• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
وظیفه خودم میدونم یک نکته رو بگم!
در شغل شریف مدیریت در هر رده ای که هستید سعی کنید منطقی باشید، و انتقادات رو توهین به شخصیت خودتون نبینید و در برابر انتقادات و پیشنهادات احساساتی برخورد نکنید!
وقتی یکی میگه من با فلان عملکرد شما مشکل دارم، اون شخص با شخصیت شما مشکلی نداره، بلکه با یک قسمت خاص عملکرد شما موافق نیست!
حالا اگر شما بخواید برخورد احساساتی کنید، احتمالا سعی می‌کنید به هر طریقی که شده اون رفتار رو توجیه کنید، برداشت شخصی کنید و فکر کنید باقی افراد زحمات شما رو نادیده گرفتن و با شما مشکل دارن یا حتی دارن به شما حسادت میکنند، در صدد اثبات خودتون بر می‌آید، سعی می‌کنید به نقاط ضعف طرف مقابل حمله کنید و مقابله به مثل کنید، و...! و در نهایت به این نتیجه می‌رسید که استعفا بدید!
( تمام این مراحل رو خودم بارها طی کردم و بر اساس تجربه میگم)
در حالی که در برخورد غیر شخصی شما باید کمی صبر کنید سعی کنید به این فکر کنید که دلایل طرف مقابل رو بشنوید روی اون دلایل بدون جبهه فکر کنید و بعد رفتار خودتون رو بهبود بدید. بهبود دادن هم لزوما به معنی اصلاح کردن یا عوض کردن نیست.

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
این حقیقتا مرتبط با مدیر داخلی نیست،
اینو باید تو تاپیکای مرتبط با محتوای سایت بگید! :D
درسته،نباید صحبتامو به این سمت میکشوندم،اونجا هم مطرح میکنم.

Morty

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
نرم افزار
پستی که من دادم خلاف قوانین حرف بزن نبوده.
من نظرشخصیم رو اعلام کردم.
اما ادامه دادن بحث از جانب سایرین خلاف قوانینه!
(قرار نیست وارد بحث بشم )
من فقط یه اشاره ی ریز بکنم من باب اینکه چی خلاف قوانینه چی نیست ،‌قوانین حرف بزن تو اولین پستش نوشته شده ، منم یه زمانی کوتاهی مدیر بودم و میدونم نمیشه کامل طبق اون قوانین جلو رفت و قوانین مشکل دارن و بعضا برخورد های سلیقه ای نتیجه ی بهتری داره ولی‌!
ولی به هر حال بخش ۴ قانون حرف بزن اینه :
۴. پست‌های تک‌اسمایلی، رمزگذاری شده و ارسال‌هایی در مورد سایت و اجزای آن (شامل بانگ، آواتار، امتیاز، تعداد ارسال و درجه کاربری) ممنوعند. عمل مدیریتی: حذف بدون اخطار
که خب ارسال تو هم محدثه در مورد اجزای سایت که لایک ویژه هست بوده و به نظرم میشه گفت غیر قانونیه ،‌شایدم من اشتباه متوجه شدم

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
(قرار نیست وارد بحث بشم )
من فقط یه اشاره ی ریز بکنم من باب اینکه چی خلاف قوانینه چی نیست ،‌قوانین حرف بزن تو اولین پستش نوشته شده ، منم یه زمانی کوتاهی مدیر بودم و میدونم نمیشه کامل طبق اون قوانین جلو رفت و قوانین مشکل دارن و بعضا برخورد های سلیقه ای نتیجه ی بهتری داره ولی‌!
ولی به هر حال بخش ۴ قانون حرف بزن اینه :
۴. پست‌های تک‌اسمایلی، رمزگذاری شده و ارسال‌هایی در مورد سایت و اجزای آن (شامل بانگ، آواتار، امتیاز، تعداد ارسال و درجه کاربری) ممنوعند. عمل مدیریتی: حذف بدون اخطار
که خب ارسال تو هم محدثه در مورد اجزای سایت که لایک ویژه هست بوده و به نظرم میشه گفت غیر قانونیه ،‌شایدم من اشتباه متوجه شدم
من راجب اینکه چندتا امتیاز گرفتیم یا نگرفتیم حرف نزدم راجب دیدگاه کلیم گفتم #دفاعیه

بله قوانین حرف بزن رو رعایت نمیکنیم کامل و دقیق اما چند موردش رو سعی میکنیم حتما پیگیر باشیم ک تخطی نشه ازش، اول نقل قول مستقیم یا غیر مستقیم یا هر چیزی که باعث بحث و ادامه دار شدن شه
دوم توهین به افراد، گروه‌ها و... به طور مستقیم یا غیر مستقیم.

ما چون نمیرسیم همه حرف بزنا رو تک تک بخونیم، برای بار هزارم از کاربران خواهشمندیم اگه پستا رو دیدن از قوانین تخطی میکنه گزارش کنند.

در مورد حرف بزن من شخصا اصلا نمیرسم بخونم و حتا موارد گزارش شده هم میذارم به عهده مدیر مربوطه یا سایر مدیرا!
ولی تاپیکای دیگه رو تا جایی ک بتونم بررسی میکنم.

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
@shnava @mohad_z
من دو تا پستو گزارش دادم لازم نمیبینم اینجا بیارم اون دو پست رو
جفت اون پست ها در تاپیک ملاک های پسرها برای ازدواج بودن
در یکی از دو پست سه مدیر داخلی منشن شده بودن و اسپم محض بود اون پست ولی پاک نشده بود
یکی دیگ از پستا یکی از مدیران داخلی نقل قول شده بود ازش و بازهم اسپم محض اما پست پاک نشده بود

سوالی ک من دارم اینه ک عایا قوانین سمپادیا عوض شده؟
مثلا اسپم دادن ازاد شده و نمیگید شلوغ نشه؟
یا اسپم دادن برای"افراد خاص" ازاد شده؟ مثلا تو قوانین اومده هر کس اسپم بده پستش پاک میشه ب غیر از فلانی^___^

روابط مدیرانی ک منشن کردم توی نحوه مدیریتشون، خواسته یا ناخواسته، بسیار دخیل هستش. من کم سر میزنم سایت اما هر تاپیکی ک میبینم این مشهوده و بینهایت تو ذوق ادم میزنه.
وقت اجرای قوانین نباید "افراد" رو در نظر گرفت. قوانین مشخصه و تعریف اسپم هم همینطور
حالا میخواد ی کاربر جدید اسپم بده یا مطهری
اون اسپم باید پاک بشه

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
@Ali.SH ی مدیر داخلی بیشتر نداریم، من کجا اسپم دادم :))
هر جا بحثی پیش بیاد یه جاهایی اسپمم پیش میاد ک من خودم شخصا سعی میکنم اگ اسپم دادم ی روز بعدش پاک کنم.
من شخصا این روزا خیلی شلوغم گزارش هام در اولین فرصت پیگیری میکنم.
___
اون دوتا پستم من صب پاک کرده بودم نتم بد بوده گویا پاک نشده و ممنون گزارش کردید

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
@mohad_z
من نگفتم تو یا ثنا اسپم میدید محدثه؛ پستمو درست متوجه نشدی لطفا یک بار دیگ بخونش چون جواب منو ندادی

اون دوتا پستم من صب پاک کرده بودم نتم بد بوده گویا پاک نشده و ممنون گزارش کردید
اون اولیرو لایک کرده بودی محدثه |:
پس تقصیره نته. عجب.

ببین من میپذیرم ک خارج از اینجا ممکنه هر کسی با افرادی رفاقت داشته باشه. منو تو مثلا تا حدی همو میشناسیم. اما اگر من بیام اسپم بدم ب طور مثال، وظیفته ک اون اسپمرو خارج از هر نوع رفاقتی، به عنوان مدیر و به علت مسئولیتی ک داری پاک بکنی. در صورت تکرار بهم اخطار بدی و ...
نه اینکه حتی رفاقتی لایکش هم بکنی:|

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
@Ali.SH
بله لایک کردم حتا جوابم دادم، پیمانم جواب داد اما کلشو پاک کرده بودم اون یکی و یکی دیگه پاک نشده بودن چون گفتم پوکیده بود نتم.

و جدا ربطی ب رفاقت و اینا نداره، من پستا خودمو پاک میکنم با دلیله اسپم شما ک جای خود دارید :))

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
یکی از پست ها من در این جا ( http://www.sampadia.com/forum/threads/112252/ )
به دلیل مخافت با قوانین حذف شده. میخوام بدونم کدوم پستم بوده و کجاش با قوانین مخالف بوده

ARYCH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
یعنی دم مدیرا گرم
یه آهنگی از پوریا پوتک بود که میگفت ملت من همشون تو درونشون یه دیکتاتور دارن. گاهی تو این سایت یاد اون آهنگ می افتم.
پیام های آدم با بی احترامی، بی دلیل و بی منطق صرفا به دلیل مخالف بودن با عقاید مدیران و عده ای خاص(که توی جامعه هم همونا سر کاران) پاک میشه. آخه مدیر محترم، تو چه حقی داری که به دلیل اینکه حرف من مخالف عقیده شخصیته اونو پاک میکنی؟
یه کمی واسه کاربراتون احترام قائل باشین و حداقل حتی اگه به دلایل شخصی پیام کسی رو پاک می کنین، دلیلش رو بگین، حتی اگه گفتین دوست دارم پاک کنم!
پیشنهاد: موقع پاک کردن پیام از پیش داوری و قیاس با عقاید خودتون خودداری کنید، و اینکه به فرد اشتباهشو موقع حذف بگین که شمام دوباره مجبور نشین پیامای اون فردو پاک کنین

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
یکی از پست ها من در این جا ( http://www.sampadia.com/forum/threads/112252/ )
به دلیل مخافت با قوانین حذف شده. میخوام بدونم کدوم پستم بوده و کجاش با قوانین مخالف بوده
اون تاپیک یه قسمتش اسپم دونی شد و بعدم با یه تاپیک دیگه ادغام شد، من بررسی میکنم.
بعدن نوشت:
این پست پاک شده شماس، جواب پارسا به شما هم پاک کردم من چون اگه بحث میکردید جدا تاپیک به انحراف میرفت، این سوال جدا جاش وسط تاپیک نبود در حد بانگ یا پخ میشد جمعش کرد.

یعنی دم مدیرا گرم
یه آهنگی از پوریا پوتک بود که میگفت ملت من همشون تو درونشون یه دیکتاتور دارن. گاهی تو این سایت یاد اون آهنگ می افتم.
پیام های آدم با بی احترامی، بی دلیل و بی منطق صرفا به دلیل مخالف بودن با عقاید مدیران و عده ای خاص(که توی جامعه هم همونا سر کاران) پاک میشه. آخه مدیر محترم، تو چه حقی داری که به دلیل اینکه حرف من مخالف عقیده شخصیته اونو پاک میکنی؟
یه کمی واسه کاربراتون احترام قائل باشین و حداقل حتی اگه به دلایل شخصی پیام کسی رو پاک می کنین، دلیلش رو بگین، حتی اگه گفتین دوست دارم پاک کنم!
پیشنهاد: موقع پاک کردن پیام از پیش داوری و قیاس با عقاید خودتون خودداری کنید، و اینکه به فرد اشتباهشو موقع حذف بگین که شمام دوباره مجبور نشین پیامای اون فردو پاک کنین
لطفا تاپیکی که پست‌تون توش پاک شده بگید بررسی کنم.
من شخصا اگه پستی رو پاک کنم دلیلش رو برای فرد می‌نویسم، اگه پست‌تون پاک شده و براتون پیام نیومده از مدیرای دیگه بپرسید یا احتمالا پست‌هاتون به دلیل متوالی بودن ادغام شده باشه که این جز قوانین سایته، پست متوالی جز مواردی خاص ادغام میشه و متاسفانه ادغام پست‌ها هم نمیشه اطلاع داد چون تعریف نشده چنین چیزی براش.
در ضمن سلیقه شخص من یا هر مدیری ملاک برای پاک کردن پست‌ها نیست، هرکس هم این کار رو کرده اشتباه کرده!

________
پ.ن: من هیچ پستی رو پاک نمیکنم، مگر گزارش شده باشه و اون گزارش منطقی باشه مثلا پست خارج از بحث باشه و یا توهین مستقیم یا غیرمستقیم به فرد یا قشر خاصی باشه.
من واقعا وقت ندارم بشینم همه پست‌ها رو بخونم، اما تاپیکایی که بحث داغ داشته باشند آخر هر شب چک میکنم و پست‌های متوالی رو ادغام میکنم یا اگه جایی تاپیک به بیراهه رفته باشه پاک میکنم و اطلاع میدم به کاربر.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
اون تاپیک یه قسمتش اسپم دونی شد و بعدم با یه تاپیک دیگه ادغام شد، من بررسی میکنم.
بعدن نوشت:
این پست پاک شده شماس، جواب پارسا به شما هم پاک کردم من چون اگه بحث میکردید جدا تاپیک به انحراف میرفت، این سوال جدا جاش وسط تاپیک نبود در حد بانگ یا پخ میشد جمعش کرد.

لطفا تاپیکی که پست‌تون توش پاک شده بگید بررسی کنم.
من شخصا اگه پستی رو پاک کنم دلیلش رو برای فرد می‌نویسم، اگه پست‌تون پاک شده و براتون پیام نیومده از مدیرای دیگه بپرسید یا احتمالا پست‌هاتون به دلیل متوالی بودن ادغام شده باشه که این جز قوانین سایته، پست متوالی جز مواردی خاص ادغام میشه و متاسفانه ادغام پست‌ها هم نمیشه اطلاع داد چون تعریف نشده چنین چیزی براش.
در ضمن سلیقه شخص من یا هر مدیری ملاک برای پاک کردن پست‌ها نیست، هرکس هم این کار رو کرده اشتباه کرده!

________
پ.ن: من هیچ پستی رو پاک نمیکنم، مگر گزارش شده باشه و اون گزارش منطقی باشه مثلا پست خارج از بحث باشه و یا توهین مستقیم یا غیرمستقیم به فرد یا قشر خاصی باشه.
من واقعا وقت ندارم بشینم همه پست‌ها رو بخونم، اما تاپیکایی که بحث داغ داشته باشند آخر هر شب چک میکنم و پست‌های متوالی رو ادغام میکنم یا اگه جایی تاپیک به بیراهه رفته باشه پاک میکنم و اطلاع میدم به کاربر.
ممنون از پاسخگوییتون :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پست های هر انجمن علاوه بر مدیران داخلی و کل توسط مدیر همان انجمن بررسی می شود.
علت حذف پست های مذکور ادامه ی اسپم بودن و انحراف از بحث ذکر شده است.

آخرین ویرایش:

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی
چقدر راحت از کنار بن کردن اکانتایی که خلاف قوانین پیش میرن میگذرید؟!
قبلا قوانین خیلی سختگیرانه بودن الان راحت فحاشی و اسپم میبینیم!!

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
چقدر راحت از کنار بن کردن اکانتایی که خلاف قوانین پیش میرن میگذرید؟!
قبلا قوانین خیلی سختگیرانه بودن الان راحت فحاشی و اسپم میبینیم!!
من به عنوان مدیر داخلی هیچ دسترسی برای بن ندارم
اما اگه ببینم یا گزارش شه ضمن حذف هشدار میدم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
به جای توهین میتونی به راحتی سایت رو ترک کنی.
من یه انتقاد داشتم اخیرا وقتی تاپیکایی که بازم میکنم و محتواش بحث های اجتماعیه خیلی به هتاکی و بی حرمتی نزدیک شده خواهشا یه نگاهی بندازین:)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
من یه انتقاد داشتم اخیرا وقتی تاپیکایی که بازم میکنم و محتواش بحث های اجتماعیه خیلی به هتاکی و بی حرمتی نزدیک شده خواهشا یه نگاهی بندازین:)
اگر این مشکلات سرور وقت بگذاره واسمون حتما نگاه می کنیم.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
چرا وقتی یه تاپیکی کاملا حول محور خودشه و بحث داغی رو در جریان داره یه عده رو قلقلک میده و ناخوششون میکنه به بهونه ی خارج شدن از بحث پاکش قفلش میکنید وبی حساب مطالب تاپیک رو ناقص میکنید؟ صحبتم در مورد تاپیک lgbt ـه که حداقل به شخصه کاملا هر چی پست داشتم در مورد خود موضوع و جوانبش بود لحن کاربرا شاید تند شده بود به علت شدت بحث و اهمیتش ولی بی احترامی صورت نگرفت..
خوشحال میشم اگر مدیریتی که اعمال کردین دلیلی در بر داشته باشه واضح و شفاف دلیلش رو بگید بدونه جواب های بی سرو تهی مثل این که گزارش شده بوده یا چی. دلیل شفاف.

این روندی که در پیش گرفتین و هر بحثی انجام میشه خفش میکنید که به خیالی جو رو آروم نگهدارید نتیجش میشه وضعیت الان که تنها موضوع پر طرفداری که خفه نشده مسدود بشه بی سرو ته بشه یا خاک بخوره حرف بزنه و هزاران موضوع دیگه ای که این بلا سرشون اومده. کل شوق آدمو واسه مشارکت میگیرید یعنی تا کجا ما هی بیایم به گفت و گو مشارکت بعد ببینیم ناقصش کردین خفش کردین مسدودش کردین؟ مسخرست واقعا.
صفحه اخر تاپیک رو چک کردم گویا به بیراهه رفته و بسته شده تا پاک شه پست‌های اضافی.
اگه تا شب باز نشد، خودم بررسی‌ش میکنم و باز میشه.
______
بچه‌ها!
ما با تاپیک زدن و بحث کردن مشکل نداریم، اما با توهین کردن مشکل داریم!
اینجا یه جای خوبه که تمرین کنیم عقایدمون رو تحمیل نکنیم یا اگه با چیزی مخالفیم با توهین و مسخره کردن و دعوا طرف مقابل رو تحقیر نکنیم.
بلکه یاد بگیریم حرفای همه آدم‌ها رو بشنویم و حرف خودمونم بزنیم.
اقا لُب کلام! سالم بحث کنید و مودب باشید‌.
مرسی اه :))
طورب هم بحث‌ نکنید که باعث شه سایت فیلتر شه.
حقیقتا میان یقه مطهری رو میگیرن کاری هم ندارند کی چی گفته!

بالا