• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

با چگونه آزمونی وارد سمپاد شدید

Zesty.knack

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
برای ما آزمون دو مرحله ای بود دستم درد نکنه چه شاهکاریم کردم

zar@

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان محقق اردبیلی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
شهیدبهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بعضی از دوستان نوشتن سال ۸۵
سال ۸۵ من فقط ۵ سالم بود
امسال دهمم، ششم ازمون دادم قبول شدم رفتم هفتم سمپاد

سال قبل از ما اولین سالی بود که مثل کیروش ۵ ۳ ۴ رو کردنش ۶ ۳ ۳
بعد سال قبل از ما آزمونا رو استانی گرفتن، خییییلی اسون بود سوالشون، ظرفیتم زیاد کرده بودن، وقتی ما پنجم بودیم سوالای تیزهوشان اون سالو حل کردیم رباضیشو حدود ۸۰ زدیم خیلیامون
یکیم اینکه مدرسه ما غیرانتفاعی بود یکم از حد عادی بیشتر کار میکردن
وقتی ما رفتیم ششم برا امتحان آماده میشدیم مثلا زنگ ورزش نداشتیم اصلا، بقیه مدارس زنگاشون چهل و پنج دقیقه بود برا ما یه ساعت و نیم بود، بقیه دوازده و نیم تعطیل میشدن ما تا ۳ تو مدرسه بودیم ناهار میخوردیم بعد درس میخوندیم، برمیگشتیم خونه بعضی وقتا ۵ برمیگشتیم مدرسه تا ۸هم شده بود که تو مدرسه باشیم، زمستون بود هواهم زود تاریک میشد
اون موقع اواخر سال یه کتابی دراومده بود که نشر الگو چاپش کرده بود، همه آزمون‌های سمپاد سال پیش استان‌ها رو داشت توش. بعد من خودم یه دونه کلاس خصوصی میرفتم فقط پیش معلم پنجمم، یه اکیپ ۶ نفری بودیم با ایشون اون کتابو کامل کار کردیم، فقط مال استان مشهد آزمونش سخت بود
یعنی میگفتیم اگه مثل سال پیش بدن مال اردبیلو خیلی درسا رو صد میزنیم ولی مثلا ریاضی مشهد رو کار کرده بودیم من ۶۰ زده بودم
بعد خلاصه با همین طرز فکر که قراره آسون بدن و اینا داشتیم میخوندیم یهو گفتن استانی نیست سراسریه، زیاد رو روحیه مثبت ما تاثیر نداشت ولی گویا باید تاثیر میذاشته
بعد ۲۰ روز مونده به تیزهوشان مدیرمون گفت رو دیوار اتاقتون بنویسین اعداد ۱ تا ۲۰ رو، هرروز که میگذره یه عددو خط بزنین تا به ۱ برسین
بعد همینجوری میخوندیم و اینا، یه روز مونده به تیزهوشانم میگفتن درس نخونین با همدن اکیپ ۶ نفریمون رفتیم شهربازی خییییییلی خوش گذشت
توخونه مثل روزای عادی بود ولی رفتار مامان و بابام، فک کنم نمیخواستن احساس کنم شرایط خاصه استرس‌بگیرم
خلاصه فردا صبحش پاشدیم رفتیم آزمون
قشنگ یادمه من تا اون موقع تو عمرم استرسی به اون شدت تجربه نکرده بودم
دلشوره شدییید داشتم صدای قلبمو میشنیدم اصلا خیلی وحشتناک بود
بعد نشستیم قران خوندن گفتن شروع کنین
من شروع کردم ریاضی درس آخر بود مدیرمون قبل ازمون گت اول ریاضی بزنین
منم اول ریاضیو زدم دیدم خییییییلی سختهههههههه
روحیه‌م به شدددددت اومد پایین، سوالا خیلی در حد المپیاد بود، اون موقع یه کتاب بود اسمش مرشد بود مال مبتکران بود در سطح المپیاد بود من شاید کلا ۴۰ تا سوال از اون کتاب حل کرده بودم سوالای ازمون در اون حد بود
خلاصه قشنگ بغضم گرفت. ولی خودمو نباختم
ریاضی ک تموم شد رفتم درسا رو از اول شروع کردم، تعلیمات اجتماعیش خیلی سخت بود
بعد سال ما اولین سالی بود که تفکر و پژوهشم میومد تو ازمون، شبیه تست هوش بود یه جورایی
خلاصه زدم زدم دو تا سوال از علوم خونده بودم(علوم قبل از ریاضی بود، درس ماقبل آخر بود یعنی) که یه خانوم محترمی پشت میکروفون گفتن دانش‌آموزان عزیز تنها ۵ دقیقه از فرصت شما باقی مانده است، تو اون ۵ دقیقه من نصف علومو زدم، تاحالا همچین سرعتی از خودم ندیده بودم یعنی
بعد ازمونو دادیم و اینا
بماند که تو ماشین چقدر پنهانی گریه کردم ولی تو اکیپمون هیشکی نمیگفت قبول میشه، همه میگفتن سخت بود
بعد معلما کم کم کلید دراوردن و اینا
اومدیم بررسی کردیم درصد گرفتیم
هدیه های اسمانی رو بالای ۸۰ زده بودم یادم نیس چند
فارسی رو بالای ۹۰ زده بودم
تفکر ۷۰ اینا بود
مطالعات منفی پنج درصد:)
علوم اون نصفی که زده بودم همش درست بود ۵۰ درصد:)
ریاضی سیزده درصد!!!!!!
دیگه یک درصدم احتمال نمیدادیم قبول شیم فقط ته دلمون همگی یه کورسوی امید داشتیم
رفتیم دوباره یکی دو جلسه کلاس اون معلممون برا ازمون نمونه کار کنیم
بعد نتایج اومد
من قبول شده بودم
خیییییییییییلی خوشحال شدم
از اون موقع تا حالا نشده هنوز به اون اندازه خوشحال بشم
شهر ما سمپاد دو تا ناحیه داره
یکی ناحیه یکه که اولویت همه‌ست چون از ناحیه دو هم دبیراش بهترن هم امکاناتش
ناحیه دوهم داره ولی چندان تعریفی نیست
ضعیف‌ترینمون تقریبا تو اکیپ هم مثل من ناحیه ۱ قبول شد
دو تا متوسطمون ناحیه ۲ قبول شدن
دو تا موندن ازمون نمونه بدن، که یکیشون خیییییییییلی درس میخوند، واقعا شاید روزانه هبت هشت برابر من درس میخوند
اوناهم از نمونه قبول شدن
خلاصه
گذشت و گذشت و من همچنان تو سمپاد دارم درس میخونم و امسال دهمم
امروز آخرین آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سمپاد رو دادم
و فکر میکنم هنوزم تو این ازمونا سطح سوالا مثل تیزهوشانه
مرحله دومم بدیم دیگه از این ازمونا خبری نیست، تموم میشن
من هنوزم همونم، امروز با بچه ها بررسی میکردیم ادبیاتمو بازم بهتر از همه زدم، بعد فیزیک، بعد زیست، بعد ریاضی
ریاضی کلا ۴ تا سوال زدم(وقت نرسوندم) که یکیش غلطه
از تاپیک ممنونم که خاطراتمو مرور کردم:)
اتفاقا من جزو اونایی بودم که سوالای آسون اردبیلو جواب دادم :D:Dولی انصافا خونده بودما از چهارم ابتدایی کلاس میرفتم.مال ما اگه درست یادم مونده باشه ۲۰ اردیبهشت سال ۹۲ بود.خبر قبولی رو مدیر مدرسه زنگ زد گفت.داشتم بال درمیاوردم خیلیییی خوشحال بودم فرداش هم رفتم مدرسه دوستامو دیدم یه چند نفرشون قبول شده بودن ولی یه ناحیه دیگه ولی خب همه خوشحال بودن.من دوتا از دوستام سمپادی همونجابودن.قبل اعلام نتایج یه روز یکی شون دعوتم کرد خونشون کلی هم درباره معلما اطلاعات جالب داد و خندیدیم اون روز هم روز برگزاری انتخابات ۹۲ بود باباش خیلی پیگیر نتایج بود چشم از بی بی سی برنمیداشت.من ابتدایی اهل قلمچی و اینا نبودم یه آقای حقیقت شعار نامی بود کلاسای اون میرفتم.
واسه ثبت نام که رفتیم اصلا از قیافه مدرسه خوشم نیومد من ابتدایی امو تو یه مدرسه غیرانتفاعی درس خونده بودم خیلی مدرسه خوب و بزرگی بود واسه خودش ناهارخوری و اینا داشت ولی خب راهنمایی سمپاد در حد یه مدرسه دولتی بود تاسیسش هم مال ۷۵.درست گفتید اون سال ظرفیتا بالا بود اردبیل ۳۶۰ تا دانش آموز برداشت نصف دختر نصف پسر.مدرسه ما هم ۳ تا کلاس ۳۰ نفره هفتم داشت.
من امسال قراره کنکور بدم الان که فکر میکنم میبینم ابتدایی چون قلمچی نمیرفتم و تو کلاس خودمون هم سرجمع ۵ یا ۶ نفر درسخون بودیم اصلا حس نمیکردم که رقیبای سرسختی دارم و خیلی خودمو دست بالا میگرفتم واسه همین جز یه ماه آخر تو کل پروسه اصلا استرس نداشتم ولی الان خب کاملا حس میشه که رقبا خیلی قَدَر و سخت کوشن.کاش یه ذره از آرامش اون روزامو داشتم...
چقد حرف زدم:D:D
تاپیک قشنگی زدید ممنون.x:x:

zar@

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان محقق اردبیلی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
شهیدبهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من سال 94/95 تیزهوشان دادم . سوالاش ریاضی و علوم و قران و اینا و تفکر بود . من یعنی در کل سال ششم فقط IQ گاج داشتم اونم جامع بود اکثرا عمومیاشو میزدم" و مبتکران رشادت که جمعا 20 تا تست هم نزدم ازش" ولی آزمون برام خوب بود تا جایی که 20/25 درصد فک کنم زدم ریاضیو . یه اشتباه خیلی بزرگی هم که مرتکب شدم این بود که اولویت رو ناحیه 2 اردبیل زدم . یه سوال دوره دوم همهی پایه ها پیشرفت سمپاد هست؟
ما که فقط دهم پیشرفت سمپاد داشتیم شما رو نمیدونم.البته اون موقعی که من راهنمایی ناحیه ۱ اردبیل بودم همچین چیز خاصی هم نبود مخصوصا شیمی هفتم و کلا ادبیات و فیزیک هر سه سالمون خیلییی داغون بود

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
سال ۸۹-۹۰ که پنجم ابتدایی بودم با یک آزمون تستی دو مرحله

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
10 روز مونده شروع کردم روز اخرم نخوندم
10جلسه یا کمتر هم کلاس رفتم کلا
روزی بیشتر از 3یا 4 ساعت هم نخوندم
جمعا 20 سوال بدون جواب گداشتم

با این وضعیت دراومدم:|:-?

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
94 فکر کنم خلاصه اولین ورودی دهم به عنوان تکمیل ظرفیت قبول شدم آزمون سمپاد عربی و قرآنش با هم یه درس بود جغرافی جدا فارسی جدا(و این که زبان نداشت ولی یه سری روز قبلش رفته بودن خونه هم دیگه زبان کار کرده بودن برای آزمونش) علوم و ریاضی تو شهرستان ما برای تکمیل ظرفیت آنچنان رقیبی نبود منم برنامم رو گذاشتم رو درسای ضریب بالا اول اکثر اونا رو بزنم بعد برم سراغ عمومی ها من علوم و ریاضی رو تمیز تموم کردم بعد رفتم چند سؤال از فارسی زدم و وقت تموم شد وقتی اومدم بیرون همه می گفتن قرآنش چه سخت بود ... و خلاصه این که به خاطر این که اصلا به اوتا نگاه هم نکرده بودم تونستم قبول شم.

reihony

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علموص
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
والا یادم نیس آزمون چجوری بود ولی یادمه چند دقیقه قبل آزمون همه استرس داشتن من از سرخوشی سر جام بند نبودم!هی بلند میشدم از رو صندلی که یه گشتی تو راهرو بزنم دوستم که صندلی جلویی من بود دعوام میکرد:))و یادمه سوالای ریاضی آخر بود که چند تاش رو نرسیدم جواب بدم
چند وقت بعد مدیر مدرسمون زنگ زد گفت نتایج رو نگا نکردی گفتم نه گفت بابا یه هفتست اومده!آخرم خودم نگاه نکردم(حال نداشتم:)))خالم نگاه کرد بهم خبر داد

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
ورودی ۹۷ با یه ازمون که نفرات اول رو تیزهوشان و بقیه نمونه دولتی قبول شدن خودم ریاضی و ادبیات رو عالی زده بودم ولی سوالات که هوش تحلیلی اینا داشت با سوالای اختصاصی مخصوص تیزهوشان بود و حتی آرم سمپاد روش بود و اینایی که با این ازمون نمونه قبول شدن بنظرم یکی دوتا سوال بیشتر نزدن
ولی انصافا مث چی خونده بودم اما سر جلسه چنان استرسی گرفتم که نگو بعدشم تا یه هفته گریه میکردم که درنیام چی میشه (همه خانواده سمپادی هستن)و ابروم میره و ...رسما مریض شدم.نتایجمون هم خیلی خیلی دیر دادن گفتن گویا یکبار هم دستی تصحیح کردن اونهمه ورقه رو و درکل تابستونمونو خراب کردن

آخرین ویرایش:

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
۹۳ فک کنم :/
یه آزمون بود که سبک سوالاش شبیه کنکور بود ، ینی هر درس چند تا سوال مشخص داشت
فقط یادمه ریاضیمو خیلی خوب زده بودم ولی واسه کنکورم افتضاح ترین درصدم ریاضی بود
حاصل دست رنج معلم ریاضی دبیرستانم ://

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
سر جلسه چنان استرسی گرفتم که نگو بعدشم تا یه هفته گریه میکردم که درنیام چی میشه (همه خانواده سمپادی هستن)و ابروم میره و ...رسما مریض شدم.
برای این موضوع تایپیکی هست؟(یا اصلا همین جا شروع بشه بهتره؟)
من احساس می کنم خیلی خوبه رو این بحث که "برای چیزایی تو مایه های چشم و هم چشمی پز دادن یا یه سری چیزای دیگه قبولی تیزهوشان و اینا رو مهم کردن "بحث بشه (ناسلامتی یکی از دلایل چرت اون بالایی ها برای حذف سمپاد این استرس بی خود یه عده بود که می خواستن کلی نفر دیگه رو از سمپادی بودن منع کنن.)
@mohad_z

سال تحصیلی ۸۶-۸۷ بود
آزمون سوالاش اصلا حفظی و درسی طور نبود بیشتر هوش و استدلال و سوالات خلاقانه بود
یه سوال داشت راجع به دندون چند تا حیوان مختلف!!!
یه سوالش این بود که اگه مو های یه بچه میمون رو کنار هم بذاریم (از درازا) طولش چقدره؟ به اندازه تهران تا مشهد و ...
از این دست سوالات بود!!
اندازه تهران تا مشهد مال یه تست هوش(بخش علمیش) با «و» هم شروع می شه
می گم یه چیزی یه تایپیکی دیدم یه عده که فارق تحصیلیشون تو دهِ هفتاد بود توش حرف می زدن(ولی همش مثل این مسئولینی که دعوتشون می کنن جشنا شروع می کنن تشکر کردن از بقیه مسئولینی که اومدن اونجا هی از مدیر معاونای مدارس خودشون تشکر می کردن و هیچی دیگه نمی گفتن) نمی شه اونا رو بیارین از جو مدرسشون نوع آزمونشون و اینا برامون بگن دلمون وا شه؟

هنوز اون عکس زیر دریاییه تو ذهنم هست.

یه سری سمپادی دیگه هم هستن اونا دیگه زیر خاکین (البته نه به اندازه معلم حسابان ما :))) معلممون می گفت زمان جنگ و موشک و بمب طرف میاد شهر مادری یا پدری خلاصه گناباد و معلمای گناباد رو سؤال پیچ می کنه تو همون مدت حضور معلم ما ازش می پرسه قضیه تو چیه می گه من سمپادیم و اینا دوم دبیرستان بوده اون موقع ولی داشتن تو مدرسه درسای دانشگاه رو باهاشون کار می کردن معلممون گفته دبیرستان رو چی؟ گفته اونا رو خیلی وقته تموم کردیم.
این جور آدما رو بیارین برامون حرف بزنن .
@shnava

آخرین ویرایش:

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
سال تحصیلی 91-92 شهر ما برای اولین بار سمپاد دخترونه سالها بعد از سمپاد پسرونه تاسیس شد. البته قبلش هم میخواسته تاسیس بشه ولی خب چون وقتی از سمپاد پسرونه بازدید کرده بودن و دیدن که خیییلی داغونه! تصمیم گرفتن تاسیس نکنن که بالاخره سالی که من میخواستم از ششم برم هفتم تاسیس شد. یعنی من اولین سال نظام جدید و اولین سال تاسیس سمپاد دخترونه داراب! کلا همش اولین!
آزمونشم از همه کتاب ها سوال بود و یک مرحله ای و سنجش هوش هم نداشت! منم نفر هفتم شدم و تا الان سمپادیم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-_-
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
طلای هدر دادن وقت
ورودی راهنمایی بودم-_-
یادم اون سال فقط دو مرحله ای بود آزمونش بقیه سالا یه مرحله بود:/ما جونمون دراومد تا قبول شیم:(
بعد سالش هم فک کنم 90-91 بود
درساشم درسای ابتدایی دیگه:)) دینی و ادبیات و ریاضی و علوم و اینجور چیزا

rmeilish

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1403
مال ما که ریون بود و توی همه کتابای تست هوش و استعداد تحلیلی و سایتا هست سوالا -.-
ولی خب میگن بر اساس اون 5 تا سوال تشریحی سنجیدن
ما هنوز کسایی رو داریم که میگن ما سوالا رو نداشتیم و چون هوشمون بالاس قبول شدیم، اره اونا راس میگن ما هم که خریم

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
پس فرداشم امتحان مطالعات ترم داشتیم ک هیچی نخوندم و رفتم چرت و پرت جواب دادم:))
ینی اونروز ازمون تیزهوشان نهم انقده خوب بوددددددددد ک نگو:))
من که امتحان داده بودم معلم مطالعات مشترک نمونه و تیزهوشان بود شایعه کرده بود که اگه یه درسی رو یه درصد خیلی بالا مثلا همین مطالعات رو 100 بزنین قبولیتون حتمی (انگاری که یه تبصره باشه) و یه سری هم باور کرده بودن.
یه سری هم باور کرده بودن یکی از اونایی که باور کرده بود ریاضی ظاهرا قبول شده بود ولی رفت تجربی نمونه. (حقش بود اصلا لیاقت ریاضی رو نداشت:rolleyes:) حالا ببینم می تونه اون جا دکتر شه یا نه؟
#زیست_بخون_دکتر_شی

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
آزمون ششم به هفتم ما هم چهار سال پیش بود...خب من طبق معمول تصمیم داشتم یکی دو هفته آخرو فقط بخونم اونم از شانس من بعد آخرین آزمون قلم‌چی با اینکه اصلا حوصله نداشتم به زور رفتیم حیران و خب اونجا طی اتفاقاتی دستم شکست و گچ گرفتن و یه ماه و نیم توی گچ بود و دقیقا روزی که تجلیل چند تا آزمون و مسابقه توی مدرسه بود،مدرسه نتونستم برم و داشتن دستمو گچ میگرفتن:/ولی خداییش دوستام خیلی هوامو داشتن نذاشتن حتی یه کتابو خودم بردارم...سر جلسه آزمون هم دانش آموزای دیگه و مراقبا با یه حس ترحم خاصی نگا میکردن انگار که فلج مادرزادم:|به هر حال با اینکه شکستن دست و خرخونی بقیه روحیمو تضعیف کرده بود تونستم هم نمونه هم تیز اولویت اول قبول شم،اما هیچوقت اونایی که میگفتن ورودی آسون بود و فلان درس فلان درصد زدیم و اینا که منم واقعنی باورم شده بود هیچی قرار نیست قبول شم و داشتم افسرده میشدم اما آخرش که نتایج اعلام شد هیچچچکدومشون قبول نشدن رو حلال نمیکنم:|

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
ورودی هفتم 97_98
اصن وضعیتی بود آزمون ما
تازه من چند جا شنیدم آزمون تشریحیو کاری نداشتن
حالا اینا به کنار من هنوز نفهمیدم چطوری قبول شدم:))واسه تشریحی که برخلاف بقیه که با اعتماد به نفس کامل میگفتن ما همشو نوشتیم وقت کم آوردم
سرآزمونم همه با استرس نشسته بودن بنده آبمیوه میزدم تو رگ!
قبل از عید بود غلط نکنم یدفه گفتن آزمون نیست
دوباره بعد عید گفتن هست
بعد تکذیب شد
آخرم ما مرداد(!) آزمونو دادیم
شهریور نتایج اومد که مدرسه های دیگه ثبت نام کرده بودیم و رفتیم پرونده ها رو انتقال دادیم
و هنوزم که هنوزه میشنویم که پشت سرمون میگن :هفتمای امسال که...

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
ورودی هفتم 97_98
اصن وضعیتی بود آزمون ما
تازه من چند جا شنیدم آزمون تشریحیو کاری نداشتن
حالا اینا به کنار من هنوز نفهمیدم چطوری قبول شدم:))واسه تشریحی که برخلاف بقیه که با اعتماد به نفس کامل میگفتن ما همشو نوشتیم وقت کم آوردم
سرآزمونم همه با استرس نشسته بودن بنده آبمیوه میزدم تو رگ!
قبل از عید بود غلط نکنم یدفه گفتن آزمون نیست
دوباره بعد عید گفتن هست
بعد تکذیب شد
آخرم ما مرداد(!) آزمونو دادیم
شهریور نتایج اومد که مدرسه های دیگه ثبت نام کرده بودیم و رفتیم پرونده ها رو انتقال دادیم
و هنوزم که هنوزه میشنویم که پشت سرمون میگن :هفتمای امسال که...
خوب راست می گن اعتمادی نیست به ورودی های امسال که آیا واقعا استعدادن یا نه؟
سالی که من تو مدرسه نمونه درس می خوندم از شهر ما کلن 11 نفر مدرسه نمونه (راهنمایی) درس می خوندن ولی الآن از یه ایستگاه شهر ما 20 نفری حدودا سوار مینیبوس می شن. (دیگه بماند کسایی که سرویسی نیستن و ایستگاه های دیگه سوار می شن) تیزهوشان هم همین جوری دیگه وقتی از یه تست هوش به قول یه سری که اون تست رو دیدن قبلا خوب راحت جواب دادن و کسایی هم که ندیدن هم به قول دکتر کامکاری (پستش تو کانال سایت بود) چند بخش اولش رو همه بچه های کلاس چهارمی می تونن کامل جواب بدن.پس معلوم نیست کسی که قبول شده واقعا تواناییش رو داشته یا نه الآن کسایی که قبول شدن باید خودشون رو تو مسابقه ها و این جور چیزا نشون بدن که نظر مدرسه در موردشون عوض شه.

یه نکته ای دکتر کامکاری تو یه جمعی از معلما اومده یه همچین چیزی گفته :«این نمی فهمه من گفتم ریون نگفتم ریون 1 گفتم ریون 2 این نمی فهمه.»
حالا به نظرتون این به کی برمی گرده؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
خیلی از ورودیای امسال مدرسه ما حتی ضرب و تقسیمو درست بلد نیستن.
ی تعداد زیادی ورودی گرفتن ک معلومه فقط یک سومشون میتونن بمونن=)
حالا هی بگید نه.ازمون ما استاندارد بود:))

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
خوب راست می گن اعتمادی نیست به ورودی های امسال که آیا واقعا استعدادن یا نه؟
سالی که من تو مدرسه نمونه درس می خوندم از شهر ما کلن 11 نفر مدرسه نمونه (راهنمایی) درس می خوندن ولی الآن از یه ایستگاه شهر ما 20 نفری حدودا سوار مینیبوس می شن. (دیگه بماند کسایی که سرویسی نیستن و ایستگاه های دیگه سوار می شن) تیزهوشان هم همین جوری دیگه وقتی از یه تست هوش به قول یه سری که اون تست رو دیدن قبلا خوب راحت جواب دادن و کسایی هم که ندیدن هم به قول دکتر کامکاری (پستش تو کانال سایت بود) چند بخش اولش رو همه بچه های کلاس چهارمی می تونن کامل جواب بدن.پس معلوم نیست کسی که قبول شده واقعا تواناییش رو داشته یا نه الآن کسایی که قبول شدن باید خودشون رو تو مسابقه ها و این جور چیزا نشون بدن که نظر مدرسه در موردشون عوض شه.

یه نکته ای دکتر کامکاری تو یه جمعی از معلما اومده یه همچین چیزی گفته :«این نمی فهمه من گفتم ریون نگفتم ریون 1 گفتم ریون 2 این نمی فهمه.»
حالا به نظرتون این به کی برمی گرده؟
انکارش نمیکنم
واقعا هم یه سری داریم که به جو مدرسه نمی خورن
ولی خب یه اتفاقی که افتاد(نمیدونم خوب یا بد) ما امسال بچه هامون به نسبت تقریبا مساوی از همه جای استان اومدن در صورتی که سال های پیش عموم دانش آموزا از یکی مدارس شهرکرد بود که خیییلی با بچه هاش کار میکرد_و طبیعتا کسایی که بهشون " خرخون " (که به نظرم لفظ بدیه)گفته میشه
اگه یه آزمون هوش استاندارد بگیرن چرا که نه؟ خیلی هم خوب
یکی از ده ها مشکل آزمون ما این بود که علاوه بر قدیمی بودن و لو رفتنش، برای جدا کردن افراد استثنایی از دانش آموزای عادی بود نه برای گلچین کردن با استعداد ها! و فقط با اضافه کردن یه سوال برای حد نساب قبولی ،تعداد پذیرفته شده ها تقریبا 400 تا اینور اونور میشد!

• لایک
امتیازات: whale

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
خیلی از ورودیای امسال مدرسه ما حتی ضرب و تقسیمو درست بلد نیستن.
ی تعداد زیادی ورودی گرفتن ک معلومه فقط یک سومشون میتونن بمونن=)
حالا هی بگید نه.ازمون ما استاندارد بود:))
فانوسا کی گفته آزمون ما استاندارد بوده؟ هر کی گفته مستقیم همونجا سرشو بکوبه تو دیوار با این تعریفی که از استاندارد داره:-w

بالا