• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تشکیل تیم استارت آپی سمپادیا

در چه زمینه هایی میتونید فعالیت کنید؟

• رای‌دهندگان
    23
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2 - دبیرستان حلی10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
خب بچه ها، فکر کردم واقعا حیفه، توی این جمع پر از استعداد و توانایی و مهارت باشیم و از این پتانسیل برای شروع یه کسب کار، حل یه مشکل، یا هر چیز دیگه ... استفاده نکنیم

ایده برای استارت آپ با مشورت همه شرکت کننده ها انتخاب میشه، لزومی هم نداره که حتما یک ایده باشه
اگر تیم بزرگ و خوبی بتونیم تشکیل بدیم، میتونیم به چند پروژه موازی یا پشت سر هم فکر کنیم
از خوبی های دیگه ی اینجا وجود آدما از سرتاسر کشوره، با ذهنیت ها و ایده های متفاوت و اینکه شاید ایده ای برای یک یا چند استان خیلی خوب باشه، خب قطعا ایرادی نداره و میتونیم حتی اون کار ها رو هم انجام بدیم
برای شروع و بیشتر آشنا شدن از اینجا شروع میکنیم، اگر خواستید بگید توی چه زمینه ای میتونید همراهی کنید و اینکه اگر خواستید درباره ایده هامون بحث کنیم و ...

یاعلی

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
یک گزینه که جا مونده تولید محتواست
ببینید مثلا ممکنه شما اصلا رشتتون تجربی باشه و یه ایده ای در زمینه رشته خودتون داشته باشید
خب ما که تیم فنی هستیم فقط میتونیم برنامه رو تولید کنید و برای تولید محتوا (چه عمومی چه تخصصی) به افرادی در همون زمینه نیازه، پس میتونید اگر میخواید در همین تاپیک اعلام کنید

-------------------

راستی اگر در نظرسنجی بالا شرکت کردید اینجا هم بگید که مثلا چه زبان یا فریم ورک یا ... ای کار میکنید

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
میشه یه ذره بیشتر بگین میخایم چیکار کنیم؟
ببینید میخوایم یه تیم تشکیل بدیم برای یک کار استار آپی
که حالا اون چیه معلوم نیست و بعدا با مشورت همین تیم انتخاب میشه
خب برای یه پروژه خوب توی زمینه های مختلف احتیاج به آدم داریم . از برنامه نویسی گرفته تا تولید محتوا و مارکتینگ و غیره

اینجا میخوایم کسایی که علاقه دارن و میخوان توی این تیم باشن رو پیدا کنیم و با هم به یه ایده برای شروع برسیم و یه کسب و کار راه بندازیم. و یا شاید چندتا...

starrrr

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
^_^
سال فارغ التحصیلی
00
با سلام
من در زمینه طراحی سایت و سئو تا حدودی میشه گفت متوسط بلدم
ولی چون بعد سال ها بازم میخوام کنکور بدم فعلا امکان کمک نیست
بعد کنکور 99 میتونید رو منم حساب کنید

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
خب بچه ها، فکر کردم واقعا حیفه، توی این جمع پر از استعداد و توانایی و مهارت باشیم و از این پتانسیل برای شروع یه کسب کار، حل یه مشکل، یا هر چیز دیگه ... استفاده نکنیم

ایده برای استارت آپ با مشورت همه شرکت کننده ها انتخاب میشه، لزومی هم نداره که حتما یک ایده باشه
اگر تیم بزرگ و خوبی بتونیم تشکیل بدیم، میتونیم به چند پروژه موازی یا پشت سر هم فکر کنیم
از خوبی های دیگه ی اینجا وجود آدما از سرتاسر کشوره، با ذهنیت ها و ایده های متفاوت و اینکه شاید ایده ای برای یک یا چند استان خیلی خوب باشه، خب قطعا ایرادی نداره و میتونیم حتی اون کار ها رو هم انجام بدیم
برای شروع و بیشتر آشنا شدن از اینجا شروع میکنیم، اگر خواستید بگید توی چه زمینه ای میتونید همراهی کنید و اینکه اگر خواستید درباره ایده هامون بحث کنیم و ...

یاعلی
فقط میتونم بگم برگام علیرضا!‌: -" جددی پر امید و مصمم! برام جالب بود . ان شالله که بتونی جلو ببری ولی خب ملت استارتاپ تو دانشگاهشون با همه کسایی که هر روز میبیننشون میزنند و جلو نمیره. حالا ایده ات رو بیا تلگرام خصوصی بگو دو تایی میزنیم دیگه :-"

با سلام
من در زمینه طراحی سایت و سئو تا حدودی میشه گفت متوسط بلدم
ولی چون بعد سال ها بازم میخوام کنکور بدم فعلا امکان کمک نیست
بعد کنکور 99 میتونید رو منم حساب کنید
کنکور اگه میخوای بدی برای اینکه بیای دانشگاه چیزی یاد بگیری اونم تو زمینه کامپیوتر این کار رو نکن همین الان بشین کار کن و برای خودت رزومه بساز... به جای یه دانشگاه سطح اول مثل شریف تهران امیرکبیر برو یه دانشگاه سطح دوم یا سوم که هم فضای دانشگاه رو درک کنی هم بتونی بازم کنارش کار کنی هم رتبه خوب نخواد که بخوای خودت رو به آب و آتیش بزنی!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
فقط میتونم بگم برگام علیرضا!‌: -" جددی پر امید و مصمم! برام جالب بود . ان شالله که بتونی جلو ببری ولی خب ملت استارتاپ تو دانشگاهشون با همه کسایی که هر روز میبیننشون میزنند و جلو نمیره. حالا ایده ات رو بیا تلگرام خصوصی بگو دو تایی میزنیم دیگه :-"
آره خب، ولی یه خوبی که اینجا داره اینه که بچه ها اکثرا با جو سمپاد آشنان و خب کار کردنِ این مدل آدما با هم خیلی خوب و جذابه.
اگر اوکی بشه خب مسلما محدود به اینجا و تلگرام و غیره نمیشیم و حتما یه سری قرار های حضوری باید داشته باشیم.
برای اعضایی که توی یه شهر هستن هم که خیلی بیشتر

starrrr

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
^_^
سال فارغ التحصیلی
00

کنکور اگه میخوای بدی برای اینکه بیای دانشگاه چیزی یاد بگیری اونم تو زمینه کامپیوتر این کار رو نکن همین الان بشین کار کن و برای خودت رزومه بساز... به جای یه دانشگاه سطح اول مثل شریف تهران امیرکبیر برو یه دانشگاه سطح دوم یا سوم که هم فضای دانشگاه رو درک کنی هم بتونی بازم کنارش کار کنی هم رتبه خوب نخواد که بخوای خودت رو به آب و آتیش بزنی!
عزیز
من قبلا داشنگاه رفتم ...
الان باز میخوام کنکور بدم
در ثانی فعلا اولویت اول کنکورم هس تایمم رو باید بذارم رو اون
بعد کنکور فرصت برا رزومه اینا زیاده
کنکورم هم برا رشته ی ریاضی نیست
موفق باشی

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
خودتون ایده خاصی مدنظرتون هست ؟ یا فقط هدف تشکیل تیمه؟

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
آره خب، ولی یه خوبی که اینجا داره اینه که بچه ها اکثرا با جو سمپاد آشنان و خب کار کردنِ این مدل آدما با هم خیلی خوب و جذابه.
اگر اوکی بشه خب مسلما محدود به اینجا و تلگرام و غیره نمیشیم و حتما یه سری قرار های حضوری باید داشته باشیم.
برای اعضایی که توی یه شهر هستن هم که خیلی بیشتر
خوبه پس بیا بریم بیرون آخر هفته یا هفته بعد!‌:-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
آرزوی موفقیت دارم برای تیم استارتاپی‌تون
فقط یه جای خالی برای من نگه دارین تا چند سال دیگه بعد از کنکور و تقویت مهارت‌هام برگردم:D
الآن فکر نمیکنم آمادگی مشارکت تو یه پروژه تمام عیار داشته باشم

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
خواهشا دوستانی که توی نظرسنجی بالا شرکت کردند.
اینجا هم اعلام کنن که با چه زبونی و در چه سطحی کار میکنن
و ...

ممنون

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
و ...

ممنون
من بک اند کار میکنم ولی جان من نگو ایده مهم نیست جور میشه سرمو میزنم تو دیوار:((:((:((:((
فقط جاوا عشقه x:

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
و ...

ممنون
کلا برنامه نویسی وب Html و Css خواستی در خدمتیم :)

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
اگه دوست دارید تو یه فضای شرکتی کارآموزی کنید و تجربه کسب کنید، برای من رزومه بفرستید.

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
:|:|:|حالا Css نه ولی به اچ تی ام ال احترام بزار:|:|:|اگرم میخای اسم php رو بیاری اصن هیچی
احترام من به هر سه تاش پابرجاست .:D ولی به نظرم اصطلاح فرانت اند و یا وب دیزاین بهتره واسه اچ تی ام ال و سی اس اس . حالا من از لحاظ فنی گفتم چون زبان برنامه نویسی به زبانی میگن که اصطلاحا تورینگ کامپلت باشه و یا یه سری ساختار برای حل مسئله ارائه بده . ولی در کل زیاد فکر نکنیم بهش بهتره x:

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
خب. به یه تعداد خوبی رسیدیم
کنکور هم که تموم شد
نظرتون با زدن یه گروه تلگرام و شروع بحث و گفتگو اونجا چیه؟

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
اگ مارو قابل بدونید شرکت کنیم :)
Css و HTML حالا یه کمی هم ++C

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد