• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات نرم افزاری

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
سلام به دوستان ببخشید من از بیرون یه dvd سریال خریدم که dvd 9 هست.و داخلشم دوتا پوشه videos و audio هست..حالا میخوام اونو به فلشم بزنم و دوتا سوال دارم اول اینکه با چه نرم افزاری این کارو میتونم بکنم حتی اگه قفل باشه...و دوم اینکه بعد اینکه کپی شد چجوری تو لپ تاپ یا موبایل اجرا کنم فیلمو خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون..
کپی پیست نمیشه مگه؟!
اجرا هم کاری نداره. یه پلیر باز کن. فولدر رو بگیر بکش رو پلیر خودش اجراش میکنه.

نمیدونم کجا بپرسم ، کسی میدونه برای پالایش صوتی فایلهای صوتی قدیمی ، آهنگهای قدیمی که نویز و اینا دارن چیکار باید کرد؟
نرم افزارهاش هست که نسبتا بهبود میدن کیفیت فایل صوتی رو اما خیلی هم انتظارت بالا نباشه.

_.khakestari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
بيوتك
سلام به دوستان ببخشید من از بیرون یه dvd سریال خریدم که dvd 9 هست.و داخلشم دوتا پوشه videos و audio هست..حالا میخوام اونو به فلشم بزنم و دوتا سوال دارم اول اینکه با چه نرم افزاری این کارو میتونم بکنم حتی اگه قفل باشه...و دوم اینکه بعد اینکه کپی شد چجوری تو لپ تاپ یا موبایل اجرا کنم فیلمو خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون..
هم تو گوشي و هم ويندوز با VLC قطعا باز ميشه لازم نيست همه پوشه رو كپي كنيد از تو پوشه video فايل هاي با پسوند vob كه حجمش از ٩٠٠ مگ بيشتره رو كپي كنيد تو فلش و...

افخم نیا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید سلطانی 3 (1 سابق)
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
هم تو گوشي و هم ويندوز با VLC قطعا باز ميشه لازم نيست همه پوشه رو كپي كنيد از تو پوشه video فايل هاي با پسوند vob كه حجمش از ٩٠٠ مگ بيشتره رو كپي كنيد تو فلش و...
خب از فایل audio چیا رو؟؟

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
adobe connect نصب کردم ولی وقتی می خواد بالا بیاد، نوارش تا نزدیک پر شدن میره، بعد یهو کامل میشه کلاسم نمیاره.مرورگر و اینا ئم درست و حسابی نصبه.

چرا؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
من یه رم داشتم وسط دانلود نوتیف اومد برام که حافظه دستگاه پره و اینا. رم رو هم نشون نمیداد. رو چند تا لپ تاپ و کامپیوتر امتحانش کردم باز نکرد کلا. بعد الان که به کامپیوتر وصلش کردم، طبق این عکس اون گوشه سمت چپ پایین نشون میده که هست ولی تو خود کامپیوتر نشون نمیده! از اون گوشه هم میزنم که فرمت شه میگه فلانی وجود نداره اول وصلش کن بعد! سوخته یعنی؟ نمیشه هیچ کاریش کرد؟

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
من لپ تاپمو دادم تعمیر کنن بعد برام یه نرم افزار تعمیرات لپ تاپ از راه دور :‌| نصب کرده به اسم
(Any Desk )
سوال یک : همیشه میتونن به لپ تاپ من دسترسی داشته باشن بدون تایید من ، نه؟ :-"
سوال دو : چجوری به طور کامل پاکش کنم ؟ :))

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
من لپ تاپمو دادم تعمیر کنن بعد برام یه نرم افزار تعمیرات لپ تاپ از راه دور :‌| نصب کرده به اسم
(Any Desk )
سوال یک : همیشه میتونن به لپ تاپ من دسترسی داشته باشن بدون تایید من ، نه؟ :-"
سوال دو : چجوری به طور کامل پاکش کنم ؟ :))
نه نمیتونن وصل بشن اصلا جای نگرانی نداره.

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه ها من با IDM وقتی بیشتر از 3 گیگ دانلود میکنم یهو اینترنتم قطع میشه کامپیوتر حتی دیگه ری استارت هم نمیشه ! اصن دیگه کلا فقط پوینتر ماوس کار میکنه ! قبلا هیچ مشکلی نداشت یه فلش مموری زدم کسپر نتونست ویروس رو حذف کنه ویروس اجرا شد ! دیگه هر چی اسکنش کردم و تو سیف مود پاکش کردم اینا فایده نداشت ! به نظرتون راهی به جز ویندوز عوض کردن داره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
من یه تبلت قدیمی دارم
وقتی توی گزینه ی اپدیت اندرویدش میرم میگه اپدیت شده. در حالیکه اپدیت نشده و مال ده قرن پیشه : -" چجوری اپدیتش کنم؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
من ی برنامه ای رو ،رو لپتابم نصب کردم بعد موقع اجراش آنتی ویروس اکسس نمیده میگه باعث دسترسی ب سیستم میشه
چیکار کنم از این حالتش خارج بشه و برنامه رو باز کنم؟

و اینکه ی برنامه ای رو هم نصب کردم و ب هزاران دلیل چون مشکل داشت خواستم حذفش کنم و هر کاری میکنم نمیشه
چ کنم ک حذف بشه؟

samira.a

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 12
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام کسی نرم افزار کنکوری رایگان میشناسه که خوب باشه؟من نرم افزار تخمین رتبه هیوا رو دارم که خوبه و ازش راضیم میخوام بدونم کسی چیز دیگه ای هم سراغ داره؟

faezeh iq

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر عسل:)
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی:)
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه.
من یه مشکلی با لپ تاپم دارم.حدود یک هفته پیش متوجه شدم لپ تاپم روشن نمیشه..فک کردم سوخته و اینا...ولی وقتی شارژرو زدم دیدم کار میکنه وقتی روشن شد دیدم باتریش 97 درصده..تعجب کردم شارژرو دراوردم دیدم خاموش شد.حدودا چار ساعت طول کشید که صد شد....گفتم شاید ویروسی شده باشه :D...اپ های مشکوکم رو دیلیت کردم...performanceباتری رو هم گذاشتم رو کمترین حالت...خاموش کردم لپ تاپو شارژرو جدا کردم...دوباره تلاش کردم دیدم روشن شد.
چند روز باهاش کار میکردم ،مشکلیم نبود...تا دو روز پیش لپ تاپو حدودا دو روز به شارژ زده بودم ولی اصن حواسم نبود جداش کنم.الان دیگه هر کاری میکنم بدون شارژر روشن نمیشه:(
چیکار کنم؟!
باتریش سوخته؟:( باتریش تنبل شده مثلا ؟:D با توجه به اینکه قبلا یه بار اوکی شده...ممکنه دوباره هم درست شه؟:D
ممنون میشم نظراتتونو بگین.

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
باتریش سوخته؟:( باتریش تنبل شده مثلا ؟:D با توجه به اینکه قبلا یه بار اوکی شده...ممکنه دوباره هم درست شه؟:D
ممنون میشم نظراتتونو بگین.
ببرینش ی جایی براتون فریزش کنن بلکه ب سلولاش شک وارد بشه و درست بشه
اخه باتری یهویی خراب نمیشه.مثلن برا خود من آخرای عمرش ب 40میرسید خاموش میشد.اما اینی ک شما میگین؛ی طوریه:د
البته من تجربه ام رو گفتم خیلی اطلاعات ندارم
ولی باز میگم احتمالا با فریز کردن درست بشه

• لایک
امتیازات: z.a97

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
من اس.اس.دی خریدم و انداختم جای اچ.دی.دی و درایو نوری رو در آوردم و اچ.دی.دی رو انداختم اونجا و یه ویندوز نصب کردم رو اس.اس.دی . الان سوالم اینه که چطوری میتونم ویندوزی که رو اچ.دی.دی داشتم رو دوباره بالا بیارم؟

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
من اس.اس.دی خریدم و انداختم جای اچ.دی.دی و درایو نوری رو در آوردم و اچ.دی.دی رو انداختم اونجا و یه ویندوز نصب کردم رو اس.اس.دی . الان سوالم اینه که چطوری میتونم ویندوزی که رو اچ.دی.دی داشتم رو دوباره بالا بیارم؟

@MTHR اصولن تو باید بدونی:-?

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
من نمیدونم چجوری میشه منتقل کرد ولی میدونم کار درستی نیست و عملکرد سیستم عامل و هارد رو تضعیف میکنه. اگر مشکلت مثلا لایسنس ویندوز ده هست با اکانت ماکروسافت لینکش کن و بعد تو ویندوز جدید فعال کن. بقیه‌ش هم انتقال فایل و نصب دوباره برنامه‌هاست دیگه. خیلی سخت نیست.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
من نمیدونم چجوری میشه منتقل کرد ولی میدونم کار درستی نیست و عملکرد سیستم عامل و هارد رو تضعیف میکنه. اگر مشکلت مثلا لایسنس ویندوز ده هست با اکانت ماکروسافت لینکش کن و بعد تو ویندوز جدید فعال کن. بقیه‌ش هم انتقال فایل و نصب دوباره برنامه‌هاست دیگه. خیلی سخت نیست.

نمیخوام ویندوز رو از هاردی به هارد دیگه منتقل کنم. فقط میخوام دوباره ویندوزی که روی اچ.دی.دی هست رو بالا بیارم :-? چون اون درایو ویندوز رو فرمت نکردم:-? فقط رو اس.اس.دی ویندوز جدید نصب کرده بودم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
نمیخوام ویندوز رو از هاردی به هارد دیگه منتقل کنم. فقط میخوام دوباره ویندوزی که روی اچ.دی.دی هست رو بالا بیارم :-? چون اون درایو ویندوز رو فرمت نکردم:-? فقط رو اس.اس.دی ویندوز جدید نصب کرده بودم
من بلد نیستم اما میدونم راه حل داره. تو بوت لودر اینا باید تغییر ایجاد کرد.

whoisparya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
اینکه هر اپلیکیشنی میتونم دانلود نصب کنم جز یکیشون یعنی چی~X(

بالا