سمپادیا 3000

بزرگترین سایت سمپاد - 3000 کاربر

اکنون 6 ماه از 2000 کاربره شده سایت می گذرد و ما خوشحالیم که در مدت 6 ماه توانستیم بیش از 1000 کاربر جدید جذب کنیم. حال سمپادیا 3000 عضو دارد و این اتفاق خوشایندی برای ما است. اگر تعداد فارغ التحصیلان و دانش آموزان سمپاد را 100 هزار نفر در نظر بگیریم ؛ ما تا کنون توانسته ایم نزدیک به 3 درصد جامعه سمپاد را در سایت عضو کنیم که این رقم خیلی خوبی است. به دلیل طیف نوجوان سایت تقریبا ما نمی توانیم به جذب فارغ التحصیلان قدیمی امیدی داشته باشیم چرا که کنارهم قراردادن این طیف وسیع امکان پذیر نیست. جامعه هدفی که ما در نظر گرفته ایم بیشتر شامل دانش آموزان و فارغ التحصیلان سال اول و دوم دانشگاه می شود که اگر تعداد آن ها را 50 هزار نفر در نظر بگیریم تا کنون بیش از 6 درصد جامعه هدف در سمپادیا عضو شده اند. عده ی بسیاری نیز وجود دارند که عضو نیستند اما پیگیر مطالب هستند و حداقل شناختی از این سایت دارند. شاید در کل بتوان گفت ما توانسته ایم تا کنون نام سمپادیا را حداقل یک بار هم که شده در مقابل چشمان 10 هزار سمپادی قرار دهیم چه به واسطه سایت و چه به واسطه نشریه.

این موفقیت نتیجه تلاش و ایده پردازی بیش از 30 نفر است که تا کنون همکاری جدی در مدیریت این مجموعه داشته اند. این افراد به انواع مختلف در مجموعه سمپادیا وارد شدند و هرکدام بعد مدتی رفتند و برخی ماندگار شدند.

چه بسیار ایده ها که اجرا شدند و چه بسیار ایده ها که اجرا نشدند. اکثر مشکلات ما ناشی از کمبود نیروی کاری بود که باعث می شد برای اجرای ایده ها ، توان لازم را نداشته باشیم. به هرحال امیدواریم با جذب افراد جدید و استفاده بهتر از ظرفیت ها روز به روز بیشتر پیشرفت کنیم.

سمپادیا در طول این مدت توانست ایده های اجتماعی مفیدی را در ذهن دانش آموزان و فارغ التحصیلان مراکز دیگر ایجاد کند. ایده هایی مانند داشتن فروم مدرسه ، وبلاگ گروهی مدرسه ای ، نشریه و … . هرچند این ها ایده های جدیدی نیستند اما سمپادیا توانست محرک خوبی باشد.

اکنون ما به دنبال گسترش هرچه بیشتر سمپادیا هستیم و ایده هایی برای اینکار نیز داریم. ایده هایی مانند انتشار طراحی های نشریه و آموزش های صفر تا صد .

سمپادیا همچنان به همراهی و همیاری شما نیازمند است.

پیش به سوی 4000 …

13 دیدگاه برای “سمپادیا 3000”

 1. مبارکش باشه
  خوب ما الان باید چیکا کنیم
  میخوای من بزنم بچه ها بندری برقصن؟
  مسخره بازی شده
  هر مطلب بیخودی میان میزارن
  والا

 2. خصوصن نشریه … واقعن نیازمند است!
  .
  .
  ممنون!تبریک به همگی … و ای کاش آخرش از کلمه ی ایده یه کم کمتر استفاده می کردی!

 3. تبریک میگم
  خیلی خوبه ولی اصلا مفید نیست
  متاسفانه درسته سایت خوبی برای ارتباط هست ولی اهداف اموزشی نداره

 4. بخندیم یا گریه کنیم یا پرشین کارت بسوزونیم؟

  خیلی مسخرس ……….

  یک کم چیز علمی بزارین …

 5. خیلی تبریک میگم،در جذب مخاطب موفق عمل کردید.امیدوارم سایت بهتر از اینی که هست بشه،در حد تواناییمون کمک میکنیم.
  پ.ن:کاربران محترم سایت!عوض گلایه کردن،انتقاد سازنده بکنید؛و ضمنا خودتون هم در جهت ارتقای سایت دستی بالا کنید.

 6. بزرگ ترین کمک ها رو emsde کرده به جامعه سمپادیا.کام !! به خدا :دی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *