• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

۲۲بهمن، راهپیمایی میرم چون/ نمیرم چون...

جشن چهل سالگی انقلاب...

• شرکت می کنم

• شرکت نمی کنم

نتایج فقط بعد از رای‌دادن قابل مشاهده هستند. لطفا الکی رای ندید!

alireza1975

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
علوم تغذیه
زمانی که انقلاب با جوانانش به اختلاف برسد یقینا انقلاب در مسیر اشتباه است!
جمال عبدالناصر

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
شما اصل رو مدنظر قرار بدین، وگرنه منم بابسیاری آخوندا و حتی حزب اللهیا مسئله دارم
منظورم اون افراد نبود
کلن منظورم جوونا بودن
تو جامعه ای که جووناش انقلابو به مسخره بازی میگیرن وشعاراشون توخالی و پوچه راهپیماییش رفتن نداره

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
چون هرکدوم از گزارهات بدون دلیل و مدرکه پس نیاز به جواب دادن نیست و خودبخود کان لم یکنه :)
شما براش سند بیار بره شرمنده شه :-"

____
من اون نقل قول رو تو روضه شنیده بودم و اگ پیداش نکنم ینی یکبار دیگه گول اقایون فقیه و فقید و رو خوردم و خب خاک تو سرم :)))

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

RREEZZAA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
شما براش سند بیار بره شرمنده شه :-"

____
من اون نقل قول رو تو روضه شنیده بودم و اگ پیداش نکنم ینی حتا روایت‌های روضه هامون دروغه و بدا به حالمون!
چون انقد حدیث دوستی اینم از من بیادگار داشته باش:
پیامبر(ص): در دروغ گویی تو همین بس که هرچه را شنیده ای نقل کنی.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

RREEZZAA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
چون انقد حدیث دوستی اینم از من بیادگار داشته باش:
پیامبر(ص): در دروغ گویی تو همین بس که هرچه را شنیده ای نقل کنی.
ی چی نگو ک ب خودت برگرده خو :))
نمونه بارز این حدیث همینا ک میرن راهپیمایی ۲۲ بهمن :))
من به اشتباه خودم پی بردم (اگ پیدا نکنم!)
قرآنو قبول داری؟
۱.ولا تسبوُّا الذین یدْعون من دون اللَّه فیسبوا عَدْواً بغیر علم
۲.سباب المؤمن فسوق ...
_________
نقلی که آوردم پیدا کردم *_* پخ میکنم تاپیک به انحراف نره

آخرین ویرایش:

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
به چی معتقدی که من طبق همون بگم که داری تهمت میزنی؟
شما انگار همه چی براتون نان و آبه, در عجب میمونین اگه منفعت مادی نداره پس چرا میرن؟! با عینک خودتون میبینید
بله تا حالا مجبور نشدن خواهر یا مادرتون برن تن فروشی ک شب رو ی جا داشته باشن بخوابن و شکمشون سیر شه . یا برن کلفتی تو خونه های مردم .
تا حالا مجبور نشدین برین کلیتونو بفروشین برای خرج درمانی و بیمارستانتون .
اخرین باری ک گوشت خوردین رو یادتون میاد .
مجبور نشدین برین سر چهار راه ها ت دما 50 درجه یا منفی چند درجه واستین تو سن 5 6 سالگی جنس بفروشین .
در حالیکه
ی قشر اونقدر پول داشته باشن ک ندونن باهاش چیکار کنن دیگه . از بیت المال بخورن .
ی عده نگران شغل بچه هاشون نباشن ب راحتی با پارتی بذارنش ی جای خوب .
با جا نماز اب کشیدن و ی مهر زدن رو پیشونیشون و چادر پوشیدن .

"ب زودی پس از من زمانی فرا خواهد رسید ک در ان زمان چیزی پوشیده تر از حق و اشکار تر از باطل و رایج تر از دروغ بر خدا و پیامبرش نباشد . نزد مردم ان زمان ، کالایی کم بها تر از قران نیست ، وقتی ک بخواهد ب درستی خوانده شود . و کالایی رایج تر و فراوان تر از ان نیست ، ان گاه ک بخواهند ب صورت وارونه و ب نفع دنیاطلبان معنایش کنند . در ان ایام ، در شهرها ، چیزی ناشناخته تر از معروف و خیر و شناخته شده تر از منکر و گناه نیست .
ان مردم در اختلاف با یکدیگر و پراکندگی متحدند و از اتحاد و یگانگی رویگردانند . گویا انان خود را راهنمای قران می دانند ، ن قران را راهنمای خود ، از قران در میان انان جز نامی باقی نمانده و جز خط و نوشته اش چیزی را نمی دانند.. "
(نهج البلاغه خطبه 147)

" ب خدا سوگند بنی امیه تا انجا در ستمگری و تجاوز پیش می روند ک هر حلالی را حرام نمایند و هر پیمانی را ک بسته اند ، بشکنند . هیچ کلبه گلی و خیمه فقیرانه ای نیست ، مگر انکه ظلمشان را ببینند و فشارشان را تحمل کنند . رفتار بنی امیه چنان بد است ک اهالی همین خانه را هم متفرق سازد . کار ب انجا خواهد رسید ک هم گروهی ک دینشان را می خواهند بر دینشان بگریند و هم گروهی ک دنیای خود را می خواهند بر نابسامانی دنیای خود گریانند . وضع ب گونه ای شود ک هر کس بخواهد دادخواهی کند و از کسی یاری بطلبد باید نزد همان ظالمان برود و از همان ها کمک بخواهد . "
(نهج البلاغه خطبه 98 )

(:

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397

Hadise

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
نرفتم چون فردا امتحان ریاضی دارم:D
ولی اگه میخواستم برم فقط و فقط و فقط و فقط به خاطر شهدا

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
منکه نرفتم چون دوست نداشتم برم و فکر کردم اگه برم به خیلیا از جمله خودم ظلم کردم(یه جورایی خیانت!)
ولی یادمه پارسال روز دانش اموز بود انگار، که امتحان فیزیک هم داشتیم و گفتن اگه بیاید راهپیمایی امتحان لغوه! ۹۰٪کلاس رفتیم!البته بماند که چند نفر هم چون با دوست پسراشون اونجا قرار گذاشته بودن اومدن!
البته یه سری از کارمندای اداره های مختلف هم بودن که اجباری اومدن
یعنی می خوام بگم همه با میل و رغبت نمیان!

مُهَنّـــا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد_قم
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
cfu
منم امسال فکر میکردم مردم کمتر پارسال بیان. شوخی که نیست. واقعا مردم گلایه مندن از عملکرد دولت. مام جزوی ازین مردمیم که داره بمون سخت میگذره اما وقتی رفتیم راهپیمایی. سرد بود. سوز بود. بارون بود. به لطف تدبیر شهرداری خیس آبم بودیم اما جمعیت بیشتر سالای قبل بود.نشینین پای بی بی سی و بگین جمعیت فیک بوده یا فیلمای پارساله. اینو از من بپرسین که هیچ تظاهراتی نبوده که نرفته باشم:)) جمعیت امسال یزد به طرز شگفت انگیزی بیشتر بود.
یه چیزیم که برام خیلی عجیب بود این بود که امسال برخلاف سالای قبل یه دونه هم بنر اداره یا مدرسه هم ندیدم. دروغ نشه چرا! یه دونه مال انجمن اسلامی بود یه دونه هم معارف صدرا. خندم گرفته بود که صبحش به بابا میگفتم اگه جمعیتی هم بیاد همین بچه مدرسه ایان:)) مردم زیر بارون و بدون چتر اومده بودن راهپیمایی. چیزی که اصلا از یزدی که پایتخت اصلاحاته بعید بود:-"

"Mehrab"

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
1398
نرفتم چون خواب بودم

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
یه چیزیم که برام خیلی عجیب بود

واقعن برای منم عجیبه که شما حتی انقلاب خودتون رو هم نمیشناسید! "اصلاح طلبان" جز اصلی ترین صاحبان انقلاب اسلامی بودند و هستند و نمیدونم چرا نباید در راهپیمایی شرکت نکنند :| سابقه افرادی مثل خاتمی،موسوی خوئینیها، هادی خامنه ای و.. رو چطور میتونید با سابقه افرادی مثل کوچک زاده و رسایی و... مقایسه کنید (البته شما مقایسه نکردی همینطوری مثالی عرض کردم). انقدر انقلابتون رو کوچیک کنید تا آخرش سید علی بمونه و بیتش :))

مُهَنّـــا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد_قم
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
cfu
واقعن برای منم عجیبه که شما حتی انقلاب خودتون رو هم نمیشناسید! "اصلاح طلبان" جز اصلی ترین صاحبان انقلاب اسلامی بودند و هستند و نمیدونم چرا نباید در راهپیمایی شرکت نکنند :| سابقه افرادی مثل خاتمی،موسوی خوئینیها، هادی خامنه ای و.. رو چطور میتونید با سابقه افرادی مثل کوچک زاده و رسایی و... مقایسه کنید (البته شما مقایسه نکردی همینطوری مثالی عرض کردم). انقدر انقلابتون رو کوچیک کنید تا آخرش سید علی بمونه و بیتش :))
دقت کنین من "عجیبه" رو به خاطر این گفتم که بچه مدرسه ای ندیدم. درست نقل قول کنین که و تفاهم پیش نیاد. خط آخررو هم کنایه به اونایی گفتم که میگفتن راهپیمایی فقط مال اصولگراها و حزب اللهیاس . شاید بد منظور رسوندم.

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
منم امسال فکر میکردم مردم کمتر پارسال بیان. شوخی که نیست. واقعا مردم گلایه مندن از عملکرد دولت.

برای منم خیلی عجیب بود امسال!! کسایی رو دیدم که میدونستم تاحالا راهپیمایی نیومدن : ))
مثلا یکیش احسان بود که قبلا آتئیست بود و امسال اولین راهپیمایی عمرش بود !
بهروز که با اینکه کلل خانوادش تا به حال یه بار هم راهپمایی نیومده بودن،اولین راهپیمایی عمرش بود و تا به حال نیومده بود...
حتی کسری ای که تو دبیرستان یادمه همچین اعتقاداتی نداشت به هیچ عنوان، اومده بود و حضور داشت و برام عجیب بود. خود من که اصن جا خوردم دیدمش! : دی
خودِ منم فک کنم بعد 7 سال رفته بودم دوباره
و خب چیزی که معلوم بود این بود که (حداقل تو تهران) اکثر کسایی که اومده بودن و میدیدم آدمهای معمولی بودن که اومدن از اون چیزی که درسته دفاع کنند نه اون چیزی که رسانه ها جَو میدن. نه اون چیزی که یه عده(به نظر خودم از قصد و به خیانت) گند زدن تو مملکت تا احتمالا نارضایتی رو افزایش بدند و وقتی همون یه عده شروع به صحبت کردند همه ناراضی بودند ولی مردم اومده بودن بگن که تا تهش پای حقیقت و اونچه که درسته هستیم هر چند که این عده به ظاهر زیاد بخوان عوام فریبی کنند .

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
اینکه بيش از ٩٦% از شهروندان #تهران در راهپیمایی #٢٢بهمن شركت نكرده اند، نكته قابل تاملي است كه بايد مورد توجه تصميم سازان، تصميم گیران و مجريان جمهوري اسلامي قرار گیرد.
(عبدالرضا داوری)
نگران اینم نباش ! به زودی زلزله ی تهران میاد(3-4سال آینده حدس خودمه) و همه ی این مسئولین و حرومی خورها رو میشوره میبره ...(ما رم شُست و بُرد نوش جونش : دی)
درسته احتمال 90 درصد اولش جنگ خارجی(و داخلی) میشه ولی به نظرم اتفاق خوبی برای ایرانه که خیلی چیزا(مخصوصا صاحبان فاسد قدرت) از نو ساخته بشند.

Mohammad_r

محمد
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و کامپیوتر
شرکت کردیم نه به خاطر دولت
دولت و مسئولین به خود نگیرند
ما برای اسلام انقلاب و خون شهدا و کسایی که ازادی ما به قیمت جونشان تمام شد شرکت کردیم
به نظرتون اینکه خیلی ها رو میبینیم اصلا اعتقادی ندارن و تو عمرشون راهپیمایی شرکت نکردند ولی امسال اومدن یه معجزه نیست
دشمنان اسلام خواستن پیروانش کم شود زیاد شد خواستن انقلاب اسلامی فروریزد محکم تر شد خواستند کمتر مردم در 22 بهمن به صحنه بیاین و امادگی خود را نشان دهند که امسال خیلی بیشتر از سال های قبل اومدند و...
بهتر نیست وقایع و حقیقت رو خودمون ببینیم و با عقل بسنجیم

:D

بالا