• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کارنامه سبز

• شروع کننده موضوع

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
نسبت به 7 8 سال پیش تعداد کارنامه کنکور ها خیلی زیاد شده و کار رو برای انتخاب رشته راحت تر کرده ولی خوب بازم یه مشکلی هست با وجود این که کلی کارنامه تو سایتایی از قبیل قلم چی و گزینه دو و ... هست بازم آمار دقیق بعضی رشته ها مجهوله مثلا کامپیوتر فردوسی مشهد منطقه دو 21 نفر تقریبا گرفته ولی کلن 8 کارنامه داره.
حالا یه کاری می شه کرد تو کارنامه سبز معمولا کلی آمار از رشته های مختلف با اون رتبه و تراز کنکور هست که قبول می شی یا نه اگه کنکوری های پیشین مخصوصا 97ی ها کارنامه اصلی شون رو نگاه کنن و اون شماره داوطلبی شون رو پیدا کنن و کارنامه سبز رو محبت کنن برا ما بزارن کمک بزرگی می شه موقع انتخاب رشته ما کنکور 98ای ها.

اینم لینک دفترچه شماره دو ها برای این که کد رشته ها رو بفهمیم چیه
ریاضی
تجربی
انسانی

آخرین ویرایش:

Zari78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
نسبت به 7 8 سال پیش تعداد کارنامه کنکور ها خیلی زیاد شده و کار رو برای انتخاب رشته راحت تر کرده ولی خوب بازم یه مشکلی هست با وجود این که کلی کارنامه تو سایتایی از قبیل قلم چی و گزینه دو و ... هست بازم آمار دقیق بعضی رشته ها مجهوله مثلا کامپیوتر فردوسی مشهد منطقه دو 21 نفر تقریبا گرفته ولی کلن 8 کارنامه داره.
حالا یه کاری می شه کرد تو کارنامه سبز معمولا کلی آمار از رشته های مختلف با اون رتبه و تراز کنکور هست که قبول می شی یا نه اگه کنکوری های پیشین مخصوصا 97ی ها کارنامه اصلی شون رو نگاه کنن و اون شماره داوطلبی شون رو پیدا کنن و کارنامه سبز رو محبت کنن برا ما بزارن کمک بزرگی می شه موقع انتخاب رشته ما کنکور 98ای ها.

آخه کارنامه سبز اسم رشته ودانشگاه رو ننوشته
فقط کد نوشته
یعنی چیزی ازش متوجه نمیشین

• شروع کننده موضوع

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
آخه کارنامه سبز اسم رشته ودانشگاه رو ننوشته
فقط کد نوشته
یعنی چیزی ازش متوجه نمیشین
دفترچه شماره دو هست(کنکور سال خودتون)
من آپلود می کنمش این جا شما بزارین

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

اینم لینک دفترچه شماره دو ها برای این که کد رشته ها رو بفهمیم چیه
ریاضی
تجربی
انسانی

نیازی ب کارنامه سبز نیست .
برای اینکه تغییر ظرفیتها بفهمین دفترچه 97 هست نسبت ب 98 مقایسه کنین .
این ی مورد
مورد دوم اینکه امسال دو تا کنکور بوده و اصن معیار درستی نیست با سالهای قبل مقایسه کنین .
تقریبا مثل کنکور 93 میشه ک اولین بار همه دانشگاهها پردیس گذاشتن و تغییر کرد معیار پذیرش پردیس برا مقاطع دکتری تجربی و خود من شخصا ضربه خوردم اون سال .
حالا ب عنوان یکی ک ضربه خورده این رو از من بپذیرین ک معیارتونو صرفا سالهای قبل نذارین امسال .

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
کارنامه سبز شنیده بودم طرفاي مهر میاد...?حالا اگه به فرض تو کارنامه سبز یه رشته ای رو ترجیح دادی باید از دانشگاه خودت انصراف بدی?دنگ و فنگ زیاد داره بنظرم:/

• شروع کننده موضوع

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
نیازی ب کارنامه سبز نیست .
برای اینکه تغییر ظرفیتها بفهمین دفترچه 97 هست نسبت ب 98 مقایسه کنین .
این ی مورد
مورد دوم اینکه امسال دو تا کنکور بوده و اصن معیار درستی نیست با سالهای قبل مقایسه کنین .
تقریبا مثل کنکور 93 میشه ک اولین بار همه دانشگاهها پردیس گذاشتن و تغییر کرد معیار پذیرش پردیس برا مقاطع دکتری تجربی و خود من شخصا ضربه خوردم اون سال .
حالا ب عنوان یکی ک ضربه خورده این رو از من بپذیرین ک معیارتونو صرفا سالهای قبل نذارین امسال .
یعنی چی دو کنکور تأثیر می زاره؟ آخه سهمیه جدایی که برای کنکور نظام قدیم نبوده هممون مثل همیم
به هر حال با کارنامه سبزا می شه فهمید کف واقعی تو چه حول و خوشی بوده _اون سال _
تو این جا هم مثال زدم
آمار دقیق بعضی رشته ها مجهوله مثلا کامپیوتر فردوسی مشهد منطقه دو 21 نفر تقریبا گرفته ولی کلن 8 کارنامه داره.
ولی اگر کارنامه سبز باشه برای هر رشته کلی اطلاعات پیدا می شه.

بالا