• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
حتا این که همه اون ایموجی رو می شناسن هم دلیل خوبی برای مجاز بودنش نیست
شاید شما تو گروه های خانوادگی و دوستانت می تونی ازش استفاده کنی اما فروم سمپادیا جای همچین مواردی نیست

منطق و حماقتت ميخ كوبم كرده سانسور چي حمال قانون
اللهم اشفع كل مرضانا

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
منطق و حماقتت ميخ كوبم كرده سانسور چي حمال قانون
اللهم اشفع كل مرضانا
چرا انقدر بد صحبت ميكني آخه؟چرا تا اين حد عصباني اي خب؟آروم اصن چيزي نيس كه! دشواري نداريم در كل...

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
حتا این که همه اون ایموجی رو می شناسن هم دلیل خوبی برای مجاز بودنش نیست
شاید شما تو گروه های خانوادگی و دوستانت می تونی ازش استفاده کنی اما فروم سمپادیا جای همچین مواردی نیست
سمندون جان به نظرم خیلی سخت نگیرید، بارها خود کلمه توی ح.ب اومده و برخورد نشده، فکر می‌کنم این خیلی ساده تر از اونا بود

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
سمندون جان به نظرم خیلی سخت نگیرید، بارها خود کلمه توی ح.ب اومده و برخورد نشده، فکر می‌کنم این خیلی ساده تر از اونا بود
من هربار این دست واژه هارو دیدم سانسورش کردم
اما اگه کارم اشتباه بوده اون پست رو بر می گردونم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
من خودم اون پست رو دیدم و خوشم هم نیومد چون اصلا محتوای جالبی نداشت ولی واقعا خیلی اشکال زیادی نداشت بعضیا که دیگه علنا فحش میدن یا همچین چیزایی...
بعد موضوع اصلی از نظر من اینه که ادمین یا کلا حرفای رکیکو ممنوع کنن یا الکی همچین پستیو بعد این همه پست دیگه پاک نکنن!
به جان خودم الفاظ رکیک ممنوعه منم می گم هر جا که پاک نکردم از دستم در رفته

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
مدیرا از عمد کاری نمیکننا! فقط سهوی دارن اشتباه میزنن
تو که هدفت بهم ریختن سایت و آزار دیگرانه و هی اکانت فیک بسازی. هی بهت تذکر دادیم اما مشخصا آزار داری. پس بن میشی کامل.

من با شکوه خصوصی حرف زدم. کلا بگم قوانین اینجا وحی منزل نیست. دقیق دقیق هم نیستند. یعنی یک جاهایی برداشت ها شاید سلیقه ای باشه. مثلا یه پست پاک بشه اما پست بدتر از اون پاک نشه. واقعا نمیشه مرز درستی برای ادب و توهین و ... تعریف کرد. واسه همین سوتفاهم میشه. بعضی وقت ها هم یه چیزایی از دست ما در میره. بهتره کلا خیلی حساس نباشیم همگی.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
میتونم پست ح.ب م که حذف شد( همونی که 10 خط بود به علاوه یه جمله کنایه ای آخرش :/ ) رو داشته باشم؟ نمیخواد پستش برگرده. همون متنش رو اگه داشته باشم کافیه.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
میتونم پست ح.ب م که حذف شد( همونی که 10 خط بود به علاوه یه جمله کنایه ای آخرش :/ ) رو داشته باشم؟ نمیخواد پستش برگرده. همون متنش رو اگه داشته باشم کافیه.
شماره صفحه ای که بود رو بفرست ببینم میتونم درش بیارم یا نه.

حالا که بحثش شد ح.ب های پاک شده ما هم بفرستید برامون خاطره میشه اینقد چت کردیم همش پاک شد :/
در حد موردی شاید اینکارو واسه کسی بکنیم. ولی کلی نه.

اول اینکه الان یه شب هست این درخواست پایینو دادم ولی نه جوابی گرفتم و نه پستارو دریافت کردم این درحالیه که وقتی اینو گفتم همه مدیرا آنلاین بودن. آقا/خانم مدیر چرا جواب نمیدی؟
مورد سوم اینه که یعنی چی ادمین پیام خصوصی جواب نمیده؟:))بر چه اساس؟ به چه دلیل؟ اگه دلیل قانع کننده ای دارید بگید ما هم بدونیم :)
وقتی جایی رایگان هست و شرایط خدمات نداره و منافعی هم واسه کسی ایجاد نمیکنه تعیین شرایط خدمات دهی با سرویس دهنده است! من قرارداد امضا نکردم که جواب رو بلافاصله بدم یا اصلا جواب بدم!

مورد دوم اینکه چرادیسلایکای من پاک شده؟ بر چه اساس؟ کسی نمیتونه توضیح بده؟!
امتیاز پست های حذف شده پاک شدند و بازشماری شدند.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
مرتضی چی شد؟

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام
نتونستم همه ی پست هارو بخونم
عذر میخوام اگه چیزی که میگم منحرف از گفت و گوی شماست
ولی بی احترامی و توهسن های مدیران غیر قابل تحمل بوه واسه من.
نو جوانهایی که با توهم سواد و نگرش درست پست های یک کاربر که وقتشو توی این مشغله ی کاری بیشتر هر کسی برای آگاهی سمپادیا و سازنده بودن اختصاص میده پاک میکنه!
10 سال سانسور شدم دایی جون
جامعه ای که نقش بزرگی توی ساختنش داشتم از دست دادم و ازش محروم شدم
دیگه به اندازه کافی زخم خوردم،با بخیه هام بازی نکنین

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
هیچی اکانتشو خالی کرد و استعفا داد و رفت از سایت !

نتونستم همه ی پست هارو بخونم
عذر میخوام اگه چیزی که میگم منحرف از گفت و گوی شماست
ولی بی احترامی و توهسن های مدیران غیر قابل تحمل بوه واسه من.
نو جوانهایی که با توهم سواد و نگرش درست پست های یک کاربر که وقتشو توی این مشغله ی کاری بیشتر هر کسی برای آگاهی سمپادیا و سازنده بودن اختصاص میده پاک میکنه!
10 سال سانسور شدم دایی جون
جامعه ای که نقش بزرگی توی ساختنش داشتم از دست دادم و ازش محروم شدم
دیگه به اندازه کافی زخم خوردم،با بخیه هام بازی نکنین
ما در سانسور تا حدودی مشابه عرف جامعه و فعالیت های رسمی کار می کنیم. راهی جز این نداریم.

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام
به شرطی که سانسور واسه دلبری نباشه
یه موقع به ماده خوک توهین کردم دلیل پاک کردنش چیه???
بی خیال داداش
اون درخواست هایی که دادم بهت خبرشو هروقت مقدور بود بهم بده لطفا
هیچی اکانتشو خالی کرد و استعفا داد و رفت از سایت !

ما در سانسور تا حدودی مشابه عرف جامعه و فعالیت های رسمی کار می کنیم. راهی جز این نداریم.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
الان چرا تاپیک خواستگاری قفل شده ؟ لااقل باید ی پست بدین دلیلشو بگین :))))

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
بیایید انتقاد از من :-"

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
قبلا سیستم لایک ویژه خیلی برام جذابتر بود!
حتی اگه حوصله نداشتم پستی رو بخونم و داشتم سرسری ح.ب. رو رد میشدم اگه یه ستاره میدیدم صبر میکردم و همه اون متن رو هرچقدر هم که بلند بود میخوندم و تهش میگفتم "این پست لیاقت این ستاره رو داشت"
من هنوز خاک این انجمن رو ندیدم که بخوام بخورم اما تایم کاربریم انقدر بوده که بدونم سطح یک متن چقدر باید باشه که مورد عنایت مدیرا قرار بگیره و علتش همین ستاره ها بود و این مدت هم اگه جایی دیدم که این ابزار ارزش خودشو از دست داده اخطار دادم، حتی وقتی حس کردم این بی عدالتی مثبت در حق خودم صورت گرفته.
راستشو بگم @MTHR رو بعنوان مدیر هیچوقت نمیدیدم و اونقدرا هم باهاش رابطه ای نداشتم چون بنظرم شخصیت بیش از حد اتوکشیده ای داشت و تیپ موردعلاقه م نبود اما به یاد ندارم پستی رو لایک ویژه کرده باشه و بخونم و بگم "سلیقه ت افت کرده مدیر" چون همون شخصیت یعنی سطح علایقش بالاتر از بقیه آدمای اطرافش بود.
اینجا انجمن اندیشمندان و روشنفکران نیست اما یه مهمونی فامیلی خسته کننده هم نیست. یه ملقمه از همه اینهاست ولی مدیریت و اختیاراتش مثل حذف کردن، بن کردن و لایک ویژه چیزی هست که این انجمن رو از سقوط کردن به قهقهرا نجات داده.
کار مدیر و سیستم لایک ویژه نشون دادن استانداردهاست و اگه استانداردهای ما انقدر افت کرده که به همین سادگی میشه لایک ویژه گرفت پس برای خودم و شما متاسفم.

در آخر هم من میخوام هشدار بدم:
قدرت از آنچه که می اندیشید فاسدکننده تر است.

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
من از خانوم @mohad_z انتقاد دارم
ایشون به عنوان یک کاربر فعال که خیلی از تاپیکا رو احیا کرده و موضوعات جدیدی به وجود اورده قابل قدر دانی هست
ولی اینکه مدیر باشه درست نیست بنظرم
چون مدیریت خاله بازی نیست
نمونش همین لایک ویژه که با این استدلال
لایک ویژه مثل لایک یا دیس لایک می‌مونه!
اون مدیر میتونه به پستی که دوست داره لایک یا لایک ویژه بده!
من معتقدم، اگه لایک ویژه خوش‌حال میکنه بچه‌ها رو چرا باید دریغ کرد؟
پس اینکه به‌جاست یا نا به جاست رو به شخص بسپارید، ان‌شالله شما اگه روزی مدیر شدید تصمیم میگیرید لایک ویژه بدید یا ندید ;;)
من برای لایک ویژه دادنم ملاکهای خاصی دارم، اگه تو چارچوبش قرار بگیرید، حتما لایک ویژه میگیرید.
رسما داره میگه به شما ربطی نداره در حالی که داره
و همینطور لایک ویژه داره تبدیل میشه به یک چیز تقریبا بی ارزش
بهتون توصیه میکنم ح.ب @Nemesys رو بخونین
خیلی قشنگ راجب این موضوع صحبت کرده
وقتی که انقدر دارن همه لایک ویژه میگیرن در نتیجه بعد یک مدت ارزششو از دست میده و دیگه کسی باهاش خوشحال نمیشه((:

و همین طور
~کسی دیگه بگه لایک ویژه‌ترین و منو تگ کنه دیس میدم بهش :))
نه، اما جدی پیامش رو ویرایش میکنم و اون بخش حذف میکنم.
این حرف که واقعا درکش نمیکنم((:
این کار واقعا سواستفاده از مدیریت نیست سوای اینکه خیلی مسخرست؟((:

یک نمونه ی دیگه تاپیک قد بلند و قد کوتاها بود که من گفتم سایتو خراب نکنین سایتو با این تاپیکا و ایشون گفتن شوخی بوده
اصولا مدیر تاپیکی که لازم نیست پاک میکنه
نه اینکه یکی دیگه بزنه و بگه شوخی بوده (:

به هر حال من بازم میگم من سمپادیا رو خیلی دوست دارم
از در بندازنم بیرون از پنجره میام تو
ولی لطفا خرابش نکنین
نمیدونم شاید من به همون سیستم قبلی عادت کردم و سمپادیا واقعا عوض شده
ولی اگه میخواد تغییر کنه لطفا در جهت خوبی تغییر کنه
مرسی

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
@G.MM
نمونش همین لایک ویژه که با این استدلال
رسما داره میگه به شما ربطی نداره در حالی که داره
و همینطور لایک ویژه داره تبدیل میشه به یک چیز تقریبا بی ارزش

وقتی که انقدر دارن همه لایک ویژه میگیرن در نتیجه بعد یک مدت ارزششو از دست میده و دیگه کسی باهاش خوشحال نمیشه((:
من دوست ندارم برای کارهایی که میکنم به دیگران توضیح بدم و خب لایک ویژه هم قرار نیست به رای گذاشتهبشه برای دادن یا ندادنش! اما حالا که انتقاد کردید وظیفه خودم رو میدونم براتون توضیح بدم:

من همونطور که گفتم یه سری چهار چوب خاص دارم، مثلا به این پست‌ها حتما لایک ویژه میدم:
۱. تاپیک‌های جدیدی که موضوع خوبی دارند یا میتونند پیشرفت کنند.
۲.پست اول تاپیک‌هایی که شروع کننده قفسه کتاب باشند، به منظور ترویج کتابخوانی.
۳. هر گونه تاپیک یا پستی که به منظور ترویج یه کار خوب یا درست باشه!
۴.پست‌هایی در بخش انگیزشی قرار بگیرند، مثلا چالش‌های تغییرات مثبت به منظور ترغیب کاربران.
۵. پست‌هایی که خیلی درست باشند از نظرم و یا خیلی موافق باشم باهاشون! بدیهیه که اینجا ممکنه یه سری موافق یا یه سری مخالف باشند!
۶.کسانی که لایک ویژه گرفتن براشون دغدغه است! این افراد رو من رصد میکنم و اگه پست‌شون واقعا خوب باشه، بهشون لایک ویژه میدم!

بنابراین شما اگه فکر میکنید کسی حقش نبوده، قشنگتره به جای تخریب فرد و ایجاد یه جو منفی بیایید بپرسید که چرا مثلا فرد ایکس لایک ویژه گرفته!

یک نمونه ی دیگه تاپیک قد بلند و قد کوتاها بود که من گفتم سایتو خراب نکنین سایتو با این تاپیکا و ایشون گفتن شوخی بوده
اون تاپیک در زمان مدیر داخلی من نبود عزیز!
در ضمن مدیرم صحیح اما آدم آهنی که نیستم :))
شما که از قدیمیای سایتی باید یادت باشه ما چه کارها که نمیکردم و چه ارورهایی که سایت از دست ما نداد!
من فکر نمیکنم درست باشه مسائل رو باهم قاطی کرد، خصوصا مسائلی که مربوط به گذشته باشه!

اصولا مدیر تاپیکی که لازم نیست پاک میکنه
نه اینکه یکی دیگه بزنه و بگه شوخی بوده (:
من یه پست رو که دو بار گزارش شده بود اسپمه و علاوه بر اون بچه‌ها به خاطرش بهم پیام دادند و شاکی شده بودند سرش پاک کردم، کلی سرش قضاوت شدم، بعد شما میای میگی تاپیک پاک کن؟
میان ترورم میکنن دیگه :))
من مطابق قوانین کاملا اجازه دارم خیلی از پست‌ها رو بدون تذکر پاک کنم، اما به جاش ترجیح میدم به ادما اخطار بدم تا خودشون تصمیم بگیرند!

من تو این چند هفته مدیریتم این کار رو نکردم و اتفاقا دقت کردم اصلا همچین کاری نکنم چون دوران خوش و سرخوشیم دقیقا تا قبل این تایتل مدیر داخلی بود!

من توقع ندارم همه شما از نحوه مدیریت من راضی باشید، حتا چند بار هم به ثنا هم گفتم اگه فکر میکنی بچه‌ها ناراضین، اکسس رو بگیر!
چون واقعا وقتش رو هم نداشتم،
اما حالا که شده و دارموقت میذارم توقع دارم ازتون اگه به موردی برخوردید به من تو پیغام خصوصی یا تو این تاپیک اعلام کنید تا درستش کنیم نه که یه جو سنگین درست کنید و وسط یه تاپیک دیگه بحث رو منحرف کنید.

من خودم تو این تاپیک روزا اول مدیریتم نوشتم بیایید از من انتقاد کنید، دقیقا برای اینکه همه چیز سر جای خودش و به درستی انجام شه!
چون فکر میکردم اگه قراره مدیر خوبی باشم باید بدونم بچه ها از چی ناراضین!
اما خب ترجیح گویا چیز دیگری بود!

@Nemesys
این حرف که واقعا درکش نمیکنم((:
این کار واقعا سواستفاده از مدیریت نیست سوای اینکه خیلی مسخرست؟((:
اینکه بچه ها بگن لایک ویژه ده ترین یا صرفا بخوان یه چیزی در مورد من بگن که لایک ویژه بگیرند از نظر من درست نبود، بنابراین من درخواست کردم دیگه در این مورد چیزی ننویسند!
و خب دو یه نفر هم شاکی شدند و بهم پیام دادند چرا به خاطر لایک ویژه دارند ازت تعریف میکنند که من باهاشون موافق بودم.
من سواستفاده‌ای نمیبینم تو حرفم، خوش‌حال میشم بگید کجاش سواستفادس!
چون سواستفاده ینی بگم بیایید در مورد من حرف بزنید تا بهتون لایک ویژه بدم!
___
ضمنا حرف بزن این دوستی که ازش نقل کردید (@Nemesys ) باید طبق قوانین حرف بزن باید حذف شه، حتا مدیر از من پرسید میخوای حذف کنیم؟ اما من ترجیح دادم خود فرد تصمیم بگیره!

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
بیایید انتقاد از من :-"
@Nemesys
@Hamid_kh
@علیـــــــ
@Sara.kh.rma

انتقاد تو حرف بزن خلاف قوانین حرف بزنه، منم خودم قبلا اینجا خواستم که اگه انتقادی دارید بگید.
الانم مدیر کلی شاکیه و اماده نشسته پاک کنه پستا رو من دارم توجیهش میکنم پاک نکن بدتر میشه :))
بنابراین لطفا انتقادات‌تون رو اینجا بنویسید تا پاسخ هم بگیرید!
درست نیست آدم به کسی حرفی رو بزنه و نایسته جوابش رو بگیره! یا جایی حرف بزنه ک نشه جواب داد.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

لایک ویژه مثل لایک یا دیس لایک می‌مونه!
اون مدیر میتونه به پستی که دوست داره لایک یا لایک ویژه بده!
من معتقدم، اگه لایک ویژه خوش‌حال میکنه بچه‌ها رو چرا باید دریغ کرد؟
پس اینکه به‌جاست یا نا به جاست رو به شخص بسپارید، ان‌شالله شما اگه روزی مدیر شدید تصمیم میگیرید لایک ویژه بدید یا ندید ;;)
من برای لایک ویژه دادنم ملاکهای خاصی دارم، اگه تو چارچوبش قرار بگیرید، حتما لایک ویژه میگیرید.

شما راجع به وضعیت مدیریتی حرف بزن میدی و بعد انتظار داری توی اون تاپیک جوابت داده نشه! خب این غلطه که تو یه جایی بحثی رو شروع کنی و بعد بگی بیا جای دیگه حرفشو بزنین! بچه هایی که اونجا پیام تو رو دیدن لزوما نمیان پیام ماها رو اینجا دنبال کنند :- ؟
اگه این کار ما اشتباهه که من قبول کردم و ویرایش کردم پستمو علی رغم میلم و به نظرم کارم درست بود که تو ح.ب جوابتون داده بشه،شما هم از اول باید توی همین تاپیک یا تاپی مرتبط باهاش پست رو میزاشتین... پس خُرده گرفتن به ما اونقدرا هم درست نیست. منم اونقد برام اهمیت نداره و حوصله بحث راجع به همچی موضوعی رو ندارم.

بالا