• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دارک وب(آنچه که شما از اینترنت نمی دانید!)

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
راستش باورش حداقل فعلا، خیلی برام سخته که دولت هایی که اینقد راحت مخالفانشونو همه جوره در همه جای جهان پیدا میکنن و ترور میکنن، از پس این بر نیان. فک کنم نیاز به توضیح بیشتری برای چراییش دارم.
البته گویا دولت ها هم از مشتریان دارک وب هستن برای خرید سلاح.
شاید همونا ک مخالفاشونو ترور میکنن از دارک وب استفاده کنن!
مطمئنن ی سری چیزا هست ک باعث میشه هیچکس نتونه جلوش وایسه.مثلن خیلی وقتا ب خیلی از قول ها عمل نمیشه:-"
راستش باید بگم خیلی همین قضیه واضح نیست و میشه تا حدودی گف عجیبه
اما ی وقتایی یه سری از افراد واقعا خوبن و شاید بشه گف کسی ازشون بهتر نیس(هر چند ک دست بالای دست زیاده و..:D)
مثلا anonymous.اگ بخوایم همین قضیه رو برای اونا تعمیم بدیم باید بگیم خیلی از کشورا تو زمینه ی اطلاعات،هک،جاسوسی و...خیلی خوبن چرا نمیتونن جلوشو بگیرن؟
انونیموس بعد از داستانایی ک شارلی ابدو راه انداخت هکش کرد،سال 2011آمازون رو هک کردن،سر قضیه ی داعش خیلی از سایتا ک مربوط ب داعش بود رو از بین بردن،حسابای داعش تو توییتر رو هک کردن،زمانی ک زمزمه هایی مبنی بر کمک ترکیه ب داعش بود خیلی از سایت های دولتی و بانکای ترکیه رو هک کردن طوری ک تراکنش مالی کشور رو از کار انداختن،ب سایت سونی و سرور سنا آسیب زدن،حتی من ی جا خوندم ک تو سال 2012رادیوی اسرائیل رو هک کردن و ازش ب مدت دقایقی صدای قرآن پخش شده(اینو نمیدونم راسته یا نه:-")
همه ی اینا از یه گروه بر اومده هیچکس هم نتونسته تا حالا جلوشون رو بگیره.شاید دارک وب هم مث آنونیموس عه:-"
لینک خبری معتبری دارین برای سوال اول؟؟
راستش خیلی وقت پیش در موردش خونده بودم و اصلا یادم نیس کجا بود.چند تا کلیپ هم بود ک از افرادی ک اطلاعات داشتن درموردش سوال کرده بودن مث پلیسا یا خریدارا
(کلا آدم از هر چی بدش بیاد سرش میاد:|خیلی بدم میاد بی منبع ی چیزی بگم اما این دفعه اینطوری شد.دیگه چیزایی بود ک میدونستم:-")

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
شاید همونا ک مخالفاشونو ترور میکنن از دارک وب استفاده کنن!
مطمئنن ی سری چیزا هست ک باعث میشه هیچکس نتونه جلوش وایسه.مثلن خیلی وقتا ب خیلی از قول ها عمل نمیشه:-"
راستش باید بگم خیلی همین قضیه واضح نیست و میشه تا حدودی گف عجیبه
اما ی وقتایی یه سری از افراد واقعا خوبن و شاید بشه گف کسی ازشون بهتر نیس(هر چند ک دست بالای دست زیاده و..:D)
مثلا anonymous.اگ بخوایم همین قضیه رو برای اونا تعمیم بدیم باید بگیم خیلی از کشورا تو زمینه ی اطلاعات،هک،جاسوسی و...خیلی خوبن چرا نمیتونن جلوشو بگیرن؟
انونیموس بعد از داستانایی ک شارلی ابدو راه انداخت هکش کرد،سال 2011آمازون رو هک کردن،سر قضیه ی داعش خیلی از سایتا ک مربوط ب داعش بود رو از بین بردن،حسابای داعش تو توییتر رو هک کردن،زمانی ک زمزمه هایی مبنی بر کمک ترکیه ب داعش بود خیلی از سایت های دولتی و بانکای ترکیه رو هک کردن طوری ک تراکنش مالی کشور رو از کار انداختن،ب سایت سونی و سرور سنا آسیب زدن،حتی من ی جا خوندم ک تو سال 2012رادیوی اسرائیل رو هک کردن و ازش ب مدت دقایقی صدای قرآن پخش شده(اینو نمیدونم راسته یا نه:-")
همه ی اینا از یه گروه بر اومده هیچکس هم نتونسته تا حالا جلوشون رو بگیره.شاید دارک وب هم مث آنونیموس عه:-"
حقیقتا این مسئله هک و کامپیوتر خیلی برای من عجیب و گیج کننده ست و چیزی دربارش اصلا نمیدونم:))
ولی همچنان خیلی برام عجیبه اینقد راحت مخالفای حکومت تو هرجای جهان پیدا میشن، ولی از پس آنونیموس و دارک وب و...بر نمیان
لینک خبری معتبری دارین برای سوال اول؟؟
من چیز معتبر خاصی پیدا نکردم و حرفایی که دیدم ضد و نقیضن. فقط اینو از بالاترین پیدا کردم:
https://www.balatarin.com/permlink/2018/2/12/4757850
از طرفیم این:
https://ravannevis.info/مورد-عروسک-های-لولیتا-چه-می-دانید؟/

واقعا نمیدونم شایعه ست یا حقیقت داره. با خودم گفتم شاید خبرش اینقد واضح و معروفه که فقط من چون زیاد اخبار گوش نمیکنم، نفهمیدم و اومدم بپرسم.
ولی گذشته از مورد خاص لولیتا، خیلی حقیقت دردناکیه که رابطه جنسی سادیستی با کودکان و حتی ویدیو از اونها، چیز کمی نیست و طبیعتا با تقاضا هم توجیه میشه...

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
من راجع به این لولیتا بگم یک چیزی، بیشتر بهش میاد شایعه باشه ،چون تا الان دارم میگردم و هیچ منبعی یا خبری راجع بهش پیدا نکردم و چنین چیزی اگر واقعی باشه نمیتونه انقدر مسکوت بمونه توی دنیای اطلاعات! من بیشتر حدس می‌زنم توهمات رائفی پوره، مثل باقی سخنرانی هاشون راجع به خوردن جنین توی چین یا پیدا شدن کشتی نوح.

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
من راجع به این لولیتا بگم یک چیزی، بیشتر بهش میاد شایعه باشه ،چون تا الان دارم میگردم و هیچ منبعی یا خبری راجع بهش پیدا نکردم و چنین چیزی اگر واقعی باشه نمیتونه انقدر مسکوت بمونه توی دنیای اطلاعات! من بیشتر حدس می‌زنم توهمات رائفی پوره، مثل باقی سخنرانی هاشون راجع به خوردن جنین توی چین یا پیدا شدن کشتی نوح.
بی طرفم اما رائفی پور توهم نمیزنه
هر چی تا حالا گفته سند و مدرک داشته
اما اینهم ی چیزیه ک میشه بهش توجه کرد و ب قول شما خیلی عجیب ب نظر میاد ک چنین چیزی سر و صدایی نکرده.
البته من سرچ نکردم ی سری جاها درموردش نوشته بودم خوندم

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
بی طرفم اما رائفی پور توهم نمیزنه
هر چی تا حالا گفته سند و مدرک داشته
اما اینهم ی چیزیه ک میشه بهش توجه کرد و ب قول شما خیلی عجیب ب نظر میاد ک چنین چیزی سر و صدایی نکرده.
البته من سرچ نکردم ی سری جاها درموردش نوشته بودم خوندم
من کلیپهاشو از آپارات گاهی میبینم، و دو مورد از اونهایی که یادم بود رو لینک دادم که بررسی کرده بی اساس بودنشون رو.
یادمه تاپیکش بود قبلا توی اعتقادی میتونیم بحث کنیم راجع بهش... که البته من امیدوارم نابود شده باشه،_، چون از زمان جاهلیت من پست های زیادی توش هست

به طور کلی وقتی یکی میخواد راجع به چیزی صحبت کنه یا باید خودش در اون حیطه صاحب نظر باشه یا حداقل یک زحمتی به خودش بده و منابع رو چک کنه

اما ایشون میان یک سری اخبار زرد رو با تلفیقی از احساسات و بزرگنمایی بیان می‌کنند. که اغلب خیلی هیجان انگیزه و مخاطب وقتی میشنوه میگه wow واقعا عروسک های زنده واقعیتن؟ واقعا مایکل جکسون نمرده؟ واقعا جنین میخورن توی چین و غیره

اما این حرف هاشونم مثل پیش بینی هایی که کردند مثلا گفتند رئیس جمهور بعد از اوباما زن هست یا مایکل جکسون قراره زنده بشه و... ذره ای اعتبار نداره

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
اما ایشون میان یک سری اخبار زرد رو با تلفیقی از احساسات و بزرگنمایی بیان می‌کنند. که اغلب خیلی هیجان انگیزه و مخاطب وقتی میشنوه میگه wow واقعا عروسک های زنده واقعیتن؟ واقعا مایکل جکسون نمرده؟ واقعا جنین میخورن توی چین و غیره
منم خیلی ازش کلیپ ندیدم اما ی چیزی هم هست
معمولا تیتر ها و موضوعاتی ک بیشتر جلب توجه میکنن بیشتر هم دچار حاشیه میشن
شاید ب خاطر همین این مدل موضوعات روبیشتر از بقیه بررسی میکنن
من کلیپو ندیدم اما قضیه ی مایکل جکسون ک معلومه.موضوع بحثشون اون کلیپیه ک بعد از مرگ مایکل جکسون اومد بیرون و یکی از آمبولامس پیاده میشه و..
اونو درست کرده بودن ببینن ملت چقدر در برابر شایعه مقاومن وکیا باورش میکنن
ولی اگ واقعی باشه خدایی عجیبه؛دقیقا چند ساعت قبل از مرگش ی نفر تو ویکی پدیا ی چیزایی در مورد مرگش نوشت ک اطلاعاتی ک داده بود دقیقا با مرگش یکی بود و بعد از مرگش پاکش کردن؛ مث ی اطلاع رسانی

ولی ی اعترافی میخوام بکنم
من همون موقع ک در مورد این عروسکا خونده بودم اونقدر شکه بودم ک اصن فکرم ب طرف غیرواقعی بودن قضیه کشیده نشد

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
عجیب تر از همه اینا، اینه که کسی حاضر به برقراری رابطه جنسی با همچین موجود ترسناکی بشه! درسته که روابط سادو-مازوخیستی داریم ولی این دیگه خیلی زیادیه. بیشتر ترسناکه. من هنوزم نتونستم منبع معتبر خاصی پیدا کنم. ولی خب دستکم فهمیدم خبر اونقدراهم واضح نبوده و من تنها کسی نیستم که نمیدونستش ((:

یه سوال دیگه. تخریب دیزی چیست؟ آیا واقعی ست؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
عجیب تر از همه اینا، اینه که کسی حاضر به برقراری رابطه جنسی با همچین موجود ترسناکی بشه! درسته که روابط سادو-مازوخیستی داریم ولی این دیگه خیلی زیادیه. بیشتر ترسناکه.
ببینین چنین آدمایی دیگه اینکه وای اینا چقدر ترسناکن و دست و پا ندارن و ... حالیشون نیس.فقط ب هدفشون فکر میکنن و هیچ چیز دیگه ای نمیبینن.البته ادمای این شکلی هیچ وقت هم راضی نمیشن.هر چقدر هم جلوتر میرن حالشون بدتر میشه
من امروز تیترش رو دیدم اما وقت دیدن نداشتم
اصن چی هست؟

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
ولی اگ واقعی باشه خدایی عجیبه؛دقیقا چند ساعت قبل از مرگش ی نفر تو ویکی پدیا ی چیزایی در مورد مرگش نوشت ک اطلاعاتی ک داده بود دقیقا با مرگش یکی بود و بعد از مرگش پاکش کردن؛ مث ی اطلاع رسانی
خیلی مدیوم ها رویاهای صادقه ی این چنینی میبینند. اصلا چیز عجیبی نیست... یکیش دوست دانشگاهمه ، یکی دیگه هم دوستمه...

اون طرف هم میخواسته معروف شه اومده گفته ایشون چطور میمیره : ))

کلا هستن این جور آدما
یه سوال دیگه. تخریب دیزی چیست؟ آیا واقعی ست؟
رد رووم ها و تخریب دیزی واقعی هستند ...

ولی درباره لولیتا ابهام زیاده به نظرم نمیشه راحت نظر داد راجع بهش

اینو ببینید
http://agoraroad.com/from-the-darknet/urban-legend-lolita-slave-toys/

Note from Site Owner: This is a very Disturbing read and (NSFW) this story have been around the internet for a long time and it is more than likely fake but to think that someone would take the time and write this up is disturbing. The original screenshot where I got this from will be below the story. It was written by a man who claims to be a surgeon with the username “pussymonster” in an unknown website.

"سلام
همون اول که دیدم فهمیدم. این یک آدم معمولیه در لباس BDSM
نه دستی قطع شده نه پایی
تپل و قلمبه بودن دست و پاها رو نگاه کنین.معلومه که دست و پاشو جمع کرده.
از این به بعد به برخی گداهای کنار خیابونای تهرون با دقت بیشتر نگاه کنین.همونا که فکر میکنین دست و پا ندارن
ممنون"

این دو تا نظر رو ببینید

اولی راجع به نویسنده اون متن عه هست که دکتری به نام مستعار Pussymonster هست.
دومی هم راجع به اون ویدیوی اون کسی هست که چهار دست و پا هست و مشکی پوشوندنش..

البته یه تیکه رائفی پور از یه واقعه ای تو مکزیک خبر میده ، اگه بتونید متن اون خبر رو پیدا کنید به نحوی میشه ثابتش کرد.

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
ببینین چنین آدمایی دیگه اینکه وای اینا چقدر ترسناکن و دست و پا ندارن و ... حالیشون نیس.فقط ب هدفشون فکر میکنن و هیچ چیز دیگه ای نمیبینن.البته ادمای این شکلی هیچ وقت هم راضی نمیشن.هر چقدر هم جلوتر میرن حالشون بدتر میشه
یکی شاید برای پول از همچین کارایی وحشت نداشته باشه. ولی منظور من مشتریاست. لولیتا طبق ادعا، یه عروسک زنده "جنسیه"، و تصورش خیلی سخته همچین آدم وحشتناکی برای کسی جاذبه جنسی داشته باشه!
من امروز تیترش رو دیدم اما وقت دیدن نداشتم
اصن چی هست؟
گویا ویدیوی شکنجه یه دختره
خیلی مدیوم ها رویاهای صادقه ی این چنینی میبینند. اصلا چیز عجیبی نیست... یکیش دوست دانشگاهمه ، یکی دیگه هم دوستمه...

اون طرف هم میخواسته معروف شه اومده گفته ایشون چطور میمیره : ))

کلا هستن این جور آدما

رد رووم ها و تخریب دیزی واقعی هستند ...

ولی درباره لولیتا ابهام زیاده به نظرم نمیشه راحت نظر داد راجع بهش

اینو ببینید
http://agoraroad.com/from-the-darknet/urban-legend-lolita-slave-toys/

Note from Site Owner: This is a very Disturbing read and (NSFW) this story have been around the internet for a long time and it is more than likely fake but to think that someone would take the time and write this up is disturbing. The original screenshot where I got this from will be below the story. It was written by a man who claims to be a surgeon with the username “pussymonster” in an unknown website.

"سلام
همون اول که دیدم فهمیدم. این یک آدم معمولیه در لباس BDSM
نه دستی قطع شده نه پایی
تپل و قلمبه بودن دست و پاها رو نگاه کنین.معلومه که دست و پاشو جمع کرده.
از این به بعد به برخی گداهای کنار خیابونای تهرون با دقت بیشتر نگاه کنین.همونا که فکر میکنین دست و پا ندارن
ممنون"

این دو تا نظر رو ببینید

اولی راجع به نویسنده اون متن عه هست که دکتری به نام مستعار Pussymonster هست.
دومی هم راجع به اون ویدیوی اون کسی هست که چهار دست و پا هست و مشکی پوشوندنش..

البته یه تیکه رائفی پور از یه واقعه ای تو مکزیک خبر میده ، اگه بتونید متن اون خبر رو پیدا کنید به نحوی میشه ثابتش کرد.
پیام این دکتر ادعایی اینجا هم ترجمه شده:
https://ravannevis.info/مورد-عروسک-های-لولیتا-چه-می-دانید؟/
صحتش مشخص نشده؟

درباره لباس BDSM بالاترین هم اینو نوشته:
https://porbazdidtarinha.ir/857/ماجرای-عروسک-جنسی-لولیتا-واقعی-یا-یک-شا/
یه ویدیو ای هم که ازش گذاشتن فقط مال یه فیلم ترسناک ژاپنیه.

* جای معتبری نیست که بفهمیم واقعا تو دارک وب چه اتفاقی افتاده؟ منظورم دیزی و...
* حرف لولیتا که پیش اومد، یادی کنیم از این صحنه تو انیمه elfen lied (((:
anime-gore-anime-gore-31331416-640-480.jpg

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
لولیتا طبق ادعا، یه عروسک زنده "جنسیه"، و تصورش خیلی سخته همچین آدم وحشتناکی برای کسی جاذبه جنسی داشته باشه!
این تیکش خیلی باگ نداره ، به نظرم قابل قبول و جذاب میتونه باشه برای خیلیا که میخوان چیزهای جدید رو امتحان کنن...
برای تو اینطوریه چون جسم و ذهنت پاکه و تا حالا هم اونقدر رابطه جنسی نداشتی که زده شده باشی ازش و دیگه جذابیت نداشته باشه واست.
بیشترین تیکه ای که به نظرم مسخره بود اونجاشه که میگه من یه دکتر خفنم میدونم از کجا قطع کنم بهشون آسیب نزنم و اینا ...
بعد فرآیند تولیدشون و نگهداریشون رو که توضیح داد و خریدشون از پرورشگاه + ریسک بالای اینکه بالاخره امکان داره دستگیر شه
به نظرم رسید مبلغ کمی رو بابت اینها میگیره : -" بره همون اعضای آدما رو دربیاره بفروشه صد برابر درمیاره : /

همین دکتر با این قابلیتها بره یه کار دیگه بکنه خب

البته یه قسمت کار که باعث میشه که بگم نه بازم ممکنه این کار اینه که این کارش جدیده
و کسی نکرده و خب میتونه براش جذاب باشه همین که فقط خودش این کارو میکنه و ...

آخرین ویرایش:

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
این تیکش خیلی باگ نداره ، به نظرم قابل قبول و جذاب میتونه باشه برای خیلیا که میخوان چیزهای جدید رو امتحان کنن...
برای تو اینطوریه چون جسم و ذهنت پاکه و تا حالا هم اونقدر رابطه جنسی نداشتی که زده شده باشی ازش و دیگه جذابیت نداشته باشه واست.
بیشترین تیکه ای که به نظرم مسخره بود اونجاشه که میگه من یه دکتر خفنم میدونم از کجا قطع کنم بهشون آسیب نزنم و اینا ...
بعد فرآیند تولیدشون و نگهداریشون رو که توضیح داد و خریدشون از پرورشگاه + ریسک بالای اینکه بالاخره امکان داره دستگیر شه
به نظرم رسید مبلغ کمی رو بابت اینها میگیره : -" بره همون اعضای آدما رو دربیاره بفروشه صد برابر درمیاره : /

همین دکتر با این قابلیتها بره یه کار دیگه بکنه خب

البته یه قسمت کار که باعث میشه که بگم نه بازم ممکنه این کار اینه که این کارش جدیده
و کسی نکرده و خب میتونه براش جذاب باشه همین که فقط خودش این کارو میکنه و ...

قابل قبول و جذاب؟
دست و پای یک انسان رو قطع کردن و اون رو کور و لال کردن جذاب میتونه باشه؟
این داستان تخیلی یک آدم بیمار که اطلاعات زیادی هم نداره بیشتر نیست ،درآمد جراح ها سالانه بیشتر از 130 هزار یوروعه توی اروپا، مراقبت های پزشکی و... هم اصولا خرج های بالایی دارند خرج عمل ها بیشتر از 15.000( این قیمت میانگینه )دلار هستند توی اروپا که از این رقم چیزی حدود 30% فقط دستمزد پزشکه، این عمل با این حجم از کاری که طرف باید انجام بده قطعا به مراتب بیشنر نیاز به هزینه های پزشکی داره، قوانین گرفتن کودک از یتیم خونه ها حتی توی کشورهای جهان سوم مثل ایران هم با حساسیت های خیلی زیادی رو به رو میشه چه برسه به کشورهای اروپایی!
بعد طرف اینهمه خرج کنه این همه زمان بذاره و بیاد 30.000 دلار بفروشه؟
صرفا برای اینکه پی ببرید به چرتی که این طرف گفته شما توی همین دارک وب برای دیدن پدوفیلیا( سو استفاده جنسی از کودکان) باید 10.000-15.000 دلار پرداخت کنید
فقط برای دیدن' فیلم'، از همه مضحک تر اون افرادی که میان چرندیات یک ذهن بیمار رو به عنوان فکت روانشناسی ترجمه هم می‌کنند. بعد ادعای روانشناس بودن هم می‌کنند.( سایت روان نویس که لینکش رو دادند)

این که انقدر راحت میگید میخوان یک چیز جدید رو تجربه کنن، زده شدن و...
اینها واقعا نگاه غم انگیزیه به همچین جنایتی.

یعنی هیچ چیزِ سوء استفاده از کودکان اون هم با این دوز خشونت جذاب نیست

-من کمتر پیش میاد انقدر عصبانی بشم حین نوشتن یک پست ببخشید واسه لحن تندم.
فردا تمام منابع این پست رو ویراش میکنم قرار میدم الان با گوشی ام.

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
علاوه بر مسئله هزینه، یچیز دیگه که درباره لولیتا باورش سخته، اینه که طبق ادعا، چنین کسی نه میتونه ببینه، نه صدا بده، نه حرکت خاصی کنه، و برخی مواردم نه بشنوه. خب چه کاریه، این همه عروسک جنسی مصنوعی وجود داره که هیچ کدوم از این کارا رو نمیتونن انجام بدن، خوشکل تر و کم هزینه ترن(هم خرید، هم نیازی به تغذیه و اینا ندارن).
واقعا نمیتونم هیچ دلیلی پیدا کنم که یکی متقاضی لولیتا بطور خاص باشه.
و خب نکته بعدی اینکه کسی تو این سن با چنین عمل سختی، عمر کوتاه و احتمال زیاد مرگ، نخواهد داشت؟

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
من یه نفر رو میشناسم که تو این مورد تحقیق کرده بود و سند و مدرک داشت
میپرسم ازش و بهتون اطلاع میدم

Samin00

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1400
خب دوستان تمام مطالبی درباره ی دارک وب، رد روم ،دیپ وب و عروسک های لولیتا که جریانشون چیه و یه سری ویدیو هایی که از دیپ وب و دارک وب آپلود میشه از ویدیوهای ممنوعه دیزنی گرفته تا. ...در کانال @creepy facts و @scarylandd به صورت کامل نوشته شده

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
این داستان تخیلی یک آدم بیمار که اطلاعات زیادی هم نداره بیشتر نیست ،درآمد جراح ها سالانه بیشتر از 130 هزار یوروعه توی اروپا، مراقبت های پزشکی و... هم اصولا خرج های بالایی دارند خرج عمل ها بیشتر از 15.000( این قیمت میانگینه )دلار هستند توی اروپا که از این رقم چیزی حدود 30% فقط دستمزد پزشکه، این عمل با این حجم از کاری که طرف باید انجام بده قطعا به مراتب بیشنر نیاز به هزینه های پزشکی داره
من خودم هيچ منبعی که واقعا در مورد لولیتا معتبر باشه ندیدم اما این قسمت حرفتون یکم بی ربطه ،
جراح، اگه قرار باشه چنین عملیو انجام بده حتما قرار نیست در اروپا زندگی کنه یا اروپایی باشه می تونه از یه جامعه ی کم توقع تر اومده باشه ! نکته ی دیگه اینه که چنین شخصی ممکنه امکان کسب درآمد از راه های قانونی نداشته باشه و در نتیجه با هزینه ی کمتر می تونه کار هارو انجام بده .
بعد اینکه این عملا زیادم سخت نیستن ، قطع عضو جزو عمل های چندان پیچیده ای نیست و قدمت زیادی داره ، نا بینا کردن و ناشنوا کردن و آسیب به حنجره ام میشه حتی بدون دانش پزشکی انجام داد !!!برای مثال من یه مدتی فکر می کردم جراحی قطع عصب بینایی بدون آسیب سایر عملکرد های چشم چقدر پیچیدس اما بعدا به ذهنم رسید (یکی از دوستان پیشنهاد داد :-“)که میشه خیلی راحت قابلیت بینایی رو با تخریب و آسیب شبکیه با لیزر کاهش داد و یا از بین برد،

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
من خودم هيچ منبعی که واقعا در مورد لولیتا معتبر باشه ندیدم اما این قسمت حرفتون یکم بی ربطه ،
جراح، اگه قرار باشه چنین عملیو انجام بده حتما قرار نیست در اروپا زندگی کنه یا اروپایی باشه می تونه از یه جامعه ی کم توقع تر اومده باشه ! نکته ی دیگه اینه که چنین شخصی ممکنه امکان کسب درآمد از راه های قانونی نداشته باشه و در نتیجه با هزینه ی کمتر می تونه کار هارو انجام بده .
بعد اینکه این عملا زیادم سخت نیستن ، قطع عضو جزو عمل های چندان پیچیده ای نیست و قدمت زیادی داره ، نا بینا کردن و ناشنوا کردن و آسیب به حنجره ام میشه حتی بدون دانش پزشکی انجام داد !!!برای مثال من یه مدتی فکر می کردم جراحی قطع عصب بینایی بدون آسیب سایر عملکرد های چشم چقدر پیچیدس اما بعدا به ذهنم رسید (یکی از دوستان پیشنهاد داد :-“)که میشه خیلی راحت قابلیت بینایی رو با تخریب و آسیب شبکیه با لیزر کاهش داد و یا از بین برد،
توی داستانی که نوشته شده گفته این فرد جراحه و توی اروپای شرقی زندگی میکنه.
این که نتونه درآمد قانونی داشته باشه یک بحث دیگست!
مراقبت پزشکی ابتدایی هم خیلی هزینه برند. / فارغ از هزینه ها اون فرد دوره نقاهت داره، خرج خورد و خوراک هم و...
بعد با یک سرچ کوچیک متوجه میشید اگر از اون بچه ها فیلم می‌گرفته پخش میکرده بیشتر درآمد داشته تا این همه عمل و ...

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
توی داستانی که نوشته شده گفته این فرد جراحه و توی اروپای شرقی زندگی میکنه.
این که نتونه درآمد قانونی داشته باشه یک بحث دیگست!
مراقبت پزشکی ابتدایی هم خیلی هزینه برند. / فارغ از هزینه ها اون فرد دوره نقاهت داره، خرج خورد و خوراک هم و...
بعد با یک سرچ کوچیک متوجه میشید اگر از اون بچه ها فیلم می‌گرفته پخش میکرده بیشتر درآمد داشته تا این همه عمل و ...
من به طور کلی گفتم نه صرفا یک داستان خاص ،چون مثلا یه جا دیگه دیده بودم در آمریکای جنوبی فروخته میشن!!
این مراقبت پزشکی ابتدایی و این حرفا توی بیمارستان های شیک اروپا هزینه بره و در کشوری مثل ایران و یا کشورای امریکای جنوبی شاید با هزینه های کمتر در جایی غیر از بیمارستان بشه انجامش داد ،
در ضمن اقدامات خاصیم نیاز نیست برای قطع عضو که فک کنم فقط نباید عفونت کنه ،
خرج خورد و خوراکم انقدرا نیست البته اونم باز توی یه کشور گرون با ارزون می تونه تفاوت زیادی داشته باشه

قطعا فروش اعضا و‌ یا فیلم برداری از رابطه با بچه ها پر سود تر می تونه باشه من صرفا خواستم امکان پذیر بودن از نظر سود و زیان جراحی رو بگم

بالا