• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و گفتگو در مورد آزمون های جامع سنجش

کدوم آزمون رو شرکت کردی؟

• رای‌دهندگان
    42
  • Poll closed .
  • شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان عزیز و سروران گرامی
با نزدیک شدن به ایام مبارک کنکور و شرکت کردن انبوهی از داوطلبان در آزمون های جامع سنجش این تاپیک رو زدم که در مورد آزمون ، سوالات و رفع اشکال با هم صحبت کنیم .
عزیزانی هم که مایلند میتونن کارنامه های امسال یا سال های گذشته خودشون رو آپلود کنن که بچه ها بتونن یه معیار نسبی از وضعیت خودشون بدست بیارن ، حتی اگه پارسال قبول شدن یا موندن واسه امسال فرستادن کارنامه میتونه به آگاهی بچه ها کمک کنه
با تشکر از همه دوستانی که شرکت میکنند

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
u4p0_img_20180428_002804.jpg

اینم یه کارنامه سنجش پارسال
رتبه کنکور 200 منطقه 1

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
کسی امروز شرکت کرد؟؟

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
یه یارویی بهم‌ گفت آزمون امروزتون به صورت گسترده لو رفته
پس رتبه‌تون رو پایین‌تر بگیرین

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
یه یارویی بهم‌ گفت آزمون امروزتون به صورت گسترده لو رفته
پس رتبه‌تون رو پایین‌تر بگیرین
کاش لو میرفت اومدم بیرون دیدم یه سریا پاسخنامه دستشونه دارن از رو پاسخ تشریحی پر میکنن ! مسخره کردن خودشونو ! یه سریا ساعت 8 آزمون رو شروع کردن یه سریا 8:15 :)) منم که مریض همش تو wc

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
من دیروز شرکت کردم..
به نظرم شیمیش نسبت به آزمون های پارسال سنجش خیلی سطح پایینی داشت؟اینطور نبود؟:-?

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
من دیروز شرکت کردم..
به نظرم شیمیش نسبت به آزمون های پارسال سنجش خیلی سطح پایینی داشت؟اینطور نبود؟:-?
شیمیش بهتر شده بود ولی همچنان دور از کنکور بود ! محلول ها حداقل 4 مسئله باید طرح بشه که اصن دیده نشد ! نه از مولال مسئله ای بود نه پی پی ام ، اسید و باز فقط یک مسئله اومده بود که خیلی عجیب بود ، ولی سوال ساده زیاد داشت ، در عوض یه ریاضی بسیار دور از کنکور داشت ! انتگرال اصلا نداشت !!! سوال مستقیم مشتق نداشت ! معادله مثلثاتی به سبک دانشگاه آزاد قدیم داشت که دیگه این تیپ سوالا از بین رفته !
زیستشم ساده بود و اصن شبیه کنکور نبود ! تا اونجایی که یادمه از گوارش سوال نداده بودن ! ژنتیک انسانی نداده بودن ! و بدتر از همه حجم زیادی از تقلب که تراز و رتبه هارو خراب میکنه ! من خودم کارنامه نگرفتم چون میدونم حتی اگه همه درسا هم بالای 70 بزنی رتبه یهو بهت میده 1400 منطقه بعد دیگه فکرای منفی میاد سراغت ! شاید این آزمون های سنجش فقط عمومی و فیزیکش شبیه به کنکور بود البته به جز دینامیک که فقط یک.سوال بود و القا که 3 سوال !

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
کاش لو میرفت اومدم بیرون دیدم یه سریا پاسخنامه دستشونه دارن از رو پاسخ تشریحی پر میکنن ! مسخره کردن خودشونو ! یه سریا ساعت 8 آزمون رو شروع کردن یه سریا 8:15 :)) منم که مریض همش تو wc
شب قبل هست دیگه سوالا تو کانالا :-" رایگانم هست :-"
هم قلمچی هم سنجش هم گزینه دو
دیگه به هیچ چی نمیشه اعتماد کرد
به مرآت هم رحم نکردن :))

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
آره به نظرم اصلا کارنامه نگیرید ، من دیروز خودم نتونستم تا آخر بشینم ولی آزمون های بعدی هم اصلا کارنامه نمیگیرم ، احتمال نابود شدن روحیه آدم هست ! دیگه هیچ کنکور آزمایشی ارزش شرکت کردن نداره :|

mobin9898

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
سنندج
رشته دانشگاه
پرستاری

راستش بیشتر رو درصدا باید کار کرد و تخمین رتبه بر اساس کنکورای قبل : )

رو تراز سرمایه بذاری اشتباس چون تراز و رتبه ای آزمونا درصد خطاش زیاده : ) من خودم پارسال آزمونای سنجش میشدم 4000 منطقه 2 ولی کنکور شدم 17k پس نباید زیاد روش فکر کرد : ) فقط باید درصدارو کشید بالا و مشکلارو رفع کرد : )

حتی کنکور هم درش تقلب میشه و خرید و فروش میشه : ) در این زمین خاکی به اسم ایران هرچیزی ممکنه فقط پول میخواد : )

الان اینقدر نیازمند هست کافیه بری 2 میلیون بدی به مراقبت بگی نیا این طرف کاری نداشته باش به این طرف اونم قطعا 2 میلیون رو ترجیح میده به 50 هزار تومنی که هیچ وقت دستشو نمیگیره : )

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
راستش بیشتر رو درصدا باید کار کرد و تخمین رتبه بر اساس کنکورای قبل : )

رو تراز سرمایه بذاری اشتباس چون تراز و رتبه ای آزمونا درصد خطاش زیاده : ) من خودم پارسال آزمونای سنجش میشدم 4000 منطقه 2 ولی کنکور شدم 17k پس نباید زیاد روش فکر کرد : ) فقط باید درصدارو کشید بالا و مشکلارو رفع کرد : )

حتی کنکور هم درش تقلب میشه و خرید و فروش میشه : ) در این زمین خاکی به اسم ایران هرچیزی ممکنه فقط پول میخواد : )

الان اینقدر نیازمند هست کافیه بری 2 میلیون بدی به مراقبت بگی نیا این طرف کاری نداشته باش به این طرف اونم قطعا 2 میلیون رو ترجیح میده به 50 هزار تومنی که هیچ وقت دستشو نمیگیره : )
رتبه معادل کنکور سال قبلو میگید ۴۰۰۰ میداده؟

آزمون استاندارد نبود اصلا ، حتی روی درصدا هم نمیشه حساب کرد

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
به نظرم اصن دیگه آزمونا برا سنجیدن وضعیت دانش آموز مناسب نیستن ! چه سنجش چه قلمچی و یا هر آزمون دیگه ! اولا که تو همش تقلب میشه دوما اینکه اصن سوالا شبیه کنکور نیست ! یه زمانی سنجش سوالاش عین کنکور بود ، الان فقط فکر و ذکرشون این شده که چطوری بتونن پول بیشتری به جیب بزنن ! اگه کسی واقعا آزمون استانداردی میشناسه بگه شرکت کنیم

mobin9898

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
سنندج
رشته دانشگاه
پرستاری

pardis_77

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
شاهین شهر
سال فارغ التحصیلی
1394
من نمی دونم رتبه کشوریمو نگاه کنم ( چون خب بالاخره همه ک سنجش ندادن مثلن کلی هم شرکت نکردن) یا رتبه منطقه 2مو یا رتبه معادل کنکور 96؟؟؟؟؟؟ واقعن نمیدونم
ریاضیش اصلن استاندارد نبود انتگرال نداشت ،مشتق نداشت.زیستش اصلن شبیه کنکور نبود 90 درصد سوالاش تک گزینه ای بود و بیشتر گزینه هاهم خط کتاب درسی بود

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
من نمی دونم رتبه کشوریمو نگاه کنم ( چون خب بالاخره همه ک سنجش ندادن مثلن کلی هم شرکت نکردن) یا رتبه منطقه 2مو یا رتبه معادل کنکور 96؟؟؟؟؟؟ واقعن نمیدونم
ریاضیش اصلن استاندارد نبود انتگرال نداشت ،مشتق نداشت.زیستش اصلن شبیه کنکور نبود 90 درصد سوالاش تک گزینه ای بود و بیشتر گزینه هاهم خط کتاب درسی بود

رتبه منطقه 2 عش رو باید نگاه کنین .
ولی بیشتر سعی کنین سوالها رو تحلیل کنین نکاتشو یاد بگیرین چون تو کنکور همیشه میاد از این 3 ازمون اخر :|

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
من رشته ریاضیم...به نظرم ازمونش بد نبود..ریاضیش به جز یکی دوتا سوالاش که اصن نمونشو ندیده بودم بد نبود..بعضی سوالاش سوالای سراسری سالهای قبل بود خیلیم غیر استاندارد نبود البته ولی دینی و شیمیش چرا انقدر اسون بود؟
بعد ادم ازمونای اخری رو سنجش بره بهتره یا کانون؟؟

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
من رشته ریاضیم...به نظرم ازمونش بد نبود..ریاضیش به جز یکی دوتا سوالاش که اصن نمونشو ندیده بودم بد نبود..بعضی سوالاش سوالای سراسری سالهای قبل بود خیلیم غیر استاندارد نبود البته ولی دینی و شیمیش چرا انقدر اسون بود؟
بعد ادم ازمونای اخری رو سنجش بره بهتره یا کانون؟؟
ریاضی تجربیش که افتضاح بی راهه بود ، دینی سنجش کلا آسونه ولی شیمیش سوال سختم داشت ! بچه ها خیلیا میگن آسون بوده ولی خوب شیمی آسون یعنی بالای 85 زدن ، نسبت به آزمون های قبل ساده تر شده بود ، ولی بازم مشابه کنکور نبود ، اسید و باز 1 دونه مسله داده بود ! یا الکترو شیمی یه سوال داده بود یکم عجیبه ، الان با این وضعیت به نظرم نه سنجش به درد میخوره نه قلمچی ، خودت کنکورای قبل رو از خودت بگیری بهتره ، مثلا خارج کشورا که سوالاشم ندیده باشی ، شاید فقط دیروز فیزیکش مشابه کنکور بود اونم به جز سینماتیک و دینامیکش !

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
ادبیاتش چرا امروز اینقد داغ بود ؟ (-#

pardis_77

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
شاهین شهر
سال فارغ التحصیلی
1394
من کلن خوب زدم ولی ازمونش فوق العاده غیراستاندار بود از جمله ریاضیش ک نه چینشش نه تعداد فصلاش شبیه کنکوره (احتمال نداده بود وهزار تا ایراد دیگه) تا فیزیکش ک طراح محترم نکرده بود کتابو باز کنه ببینه ولتاز متوقف کننده اصن از کتاب حذف شده امسال و هزار جور اشکال دیگ.ب نظرمن حداقل باید یک ماه مونده ب کنکور یکم رو سوالاشون وقت می زاشتن

• شروع کننده موضوع

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
من کلن خوب زدم ولی ازمونش فوق العاده غیراستاندار بود از جمله ریاضیش ک نه چینشش نه تعداد فصلاش شبیه کنکوره (احتمال نداده بود وهزار تا ایراد دیگه) تا فیزیکش ک طراح محترم نکرده بود کتابو باز کنه ببینه ولتاز متوقف کننده اصن از کتاب حذف شده امسال و هزار جور اشکال دیگ.ب نظرمن حداقل باید یک ماه مونده ب کنکور یکم رو سوالاشون وقت می زاشتن
کلا این طراح فیزیک سنجش عشقش القا و مغناطیسه !
ولتاژمتوقف کننده فکر کنم حذف نشده ولی !
ریاضیشم حالت تعادل نداره یا سوال آسونه یا اینقدر سخته که حل نمیشه !

بالا