مدیر مرکز

هنوز جلوی چشمامه . همین دیروز بود که وسط کلاس زنگ رو زدن . ما هم از همه جا بی خبر از پنجره بیرون رو نگاه کردیم و دیدیم طبق معمول چند نفر بی ریخت و قیافه هلک و هلک اومدن مدرسه ما . یکی از بچه ها گفت انگار زنگ سلامته ! خلاصه رفتیم پایین تو حیاط .

خبر بسرعت بین بچه ها پیچید که قراره آقای ط ، مدیر مرکزمون ، رو برکنار کنن ! و تعدادی از بچه ها با بی قراری از پشت شیشه ، به جلسه تشکیل شده معلم ها و آقایون آموزش و پرورش و آقای ط نگاه می کردند .

معاون های مدرسه هم توی حیاط با بجه ها صحبت و آرومشون می کردن . هر چند که خیلی از بچه ها بی خیال از اتفاقات مهم اطرافشون والیبال و فوتبال بازی می کردن .

بعد از یه زمان طولانی بالاخره افراد حاضر در جلسه اومدن پشت تریبون . آقای ک ، معاون فرهنگی مرکزمون ، گفت که به آقای ط پیشنهادی برای مدیریت بخش پژوهشی مراکز آستان قدس شده و ایشون پذیرفتن و به طبعش فرد  دیگری به نام آقای غ که قائم مقام آموزش و پرورش استان خراسان رضویه به جای ایشون مدیریت رو در دست می گیره . آقای غ نیز حاضر به صحبت برای بچه ها نشد .

بچه ها یکصدا فریاد می زدند ” ط ، دوستت داریم ” . بعضی از بچه ها گریه می کردند و خود آقای ط هم اشک می ریخت . بعد از اون تا ساعت بعد چندین بار فریاد های یکصدای بچه ها زمین رو لرزوند اما چه فایده ؟!

به کلاس که رفتیم ، بچه ها درموردش بحث می رکدند . من هم گفتم . گفتم که این ها همش بازیه . گفتم که اژه ای رو هم به همین بهونه ( مقام جدید ) بردن . گفتم که اینکارا همه زیر سر وزارتخونست که فقط می خواست نفوذشو تو مرکزمون بیشتر کنه . گفتم …

در طوی اون روز تا شب چندین و چند اخبار پشت سر هم خبر تکراری ” زنگ سلامت در مدارس ایران زده شد ” پخش شد و من در هر دفعه یاد زنگ سلامت مرکزمون افتادم ، چه زنگ سلامتی ! و به یاد ” نمی گویم خداحافظ سمپاد “ می افتم .

به پاس محبت های پدرانه آقای ط

12 دیدگاه در “مدیر مرکز

 1. درسرزميني زندگي مي كنيم كه دويدن سهم كساني است كه نمي رسند و رسيدن سهم كساني كه نمي دوند.حال درد دل با كه بگوييم؟
  اميدوارم ديگه اخباري با اين محتوي به گوش نرسه.هرچند بعيد مي دونم)-:

 2. نمیتونم درکتون کنم!
  ولی ای کاش یه روزی بیاد که مدیر مدرسه ما رو هم برکنار کنند.اگه اون روز بیاد شخصا کل سمپاد کرج رو شیرینی میدم.

 3. راهنمایی که بودیم سر مدیر ما هم داشت همین بلا میومد که در حضور مدیر سازمان وقت تعصب کردیم.گرچه این کار باعث شد که برکناری مدیر فقط یکسال عقب بیفتد.
  و حالا که مدیر مدرسه عوض شده دیگه حتی ما فارغ التحصیلای اون مدرسه رو هم راه نمی دن…حتی برای یه تجدید خاطره…

 4. درس معلم گر بود زمزمه محبتی / جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را
  هرگز فراموش نمیکنم برخوردهای ناشیانه و اشتباه مدیر مدرسه و مسئول سمپاد استان رو با ما که در سال اول و دوم دبیرستان. برخوردهایی که باعث شد وضعیت ما روز به روز بدتر بشه !

 5. فکر می کردم مدیرمون خیلی بده ولی وقتی رفت فهمیدم یه مدیر مستقل از وزارت خونه هر جقدر هم که بد باشه از بهترین وابسته بهتره.
  هی.

 6. من ورودی86به راهنمایی فرزانگان کرجم
  سال اول مدیر…خانم کوشکی(بهترین مدیری که تا حالا دیدم)
  سال دوم مدیر…خانم املشی(گندزدن تو بار علمی ما)
  سال سوم مدیر…خانم محروقی(مدرسه رو مهدکودک کردن)
  دیگه خودتون فکرشو بکنین…

  1. اگر از عملکرد مدیری راضی نیستید نباید به طور عمومی بگید. شاید مشغولیت به کارهای دیگری موجب شده که کمی از بار علمی مدرسه کم شده باشه که اگه به اون کارها رسیدگی نمی شد مشکلی بزرگتر از کم شدن بار علمی به وجود می آمد

  2. این جمله اول یعنی چی؟ شما کلا اظهار نظر و نقد زیر سوال بردید. هرکسی در بیان نقد و اعلام نارضایتیش آزاده و هر مسئولی هم در بیان توضیح آزاد‌.

 7. من سوم دبیرستانم فرزانگان 2 اصفهان……..
  …….عاشق مدیرمونم……..
  خدا حفظش کنه خیلی فعال و دلسوزه!

 8. من عاشق مدیر دو تا مرکز راهنمایی و دبیرستان(جناب سجادی بسیار بسیار بسیار عزیز) و مدیر اجرایی دبیرستان(جناب شکری بسیار بسیار بسیار دوست داشتنی)

 9. از مدیر مون متنفرم!!!
  میخوام سر به تنش نباشه…
  هر چی میکشیم زیر سر خودشه و امیدوارم زیر تریلی 18چرخ له بشه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *