• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلام الان واحدامو تو پرتال دانشگاه زدن..بعد من فقط 14 واحد دارم و اصن هیچ درس معارفیم ندارم..میتونم یه جوری یه درس عمومی دو واحدی بردارم؟؟

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
سلام الان واحدامو تو پرتال دانشگاه زدن..بعد من فقط 14 واحد دارم و اصن هیچ درس معارفیم ندارم..میتونم یه جوری یه درس عمومی دو واحدی بردارم؟؟
حالا اینکه هیچ درس عمومی ای ندادن ٬ جای بحثه ولی اوکیه طبق چارت که ندادن بهت ....
شما تو حذف و اضافه نمیتونین واحدی بردارین و اگر اشتباه نکنم طبق قوانین دانشگاه با نامه هم نمیتونید درس بردارید لذا فقط باید پیگیری بشه که چرا ۱۶ نیست و ۱۴ عه ٬‌البته امیدوارم درست شمرده باشی
و گرنه تا شنبه که متاسفانه تعطیله ٬ میسپرم به یکی که شنبه پیگیر این قضیه بشه

yzyp_screen_shot_2018-09-19_at_03.56.30_1.png

mahzoun99

Little Moving Creature
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
N/A
دانشگاه
AUT
رشته دانشگاه
Math -> CS

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
من کارگاه عمومی و تربیت بدنی ندارم جاش تفسیر نهج البلاغه دارم، نوشته برای کلیه دانشجویان؟ :-? برنامه ها فرق دارن یکم ها :-?
این چارت دانشجویان مهندسی کامپیوتر ورودی ۹۷ه فقط

منظورش از کلیه ی دانشجویان ٬ کلیه بالایی ها بوده

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
این چارت دانشجویان مهندسی کامپیوتر ورودی ۹۷ه فقط

منظورش از کلیه ی دانشجویان ٬ کلیه بالایی ها بوده
97 ایها کارگاه عمومی نداشتن ترم 1 ها... زبان هم فک کنم دو واحدی بود براشون ولی اینو مطمئن نیستم

@e.razi @mahzoun99 در کل چارت کللی همینه که مرتضی داده ولی خب هر کس بالا و پایین میشه درساش ترم یک ، امکان تغییر هم به هیچ وجه نیست براتون. یکی از بچه ها میخواست "فوتبال"شو بکنه "بدمینتون" ترم یک کللی جر خورد و آخرم نشد. خلاصه که هر چی دادن و ندادن باید ترم 1 بسوزید و بسازید . ولی اینو بدونید که شسته رُفته ترین برنامتون از لحاظ زمانی ترم یکه :D

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
حالا اینکه هیچ درس عمومی ای ندادن ٬ جای بحثه ولی اوکیه طبق چارت که ندادن بهت ....
شما تو حذف و اضافه نمیتونین واحدی بردارین و اگر اشتباه نکنم طبق قوانین دانشگاه با نامه هم نمیتونید درس بردارید لذا فقط باید پیگیری بشه که چرا ۱۶ نیست و ۱۴ عه ٬‌البته امیدوارم درست شمرده باشی
و گرنه تا شنبه که متاسفانه تعطیله ٬ میسپرم به یکی که شنبه پیگیر این قضیه بشه

yzyp_screen_shot_2018-09-19_at_03.56.30_1.png
من زبان و کارگاه برق ندارم..
امکان داره بهم بدن بعدا؟؟

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
کارگاه عمومی که فک کنم اختیاری باشه براتون ، برا ما که اجباری نبود... ولی شاید چارتتون عوض شده باشه. زبان اجباریه
این ترم نمیتونی کلا چیزی برداری
ان شالله ترم بعدی اگه خواستی برمیداری

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
باید بهت بدن ٬‌بحث امکان یا حتی لطف نیست ٬‌تو چارتته ٬ موظف شدن که بدن و باید بهت بدن
من اینو میسپرم مسئول آموزشی مون پیگیری کنه هر چه زودتر

97 ایها کارگاه عمومی نداشتن ترم 1 ها... زبان هم فک کنم دو واحدی بود براشون ولی اینو مطمئن نیستم

@e.razi @mahzoun99 در کل چارت کللی همینه که مرتضی داده ولی خب هر کس بالا و پایین میشه درساش ترم یک ، امکان تغییر هم به هیچ وجه نیست براتون. یکی از بچه ها میخواست "فوتبال"شو بکنه "بدمینتون" ترم یک کللی جر خورد و آخرم نشد. خلاصه که هر چی دادن و ندادن باید ترم 1 بسوزید و بسازید . ولی اینو بدونید که شسته رُفته ترین برنامتون از لحاظ زمانی ترم یکه :D
هست تو چارتشون و همینیه که فرستادم

لطفا اطلاع غلط نده ٬ فرق فوتبال و بدمینتون اینه که نوع درس یکیه بازم به هر حال و اسمش تربیت بدنی ۲ و احتمالا اون سال صرفا تو چارتشون موظف به ارائه ی تربیت بدنی ۲ بوده نه درس خاصی ٬
آره امکان تغییر استاد و درس نیست
ولی کی گفته هر کسی بالا و پایین میشه درسای ترم یکش ؟‌ :/ تا جایی که من در جریانم این اتفاق نمیوفته ( نیوفتاده چند سال اخیر و نباید بیوفته )

آخرین ویرایش:

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
بچه های 96 برق فکر کنم اگه زبانشون رو بالای 80 میزدن لازم نبود زبان رو پاس کنن. یا شاید یکی از زبان ها رو پاس کنن.

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
بچه های 96 برق فکر کنم اگه زبانشون رو بالای 80 میزدن لازم نبود زبان رو پاس کنن. یا شاید یکی از زبان ها رو پاس کنن.
درسته ٬‌یکی دیگه هم همینو گفت ٬‌ و اینکه زبان برعکس ما که یه سه واحدی بود ٬
دو تا دارید که زبان ۱ تک واحدیه ( و همین ۸۰ باعث میشه نیازی به پاس کردن زبان ۱ نباشه)

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
هست تو چارتشون و همینیه که فرستادم

لطفا اطلاع غلط نده ٬ فرق فوتبال و بدمینتون اینه که نوع درس یکیه بازم به هر حال و اسمش تربیت بدنی ۲ و احتمالا اون سال صرفا تو چارتشون موظف به ارائه ی تربیت بدنی ۲ بوده نه درس خاصی ٬
آره امکان تغییر استاد و درس نیست
ولی کی گفته هر کسی بالا و پایین میشه درسای ترم یکش ؟‌ :/ تا جایی که من در جریانم این اتفاق نمیوفته ( نیوفتاده چند سال اخیر و نباید بیوفته )
اوخخخخخخخ ، یه لحظه فک کردم چارت 96 ایاس اون موقع !! :/ شرمنده ...
ولی خب کارگاه عمومی به چه درد دانشجو کامپ میخوره گذاشتن تو درسا؟ : ))

اها اینم حرفیه!
درسته هر چی تو بگی اصن :* :))

• لایک
امتیازات: ----

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
خوابگاه "پسران خانه دار"(!) میشناسین؟

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
سازه و زلزله امیرکبیر جالب نیست. هرکسی رو دیدید همینو بگید بهش:))

• لایک
امتیازات: ----

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
سلام یه سؤالی دارم
اجازه تغییر رشته تو دانشگاه شما یه خورده زیادی معروفه یه سؤالی دارم .
هنوز هم وجود داره یه صفحه ای رو خوندم نوشته بود تغییر رشته در صورتی انجام می شه تا نمره علمی بیش تر از آخرین نفر قبول شده تو اون رشته باشه خوب این به این معنی که مثلا منی که به رشته مهندسی کامپیوتر علاقه دارم و دوست دارم تو امیر کبیر بخونم اگر مهندسیش رو قبول نشدم ولی علومش رو قبول شدم در صورت معدل الف شدن بازم نمی تونم تغییر رشته بدم؟

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلام یه سؤالی دارم
هنوز هم وجود داره یه صفحه ای رو خوندم نوشته بود تغییر رشته در صورتی انجام می شه تا نمره علمی بیش تر از آخرین نفر قبول شده تو اون رشته باشه خوب این به این معنی که مثلا منی که به رشته مهندسی کامپیوتر علاقه دارم و دوست دارم تو امیر کبیر بخونم اگر مهندسیش رو قبول نشدم ولی علومش رو قبول شدم در صورت معدل الف شدن بازم نمی تونم تغییر رشته بدم؟
من متوجه چیزی که گفتی نشدم ولی یه سری قوانین داره..مثلا رشته ها چندتا کلاسن و بسته به اینکه رشته مبدا و مقصد چیه شرایط خاص داره مثه معدل و تعداد واحدای پاس شده و..
و خب من دیدم که مثلا از مهندسی نساجی و متالورژی اومدن کامپیوتر و اینا قطعا رتبه بسیار بالایی داشتن:-"

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
دوباره میگم اگه کسی خواست سازه و زلزله امیرکبیر بخونه نذارید اصلن عمران نخونه توی این خراب شده

• لایک
امتیازات: Sep

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering
سلام یه سؤالی دارم
ببین دور تغییر رشته رو خط بکش، امتحانات دروس سرویس به شدت سخته و اصلا نمیشه به راحتی نمره خوب آورد! بعد هم که معدلت اوکی شه دانشکده ها قبول نمیکنن!!!
من میشناسم کسانی رو که معدل کل بالای 18داشتن و میخواستن دو رشته ای کنن و یا تغییر رشته بدن دانشکده ها موافقت نکردن.
خودم شرایط تغییر رشته رو داشتم ولی باید دانشکدمون موافقت میکرد که نکرد و نتونستم!
شما هنوز کنکور نداده به فکر تغییر رشته ای؟ بشین درست درستو بخون که رتبه واسه رشته ای که میخوای رو بیاری الکی هم ذهنتو درگیر حرف بقیه نکن! اگه یکی سال 93-94 تونسته به راحتی تغییر رشته بده دلیل بر این نیست الان هم بتونه معاون آموزشی تغییر کرده قوانین تغییر کردن دانشگاه سخت گیرتر شده( در حدی که قوانین اخذ درس به صورت هم نیاز رو هم برداشتن) پس الکی رشته ای رو انتخاب نکن که بعد گیر کنی توش!
من چندین نفر رو میشناسم میخواستن تغییر رشته بدن و 3 ترم مشروط شدن و انصراف دادن تا قبل از اینکه اخراجشون کنن!!!
شاید هنوز هم بشه ولی ریسکه چون ممکنه دانشکده مقصد هم بگه نه من ظرفیت دانشجوهام زیاده نمیخوام!
البته نمیگم شدنی نیست ولی خب ریسکه!

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
کسی اینجا کارگروه مسابقات آیروکامپ رو میشناسه؟!
سوال داریم شماره ای که دادن جواب نمیدن...
یه نفرشون هم پیدا کنم برام کافیه

SANA .R

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
SARAB
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه