• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حیوان خانگی ؟!

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
حاجی برم واست آمار بیارم که گرگ کم شده؟ یعنی واقعا این قضیه رو تجربی نفهمیدی؟
آره آخه کنجکاوم که چه جوری تونستن آمار بگیرن رو کدوم جامعه آماری که بخوان بعد به کل جهان و حتی جنگل های انبوهی که به زور آدم توش زنده می مونه رو آمار گیری کنن ببینن گرگ هست یا نه.
بعدم بحث رو از رو گرگ جدا کنیم همون سگ شما گفتین اگر نگهداری نشه کم میشه تعدادش 15 سگ ساعت 8 تو منتقه شهری اونم شهری که نگهداری سگ نداره در تناقض با حرف شما نیست؟

Sana81

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
:)
سال فارغ التحصیلی
1400
خب به نظر من داشتن حیوون خونگی به شرطی که بهش ازادی عمل بدی خوبه
مثلا خود من که گربه داشتم بهش اب و غذا می دادم و بعدش خودش برا خودش می رفت گردش و تفریح دور و بر شب هم بر میگشت خونش می خوابید>:D<>:D<
من هیچ وقت جلوشو نگرفتم که نره جایی

ARYCH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
آره آخه کنجکاوم که چه جوری تونستن آمار بگیرن رو کدوم جامعه آماری که بخوان بعد به کل جهان و حتی جنگل های انبوهی که به زور آدم توش زنده می مونه رو آمار گیری کنن ببینن گرگ هست یا نه.
بعدم بحث رو از رو گرگ جدا کنیم همون سگ شما گفتین اگر نگهداری نشه کم میشه تعدادش 15 سگ ساعت 8 تو منتقه شهری اونم شهری که نگهداری سگ نداره در تناقض با حرف شما نیست؟
خب شما میتونی باور نکنی که گرگا کم شدن، چون تو منطقه(اه ببخشید منتقه) شما 15 تا سگ با هم بوده، پس هزاران گرگ هم در مناتق(☺) مختلف میتونن باشن و آمار ها عملا شعر هستن چون خبر ندارن منتقه شما چخبارس(;

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
خب شما میتونی باور نکنی که گرگا کم شدن، چون تو منطقه(اه ببخشید منتقه) شما 15 تا سگ با هم بوده، پس هزاران گرگ هم در مناتق(☺) مختلف میتونن باشن و آمار ها عملا شعر هستن چون خبر ندارن منتقه شما چخبارس(;
نگا هیج دعوا و بحثی نیست تو لفافه مسخره می کنی
می گی آمار نمی گم بیار بگو همین آمار رو از کجا شنیدی یا دیدی که می گی یا ذهنیتِتِ؟
15 سگ رو هم من به عنوان آمار نگفتم به عنوان یک نمونه از جامعه آماری گفتم که تو همون درس آمار اگر امسال خونده باشی با توجه به نمونه های آماری یه حدسایی می شه از جامعه زد حالا گیریم این منطقه ما خیلی هم غیر عادی باشه و دور از میانگین کل ولی دوری هم حدی داره و 15 سگ کم چیزی نیست .
حرف من اینه بله تو یه شهر نسبتا بزرگ صد البته به هیچ عنوان (ماشالا چه همه قید تأکید) هیچ امکان زندگی آزادی برای یه سگ وحشی نیست ولی کی گفته که اون سگ وحشی مجبوره تو همچون جایی زندگی کنه؟خیلی راحت می تونه بره یه جای دیگه بیابونی جایی زندگیش رو بکنه.
حالا کجا؟ حومه شهر ها دیگه بیابون خدا و ...
همه دنیا رو که کلان شهر ها تشکیل نداده که ما مجبور باشیم اونا رو نگه داریم.

بالا