• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گپ و گفت بعد از آزمونهای قلمچی (کنکور97)

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
الان بچه های مدرسه ما شروع کردن سوالای کنکورو حفظ کردن :-|
این کارها فقط باعث افت شدید دانش‌آموزا میشه. بعد حالا باز خود دانش‌آموز رفته سوالای کنکور رو داره حفظ میکنه هیچی. یه کانال از اینایی که سوالای قلمچی رو میفروشن بود بعد از کنکور اینجوری پست داده بود:
"بچه‌ها کنکور چطور بود؟ اگر بد دادین اشکال نداره‌ها. ما سال بعد هم کنارتونیم."
خب آشغال خودت باعث خراب کردن اونی :/

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
همیشه اینجور چیزا هست ... این ما دانش آموز ها هستیم که باید درک کنیم که چرا آزمون میدیم... من که اصن فکر نمیکنم به این تخلفات ... سعی میکنم کار خودمو به بهترین شکل انجام بدم ... حالا میخوان تقلب کنن یا حفظ کنن

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
بچه ها الان برا شیمی چیکار میکنید بجز خوندن واکنشا ؟

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
خوب آزمون چه طور بود ؟ سخت بود یا آسون ؟ وقتش چطور بود ؟کم بود ؟

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
خوب آزمون چه طور بود ؟ سخت بود یا آسون ؟ وقتش چطور بود ؟کم بود ؟
من ریاضیم...سوالاتش همش از کنکور بود و سطحش بالتبع متعادل بود..البتع ازونجایی که بعضی از سوالاشو قبلا خونده بودیم میشد همینجوری زد..البته کلا این ازمون یه ازمون کشکی بود و واس تبلیغ خود کانون که با ازمون مهر مقایسش کنن که بگن بچه ها انقد پیشرفت کردن و اینا...:-"

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
من ریاضیم...سوالاتش همش از کنکور بود و سطحش بالتبع متعادل بود..البتع ازونجایی که بعضی از سوالاشو قبلا خونده بودیم میشد همینجوری زد..البته کلا این ازمون یه ازمون کشکی بود و واس تبلیغ خود کانون که با ازمون مهر مقایسش کنن که بگن بچه ها انقد پیشرفت کردن و اینا...:-"
آره سوالات کنکور بود ...
البته با بخش آخر صحبت هات خیلی موافق نیستم ... چون اگه دقت کنی تراز ها به طرز عجیبی بالا بود ... 1 کشور 8600 و خورده بود ... اگه قرار بود مقایسه ای بشه که باید ترازا یکم پایین تر میبود ...جالبه از نظر کلی آزمون آسونی بود ولی ترازا بالا بود ... چنین چیزی تقریبا بی سابقه بوده ... حد اقل تو این 9 سالی که من آزمون میدم

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
ذوباره من وسوال ایا بقیه درس ها مخصوصا عمومی ها مثل زیست این دفعه ترکیبیه ایا

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
اول اینکه زیست عمومی نیست!
بعد هم اینکه توی سایت کانون نمونه تستها هست اگه بخواید میتونید ببینید و بفهمید ترکیبی هست یا نه!

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
فکر کنم کلا دیگه وارد فاز ترکیب بشه کانون ... ولی برای عمومی ها بعید میدونم ... چون فضای ترکیب نداره ... شاید دینی تو آیات یکم اینکارو کنن ... حدس من هست البته

اول اینکه زیست عمومی نیست!
بعد هم اینکه توی سایت کانون نمونه تستها هست اگه بخواید میتونید ببینید و بفهمید ترکیبی هست یا نه!
همه میدونن زیست عمومی نیست !! منظورش این بود که عمومی های آزمون بعد مثله زیست آزمون قبل ترکیبی هست یا نه
در مورد نمونه تست ها هم هر معلمی دلش بخواد یه سری اطلاعات به کانون بده سوال میزاره اونا معیار نیست
سوال های پارسال خوبه واسه بررسی به نظرم

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
این کتابای زرد عمومی چیه دقیقا؟ بعد تو برنامه زده کل کتاب منظورش اینه که واقعا کل کتاب؟:)) یعنی اون ده سوالی که ماله کتاب زرده مثلا کل ادبیات 3 میاد یا اینکه اون قسمتی که جزو برنامش کل اون قسمت از کتاب؟ البته در هر صورت نمیخوام بخرم:/

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
همه میدونن زیست عمومی نیست !! منظورش این بود که عمومی های آزمون بعد مثله زیست آزمون قبل ترکیبی هست یا نه
در مورد نمونه تست ها هم هر معلمی دلش بخواد یه سری اطلاعات به کانون بده سوال میزاره اونا معیار نیست
سوال های پارسال خوبه واسه بررسی به نظرم
چه جالب چون فکر نمیکردم درسی مثل دینی رو بشه مثل زیست ازش ترکیبی سوال دراورد! مخصوصا وقتی مبحثیه و نه جامع!
نمونه تست هم منظورم سوالات سال های پیش و آزمون های مبحثی بود نه سوالات معلم ها!

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
این کتابای زرد عمومی چیه دقیقا؟ بعد تو برنامه زده کل کتاب منظورش اینه که واقعا کل کتاب؟:)) یعنی اون ده سوالی که ماله کتاب زرده مثلا کل ادبیات 3 میاد یا اینکه اون قسمتی که جزو برنامش کل اون قسمت از کتاب؟ البته در هر صورت نمیخوام بخرم:/
سوالات کنکور سال های فک کنم 90 تا 95 ... چاپ جدید 96 خواهد داشت
به ما که همینجوری گفتن از کل کتاب میاد

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
اونوقت از کل سومه یا کل پایه وپیش..
نه عمومی ها فقط سال سوم هست ... این آزمون فقط کنکور های ریاضی هست ... مثن از سال 90 تا 95 ،6 تا کنکور ریاضی هست که هر کدوم 25 تا سواله ادبیات زبان فارسی مثلا ... در کل میشه 150 تا ، از این 150 تا 10 سوال میاد

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
نه عمومی ها فقط سال سوم هست ... این آزمون فقط کنکور های ریاضی هست ... مثن از سال 90 تا 95 ،6 تا کنکور ریاضی هست که هر کدوم 25 تا سواله ادبیات زبان فارسی مثلا ... در کل میشه 150 تا ، از این 150 تا 10 سوال میاد
بله ممنون احیانا من منظورم کتاب عمومی بود شما چطور ؟ الان برنامه راهبردی توضیح دادید؟

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
سلام.
بچه‌ها من یه چیزی که همیشه برام سوال بوده اینه که چرا اینقد از قلمچی بد می‌گین. خوشال میشم توجیهم کنید :-"
ببین من خودم ۳سال قلم چی آزمون میدادم خب پیش دانشگاهی من هر آزمون رو که میدادم حالم بد میشد تا ۲ روز اعصابم خورد بود بیشتر آزموناش از لحاظ علمی اصلا استاندارد نیست و هیچ شباهتی به کنکور نداره اینو زمانی که کنکور دادم متوجه شدم ولی خب برنامه راهبردی خوبی داره و باعث میشه با برنامه بری جلو ولی واقعا به سوالاش نباید اعتماد کرد چون فقط میخواد ثابت کنه تو هیچی بلد نیستی سنجش ۵ تا آزمون اخر خیلی به کنکور نزدیک تره من به شخصه از بعد عید قلم چی رو ول کردم و سنجش میدادم و راضی هم بودم

• لایک
امتیازات: fteh

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
ببین من خودم ۳سال قلم چی آزمون میدادم خب پیش دانشگاهی من هر آزمون رو که میدادم حالم بد میشد تا ۲ روز اعصابم خورد بود بیشتر آزموناش از لحاظ علمی اصلا استاندارد نیست و هیچ شباهتی به کنکور نداره اینو زمانی که کنکور دادم متوجه شدم ولی خب برنامه راهبردی خوبی داره و باعث میشه با برنامه بری جلو ولی واقعا به سوالاش نباید اعتماد کرد چون فقط میخواد ثابت کنه تو هیچی بلد نیستی سنجش ۵ تا آزمون اخر خیلی به کنکور نزدیک تره من به شخصه از بعد عید قلم چی رو ول کردم و سنجش میدادم و راضی هم بودم
تازه همون سنجش به نظرم 2 ازمون اخرش دیگه واقعی واقعی کنکوره .
خودم قلمچی دادم ولی سوالات گاج واقعا عالی بودن.چون من سوالای گاج رو تو خونه از خودم امتحان میگرفتم.
حتما اگر کسی بپرسه بهش میگم گاج
شاید بگین جامعه اماری نداره...ولی به نظر من جامعه اماری چیز مفیدی نیست مهم کیفیت سوالاست.وقتی قراره تو کنکور هزار تا اقازاده خارج از نوبت جلوی شما قرار بگیرن و کلی پارتی بازی...عاقلانه نیست خودتونو و حواستون رو حروم قلمچی کنید.
گاج واقعا خوبه.

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
بله ممنون احیانا من منظورم کتاب عمومی بود شما چطور ؟ الان برنامه راهبردی توضیح دادید؟
من آزمونو گفتم ... کتاب تقسیم بندی نشده ، بسته های عمومی پشت سر هم هست 1 تا 25 هر کنکور ... فقط کنار سوالا نوشته از چه پایه ای هست

بالا