلي اسونه اتفاقا!

-من خودم به شخصه تابستون نهم به دهم(رشته ام رياضيه) فقط رياضي فصل ١ و نصفه فصل دو و فيزيك فصل يك و نصفه فصل دو رو خوندم اونم از مرداد به بعد
خيلي هم راضي بودم
من کلاس نهم که بودم یه بار به این موسسه ونوس پیامک دادم حتی یادم نیست به خاطر چی پیامک دادم اصلا :))
چند وقت پیش زنگ زدن که قرعه کشی کردیم شماره شما برنده یک دوره مشاوره رایگان از موسسه ونوس شده :))
خب اینجور که پرسیدم توی تابستون کل دهم اعم از اختصاصی و عمومی ها رو با بچه هاشون کار می کنن و خب ...
حتی به من گفتن که عب نداره که یک سوم تابستونت گذشته می تونیم به بقیه برسونیمت تا اول مهر و من با کمال احترام رد کردم پیشنهادشون رو :-"
مسئله ای که پیش میاد اینه که با این استرسی که به جونم افتاده من باب اینکه الآن کلی ها از من و امثال من جلوتر افتادن رو چجور کنترل کنم؟ برگردم دوباره زنگ بزنم بگم قبول می کنم ؟ :-"

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
بابا من سال پیش این موقع هر روز که از خواب بیدار میشدم پا گوشی پلاس بود بعد تلویزیون خواب و بعد از ظهر همین چرخه تکرار میشد اصلا هم نگران اول مهر نبودم رااااحت الانم همه درسامو با نمره بالای ۱۹ پاس شدم راضیم که اونم ربطی واقعا به تابستون نداشت بعضی وقتا سر امتحان میرفتم تو هپروت نمیفهمیدم دارم چی مینویسم
خلاصه بگم این تابستون وقت خر زدن نیست اگر میخاین اول مهر با اعتماد به نفس بیشتری برین سر کلاس در حد کتاب بخونین وگرنه از من میشنوین وللش
چقد حرف زدم:D

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
سلاممم من کلا تصمیم نداشتم تابستون بخونم ینی من تو طول سال هم بزور میخونم چه برسه به تابستون. ولی الان میبینم همه میخوان بخونن. کتابا رو هم نمیتونم زودتر بگیرم چون مدرسه میخره بنظرتون نیازه ک برم کتاب بخرم زودتر ک تابستون بخونم؟ رشته تجربی. بعد من تو طول راهنمایی درسم خوب بود فقد تو تکمیلی ریاضی مشکل داشتم. ینی ریاضی فیزیکم خیلی قوی نیس.

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
سلاممم من کلا تصمیم نداشتم تابستون بخونم ینی من تو طول سال هم بزور میخونم چه برسه به تابستون. ولی الان میبینم همه میخوان بخونن. کتابا رو هم نمیتونم زودتر بگیرم چون مدرسه میخره بنظرتون نیازه ک برم کتاب بخرم زودتر ک تابستون بخونم؟ رشته تجربی. بعد من تو طول راهنمایی درسم خوب بود فقد تو تکمیلی ریاضی مشکل داشتم. ینی ریاضی فیزیکم خیلی قوی نیس.
سلام
۱.همه ک نمیخان بخونن،کی گفته :D
۲.بزرگتر ها اکثرن فرمودن که این تابستون اونجوری که ما استرس داریم مهم نیستو دهم راحته
۳.بجای خوندن سال دهم،موارد سال نهمتون رو اصلاح کنید

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
مرسی:)

aylarix

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
نمونه دولتی رویش
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام
دوستان نیازمند کمکتونم.
من مدرسه تیزهوشان رشته ریاضی قبول شدم و نمونه تجربی.از لحاظ کیفیت مدارس یکی ان اما موندم برم ریاضی یا تجربی. خودم عشق دندانپزشکی دارم ولی دو دلم.اگر برم تیزهوشان سال بعد آزمون میگیرن و میتونم آزمون بدم و تغییر رشته بدم . ولی امکان داره تو آزمون تغیر رشته قبول نشم.ولی اگر برم نمونه مطمین تره.شما بودید چیکار میکردید .

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
اگ راحع ب دندون مطمئنید و اینک ب تجربی علاقه دارید خب برید نمونه.از نظر کیفی هم ک میگین برابرن:)

Mhr-Sana

....
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
الان درس خوندن همگانی شروع نشده هنوز؟؟

Mhr-Sana

....
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
بعد کسی هس ک المپیاد زبان شرکت کرده باشه؟؟

محمد مهدی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام
من امسال میرم دهم در رشته تجربی
تو این چند ماه نظرم عوض شده و میخوام برم ریاضی
آیا سال بعد میتونم رشتمو عوض کنم؟(تجربی به ریاضی)

بالا