• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
ای کاش یه بخشی رو میذاشتین تا هر تاپیکی ک توی 24ساعت توش ارسال شده رو نشون میداد تا متوجه میشدیم کدوم تاپیک ارسال داشته یا ن
جوری ک الان هست بده.چند تا ارسال ک انجام بشه خیلی از تاپیکا از لیست ارسالای جدید خارج میشن خیلیا هم متوجه نمیشن ک چ تاپیکی ارسال جدید داشته

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
ای کاش یه بخشی رو میذاشتین تا هر تاپیکی ک توی 24ساعت توش ارسال شده رو نشون میداد تا متوجه میشدیم کدوم تاپیک ارسال داشته یا ن
جوری ک الان هست بده.چند تا ارسال ک انجام بشه خیلی از تاپیکا از لیست ارسالای جدید خارج میشن خیلیا هم متوجه نمیشن ک چ تاپیکی ارسال جدید داشته
توی فیلد بالا تو گزینه ارسال های جدید این بخش وجود داره

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
احساس می کنم اکانتای فیک سایت زیاد تر از قبل دارن میشن .اگه تدابیری در این زمینه اندیشیده بشه به نظرم بهتره .

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
میشه این قسمت محدود کردن رو بردارید؟!
یا حداقل مثل قبل وقتی یکی محدود بود میشد باهاش گفتگو داشت، الان همه رقمه از دسترس خارج میشن

آرشا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرز ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
یا حداقل مثل قبل وقتی یکی محدود بود میشد باهاش گفتگو داشت، الان همه رقمه از دسترس خارج میشن
ربطی به هم ندارنا:-?
اسم اکانتشو تو چت باکس سرچ میارتش . اون جا پیام بده‌

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

پایین صفحه هایی ک پیام داده نوشته شو ایگنور کانتنت بزنی روش پستشو نشون میده :-" و اکانتش پیدا میشه میتونی بهش پ.خ بدی :-"

قبلن میشد کسی ک بلاک میکنی نتونه بهت پ.خ بده دیگه ، الان جز گزینه های تنظیمات پ.خ نیست دیگه ، نمیشه کاریش کرد نتونه پ.خ بده ؟ @MTHR @esfrwms

آخرین ویرایش:

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
اگر این حالت نادیده گرفتن کاربرها، 2 طرفه بشه، یعنی کاربری که من نادیده میگیرمش، اونم دیگه نوشته های من رو نتونه ببینه، خیلی خوب میشه و حتی شاید از اختلافات داخل سایت هم کم کنه

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
اگر این حالت نادیده گرفتن کاربرها، 2 طرفه بشه، یعنی کاربری که من نادیده میگیرمش، اونم دیگه نوشته های من رو نتونه ببینه، خیلی خوب میشه و حتی شاید از اختلافات داخل سایت هم کم کنه
نه این یعنی حق انتخاب رو از بقیه میگیری
شما این حق رو نداری

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
نه این یعنی حق انتخاب رو از بقیه میگیری
شما این حق رو نداری

من فکر کنم هرکس حق(مالکیت) چیزی که متعلق به خودش هست رو داره. مثل واقعیت که میخوای حرفتو 4 نفر بشنون میری پیش اون 4 نفر میگی و دلت نمیخواد 5 نفر باقی یک جمع بشنون چی داری میگی. اینجام بد نیست وقتی من کسی رو نادیده گرفتم، اونم دیگه نبینه نوشته های من رو. این حق من هست. و برای سایتم خوبه. چون از کلی بحث و دعوا جلوگیری میکنه.

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
من فکر کنم هرکس حق(مالکیت) چیزی که متعلق به خودش هست رو داره. مثل واقعیت که میخوای حرفتو 4 نفر بشنون میری پیش اون 4 نفر میگی و دلت نمیخواد 5 نفر باقی یک جمع بشنون چی داری میگی. اینجام بد نیست وقتی من کسی رو نادیده گرفتم، اونم دیگه نبینه نوشته های من رو. این حق من هست. و برای سایتم خوبه. چون از کلی بحث و دعوا جلوگیری میکنه.
خب شما میتونی یه حرفی رو تو جمع ۹ نفره نگی و بعد که اون ۵ نفر رفتن و‌تو‌جمع ۴ نفره خودتون بگید
شما نمیتونید تو جمع بگید، شما ۵ نفر پاشید برید من با این ۴ نفر حرف دارم
شما رئیس و بقیه ارباب حلقه به گوش شما نیستن

مُهَنّـــا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد_قم
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
cfu
واقعا حیف نیست که یه کاربر با سابقه ی سه ساله فوق فعاله و یه 6 ماهه فوق حرفه ای؟
منم با این حرف موافقم. چرا برای درجات کاربری، علاوه بر تعداد ارسالا به چیزای دیگه مثل مدت زمان حضور، تعداد محتوا ها یا لایکا نگاه نمیکنید؟
خیلی از کاربرای قدیمی پستای کمی داشتن یا فقط تو یه انجمن حضور داشتن اما ثمراتی که حضورشون توی فروم داشته خیلی بیشتر از بعضی کاربراییه که فقط تعداد ارسالاشونو پر کردن...
+ اگر امکانش نبود حداقل عناوینو عوض کنید یکم تنوع بشه. خیلی یکنواخت شده.:-"

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
انجمن جامعه شناسی هم فقط برای کاربران نشون داده بشه بهتره. قبلن طوری بود که اگه کسی تازه عضو شده بود حرف بزن و انجمنهای اعتقادی و سیاسی و اینا براش نشون داده نمیشد تا یه مدت زمانی از حضور و تعداد پستاش گذشته باشه. الان چرا اینطوری نیست؟ من اصلن حس خوبی ندارم..

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
واقعا چرا نمیشه اکانت رو حذف کرد؟
من قبلا چندبار خواستم اکانتم رو حذف کنم و مطهری گفت که نمیشه. و خب درک نمیکنم چرا سایت همچین آپشنِ ساده و پرکاربردی نباید داشته باشه.
به نظرم خیلی خوب میتونه باشه اگه بتونیم دیلیت اکانت کنیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
واقعا چرا نمیشه اکانت رو حذف کرد؟
من قبلا چندبار خواستم اکانتم رو حذف کنم و مطهری گفت که نمیشه. و خب درک نمیکنم چرا سایت همچین آپشنِ ساده و پرکاربردی نباید داشته باشه.
به نظرم خیلی خوب میتونه باشه اگه بتونیم دیلیت اکانت کنیم.
دیلیت اکانت میشه کرد اما پست ها پاک نمی شوند و تنها با اسم کاربر مهمان حضور دارند. به دلیل این که اگر بخواهیم تمام پست های یک کاربر را حذف کنیم به سرور فشار زیادی وارد می شود و سرور پاسخگو نیست. این مشکل هم فقط برای این سایت نیست و یکی از بزرگترین مشکلات اغلب مدیران سایت های زنفرو است.
با این همه چند راه فرعی غیر قطعی وجود دارد اما احتمال ایجاد هنگ در سرور دارد.

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
انجمن جامعه شناسی هم فقط برای کاربران نشون داده بشه بهتره. قبلن طوری بود که اگه کسی تازه عضو شده بود حرف بزن و انجمنهای اعتقادی و سیاسی و اینا براش نشون داده نمیشد تا یه مدت زمانی از حضور و تعداد پستاش گذشته باشه. الان چرا اینطوری نیست؟ من اصلن حس خوبی ندارم..
موافقم به شدت

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
نمیدونم این به همین قسمت دقیقا مربوط میشه یا نه ٬‌

ولی کاش یه تم دارک مد هم میبود:( زیادی روشنه دیگه برای شبا
تم دارک مد در هر مرورگر به صورت پیش فرض وجود دارد و با یک جستجوی ساده می توانید دارک مود را در صفحات مرورگر خود اجرا کنید.

واقعا حیف نیست که یه کاربر با سابقه ی سه ساله فوق فعاله و یه 6 ماهه فوق حرفه ای؟
من افزونه ای برای اصلاح این مورد در سایت (و در نظر گرفتن میزان زمان فعالیت علاوه بر تعداد پست ها برای درجه بندی کاربران) پیدا نکردم اما پیشنهاد خوبی است و همچنان جستجو می کنم.

احساس می کنم اکانتای فیک سایت زیاد تر از قبل دارن میشن .اگه تدابیری در این زمینه اندیشیده بشه به نظرم بهتره .
کاملا درست است. از طریق آی پی و ایمیل و ... تعدادی از اکانت های فیک و مولتی شناسایی می شود. بقیه نیز به مرور زمان توسط کاربران گزارش داده می شود.

این امکان وجود ندارد.

پیشنهاد خوبیه ... یک حداقل میزان فعالیت برای این انجمن ها تعیین می شود.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
منم با این حرف موافقم. چرا برای درجات کاربری، علاوه بر تعداد ارسالا به چیزای دیگه مثل مدت زمان حضور، تعداد محتوا ها یا لایکا نگاه نمیکنید؟
خیلی از کاربرای قدیمی پستای کمی داشتن یا فقط تو یه انجمن حضور داشتن اما ثمراتی که حضورشون توی فروم داشته خیلی بیشتر از بعضی کاربراییه که فقط تعداد ارسالاشونو پر کردن...
+ اگر امکانش نبود حداقل عناوینو عوض کنید یکم تنوع بشه. خیلی یکنواخت شده.:-"
هر دو موردی که گفتی قبلا ممکن بود و خیلی خوب بود :((
@MTHR

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
خیلی حیفه...شما نگا سال عضویت من :)) باید بهم چرخ دنده و لنگر افتخاری تعلق بگیره

بالا