• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
حرف بزن مدتی بدون دیس لایک بود منتهی خیلی از بچه ها مایل بودن که حتما دیس لایک وجود داشته باشد حتی در حرف بزن ...
این موضوع بیشتر به نظر اکثریت برمیگرده و زیاد قاعده ی خاصی نداره ...

پ.ن: البته بعضی از دوستان از دیس لایک به عنوان لایک ویژه استفاده می کنند ... :-"

اگر نظر اکثریت اینه و با نظریت اکثریت اداره میشه که خب حرفی نیست.

• لایک
امتیازات: MFA
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
دیسلایک یعنی قضاوت کردن؟
دیس‌لایک دادن یعنی اینکه من با حرفت مخالفم!
ربطی به قضاوت کردن و اینجور چیزا هم نداره
به چه دلایلی ادم میتونه نظرات بقیه براش اینقدر مهم باشه که با دیس گرفتن ناراحت بشه؟!
به همون دلایلی که لایک جذابیته دیسلایک هم مقابل جذابیته.

به فرض اینکه دیسلایک ینی با حرفت مخالفم، باز هم لزومی نداره این مخالفت جایی که قراره هرچه میخواهد دل تنگ بگه وجود داشته باشه. بحث نیست که موافق و مخالف داشته باشه.
اینکه کسی بگه فلان کارو کردم و الان ناراحتم و دلم بغل میخواد چرا باید دیس بخوره؟ چرا یه نفر که احساس بدی داره و به محبت و توجه نیاز داره باید دیس بخوره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
خب همه‌ی حرفا که درد‌و‌دل نیستن اتفاقا خیلی از حرف بزن برای بیان عقاید استفاده میشه که دیسلایک دادن به معنی مخالف بودن با عقاید چیز عجیبی نیست.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
به نظرتون مشاعره با ترانه و مشاعره ی عادی جزو اسپم ها نیستن؟یادمه قبلا مشاعره یه چیزی مثل شب نشینی بود و ساخت چنین تاپیک هایی مرسوم نبود

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
میشه من بانی تشکیل یه تیم تولید محتوای علوم انسانی بشم؟ آرزوی دیرینمه تولید محتوای علوم انسانی کنم، ایده هام خام و ناکافی ان، الان می‌خوام بانی شم که یه تیم جمع شیم و مشورت کنیم با هم و تکمیل کنیم ایده های هم رو.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
میشه من بانی تشکیل یه تیم تولید محتوای علوم انسانی بشم؟ آرزوی دیرینمه تولید محتوای علوم انسانی کنم، ایده هام خام و ناکافی ان، الان می‌خوام بانی شم که یه تیم جمع شیم و مشورت کنیم با هم و تکمیل کنیم ایده های هم رو.
واااای من عاشقت که هستم برات می میرم اگه این کار رو بکنی ... دقیقا خودم مدتی پیش داشتم به این فکر می کردم که انسانی در ایران و اینا و کلا وضعیتش ... بعد خب اگه بتونی اینو هندل کنی خیلیی خوبه : ))

پ.ن: ثنا ذوق مرگ شده! و گرنه می داند مدیر باید رسمی و اتو کشیده باشد :قهقهه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
واااای من عاشقت که هستم برات می میرم اگه این کار رو بکنی ... دقیقا خودم مدتی پیش داشتم به این فکر می کردم که انسانی در ایران و اینا و کلا وضعیتش ... بعد خب اگه بتونی اینو هندل کنی خیلیی خوبه : ))

پ.ن: ثنا ذوق مرگ شده! و گرنه می داند مدیر باید رسمی و اتو کشیده باشد :قهقهه
ای جان ^ ^ مدیر باید مردمی باشه (به جای مردمی بخونید "کاربری")
من که اونقدر علم ندارم که بتونم هندل کنم ولی اگه تیم خوبی جمع شه و بارش فکری و این‌ها، فکر کنم چیز خوبی از آب دربیاد.

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
من هنوز منتظر اجرایی شدنشم :-"
و اینکه بشه از یه گفت و گویی لفت داد.~X(
میشه . بالای گفت و گو حذف رو بزنید درست میشه .

ARYCH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
مدیران عزیز، تعداد ایموجی های قسمت پست گذاشتن خیلی کمه و بعضا بی کاربرد هستن. مثلا یه مدل خنده موقع شوخی های کوچولو انجام میدیم که باعث میشه دوستامون هم ناراحت نمیشن ولی این ایموجی تو سایت وجود نداره. مجبوریم یه ایموجی خنده شدید بزاریم و یه هو طرف مقابل ناراحت میشه! یه سر به قسمت چت سایت بزنید. ایموجی های خیلی خوبی هست اونجا.
خلاصه اگه ممکنه ایموجی ها رو یه دستی بزنید.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
میشه ریپلای رو به قسمت چت باکس بیارید؟!
پیشنهاد خوبیه ها
برای این کار باید یا چت باکس رو عوض کنیم کلا یا این که خودمون به سازنده های این افزونه بگیم که در به روز رسانی هاشون این آپشن رو اضافه کنن ...

ARYCH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
مدیران عزیز، تعداد ایموجی های قسمت پست گذاشتن خیلی کمه و بعضا بی کاربرد هستن. مثلا یه مدل خنده موقع شوخی های کوچولو انجام میدیم که باعث میشه دوستامون هم ناراحت نمیشن ولی این ایموجی تو سایت وجود نداره. مجبوریم یه ایموجی خنده شدید بزاریم و یه هو طرف مقابل ناراحت میشه! یه سر به قسمت چت سایت بزنید. ایموجی های خیلی خوبی هست اونجا.
خلاصه اگه ممکنه ایموجی ها رو یه دستی بزنید.
باشه، از ایموجی های کیبورد استفاده می کنم☺

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
چیزی که منو آزار میده بحثیه که یه طرف یا هر دو تا چیز زیادی نمی دونن.فک می کنم مطالعه گروهی کتابای غیر داستانی بذاریم.

بالا