• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پرسش و پاسخ پیرامون برنامه‌نویسی

• شروع کننده موضوع max
  • تاریخ شروع

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
  • لایک
امتیازات: z.a97

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
درود
یه کامپایلر برای سی می خوام که کد 16 بیت ایجاد کنه.

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
خودم پیداش کردم.
watcom

CPHM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله دو فيزيك و شيمي
دانشگاه
University of Oxford
رشته دانشگاه
Theoretical physics
با سلام
بنده تا به حال از Visual Studio 2010 استفاده می کردم و همیشه از دیتابیس SQL با فرمت SDF استفاده می کردم ولی الان می بینم در Visual Studio 2015 اصلا این فرمت وجود خارجی ندارد! و حتی دیتابیس های قبلی با این فرمت باز نمی شوند!
الان دقیقا از کدام فرمت می شود به عنوان SDF استفاده کرد؟؟!! یک چیزی به نام mdf هست، آیا مشابه است؟

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
با سلام
بنده تا به حال از Visual Studio 2010 استفاده می کردم و همیشه از دیتابیس SQL با فرمت SDF استفاده می کردم ولی الان می بینم در Visual Studio 2015 اصلا این فرمت وجود خارجی ندارد! و حتی دیتابیس های قبلی با این فرمت باز نمی شوند!
الان دقیقا از کدام فرمت می شود به عنوان SDF استفاده کرد؟؟!! یک چیزی به نام mdf هست، آیا مشابه است؟
سلام . فرمت sdf یه فرمت فشرده اس که واسه موبایل این چیزاست فکرکنم . کلا واسه سیستم های اصطلاحا embeded این چیزاست. فرمت استاندارد اسکیو ال سرور همون mdf واسه کاربردهای معموله . اگه واسه مثلا ویندوز ce یا چیزای شبیه اون برنامه مینوسی از sdf استفاده کن در غیر اینصورت واسه کاربردهای عادی تو درجه اول توصیه میکنم که از orm استفاده کنی که بهترینش همون ef مایکروسافت هست اگر هم خواستی مستقیم با اسکیوال سرور کار کنی همون mdf حالت معمولش هست

• لایک
امتیازات: CPHM

Happy

کاربر مثلا فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
افق
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام میشه ی توضیحی در مورد برنامه نویسی بدین ؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید میری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون برنامه نویسی

برای فراگیری mathlab پیشنهادی دارید؟ یا سایتی که خوب باشه در این زمینه؟؟
فراردرس
اگه انگلیسیت خوبه سولو لرن و unix هم به دردت میخوره

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی
سلام دوستان کسی تهران اموزشگاه خوب و یا بهتر بگم مدرس خوب سراغ داره واسه طراحی وب ؟؟؟

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
چه سنی برا شروع برنامه نویسی مناسبه ؟
مثلا من تابستون میتونم برم؟

نارنجی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
سلام
پیشنهادهای شمارو برای یادگیری c++
پذیراییم .
سایت کتاب و ... .

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
چه سنی برا شروع برنامه نویسی مناسبه ؟
مثلا من تابستون میتونم برم؟
والا الان از 10 سالگی هم میشه شروع به کد زدن کرد
اگر وقت داری حتما برو دنبالش. از یک چیز ساده هم شروع کن. مثلا پایتون

سلام
پیشنهادهای شمارو برای یادگیری c++
پذیراییم .
سایت کتاب و ... .
چرا سی ++ ؟ این روزها همه دنبال پایتون هستند و رنک یک زبان های برنامه نویسیه.

نارنجی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
چون میگن برای یادگیری مفاهیم پایه مناسب تره

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام بچه ها من قبلا وب دیزاین و HTML CSS و تا حدودی ASP.NET کار کردم ولی الان هیچی یادم نیست حدودا 12 ساله که هیچ فعالیتی نداشتم ، میخام یه زبان برنامه نویسی رو شروع کنم اما هیچ ایده ای ندارم ! نمیدونم اصن برم تو کار برنامه نویسی موبایل یا تحت وب یا ویندوز ! کلا سر در گمم میشه یکی راهنمایی کنه بگه الان بیشتر چی رو بورسه ؟ بعد یه سوال دیگه برای کارایی مث کرک کردن از کجا باید شروع کنم ! هزینش هم مهم نیست میتونم خیلی هزینه کنم !

نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2 - دبیرستان حلی10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
سلام بچه ها من قبلا وب دیزاین و HTML CSS و تا حدودی ASP.NET کار کردم ولی الان هیچی یادم نیست حدودا 12 ساله که هیچ فعالیتی نداشتم ، میخام یه زبان برنامه نویسی رو شروع کنم اما هیچ ایده ای ندارم ! نمیدونم اصن برم تو کار برنامه نویسی موبایل یا تحت وب یا ویندوز ! کلا سر در گمم میشه یکی راهنمایی کنه بگه الان بیشتر چی رو بورسه ؟ بعد یه سوال دیگه برای کارایی مث کرک کردن از کجا باید شروع کنم ! هزینش هم مهم نیست میتونم خیلی هزینه کنم !
سلام خسته نباشید
ببینید وب چیزیه که هیچ وقت از روی بورس نمیافته ولی چیزای دیگه خب هر کدوم دوره ای بگیر نگیر دارن
اگه میخوای بری سمت وب برو PHP و بعدش فریمورک لاراول رو یاد بگیر که الان به شدت روی بورسه
اگر از وب شروع کنی بعدش کم کم وارد برنامه نویسی موبایل بشی خیلی بهتره ولی خب میتونی از برنامه نویسی اندروید هم شروع کنی با زبان JAVA که اصلا توصیه نمیشه به نظر من اول PHP تا یه ذره با برنامه نویسی خو بگیری بع اگه خواستی در زمینه وب ادامه بدی لاراول و اگه نه برو سراغ JAVA یا C# یا هر چیزی بسته به نیازی که داری

موفق باشید

نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2 - دبیرستان حلی10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام
موسسه فنی تهران بد نیست.چند تا شعبه هم داره.
سلام دوستان کسی تهران اموزشگاه خوب و یا بهتر بگم مدرس خوب سراغ داره واسه طراحی وب ؟؟؟
سلام
بله مجتمع فنی خوبه اما بازم هیچ فرقی نداره هر آموزشگاهی میتونید برید مثلا جهاد دانشگاهی ها هم کیفیتش خوبه هم قیمتاش . برای شروع فقط یه جا برید چون چیزی که مهمه مباحث اولیه هست که توی همه جا میگن و بقیه چیزا رو شما خودت میتونی بری دنبالش خیلی راحت ، وقتی که راه بیافتید توی مسائل ابتدایی. پس خیلی مهم نیست کجا برید
مجتمع فنی خوبه . جهاد دانشگاهی ها هم همینطور

موفق باشید

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
سلام خسته نباشید
ببینید وب چیزیه که هیچ وقت از روی بورس نمیافته ولی چیزای دیگه خب هر کدوم دوره ای بگیر نگیر دارن
اگه میخوای بری سمت وب برو PHP و بعدش فریمورک لاراول رو یاد بگیر که الان به شدت روی بورسه
اگر از وب شروع کنی بعدش کم کم وارد برنامه نویسی موبایل بشی خیلی بهتره ولی خب میتونی از برنامه نویسی اندروید هم شروع کنی با زبان JAVA که اصلا توصیه نمیشه به نظر من اول PHP تا یه ذره با برنامه نویسی خو بگیری بع اگه خواستی در زمینه وب ادامه بدی لاراول و اگه نه برو سراغ JAVA یا C# یا هر چیزی بسته به نیازی که داری

موفق باشید
به نظرم از جاوا شروع شه بهتره البته یه کم پیش زمینه تو سی و سی پلاس پلاس و میتونه یادگیری جاوا رو راحت تر کنه . با جاوا هم میتونی وب کار کنی هم موبایل و ... چون مستقل از پلتفرمه مشکل قابلیت حمل رو بسترهای مختلف مثه لینوکس و مک ویندوز هم نداری .

بالا